PDA

View Full Version : Края на света



chuppiz
01-07-2009, 20:56
Попаднах на някакви писаници в интернет за края на света който според някой хора и майският календар щял да настъпи през 2012 година а това си е доста скоро и аз доста се притесних...та искам да ви питам вие дали вярвате в това и какво е вашето мнение...

buffalo88
01-07-2009, 21:02
Чесно да ти кажа не ми пука.. Даже ако ще мрем ми се иска да е като в тия филми от жанра на "Следутрешният Ден". Супер яко ще бъде да се почувстваш част от филма .

InnchetO
01-07-2009, 22:18
Така .. Като за начало .. 21.12.2012г. е датата :)
Тогава "вечният календар" на майте приключва.
Нооо.. тогава вероятността да е "края на света" е около 1%.
Тогава, според последни проучвания, ще настъпи ОГРОМНА промяна.
Ще започнат да се раждат така наречените "Деца индиго и кристал".
Или по точно САМО такива ще започнат да се раждат ..
Първото "такова" дете се е родило 1960г.
Принципно, разликата между "обикновенните" деца и тези е аурата.
Аурата на децата кристали е кристално бяла. От там и името.
Аурата на децата индиго е индигово синя.
Е, не само аурата е различна..
Децата индиго са .. като деца на Ванга .. или поне аз така бих го определила.. тези деца знаят всичко. Всичко.
Знанията на тези деца причиняват хаос.
Децата кристали.. бих казала, че ги оприличавам на ЕМО .. те са лесно раними и се разстройват от малки неща. Например ако братче и сестриче - индиго и кристал си приказват, индиго-то ще нарани кристал-а с нещо нормално з анего. Кристал-а ще се обиди от това, че индиго-то знае повече от него.
Тези деца ще променят света коренно.

Темата може дълго да се коментира. Имам много материали за децата индиго и децата кристал - ако на някой му е интересно мога да му поразясня още :)

buffalo88
01-07-2009, 22:26
Сега разбирам откъде са черпили идеи сценаристите във филма "Специален доклад". И все пак и ти ли съвсем случайно пишеш със индиго цвят постовете си ? :lol:

raduna
01-08-2009, 10:29
Такова нещо няма да се случи, както и 2000 не настъпи края на света, а всички така го чакахме.... :-) тогава имаше сигурни пророчества от известните в бранша като Нострадамус, но....ето ни сега тук, чакаме следващия КРАЙ :)

CtrlAltDel
01-08-2009, 20:41
Не вярвам, че на тази дата ще настъпи краят на света, доколкото помня, тогава свършва сегашната епоха, според маите (или както InnchetO е писала - свършва им календара). Край на света вероятно ще има, но няма да е заради някаква дата, а по-скоро заради атомни бомби, биологични оръжия, ЦЕРН или нещо подобно.

molika
01-16-2009, 17:12
Не вярвам в това че края на света ще настъпи през 2012 защото нямам доверие на маите ако някой знае нещо по въпроса за маите би ли ми разяснил смисъл може да пусне линк че ми стана интересно. :)

bishop
01-22-2009, 22:38
хах, ако светът свършваше всеки път когато трябваше според някое пророчество...

Прочети добри поличби на Тери Пратчет...

Darkkiss
01-22-2009, 23:41
Попаднах на някакви писаници в интернет за края на света който според някой хора и майският календар щял да настъпи през 2012 година а това си е доста скоро и аз доста се притесних...та искам да ви питам вие дали вярвате в това и какво е вашето мнение...

Кажи не на ДРОГАТА!!!

molika
01-23-2009, 16:47
Попаднах на някакви писаници в интернет за края на света който според някой хора и майският календар щял да настъпи през 2012 година а това си е доста скоро и аз доста се притесних...та искам да ви питам вие дали вярвате в това и какво е вашето мнение...

Кажи не на ДРОГАТА!!! Не зацепвам :D

pendela
01-23-2009, 19:31
Аз гледах 4 клипа (части от филм) по темата в Тубата. Там даваха доста информация но по-скоро си я интерпретираха както на тях им е изгодно. Факта е обаче че този календар нещо символизира, тогава ще се случи нещо но няма да е края на света. Те са преживявали доста катаклизми и са описани в техните книги като например Поплвух. Но аз смятам, че на тази дата ще те ще се върнат на земята или ще дойдат техните богове.
Те са боготворили небето и са създали всички свои празници спрямо звездните цикли. Те са очаквали своите богове които са идвали на определен брой години на земята. И според преданията те наистина идвали и ставало страшно... който иска повече информация да прочете Пополвух - това е като гръцката митология с такива факти че да ви тресе.
И така... сматам че тогава ще има значимо звездно събитие - супер нова, сблъсък на звезди, планети, астероиди, посещение от някой... :)

iPurple
01-27-2009, 14:28
Така .. Като за начало .. 21.12.2012г. е датата :)
Тогава "вечният календар" на майте приключва.
Нооо.. тогава вероятността да е "края на света" е около 1%.
Тогава, според последни проучвания, ще настъпи ОГРОМНА промяна.
Ще започнат да се раждат така наречените "Деца индиго и кристал".
Или по точно САМО такива ще започнат да се раждат ..
Първото "такова" дете се е родило 1960г.
Принципно, разликата между "обикновенните" деца и тези е аурата.
Аурата на децата кристали е кристално бяла. От там и името.
Аурата на децата индиго е индигово синя.
Е, не само аурата е различна..
Децата индиго са .. като деца на Ванга .. или поне аз така бих го определила.. тези деца знаят всичко. Всичко.
Знанията на тези деца причиняват хаос.
Децата кристали.. бих казала, че ги оприличавам на ЕМО .. те са лесно раними и се разстройват от малки неща. Например ако братче и сестриче - индиго и кристал си приказват, индиго-то ще нарани кристал-а с нещо нормално з анего. Кристал-а ще се обиди от това, че индиго-то знае повече от него.
Тези деца ще променят света коренно.

Темата може дълго да се коментира. Имам много материали за децата индиго и децата кристал - ако на някой му е интересно мога да му поразясня още :)


Xmm.. za purvi put 4uvam tazi teoriq. Vsu6tnost te sa mnogo. Edna ot koito e, 4e vsi4ki planeti 6te se podredqt edna do druga i 6te ni udari kometa ili ne6to takowa... Ima6e i o6te edna no v momenta ne se se6tam.

pendela
01-28-2009, 12:00
Не, това с планетите няма да се случи защото то е прекалено лесно да се изчисли. И астрономите знаят всяко едно нареждане на няколко планети в една ос, кога и как става, минават новини а дори можете да го изровите в сайта на наса. Там има и списък със слънчевите и лунните затъмнения. :?

Определено няма да е това, но както казах ще е нещо свързано със звездите :)

Bu7cher
01-31-2009, 23:23
На такива неща аз не вярвам.Лично според мен...ако има край на света,той ще настъпи по вина на човечеството.Не мога и да вярвам на нещо,което не е доказано.На тази датата се очаква:
1.Да изчезнат пчелите,които са важни за климата.
2.Да настъпят катаклизми.
3.Да ни удари комета.
4.Да се раждат деца "кристали".

...и още купища смехорий,на които АЗ не вярвам.Няма 1 доказана теория.Мислете логично...и не се натоварвайте излишно.Живота е хубав,но всеки човек си изгражда сам това,което иска да получи и ако не мисли на момента,в последствие тези действия оказват неблагоприятни последствия.Именно за това,както всички знаем и сме чували "Внимавай какво си пожелаваш" - вместо да искате по-бързи и по-лачени коли...всеки трябва да поиска кола,която не замърсява въздуха (например).

RiseGirl
02-03-2009, 19:44
скоро няма да е, спете спокойно вече! :)


тези теми нямат спиране, а?