PDA

View Full Version : На Горещия стол е LizZz



Blab
01-07-2009, 20:04
:)
Приятна седмица!))

Pliok0019
01-07-2009, 20:12
От колко време се занимаваш с фотография? (:

LizZz
01-07-2009, 20:26
Хехе, благодаря!:)
Пльок, взех си цифрово тяло началото на март 2008 и от тогава е официалния ми старт. Преди тва бях няколко месеца на лента, ама то не се брои, щото просто си снимах тогава...:)

jghgh
01-07-2009, 20:30
Хехе, благодаря!:)
Плюк, взех си цифрово тяло началото на март 2008 и от тогава е официалния ми старт. Преди тва бях няколко месеца на лента, ама то не се брои, щото просто си снимах тогава...:)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Всеки прави грешки де, ама тва "плюк" ме разби!

Кой си ти?
Откъде си?
Име?
Любима музика?
Любим спорт?
Освен фотография друго хоби?

LiveFlower
01-07-2009, 20:42
Снимка?
Любимата ти известна личност?
Занимаваш ли се с някакъв спорт?
Оптимист/ка или песимист/ка? :)

LizZz
01-07-2009, 20:43
Хехе, благодаря!:)
Плюк, взех си цифрово тяло началото на март 2008 и от тогава е официалния ми старт. Преди тва бях няколко месеца на лента, ама то не се брои, щото просто си снимах тогава...:)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Всеки прави грешки де, ама тва "плюк" ме разби!

Кой си ти?
Откъде си?
Име?
Любима музика?
Любим спорт?
Освен фотография друго хоби?
Тая вечер не спирам да бъркам буквите по клавиатурата..
Аз съм.. (как се отговаря на тоя въпрос?)
От София съм.
Силвио.
Слушам предимно рок/метъл. Мнооого рядко се случва да си пусна някое хаусче, но бързо ми минава. 8-)
BMX street ride (трикове със BMX), което се вижда от аватара ми.:)
Другото ми хоби(мисля, че хоби не е точното определение.. Интереси е по-точно.) е музиката, повече като акустика и озвучаване, барабани (ще почвам скоро практика на истински, надявам се:)), горния спорт и LAN/Wireless мрежи. Леко го едитнах тоя пост с няколко добавки и поправки.:)

LizZz
01-07-2009, 20:46
Снимка?
Любимата ти известна личност?
Занимаваш ли се с някакъв спорт?
Оптимист/ка или песимист/ка? :)
Тъпо съм се олендзил, ама карай.. Ще се излагаме до край! :D
http://prikachi.com/files/531561G.jpg
Вини Джоунс и Джейсън Стейтъм.
Карам колело! 8-)
Оптимист до край.

MostHated
01-07-2009, 20:49
любима твоя снимка... не е задължително да е твоя

jghgh
01-07-2009, 20:49
Силвио - хубаво и странно име. Имаш ли някой чужденец в рода си?

Кажи любима рок/метъл групичка. :)

DieselBlood
01-07-2009, 20:51
Какво мразиш да ядеш?
А какво да правиш?
Разбираш ли се лесно с хората?

EroSennin
01-07-2009, 20:56
^ теб нете ли предопредиха за аватара ? и от филм е тва :D

по темата : Колко контузии си получавал от БМХ–са ?

LizZz
01-07-2009, 21:10
любима твоя снимка... не е задължително да е твоя
Има много различни погледи върху нещата. Един кадър може да се направи по стотици различни начини, но сега ще ви покажа кадър на един не само мой любимец в deviantART, за който се сетих първо.
http://fc87.deviantart.com/fs39/f/2008/356/3/7/Christmas_in_Paris_by_gilad.jpg


Силвио - хубаво и странно име. Имаш ли някой чужденец в рода си?

Кажи любима рок/метъл групичка. :)
До колкото познавам рода си - нямаме чужденец.
Пак харесвам доста групи, но като, че ли най-големите ми любимци са Slayer и Pink Floyd.


Какво мразиш да ядеш?
А какво да правиш?
Разбираш ли се лесно с хората?
Не мога да отговоря на въпроса какво мразя да ям.. Като малък ненавиждах фрикасето, но това може да е от начина, по който го готвеха в детската градина. 1 път в живота си съм ял фрикасе, повече не съм и опитал. Не го мразя - направо не го ям. 8-)

Или за снимам нещо, или да се ровя тук-там из интернет..

По принцип лесно се разбирам с хората. Редки са случаите на неразбирателство.



^ теб нете ли предопредиха за аватара ? и от филм е тва :D

по темата : Колко контузии си получавал от БМХ–са ?
Веднъж ме помолиха да си намаля подписа, че бях набухал разни картинки на Pink Floyd и Slayer и беше станал доста голям..

Аватара ми не е от филм.

Всъщност от BMX не съм получавал контузии до сега, защото нямам хикс, все още. Планирано е закупуване. Карам на разни приятели хиксовете. 8-) Иначе не съм имал сериозни наранявания, защото се опитвам да карам внимателно (до колкото се може 8-) ) , само охлузвания по цялото тяло, щото скочих от едно скокче за първи път без да издърпам предницата нагоре и резултата беше падане върху предна гума. Не беше много приятно, но пък поне се научих. Другото са драскотинки при драскане някъде по колелото или земята или пришки по ръцете, щото ръкавичките не помагат много.

jghgh
01-07-2009, 21:17
Yeah, god hates us all! Много здрава група. Не слушам трашерии по принцип, ама на купони главно Слеър се слуша и каквото и тяхно да се пусне, всички мега се разбиват. Въпрос на време е да дръпна дискография.

Мислиш ли че те свалям? 8-) (баси въпроса и аз!)

Какъв тип човек си? (каквото ти дойде наум - странен, забързан, сериозен и т.н.)

Любовта за теб е...?

Влюбен ли си?

LizZz
01-07-2009, 21:24
yeah, god hates us all! много здрава група.
не слушам трашерии по принцип, ама на купони главно Слеър се слуша и какво да ти кажа... страшно ми харесват. Някъв въпросна време е да дръпна дискография. Както и да е.



Силвио - хубаво и странно име. Имаш ли някой чужденец в рода си?
Не отговори.

Мислиш ли че те свалям?

Какъв тип човек си? (каквото ти дойде наум - странен, забързан и т.н.)

Любовта за теб е...?

Влюбен ли си?
Да, тая вечер нещо съм се шматнал.. Едитнах си поста преди малко с отговор на твоя въпрос. А, да, и майка ми е с по-разчупено мислене и затова името ми е такова.

На този етап не бих могъл да знам дали ме сваляш.

Странен типаж съм, определено.. Забързан не може да се каже точно, но не обичам да си пилея времето и да се мотая. Истината е някъде по средата.:) Мисля да добавя и трезвомислещ.

Любовта за мен е съвкупност от много работи (не можах да намеря точната дума- за "работи" става въпрос). Също така и важна.

В момента не съм влюбен.

Btw пак забравих да отговоря на един въпрос и се наложи да променям мнение..

jghgh
01-07-2009, 21:26
Аз па си едитнах поста щото звучеше мазно, а и щото видях че си ми отговорил и си казах "Лелеей, не мога да чета май."

Зодия? 8-)

LizZz
01-07-2009, 21:29
Аз па си едитнах поста щото звучеше мазно, а и щото видях че си ми отговорил и си казах "Лелеей, не мога да чета май."

Зодия? 8-)
Не ми прозвуча мазно, пък не знам..
Дева! 8-)

EroSennin
01-07-2009, 21:33
това за аватара се отнасяше за човека които писа преди мен.
Дано да нямаш контузии.
Гледаш ли Аниме ? (ако да кой са ти любимите)

LizZz
01-07-2009, 21:35
това за аватара се отнасяше за човека които писа преди мен.
Дано да нямаш контузии.
Гледаш ли Аниме ? (ако да кой са ти любимите)
Добре.:)
Дано.:)
Не гледам анимета.

jghgh, споделям мнението за слейър. Баща ми от 12 годишен ми пълни главата с тях. Първо не можех да ги понасям, ама ИЗОБЩО! Не мога да повярвам! 8-)

jghgh
01-07-2009, 21:52
Ходи ли на Слеър?

По какво си избираш приятелите?

Дружиш ли си дългокоси мазнокосци? (метъли) :D

Бира пиеш ли?

На концерти ходиш ли и на кои си ходил? Кои са особено незабравимите ти концерти?

Какви други мероприятия обичаш да посещаваш (фестове, сбирки, промоции, и т.н.? :D)

А майка ти какви неща слуша? (Браво на татко ти. Моя пък слуша Pink Floyd - явно имате допирна точка. А баща ми е много странен тип между другото. Сигурно е заради Флойд. Само ми ги разяснява. Сложна музика.)

Какви хора смяташ за отрепки?

Кореняк софиянец ли си?

Нещо твое ще покажеш ли? За твоя снимка говоря. (не че не съм гледала твои снимки в темата за снимките.. имам предвид творби - от хобито ти)

Какви са ти очите?

А косата?

LizZz
01-07-2009, 22:19
Ходи ли на Слеър?

По какво си избираш приятелите?

Дружиш ли си дългокоси мазнокосци? (метъли) :D

Бира пиеш ли?

На концерти ходиш ли и на кои си ходил? Кои са особено незабравимите ти концерти?

Какви други мероприятия обичаш да посещаваш (фестове, сбирки, промоции, и т.н.? :D)

А майка ти какви неща слуша? (Браво на татко ти. Моя пък слуша Pink Floyd - явно имате допирна точка. А баща ми е много странен тип между другото. Сигурно е заради Флойд. Само ми ги разяснява. Сложна музика.)

Какви хора смяташ за отрепки?

Кореняк софиянец ли си?

Нещо твое ще покажеш ли? За твоя снимка говоря. (не че не съм гледала твои снимки в темата за снимките.. имам предвид творби - от хобито ти)

Какви са ти очите?

А косата?
Не ходих. Имаше оферта да отида, ама дълга история... На следващия път с баща ми сме там. Той ходил на концерта през 2004 или 2005 и доволен..

Не мога да определя по какво точно ги избирам. Нямам точно определени изисквания.

Дружа, що да не дружа. Въпреки, че не всички са с дълги и мазни коси, но това не им пречи.

Пия бира.

На концерти не съм ходил досега, въпреки, че много ми се ходи. Изключая няколко на езерото аЙряна, ама те не се броят.

От изброените мероприятия не съм ходил на нито едно.

Майка ми си пада по ретро парчетата също. Guns'n'Roses, Rainbow, Rolling Stones, Black Sabbath, Deep Purple и други. Бая работи е слушала, иначе покрай баща ми, а впоследствие и покрай мен - разни траш, спийд и подобни ужасии.. 8-)
И моя баща слуша Pink Floyd много!:) Сложна си е, наистина..

Не мога да дам точна дефиниция и за отрепките.. 'Ма не са и малко.. 8-)

Кореняк съм.

Ето линк към галерията ми, там качвам най-добрите кадри. http://lizzard40.deviantart.com/gallery/

Зелено-сини, истината пак е някъде по средата..:)

Косата ми е кафеникава.

Лека ти(ви) нощ, аз си лягам сега, утре ще дойда пак.)

jghgh
01-08-2009, 09:16
Невероятни са (снимките)

Значиии пъстри очи.. така така. 8-)

Колко голяма е сестра ти?

Обичаш да ходиш на планина?

LizZz
01-08-2009, 09:20
Невероятни са (снимките)

Значиии пъстри очи.. така така. 8-)

Колко голяма е сестра ти?

Обичаш да ходиш на планина?
Много се радвам, когато някой ми хареса творбите..:)

Така, я! 8-)

Сестра ми е на 13.

Много обичам. Нямам търпение да почна да скиторя с някой наляво-надясно по планините.

jghgh
01-08-2009, 09:41
Ох и аз обичам, ама не съм ходила отдавна. :( И не толкова за ски и спорт, колкото за походи, скаутски истории и т.н. (веднъж бях на един такъв лагер... беше страхотно, бродихме по гори и търсихме следи на животни xD беше с някакъв горски.. но вече няма такива лагери, всичко го правят луксозно и "безопасно"...)

Интересуваш ли се от психология?

Интроверт/екстроверт?

Темперамент? 8-)

HenykucT
01-08-2009, 09:48
Когато снимаш нещо, зад което има слънце, ползваш ли Landscape ?

LizZz
01-08-2009, 09:55
Ох и аз обичам, ама не съм ходила отдавна. :( И не толкова за ски и спорт, колкото за походи, скаутски истории и т.н. (веднъж бях на един такъв лагер... беше страхотно, бродихме по гори и търсихме следи на животни xD беше с някакъв горски.. но вече няма такива лагери, всичко го правят луксозно и "безопасно"...)

Интересуваш ли се от психология?

Интроверт/екстроверт?

Темперамент? 8-)
Еее, супер яко ще е било.. Така и не съм ходил на лагер.. :( Последно ходих лятото до 7-те рилски езера.

Ами интересна ми е.

Тук пак съм по средата..

Сангвиник (почти напълно ме описва.) И като цяло рядко нещо може да ме извади от релси, почти никога.



Когато снимаш нещо, зад което има слънце, ползваш ли Landscape ?
Не ползвам автоматични режими. Слагам бленда 11-13, на статив, ISO 100 и скоростта не ме притеснява.. Тва е техниката за пейзажи, де.. Иначе всичко си зависи от ситуацията, в която съм.

jghgh
01-08-2009, 09:59
Хм, аз пък никъде не мога да се намеря сред 4те темперамента, а смесено ми звучи доста... ъ. :? Мисля че според зависи съм меланхолик/холерик. Но винаги реагирам много различно и знае ли човек. 8-)

Не се сещам кво да пиша. Отивам си уча урока. До скоро. 8-)



едит: ааа, сетих се. Любима емотиконка?
Имаш ли си потребител, който ти е приятен/неприятен?

LizZz
01-08-2009, 10:16
Хм, аз пък никъде не мога да се намеря сред 4те темперамента, а смесено ми звучи доста... ъ. :? Мисля че според зависи съм меланхолик/холерик. Но винаги реагирам много различно и знае ли човек. 8-)

Не сещам кво да пиша. Отивам си уча урока. До скоро. 8-)



едит: ааа, сетих се. Любима емотиконка?
Имаш ли си потребител, който ти е приятен/неприятен?
8-)

Е тая : http://www.pic4ever.com/images/ugly004.gif 8-)

Еми нямам неприятен. Seducti0n(цвети) ме радва. Raybeez ме кефи, доколкото го срещам във форума.. И Мони (RiseGirl) така.
Бих добавил и теб в списъка. :-D

Приятно и успешно учене на урока! Аз тръгвам за училище. Довечера пак ще мина.

Нещо ви няма.. :oops:
BTW, времето вън е много яко!
Тук съм. :)

LizZz
01-08-2009, 18:19
Ебати горещия стол.. :-o

RiseGirl
01-08-2009, 18:29
питам, питам 8-)

За един ден можеш да си всеки и да имаш всичко.
Кой би искал да си и какво би искал да имаш само за този един ден?

Dumb
01-08-2009, 18:31
Привет :)
Такааа
Кой клас си?
Решил ли си какво ще кандидатстваш?
Първото нещо, което забелязваш в човек...

LizZz
01-08-2009, 18:49
питам, питам 8-)

За един ден можеш да си всеки и да имаш всичко.
Кой би искал да си и какво би искал да имаш само за този един ден?
Надявах се да не ме питат такива въпроси.. Не съм мислил по тоя въпрос.. Като дойде тоя ден ще видим..


Привет :)
Такааа
Кой клас си?
Решил ли си какво ще кандидатстваш?
Първото нещо, което забелязваш в човек...
Здрасти!
10 клас съм.

Не съм решил още..

Първото нещо, което забелязвам са очите.

IrrieSkyline
01-08-2009, 19:09
Пиърси някакви или идеи за такива?

Seducti0n
01-08-2009, 19:12
:) Чувстваш ли се щастлив в момента, кое може да те направи истински такъв?
Нещо в поведението на даден човек, което би те отблъснало?

LizZz
01-08-2009, 19:37
Пиърси някакви или идеи за такива?
Не, като отговор и на двата въпроса.


:) Чувстваш ли се щастлив в момента, кое може да те направи истински такъв?
Нещо в поведението на даден човек, което би те отблъснало?
Щастлив съм, да. По-щастлив ще съм,ако постигна някой личен успех или се запозная с някое момиче, с което нещата ще бъдат като хората.

Винаги ме е отблъсквало материaлното натякване, че ти имаш, а другите нямат; надутото държание, самочувствие без покритие и т.н.

TellMeYourName
01-08-2009, 19:42
Мощен кур за близард, щото бавят Star Craft 2 нали? 8-)

Нещо друго дето цъкаш?

LizZz
01-08-2009, 20:18
Мощен "мъжки полов орган" за близард, щото бавят Star Craft 2 нали? 8-)

Нещо друго дето цъкаш?
Мощен! Скапаняците събарят и сървъри на WoW, докато в същото време точат сумати пари.. Ама това не им стига! :x
Call of Duty 4 и 5 са много добри. Така и не успях да подкарам петицата.. Само на мулти, ама не мога да се вържа със сървърите. :x Чат-пат Battlefield 2, ама рядко.

Да ви предупредя! НЕ ОТВАРЯЙТЕ ФАЙЛ С ИМЕ your-sister или father-naked-hahahahah.pif или подобно на това! Супер добре написана програма. Много трудно се маха. Успях със SpywareTerminator да я блокирам, но не и да я спра.

Loshotia
01-08-2009, 20:27
Защо не се засичаме в скайп?! Ммм какво е това на аватара ти и какво значение има за теб? Какво имаш на десктопа? Имаш ли политически убеждения?

IrrieSkyline
01-08-2009, 20:30
Какво имаш по стените си?

LizZz
01-08-2009, 20:45
Защо не се засичаме в скайп?! Ммм какво е това на аватара ти и какво значение има за теб? Какво имаш на десктопа? Имаш ли политически убеждения?
Пиши ми в скайп. Не се сещам твоя какъв е... :oops:

Това на аватара ми е един пичага с BMX във въздуха, който е направил някакъв трик, но не мога да кажа какъв. Харесва ми. Почти никакво значение няма.

На десктопа като тапет ми седи логото на Star Craft II, защото си контрастира с иконите и не се налага да се напрягам за да ги намеря. Иначе имам няколко шорткъта за разни програми, игри и така..

Нямам политически убеждения.



Какво имаш по стените си?
Тапети.

EroSennin
01-08-2009, 22:11
Любима марка кола и модел ?

babity
01-08-2009, 22:24
Доколкото си спомням се интересуваш от фотография. Някакво сериозно занимание ли ти е или просто хоби? Предполагам, че и там си има жанрове, кой любимия? К'во мислиш за черно -желите снимки, харесват ли ти?

HeartOfRaven
01-08-2009, 22:49
Математика, езици или изкуство?
Любима книга?
Харесват ли ти фигурките на Блаб? (поне видях нещо такова в темата за снимки)
Харесваш ли Йори?
Любим текст на песен/мелодия?
Музиката повлияла ли ти е по някакъв начин?
Би ли се заел с търсенето на алтернативни горива?
Интересуваш ли се от опазването на околната среда?
Решаваш ли кръстословиците на вестник 19 минути? 8-)

Canis_Dirus
01-09-2009, 06:50
Какво ти е мнението за японската хеви метъл сцена?

Ag
01-09-2009, 07:30
Кога шш се видим с тебе да снимаме малко 8-)
Помня,че имах обещано някъде :-o

LizZz
01-09-2009, 07:52
Любима марка кола и модел ?
Lamborghini Murcielago LP640, Subaru Impreza WRX STI и Alfa Romeo 155 V6 2.5l. Тея трите са ми фаворити.


Доколкото си спомням се интересуваш от фотография. Някакво сериозно занимание ли ти е или просто хоби? Предполагам, че и там си има жанрове, кой любимия? К'во мислиш за черно -желите снимки, харесват ли ти?
Почти сериозно занимание си стана.

Улична, Портретна, Макро и Пейзажна фотография са ми любимите жанрове.

Ч/Б снимките са върха.



Математика, езици или изкуство?
Любима книга?
Харесват ли ти фигурките на Блаб? (поне видях нещо такова в темата за снимки)
Харесваш ли Йори?
Любим текст на песен/мелодия?
Музиката повлияла ли ти е по някакъв начин?
Би ли се заел с търсенето на алтернативни горива?
Интересуваш ли се от опазването на околната среда?
Решаваш ли кръстословиците на вестник 19 минути? 8-)

Изкуство.

На Тери Пратчет книжките ми харесват напоследък.. Нямам любима книга, поне засега.

Аз на Блаб произведенията ги видях в нейната тема, когато беше на Горещия стол. Харесаха ми, да.

Не го помня много - малко от детските съм гледал, книжките не съм ги чел.. Помня, че винаги обичаше да стои сам. Повече ми харесва мечо Пух с неговите размишления.

Pink Floyd - The Fletcher Memorial Home, The Final Cut, The Thin Ice; Black Sabbath - Falling Off The Edge Of The World.
Ох.. Много песни са. Не мога да ги напиша сите. 8-)

Не ми е повлияла кой знае колко, май.

Има си хора, които това правят в момента.

Интересувам се дотолкова, че не си хвърлям отпадъците извън кошче.

На 19 минути им преглеждам набързо новините за да има кво да обсъждаме с госпожата по ОПИ. За кръстословиците ако някой ме пита - помагам.



Какво ти е мнението за японската хеви метъл сцена?
Слушал съм ги японците. Странно ми е, че не ги разбирам кво пеят, тва е единствения проблем. Иначе инструменталите не бяха лоши.:)



Кога шш се видим с тебе да снимаме малко 8-)
Помня,че имах обещано някъде :-o
Не знам.

Имаш обещано, да. :Р

HeartOfRaven
01-09-2009, 08:08
Виждаш ли хората по улицата?
По какви улици обичаш да минаваш (по малки и усамотени или бъкани от народ)?
Качваш ли се на претъпканите автобуси или чакаш следващия?
Оглеждаш ли една ситуация/информация/случка от всички страни както когато правиш снимка?
Обръщаш ли внимание на малките неща?
Като какъв се определяш и като какъв те определят хората около теб?
Защо слагаш рамки на снимките (поне повечето в темата за снимки май са със)?
Имаш ли снимки на гарги правени от теб?
Любим спорт?
:)

LizZz
01-09-2009, 08:55
Виждаш ли хората по улицата?
По какви улици обичаш да минаваш (по малки и усамотени или бъкани от народ)?
Качваш ли се на претъпканите автобуси или чакаш следващия?
Оглеждаш ли една ситуация/информация/случка от всички страни както когато правиш снимка?
Обръщаш ли внимание на малките неща?
Като какъв се определяш и като какъв те определят хората около теб?
Защо слагаш рамки на снимките (поне повечето в темата за снимки май са със)?
Имаш ли снимки на гарги правени от теб?
Любим спорт?
:)
Виждам ги почти постоянно.

От лондон съм намразил бъканите с народ улици. Там на тротоар широк, колкото тези пред мола буквално не можеш да се разминеш с хората в пиковите часове. Истината пак е някъде по средата.8-)

Гледам сеир отстрани. Не се качвам. В зависимост от часа може и пеша да се прибера или частично до някъде пеша и после на автобус. Ако се кача ще е, защото много ми се прибира или имам спешна работа.

В момента това се уча. Баща ми постоянно ми повтаря колко е важно. Постигнал съм успех почти.:)

Да, обръщам голямо внимание на малките неща, което в някой случаи много ми пречи, в други ми помага. Опитвам се само да ми помага, ама трудна работа..

Аз се определям като чувствителен, разумен (има и моменти, в които тотално оглупявам, но тях не ги броя много..), реалист, готов почти винаги да помогна, малко мързелив.. Като цяло няма особенни разлики м/у това как аз се определям или как околните ме определят. Някои черти не се показват на всички, щото някой може да реши да ги използва срещу мен.

Рамки слагам за да се отделят от останалото съдържание в WEB пространството, защото главно там седят. Когато копирам на хартия няма рамки, естествено.

Нямам снимки на гарги.


..BMX street ride (трикове със BMX)..

:)

HeartOfRaven
01-09-2009, 09:08
Ако приятелката ти ти сготви фрикасе (тя не знае, че не ядеш) ще го изядеш ли? 8-)
Ако си на купон с прители и някой трябва да остане трезвен ще поемеш ли тази отговорност?

LizZz
01-09-2009, 09:14
Ако приятелката ти ти сготви фрикасе (тя не знае, че не ядеш) ще го изядеш ли? 8-)
Ако си на купон с прители и някой трябва да остане трезвен ще поемеш ли тази отговорност?
Бих го опитал, но ако не ми хареса няма да го ям.

Аз по принцип не се напивам на купони, така, че не е проблем.

HardcoreSyndrome
01-09-2009, 09:29
Гледам, че си запален по байка ;) та няколко въпроса :)
Каква ти е вилката ?
Каква марка предпочиташ за главините?

LizZz
01-09-2009, 10:01
Гледам, че си запален по байка ;) та няколко въпроса :)
Каква ти е вилката ?
Каква марка предпочиташ за главините?

Вилката ми е няква метална. Ама аз тва колело съм го прежалил.. Не важи вече.. Хикса е наред. :Р

Сега съм с някви X-large hub и нямам оплаквания от тях. Формулите на шимано не са лоши.
Ти кво караш? (колело и стил)

HardcoreSyndrome
01-09-2009, 10:06
Гледам, че си запален по байка ;) та няколко въпроса :)
Каква ти е вилката ?
Каква марка предпочиташ за главините?

Вилката ми е няква метална. Ама аз тва колело съм го прежалил.. Не важи вече.. Хикса е наред. :Р

Сега съм с някви X-large hub и нямам оплаквания от тях. Формулите на шимано не са лоши.
Ти кво караш? (колело и стил)
Колело Ram FR, фрийрайд ;) и рядко DH :P
NS или BMX ? :P

LizZz
01-09-2009, 10:14
Гледам, че си запален по байка ;) та няколко въпроса :)
Каква ти е вилката ?
Каква марка предпочиташ за главините?

Вилката ми е няква метална. Ама аз тва колело съм го прежалил.. Не важи вече.. Хикса е наред. :Р

Сега съм с някви X-large hub и нямам оплаквания от тях. Формулите на шимано не са лоши.
Ти кво караш? (колело и стил)
Колело Ram FR, фрийрайд ;) и рядко DH :P
NS или BMX ? :P
NS Suburban! ВМХ-а ми е като цена по-добре и затова на него съм се спрял сега.

HardcoreSyndrome
01-09-2009, 12:51
Може да са те питали, но кой беше първия трик, който си направил с байка :) ?

LizZz
01-09-2009, 15:23
Може да са те питали, но кой беше първия трик, който си направил с байка :) ?

Знам, че не е за мен, но...

моят първи трик беше, когато бях на около 6 години и беше "падане - надясно".... грандиозна гледка... колелото беше Балканче 8-) 8-)
Охааааа, Балкан! С балкана първото, което се счита трик е да карам на задна гума. Тва с големия балкан - тоя, дето рамката му се разчупва и се сгъва на две..
Иначе съм се учил да карам на малък балкан - един розов.
Колко километри съм навъртял с тея колела... Много пукаха гуми, деба. Тва лято отидох там, покарах го малко и гумата пак умря.. Много беше гъзария да караш с отключена рамка и задната гума да е на едно място, а предната на друго. 8-)

Иначе с 26-цата първо се научих да балансирам на едно място. И щото в началото учех трейъл (с 20ка рамка 8-) ) после се мъчех да балансирам на задна, да правя педъл ъп и такива работи. Постепенно почнах да скачам, докато по едно време се запалих по стрийта. После изведнъж почнах да правя олита, менютъли, наскоро направих почти пълно 180 с един хикс. Карането назад (забравих му името) също го правя. Абе яко е.. 8-)

Jesus
01-09-2009, 16:30
Караш назадна :О

HardcoreSyndrome
01-09-2009, 16:32
Караш назадна :О
Прави баланси човека ;)
Пушиш ли?

LizZz
01-09-2009, 17:09
Караш назадна :О
Прави баланси човека ;)
Пушиш ли?
Не.

Seducti0n
01-09-2009, 23:10
Необходим ли е талант за да правиш наистина хубави снимки или той не е толкова определящ фактор, при условие, че имаш добра техника/не на снимане, а като оборудване :-D /

Кой момент от живота си би заснел, имам предвид, би искал да се раздвоиш хем да присъстваш на снимката, хем ти да си снимащия?

:lol: Един личен въпрос, отнасящ се до моята особа-Мислиш ли, че имам бъдеще като последовател на МонК? 8-)

LizZz
01-09-2009, 23:23
Необходим ли е талант за да правиш наистина хубави снимки или той не е толкова определящ фактор, при условие, че имаш добра техника/не на снимане, а като оборудване :-D /

Кой момент от живота си би заснел, имам предвид, би искал да се раздвоиш хем да присъстваш на снимката, хем ти да си снимащия?

:lol: Един личен въпрос, отнасящ се до моята особа-Мислиш ли, че имам бъдеще като последовател на МонК? 8-)
Хубавата техника не е определящ фактор. Имаше един пичага с техника за към 14 хиляди лева, но правеше кофти снимки. Радваха окото заради кристалната острота и контраст, но като композиция и замисъл нямаха никаква стойност. После май си разпродаде техниката, изгубих му следите.. Хубави снимки се правят и с обикновенните компактни фотоапарати - стига да знаеш как да ги накараш да работят за теб.
Трябва да имаш усет за нещата - да ги виждаш, буквално.

Има такива моменти, но повечето хора (поне досега) не са могли да ме снимат както аз искам.. Много е гадно. 8-) Но се е случвало.

Не знам. Ще трябва да проведем още няколко разследвания за да преценя. 8-)

jghgh
01-09-2009, 23:38
Тъй като те питах дали често ходиш до Варна, нека и тук те питам?
Излизаш си въобще често от града?

Къде извън България си ходил (ако си ходил) и кое място най-ти хареса, остави най-силни впечатления у теб?

Водил ли си си някога дневник/блог?

Сещаш ли се за момент в който ти е било много тъжно и защо?

Тежка травма от момиче?



Тц, като стане късно винаги се сещам за разни неща.

Unloco - Bruises - поздрав, тая песен си я обичам - като "прохождах" в убауфта музька много я циклих.

LizZz
01-10-2009, 00:11
Тъй като те питах дали често ходиш до Варна, нека и тук те питам?
Излизаш си въобще често от града?

Къде извън България си ходил (ако си ходил) и кое място най-ти хареса, остави най-силни впечатления у теб?

Водил ли си си някога дневник/блог?

Сещаш ли се за момент в който ти е било много тъжно и защо?

Тежка травма от момиче?



Тц, като стане късно винаги се сещам за разни неща.

Unloco - Bruises - поздрав, тая песен си я обичам - като "прохождах" в убауфта музька много я циклих.
Не ходя често там.
Когато мога - излизам.

Ходил съм единствено в Лондон. Хареса ми, въпреки многото народ там и супер големите разстояния, които се пропътуват всеки ден.

Каня се да почна дневник, ама с каненето си оставам.. Блог не съм имал.

Сещам се, да. Виж следващия отговор.

Имам една тежко преживяна раздява, но все пак преживяна. 8-) Тежка беше до едно време. Сега имам само хубави спомени и поуки. :)

'Ми лягай си... 8-)

psychopath
01-10-2009, 00:21
Помниш ли ме :D

LizZz
01-10-2009, 00:26
Помниш ли ме :D
Естествено. Нали ми свири Wasted Years! 8-)

jghgh
01-10-2009, 00:27
Искаш да си лягам за да не задавам странни въпроси, каквито ми хрумват само вечер? :D

Цъкал ли си CS и какво ти е мнението за играта?
Играеш ли conQUIZtador? (Аз отскоро се зарибих -> conquiztador.bg xD)
Защо не отговаряш на въпросите подробно? Например като те питам за някоя случка (лоша или добра, все тая) ти казваш че се сещаш за някоя си там еди кога си, но никога нищо повече. Защо така? 8-)

Любимите ти детски като малък?
Х-мен гледаше ли, кой ти беше любимия герой от там?

Какви сънища сънуваш обикновено? Ще разкажеш ли някой?


Обичаш ли да четеш "горещите столове", следиш ли ги? (аз обожавам да го правя, но някои хора са много скучни, ако трябва да съм честна)




APC - Magdalena - нов поздрав.

LizZz
01-10-2009, 01:11
Искаш да си лягам за да не задавам странни въпроси, каквито ми хрумват само вечер? :D

Цъкал ли си CS и какво ти е мнението за играта?
Играеш ли conQUIZtador? (Аз отскоро се зарибих -> conquiztador.bg xD)
Защо не отговаряш на въпросите подробно? Например като те питам за някоя случка (лоша или добра, все тая) ти казваш че се сещаш за някоя си там еди кога си, но никога нищо повече. Защо така? 8-)

Любимите ти детски като малък?
Х-мен гледаше ли, кой ти беше любимия герой от там?

Какви сънища сънуваш обикновено? Ще разкажеш ли някой?


Обичаш ли да четеш "горещите столове", следиш ли ги? (аз обожавам да го правя, но някои хора са много скучни, ако трябва да съм честна)




APC - Magdalena - нов поздрав.
Не искам да си лягаш - шегувах се. :Р

Не съм играл CS сериозно. Само в опит да видя какво толкова и обичат на тая игра.. Адския нереализъм? Сигурно това ще е.. Предпочитам Call of Duty новия енджин - тоя на 4-ката и 5-цата. Адския реализъм. CS смърди.

Играех conquiztador, но нещо ми писна..

Защото не си ме питала. 8-)

Като малък най-много се кефех на Tom and Jerry, оригиналните филмчета. Всички други опити бяха бози.

Х-men не съм гледал. Може и да съм гледал, ама да не ми е харесал.

Всякви сънища съм сънувал.. Често мога да ги контролирам и е много яко. В момента се сещам единствено за един сън, който сънувах мноооого отдавна и сънувах, че съм на едно мнооооооооооооого високо място и понеже знаех, че съм в сън скочих за да видя кво е.. Беше много яко, докато не дойде земята.. 8-) Като се ударих в нея съм си стегнал всички мускули за момент, с което си обяснявам стряскането като паднах. После пак се качих и пак скочих. Така цяла нощ. 8-)
Това е единственото, което помня от всичките сънища, които съм сънувал.. Обикновенно сънувам това, което не съм могъл да постигна или много го желая.
Имало е и много странни случаи, убийства, мачкане на кучета и т.н.
Кво ли няма в тая моята глава..

Чат пат ги гледам. Често след като са свършили..

Seducti0n
01-10-2009, 01:18
8-) Би ли могъл да дадеш достатъчно изчерпателни аргументи, които несъмнено да обосноват това защо сме така разлигавени тая вечер ? :lol:

LizZz
01-10-2009, 01:19
8-) Би ли могъл да дадеш достатъчно изчерпателни аргументи, които несъмнено да обосноват това защо сме така разлигавени тая вечер ? :lol:
Аз не съм много разлигавен.
За теб имам някви подозрения относно онова вино, което го спомена одеве.. :-D

Seducti0n
01-10-2009, 01:22
8-) Аз съм въздържател във всяко едно отношение!
Ще те помоля да не оронваш утвърдение ми вече имидж на примерно момиче. 8-)

Въпросчи-Обичаш ли наргиленце.
Ако да-кое ти е любимо?

LizZz
01-10-2009, 01:24
8-) Аз съм въздържател във всяко едно отношение!
Ще те помоля да не оронваш утвърдение ми вече имидж на примерно момиче. 8-)

Въпросчи-Обичаш ли наргиленце.
Ако да-кое ти е любимо?
Сама си си виновна! 8-)

Яко е наргиленцето.. Не мога да ти кажа точно. С много неща съм пробвал - повечето ми харесват.

Seducti0n
01-10-2009, 01:32
Яко е, ама после ме боли корем достааа дълго време, друг е въпросът, че не ми дават, освен ако не съм с по-голям човек от мен... :oops:

jghgh
01-10-2009, 01:33
Ее, аз съм свикнала седналите на стола сами да се сещат да разправят.
Например като ги питам за интересна случка да не ми казват "много са", ами да се понапрегнат и да разкажат някоя.
Както аз те питах за момичето, но как да е. 8-)


Аз пък сънувах че скачам на земята, а земята е като батут, издига ме много нагоре, а аз съм почти безтегловна - суперяко!

Гледаш ли порно? 8-)

LizZz
01-10-2009, 01:38
Ее, аз съм свикнала седналите на стола сами да се сещат да разправят.
Например като ги питам за интересна случка да не ми казват "много са", ами да се понапрегнат и да разкажат някоя.
Както аз те питах за момичето, но как да е. 8-)


Аз пък сънувах че скачам на земята, а земята е като батут, издига ме много нагоре, а аз съм почти безтегловна - суперяко!

Гледаш ли порно? 8-)
Еми за момичето.. 2 месеца връзка, но после 6-7 ходене по мъките и осъзнаване на релността без да искам да я приема. С 2 думи толкова.

Естествено, че гледам. Ама нещо ми отъпя, като, че ли.. 8-)

jghgh
01-10-2009, 01:41
Мм, тъпо си е, да, омръзва.
Последно зяпах лятото. Както и да е. 8-)


Ще си лягам да спа.

Лека, доскоро.

Seducti0n
01-10-2009, 01:45
:) Лека нощ и от мен.
П.С-Оставяме те в компанията на Виктор.
Друго П.С-Да знаеш, че ще проверя! 8-)

LizZz
01-10-2009, 01:53
Мм, тъпо си е, да, омръзва.
Последно зяпах лятото. Както и да е. 8-)


Ще си лягам да спа.

Лека, доскоро.
Е-хее.. 8-)
Лека, за не знам кой път тая вечер..


:) Лека нощ и от мен.
П.С-Оставяме те в компанията на Виктор.
Друго П.С-Да знаеш, че ще проверя! 8-)

Лека, Цвети!

Виктор и той си легна..

Заповядай... 8-) :-)

RiseGirl
01-10-2009, 06:01
аз едно нещо те питах и ти не си ми отговорил :smt011

та сега нещо по-лесничко

1. Ако ти се струва че нещо е безнадеждно, отказваш ли се или се бориш докрай?
2. Импулсивен ли си? Мислиш ли преди да предприемеш нещо?
3. Ако се разсърдиш на някой, бързо ли ти минава?
4. Има ли книга която да ти е променила начина на мислене след като си я прочел?
5. Случвало ли ти се е да направиш една и съща грешка 2 пъти?
6. Чашата наполовина пълна ли е или наполовина празна?

LizZz
01-10-2009, 08:52
питам, питам 8-)

За един ден можеш да си всеки и да имаш всичко.
Кой би искал да си и какво би искал да имаш само за този един ден?
Да на тоя въпрос много мислих, не можах нищо да измисля и го забравих без да искам.. Извинявай!



аз едно нещо те питах и ти не си ми отговорил :smt011

та сега нещо по-лесничко

1. Ако ти се струва че нещо е безнадеждно, отказваш ли се или се бориш докрай?
2. Импулсивен ли си? Мислиш ли преди да предприемеш нещо?
3. Ако се разсърдиш на някой, бързо ли ти минава?
4. Има ли книга която да ти е променила начина на мислене след като си я прочел?
5. Случвало ли ти се е да направиш една и съща грешка 2 пъти?
6. Чашата наполовина пълна ли е или наполовина празна?
Боря се.

До скоро това ми беше проблема - действам почти без да мисля. Но напоследък го променям към обратното.

Лесно прощавам, след няколко дни все едно нищо не се е случвало. 8-)

"Чужденецът" на Албер Камю. След като я прочетох видях едни неща в себе си, които също бяха променени към по-добри такива.. Чак до смяна в начина на мислене не се е стигало, просто ми помогна да си отговоря на няколко въпроса и да видя някои грешки в себе си.

Мисля, че ми се е случвало, но не помня какво точно.

Наполовина пълна.

DieselBlood
01-10-2009, 13:52
Сръбваш ли нещо?(водка,уиски....)

LizZz
01-10-2009, 14:34
Сръбваш ли нещо?(водка,уиски....)
Да. И вино, ракийца... Сичко! 8-)

Blab
01-10-2009, 23:18
Колко Го обичаш?(покажи с ръце:Д)

Кой е най-най-най-първият ти спомен?
А какво предпочиташ да не си спомняш, но не успяваш да забравиш?
Какво обичаш?
Аз не прочетох(май) какъв искаш да станеш като пораснеш?
бля-бля... Имаш ли си някой, с когото споделяш абсолютно всичко?
точка, точка, точка...

Seducti0n
01-10-2009, 23:25
:-o Бяло или розово?

LizZz
01-10-2009, 23:38
Колко Го обичаш?(покажи с ръце:Д)

Кой е най-най-най-първият ти спомен?
А какво предпочиташ да не си спомняш, но не успяваш да забравиш?
Какво обичаш?
Аз не прочетох(май) какъв искаш да станеш като пораснеш?
бля-бля... Имаш ли си някой, с когото споделяш абсолютно всичко?
точка, точка, точка...
Кое да обичам?

Как със сестра ми по гащички (зимата) се разхождаме из стаята и си играем с мама и тати(бил съм на 3 някъде). 8-) 8-)

Не мога да се сетя такова нещо в момента.

Нямам нещо решено със сигурност. Ще правя комбинация м/у фотографията, бизнеса и финансите и компютърни поддръжки, мрежи..

На сестра ми, майка ми и баща ми. Балансирам ги. 8-)



:-o Бяло или розово?
И двете! 8-)

Seducti0n
01-10-2009, 23:47
Много си алчен, хаха. :-D

Бракът отживелица ли е според теб?
Самокритичен ли си?
Непукист ли си?

LizZz
01-10-2009, 23:49
Много си алчен, хаха. :-D

Бракът отживелица ли е според теб?
Самокритичен ли си?
Непукист ли си?
:smt079

Не мисля, че е отживелица.

Доста самокритичен.

Непукист, само когато го пожелая.

Jesus
01-11-2009, 20:15
ей да не си мислиш че си се отървал. есе от 200 думи защо обичам Х-а базикам се. Колко момичета си возел на колелото :-D

jghgh
01-11-2009, 20:17
Ще ми направиш ли про снимка, на която някой ми е запушил устата? :oops:

Blab
01-11-2009, 20:23
Кое е по-хубаво - да си малък или да си голям?
Защо?
Вълшебна думичка?
Да летиш или да си прикован за земята?
Кога последно си лягал в/у полянка без да ти пука, че петната от трева не се перат?
Имаш ли си любим аромат? С какво го свързваш?(и понеже не отговаряш, когато не те питат пряко, кой е?:Д)
Какво искаш да ти се случи... утре?
Като им омръзне, ще приватизираш ли лилавата шапка?(ей тоооооооооооооооооооооооо оооооооооолкова ми харесва<3)

zloto
01-11-2009, 20:56
В кое училище учиш?
Любим филм?
А ТВ реклама? (те всички са тъпи, знам, и все пак има изключения)
Слушаш ли Бийтълс?
Любим сезон?

LizZz
01-11-2009, 23:08
ей да не си мислиш че си се отървал. есе от 200 думи защо обичам Х-а базикам се. Колко момичета си возел на колелото :-D
Защото ми е кеф да карам, а и в някои случаи е много полезно да можеш да караш така. Абе кеф цена няма..
10-тина моми.



Ще ми направиш ли про снимка, на която някой ми е запушил устата? :oops:
Малко си ми далечко, но може да се уреди..


Кое е по-хубаво - да си малък или да си голям?
Защо?
Вълшебна думичка?
Да летиш или да си прикован за земята?
Кога последно си лягал в/у полянка без да ти пука, че петната от трева не се перат?
Имаш ли си любим аромат? С какво го свързваш?(и понеже не отговаряш, когато не те питат пряко, кой е?:Д)
Какво искаш да ти се случи... утре?
Като им омръзне, ще приватизираш ли лилавата шапка?(ей тоооооооооооооооооооооооо оооооооооолкова ми харесва<3)
Всяка страна си има своите добри и лоши черти. Не съм много голям, че да знам какво е, но мисля че да си малък.

Защото го гледам от широка гледна точна - повече са децата, които си изкарват приятно и весело детство от тези, които имат приятен живот, когато са големи. Някви такива теории вадя.

Моля ли имаш предвид?

Да летя! (и без тва имам някви мераци за пилот, ама много станаха вече..)

Никога не са ме притеснявали петната, повече кърлежите ме притесняват. 8-)
По парковете в Лондон лежах тва лято, защото там няма такива гадини, май. Въргалях се много - не го бях правил до сега толкова дълго(4-5 часа не съм ставал от земята - включва спане) - много е яко!:oops:

Любим аромат... Първо се сетих за мириса на химикалите, с които се проявяват филмите - във фото ателиетата мирише така. Не ми напомня на нищо - просто ми харесва. На изгорял бензин също ме кефи.

Искам да изкарам 6-ца на класното по математика!:(

Кво толкова и харесвате на тая шапка, бе... 8-) Не си я дават.



В кое училище учиш?
Любим филм?
А ТВ реклама? (те всички са тъпи, знам, и все пак има изключения)
Слушаш ли Бийтълс?
Любим сезон?
119 София.

Things we lost in the fire, Snatch, Lock Stock and Two Smoking Barrels, War Photographer, Klass и още няколко, за които не се сещам в момента..

На дискавъри рекламите са добри. Нямам любима.

Като цяло не ги слушам. Ще ги прослушам пак, мисля, че е време да ми харесат.

Есен.:)

Blab
01-11-2009, 23:11
Успех на класното!
За Бийтълс - изгледай Ъкрос ди Юнивърс, ако не се влюбиш в песните им, не вярвам някога да се случи.;

LizZz
01-11-2009, 23:21
Успех на класното!
За Бийтълс - изгледай Ъкрос ди Юнивърс, ако не се влюбиш в песните им, не вярвам някога да се случи.;
Благодаря!
Нали знаеш - хубавите неща не се харесват от първия път. Обикновенно един път ги прослушвам и не ми харесат и след няколко години изведнъж се сетя за тея песни и група като цяло и изведнъж ми харесват. И трудно писват. А ако харесам нещо от началото бързо писва.
Лека ви нощ!

foxxxmulder
01-12-2009, 00:11
Хехе, благодаря!:)
Плюк, взех си цифрово тяло началото на март 2008 и от тогава е официалния ми старт. Преди тва бях няколко месеца на лента, ама то не се брои, щото просто си снимах тогава...:)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Всеки прави грешки де, ама тва "плюк" ме разби!
В Петрич една от най-старите кръчми носи това име "Плюк" по комунистическо време, когато режима е бил по строг, там старите пияндурници се събирали да 'джокат' ракия :) до ден днешен кръчмето събира стари алкохолици на брега на река Луда Мара, викат му и "чернодробното" по обясними причини

п.п. простете спама нов съм

ScionOfStorm
01-12-2009, 10:06
я, ти си в по-бившето даскало.

харесва ли ти?
имаш ли любим квартал у Софето?

jghgh
01-12-2009, 10:14
мазно ядеш ли? 8-)

LizZz
01-12-2009, 10:28
я, ти си в по-бившето даскало.

харесва ли ти?
имаш ли любим квартал у Софето?
Ами харесва ми. Ти кога си се преместил от там?

Нямам.



мазно ядеш ли? 8-)
Не. 8-)

LizZz
01-12-2009, 10:28
я, ти си в по-бившето даскало.

харесва ли ти?
имаш ли любим квартал у Софето?
Ами харесва ми. Ти кога си се преместил от там?

Нямам.



мазно ядеш ли? 8-)
Не. 8-)

Jesus
01-13-2009, 07:42
Вчера чух за квартал Банишора, ти чувал ли си го ?

LizZz
01-13-2009, 07:55
Вчера чух за квартал Банишора, ти чувал ли си го ?
Отдавна го знам. Той беше някъде близо до центъра..
След справка в гугъл: Еми почти до центъра, близо до мола, централна гара...

EroSennin
01-13-2009, 09:57
Торта с маслен или домашен крем ?

jghgh
01-13-2009, 10:22
Мяташ ли си главата? 8-)

(оф, баси лигата. ><)


Last.fm?

LizZz
01-13-2009, 17:45
Торта с маслен или домашен крем ?
С домашен.



Мяташ ли си главата? 8-)

(оф, баси лигата. ><)


Last.fm?
Е за тва си пускам дълга коса.. 8-)

В редки случаи.

Seducti0n
01-13-2009, 18:20
Такам, една хипотетична ситуация.
Решаваш да работиш като фотограф, намираш си супер добра оферта само, че в чужбина.
Намираш си работа от друго естество, но тук в България.
Заплащането е едно и също, но във втория случай работата не ти носи толкова голямо удовлетворение колкото в първия.


Коя от двете възможности би избрал? :-o

LizZz
01-13-2009, 18:34
Такам, една хипотетична ситуация.
Решаваш да работиш като фотограф, намираш си супер добра оферта само, че в чужбина.
Намираш си работа от друго естество, но тук в България.
Заплащането е едно и също, но във втория случай работата не ти носи толкова голямо удовлетворение колкото в първия.


Коя от двете възможности би избрал? :-o
Еееееее, тва е малко трудно за избор, но като, че ли бих отишъл извън България (зависи и къде е това) за да видя там какви са условията, изобщо всичко как е, че ми е интересно. После може да се върна, ако не ми хареса. Зависи от бая неща.
Така не мога да ти кажа сигурен отговор.
Но най-вероятно ще пробвам там как е. :)

HipHopBlond
01-13-2009, 20:51
АХАХАХА Къв е тоя кръстосан разпит??? Тва е Силвестър от моя клас, не виждам какво особено забележително намирате в него освен, че е добър приятел и обича да се занимава с фотография :) Кво стаа Сис? Прав си да... има още доста време да те бъзикам за тоя раздел от форума :D:D Но ше свикнеш споко ;)

Peace \\//

Jesus
01-13-2009, 21:08
Кой ще сложиш на стола ?

HipHopBlond
01-13-2009, 21:16
Не разбрах, че тука се задават въпроси брат сори :D ОК и аз бих желал да ти задам няколко ако не е прблем? 8)

1. Коя е най-голямата маймуна от класа?
2. Ако тръгна със СИСИ по няква случайност, ше се сърдиш ИЛИ ше се зарадваш за мен? (отговори честно тука)
3. Фотографията ИЛИ приятелите?
4. Как смяташ да завършме тая година :D

Отговаряй бързо man!!!

LizZz
01-13-2009, 21:33
Кой ще сложиш на стола ?
Нямам идея. Ще видим.


Не разбрах, че тука се задават въпроси брат сори :D ОК и аз бих желал да ти задам няколко ако не е прблем? 8)

1. Коя е най-голямата маймуна от класа?
2. Ако тръгна със СИСИ по няква случайност, ше се сърдиш ИЛИ ше се зарадваш за мен? (отговори честно тука)
3. Фотографията ИЛИ приятелите?
4. Как смяташ да завършме тая година :D

Отговаряй бързо man!!!
Нефелник..
1. Всички са големи.
2.Ше се радвам.
3. Не можеш да ме поставяш в такива ситуации, виждаш, че засега комбинирам.
4. Ще го видим...

Аре пали и стига спамил, че ше ти пусна няколко модератора след гъза. 8)

Seducti0n
01-15-2009, 20:02
8) Заключвам по желание на "подсъдимия" .