PDA

View Full Version : Искам съвет



hitriq
01-07-2009, 19:20
Здрасти!Запознах се с едно момиче, което ми харесваше много и се чатихме доста време и се срещнахме, но като я видях и се влюбих до уши и си гкатнах езика.Та ходихме на кафе, но не вървеше нещо разговора и това я е дистанц. от мене нещо(така ми каза), питах я да ли съм и е оправдала очакванията и тя ми отговори- да, освен че не вървял разговора.И сега като говоря с нея е някак си различно исках последен шанс да се докажа и тя каза, че никога не е късно но сега нямала време свободно. И сега незнам какво да правя, да и званя ли постоянно или да чакам тя да ми звънни.Не ми се иска да си пропелея и последния шанс, защото много я харесвам, как да постъпя дайте някой съвет.Благодаря!

Kostadin_682
01-07-2009, 19:23
Здрасти!Запознах се с едно момиче, което ми харесваше много и се чатихме доста време и се срещнахме, но като я видях и се влюбих до уши и си гкатнах езика.Та ходихме на кафе, но не вървеше нещо разговора и това я е дистанц. от мене нещо(така ми каза), питах я да ли съм и е оправдала очакванията и тя ми отговори- да, освен че не вървял разговора.И сега като говоря с нея е някак си различно исках последен шанс да се докажа и тя каза, че никога не е късно но сега нямала време свободно. И сега незнам какво да правя, да и званя ли постоянно или да чакам тя да ми звънни.Не ми се иска да си пропелея и последния шанс, защото много я харесвам, как да постъпя дайте някой съвет.Благодаря!
Има вероятност с казването на "сега нямам време" да те е отрязала... ама не знам дано да греша :?

Blo0dG1rl
01-07-2009, 19:23
Нее недей да и звъниш постоянно.. Много е досадно.. Изчакай малко и звънни тогава.. аама не да и звъниш на ден по 38276482376423876 пъти .. щот... е много гадно..

myNameIsImmortal
01-07-2009, 19:28
Ми представи си, че си на нейно място и някой постоянно ти звъни.. според мен няма да ти е приятно, а и щом казва, че не може не трябва да настояваш толкова много /може по 1-2 пъти на ден, но не през 1-2 часа/
Главно за този "последен" шанс трябва да направиш нещо което наистина да и хареса. Например когато подарих на момичето в което съм влюбен тефтера в който си пиша стиховете и бях написал и едно писмо и й подарих и 1 шоколад. На края на писмото бях написал нещо от рода "За мен означаваш толкова много и си сладка като шоколад. След като изяде този шоколад мисля, че разба колко си сладка за мен" или нещо от сорта.. Просто трябва да направиш това, за което мислиш, че ще я впечатлиш и в същото време да я зарадваш.

Не знам какво друго да те посъветвам, понеже не я познавам и не мога да ти дам правилен съвет. А и също помисли за това "разговора помежду ви да върви" - намери нещо за което да можете да отговорите, и не се притеснявай от нищо ;)

Айде успех от мен и след това сподели какво е станало :)


Едит: Забравих да кажа, понеже сега видях какво е казал Костадин, че може с това "нямам време" да те е отрязала.. но докато не ти покаже или не ти каже в прав текст "НЕ" продължавай да опитваш

Bordes
01-07-2009, 19:29
Недей са престарава с звънене,постоянно търсене......по скоро ше и омръзнеш или ше земе да си играе с тебе кат разбере че си хлътнал до уши 8) Но пък да не земеш да я игнорираш ей....сичко с мярка :D :D :D

Lysit0
01-07-2009, 19:30
Може да те е отрязала,но щом е казала 'никога не е късно' може и да не те е.....пробвай си късмета пак ;)

angelcheeee_93
01-07-2009, 19:32
Звънкай и от време на време ,но не прекалявай!
пък и питай я какво не и е харесало толкова в разговора :?

hitriq
01-07-2009, 20:05
Недей са престарава с звънене,постоянно търсене......по скоро ше и омръзнеш или ше земе да си играе с тебе кат разбере че си хлътнал до уши 8) Но пък да не земеш да я игнорираш ей....сичко с мярка :D :D :D
Има и др. страна на въпроса постоянно се срещаме в скйпа е се чудя с какво да кажа нещо, което изобщо да не е свързано с нас или да продължавам както си е било до сега

Push7heTemp0
01-07-2009, 20:18
Недей са престарава с звънене,постоянно търсене......по скоро ше и омръзнеш или ше земе да си играе с тебе кат разбере че си хлътнал до уши 8) Но пък да не земеш да я игнорираш ей....сичко с мярка :D :D :D
Има и др. страна на въпроса постоянно се срещаме в скйпа е се чудя с какво да кажа нещо, което изобщо да не е свързано с нас или да продължавам както си е било до сега
Е, подпитвай я от време на време(през седмица примерно) дали иска да се видите, щото по скайп нищо не става

ама ако до 3тия път не е приела я забравяй

hitriq
01-08-2009, 05:31
Недей са престарава с звънене,постоянно търсене......по скоро ше и омръзнеш или ше земе да си играе с тебе кат разбере че си хлътнал до уши 8) Но пък да не земеш да я игнорираш ей....сичко с мярка :D :D :D
Има и др. страна на въпроса постоянно се срещаме в скйпа е се чудя с какво да кажа нещо, което изобщо да не е свързано с нас или да продължавам както си е било до сега
Е, подпитвай я от време на време(през седмица примерно) дали иска да се видите, щото по скайп нищо не става

ама ако до 3тия път не е приела я забравяй
Разбрах от нея, че не ми е сърдита и съм много щаслив.