PDA

View Full Version : Народни Танци



penio_m
01-07-2009, 18:51
Фолклорен танцов ансамбъл “БАЛКАН” към НЧ “Цар Борис III” има удоволствието да покани всички ентусиасти, влюбени в красотата на българските народни танци, в школата за автентични хора от цяла България. Инициативата е насочена към всички желаещи да се запознаят отблизо с богатата съкровищница на българския фолклор и да открият специфичния дух на всяка етнографска област.
Добре дошли са хора на всякаква възраст без значение дали до този момент са се занимавали с народни танци или не.
Репетициите се провеждат понеделник от 18.30 до 19.30 часа в салона на НЧ „Цар Борис ІІІ”, ул. „Клокотница” № 29, на ъгъла с бул. „Хр. Ботев”.
В схемата на обучение е заложено изучаването на три хора от всяка област в рамките на три седмици, като на четвъртата репетиция се провежда преговор на наученото. Репетициите се провеждат с жива музика!
БАЛКАН обявява прием на начинаещи танцьори за представителния ансамбъл и за детските танцови школи!
За повече информация и въпроси: ens.balkan@abv.bg
Или на телефон 0889984430.
ОЧАКВАМЕ ВИ!!!

Можете да посетите и нашият уеб сайт: http://balkanbg.multiply.com/

rubi
01-11-2009, 03:56
а около февруари месец ще приемате ли ентусиасти.......
аз през живота си не съм се занимавала с народни танци и винаги когато съм била по сватби ми се е искало да тропна едно хорце :)
а и каква е таксата/членския внос за това удоволствие :)

penio_m
01-11-2009, 12:12
по всяко време приемаме ентусиасти запалени по красотата на българският фолклор
за повече информация можеш да посетиш нашия уеб сайт.