PDA

View Full Version : Искам да споделя просто...



MuMuTo0o
01-07-2009, 18:54
Запознах се с моя фр в една игра и след това си менкохме скайповете и така изведнъш пламнаха някакви чуства.Той е от София,аз от провинцията.3 месеца след като си пишехме аз имах път към София и се видяхме,прекарахме си страхотно.И след това не сме се виждали,искаше да сме заедно на НГ обаче аз неможах да отида,защото родителите ми не ме пуснаха и така започнаха непрекъснатите ни караници.Първо той ми се цупеше,че небяхме заедно,но се оправихме,но връзката ни някак си не е същата,той се държи мн мн по-студе пишехме си и смс и си звъняхме,а сега ако аз не му пиша или звънна,той рядко да се сети.В момента отнова сме скарани,защото той си има семейни проблеми и вика че има нужда от човек до себе си,не от връзка от разстояние :( Какво да направя за да го задържа до себе си,вече от 5 месеца сме заедно,как да спаяся връзката ни?

aka6a_vamp
01-07-2009, 18:56
тва за мен не е връзка,съжалявам.

Blo0dG1rl
01-07-2009, 18:59
5 месеца само Skype? Ооо.. за мен това е гадно.. И неможе да ти се сърди затова че вашите не са те пуснали..Трябвало е да те разбере както той очаква от теб да разбереш когато той има проблем.Незнам според мен връзките на разтояния имат и преимущества.. Нашите са така.. Майка в Бг татко в Канада.. И няма проблеми.. Виж кАКТо той ти е казал той иска да си до него.. Наистина.. а не само в Скайп.. Незнам дали можеш да го задържиш по някакъв начин.Може би... един ден ще бъдете заедно.. нз нз

Lysit0
01-07-2009, 18:59
'Връзките' от разстояние не са дълголетни.......

PreciousDiamond
01-07-2009, 19:01
Ти на това връзка ли му викаш ? :shock:

NeverTheSame
01-07-2009, 19:01
'Връзките' от разстояние не са дълголетни.......


ако изобщо могат да се нарекат връзки,особено когато са се виждали само веднъж ;]

Amphibia
01-07-2009, 19:03
Ами не е честно само ти да полагаш усилия пък! Доколкото разбрах иска от теб да си до него, но от своя страна "не си мърда пръста". Не съм съгласна, че това не е връзка, имате големи мшансове според мен да "просъществувате" занапред. Като за начало бих те посъветвала да ходиш при него винаги когато имаш възможност, да му показваш всякак, че държиш на връзката ви и да му даваш опора, като го предразполагаш да споделя проблемите си. Нормално е да се е отчуждил, ако не правиш това... А ако опиташ и въпреки това не се промени нищо, значи се е отказал от теб и ще трябва да го забравиш.Успех!!!

Punisherrr
01-07-2009, 19:05
Моята започна по същия начин,но никога не е имало караници и нещата просто се получаваха ;) ... А при вас както е тръгнало... повярвай така няма да изкарате дълго... Аз едвам издържам вече повече от година да го виждам страшно рядко,пък камо ли ако бяхме и в конфликт постоянно...
Не всеки може да издържи и е готов на такова усилие...никак не е лесно и май е по-добре да послушаш момчето,че иначе може да нагазиш още повече в ...акото.. и после ако се окаже невъзможно да се виждате често,вероятно ще започнат едни караници..ала бала (поне като гледам какво си написала ми се вижда,че той не е много настроен за тая връзка ;) а ако и двамата не вярват...нищо няма да стане) и ще се чудиш кво да правиш после :smt102
Но ти си знаеш де...

Kostadin_682
01-07-2009, 19:06
:shock: ...

Bordes
01-07-2009, 19:24
На тези връзки лошото е че няма прегръдки,целувки...т.н...даж е неможеш да видиш другия в очите (освен камера де 8-) )......мисля че вашата любов е "суха".....за жалост дори и да се оправите...с времето ше стане по лошо....ше земите си омръзвате.... :? :? :?

MuMuTo0o
01-07-2009, 19:28
не е суха прегръщали сме се,целува ли сме се...

angelcheeee_93
01-07-2009, 19:30
Неискам да те разтройвам,но според мен вашата връзка няма бъдеще.
Пък и той сам ти е казал,че не се нуждае от такава връзка,тоест от теб.
И ти сама спомена,че ти ако не му звъннеш,той нямал да се сети,остави го,защо се унижаваш така? :?
Късай с него,докато е още рано ,иначе лошо ще стане после!

oasis
01-07-2009, 20:49
Видяли сте се 1 път и наричаш това връзка... :-D

LadyRoshawka
01-07-2009, 20:57
ОМГ!! :shock:

MoHuTo
01-07-2009, 21:17
Това не е връзка, осъзнай се и остави тоя компютър... :)

rusoto_baby_f
01-07-2009, 21:22
... имате големи мшансове според мен да "просъществувате" занапред. Като за начало бих те посъветвала да ходиш при него винаги когато имаш възможност, да му показваш всякак, че държиш на връзката ви и да му даваш опора, като го предразполагаш да споделя проблемите си. Нормално е да се е отчуждил, ако не правиш това... А ако опиташ и въпреки това не се промени нищо, значи се е отказал от теб и ще трябва да го забравиш.Успех!!!
+ 1 :-) :-)

Ако неможеш да отидеш при него....по добре го остави....Момчето има нужда от човек до себе си... :)

btw...На колко си?

MuMuTo0o
01-08-2009, 15:53
ми аз съм на 18,той е на 19

ivakavlad
01-08-2009, 16:01
Запознах се с моя фр в една игра и след това си менкохме скайповете и така изведнъш пламнаха някакви чуства.Той е от София,аз от провинцията.3 месеца след като си пишехме аз имах път към София и се видяхме,прекарахме си страхотно.И след това не сме се виждали,искаше да сме заедно на НГ обаче аз неможах да отида,защото родителите ми не ме пуснаха и така започнаха непрекъснатите ни караници.Първо той ми се цупеше,че небяхме заедно,но се оправихме,но връзката ни някак си не е същата,той се държи мн мн по-студе пишехме си и смс и си звъняхме,а сега ако аз не му пиша или звънна,той рядко да се сети.В момента отнова сме скарани,защото той си има семейни проблеми и вика че има нужда от човек до себе си,не от връзка от разстояние :( Какво да направя за да го задържа до себе си,вече от 5 месеца сме заедно,как да спаяся връзката ни?

Няма да повярваш колко огромна прилика има с моят случай така по същество за съжаление не можеш да направиш нищо трябва да приемеш нещата такива каквито са колкото и да е трудно (а то е страшно много) опитай се да го забравиш може да ти звучи невъзможно и сигурно не съм точно аз човека който трябва да го казва но трябва да го направиш с времето ще ти мине (може да отнеме доста време но ще ти мине)

wow963
01-08-2009, 17:14
На това връска ли му казваш :shock: Имал съм такава. Нищо не излиза от това :?

cinderella_gugutka
01-08-2009, 18:23
ами това мом4е осъзнава реалността,а тя е 4е това вашето не е пълноценна връзка и е нормално да се 4увства зле
единствения вариант е да направиш така 4е да се виждате поне 1 път в седмицата-ина4е по-добре го остави :?

Lyubeto
01-08-2009, 18:53
Вие бихте могли да сте приятели за тези 5 месеца , дори бихте могли и да жадувате за връзка .Но в реалния живот вие връзка нямате!