PDA

View Full Version : пъпкиии :@



Black_Fyed_Peas
01-07-2009, 20:27
здравейте на всички! Значи проблема ми е в това че имам ужасно много пъпки :x почти цялото ми чело е обринато имам и няколко по бузите. Моля ви да ми препоръчате нещо което наистина помага. До сега съм използвала серията на нивея bye-bye spot но не ми помогна особенно много. Използвала съм и на гарниер 3в1-кожата ми стана като шкорка и рани други по-евтини продукти, помагат за известно време и до там. На 14 съм. Благодаря предварително :)

SoFarSoG00d
01-07-2009, 20:39
Сега може да ми се смеете на рецептата,но е помагала на всеки,на кого съм казала.Аз самата имах проблемна кожа,ползвах всякакви кремове и мазила ,ама нищо.Та сега имам перфектна кожа,благодарение на :
Вземате едно буркан4е,слагате до една шепа цветове от невен(купуват се от аптеката) и заливате с ракия,хубаво е да е домашна,с висок градус.Така тази смес престоява един ден и може да се мажете,три пъти дневно,без отмиване,Няма проблем да държите това в хладилника,и така докато пъпките се махнат.

Действа!

kuklichka_bg
01-07-2009, 20:42
acne out лисиона просто пе ефективно нещо не съм ползвала само то ми помага аз попринцип нямам проблемна кожа но когато се налага то ми е спасението

slim__shadygirl
01-08-2009, 07:19
Спирт и крем "Здраве"

zai4ety13
01-08-2009, 08:57
отиди на дерматолог,спи повече,по малко сладки-повече плодове(на мене са ми казвали чи ябълките помагат,и си е д/г вярно) ами май е това...и не ги барай че ще стане по лошо.А и тая рецепта на SoFarSoG00d наистина е добра :)

gia_sena_mono
01-08-2009, 10:20
Бихте ли ми обяснили каква е връзката между появата на пъпките и съня?Вярно е,че ако не си доспиваш кожата придобива изморен,повяхнал вид,но за пъпките-?

Slave4You
01-08-2009, 13:03
acne out лисиона просто пе ефективно нещо не съм ползвала само то ми помага аз попринцип нямам проблемна кожа но когато се налага то ми е спасението
И на мен:) Вземи си Акне Аут и го ползвай редовно и няма да съжаляваш;)

safetyMode
01-08-2009, 14:47
Аз използвам Neutrogena 2 in 1. Супер доволна съм. След 1-2 измивания кожата ми беше като нова. И не е много скъпо към 9 - 10 лева беше

evanescence_147
01-08-2009, 16:56
acne out лисиона просто пе ефективно нещо не съм ползвала само то ми помага аз попринцип нямам проблемна кожа но когато се налага то ми е спасението
оО Супер е тоя крем!! Само акне аут 8-) :razz:

Black_Fyed_Peas
01-08-2009, 17:00
мерси за предложениятаа :) :) :-)

TheGirlNextDoor
01-08-2009, 17:44
acne out лисиона просто пе ефективно нещо не съм ползвала само то ми помага аз попринцип нямам проблемна кожа но когато се налага то ми е спасението


cena? : ))~

Black_Fyed_Peas
01-08-2009, 19:01
acne out лисиона просто пе ефективно нещо не съм ползвала само то ми помага аз попринцип нямам проблемна кожа но когато се налага то ми е спасението


cena? : ))~

към 9лв

colymoly
01-09-2009, 11:38
ами...... тези дни ми бяха излезли едни много ситни и тъмно червени петна над горната устна и използвах Флуцинар и за 2 дни изобщо не личаха има го в аптеките струва май повечко от 10 лева може и 11 да е станал но пък е толкова ефикасен :)

IdontWannaKnow
01-09-2009, 18:55
амиии моята кожа беше също много проблемна... :cry: използвала сам различни продукти, но нищо не ми помагаше на сто процента... преди окло 3 месеца си взех зинерит и направо се родих... изчисти ми лицето до една.. :grin: лошото е , че сега когато спрях да го използвам отново започнаха да се появяват една по една :-x ... за сега овладявам положението , дано и за напред да е така 8-)
ПП: съжелявам, ако се повтарям, но малко ме беше мързел да чета всички коментари ... :D

IdontWannaKnow
01-09-2009, 19:13
амиии моята кожа беше също много проблемна... :cry: използвала сам различни продукти, но нищо не ми помагаше на сто процента... преди окло 3 месеца си взех зинерит и направо се родих... изчисти ми лицето до една.. :grin: лошото е , че сега когато спрях да го използвам отново започнаха да се появяват една по една :-x ... за сега овладявам положението , дано и за напред да е така 8-)
ПП: съжелявам, ако се повтарям, но малко ме беше мързел да чета всички коментари ... :D

temari1785
01-09-2009, 19:35
Ако искаш пробвай на Clean & Clear лосиона.На мен ми помогна. Успех. :)

zanik
01-09-2009, 21:23
IdontWannaKnow Зинерит е антибиотик и не е хубаво да се мажеж когато ти скимне... И няма да стане само с него..

Nivea bye-bye spot.. Това е само за покриване на пъпките. Колкото да се мажеж пъпките няма да се махнат! Просто си има период 14-18 години... И колкото да се мажеж няма да се махнат изцяло, но има подобрение... И аз имам пъпки от 1-2 години, и много се дразня, но това е. Обаче по-добре иди на лекар от, колкото да слушаш някой от тука все пак лекар е друго нещо... Аз ходя при най-добрия лекар от Варна, вярно е, че зима над 20 лева, но има голямо подобрение.. В момента се мажа с 4 мазала и с 1 се мия сутрин... Мога да ти кажа какви са, ако се интерсуваш, но по-добре отиди на лекар :)

stealthyGirl
01-10-2009, 16:58
Сега може да ми се смеете на рецептата,но е помагала на всеки,на кого съм казала.Аз самата имах проблемна кожа,ползвах всякакви кремове и мазила ,ама нищо.Та сега имам перфектна кожа,благодарение на :
Вземате едно буркан4е,слагате до една шепа цветове от невен(купуват се от аптеката) и заливате с ракия,хубаво е да е домашна,с висок градус.Така тази смес престоява един ден и може да се мажете,три пъти дневно,без отмиване,Няма проблем да държите това в хладилника,и така докато пъпките се махнат.

Действа!Невена найстина има такива свойства, ама ракията не ти ли изсушава прекалено много кожата? :-o

IdontWannaKnow
01-10-2009, 18:37
Да антибиотик е и е доста силен, но ми е предписан от дерматолог 8) но се продава и без рецепта. Една приятелка като видя как ми се изчисти лицето, да не остане по назад и тя си купи, дори без да ходи на дерматолог, без лекарско предписание и също и помогна много ... :P

zanik
01-10-2009, 19:58
Да антибиотик е и е доста силен, но ми е предписан от дерматолог 8) но се продава и без рецепта. Една приятелка като видя как ми се изчисти лицето, да не остане по назад и тя си купи, дори без да ходи на дерматолог, без лекарско предписание и също и помогна много ... :P
На мене не ми помогна :)

IdontWannaKnow
01-15-2009, 20:37
може би е до тип кожа, затова е най-добре първо при дерматолог да се отиде 8)

Pooky
01-16-2009, 09:03
Значи за мен най-важното за да имаш чиста кожа е хубавото почистване на лицето..Имаш ли грим вечер задължително трябва да го махнеш колкото и да ти се спи.Също така преди да си легнеш трябва да си миеш лицето всяка вечер, ама не със обикновен сапун ами може със специален сапун за лице или някъкъв почистващ гел.

HardcoreSyndrome
01-16-2009, 09:22
Разните там анти-акне, които се продават в козметичните магазини, повечето от тях са за поддържане на кожата, а не за лечение, абсурдно е да мислиш, че сериозен проблем ще се реши с тях.
Вземи си Скинорен, продава се в аптеките! Лекарство е, помага адски много, но както всяко нещо и това иска постоянство! В началото може да те щипе, но това е нормално. Чисти и черните точки...

Успех!!! :)

Black_Fyed_Peas
01-17-2009, 18:06
относно грима попринцип не обичам да се гримирвам, а когато го правя задължително си почиствам лицето още щом се прибера в къщи. Лицеето си го почиствам всяка вечер с гелче и след това с лусион.


А този скинорен на какво цена е горе-долу :)

porky
01-18-2009, 09:16
Преди време ми препоръчаха Аcne out- имаше ефект настина, но има един недостатък- ако например 1 седмица не се мажеш лицето ти ще стане O:)

HardcoreSyndrome
01-18-2009, 13:21
относно грима попринцип не обичам да се гримирвам, а когато го правя задължително си почиствам лицето още щом се прибера в къщи. Лицеето си го почиствам всяка вечер с гелче и след това с лусион.


А този скинорен на какво цена е горе-долу :)
15-17лв. не помня точно, но е толкова горе-долу.

LonChetOoO
01-18-2009, 18:14
Сега може и да се посмеете ама и LEPTEN много помага =; отначало се мажех с него от време на време (а и аз не го исках... майка ми ми го купи) и нищо не помагаше :-k обаче после започнах да го използвам редовно и повярвайте ИМА ефект :grin: Започнах да звуча малко като тея от рекламите ама :D :P

ira90
01-18-2009, 18:55
Сега може и да се посмеете ама и LEPTEN много помага =; отначало се мажех с него от време на време (а и аз не го исках... майка ми ми го купи) и нищо не помагаше :-k обаче после започнах да го използвам редовно и повярвайте ИМА ефект :grin: Започнах да звуча малко като тея от рекламите ама :D :P


.... блазя ти .... при мен не помогна :x :x

Black_Fyed_Peas
01-21-2009, 07:47
Сега може и да се посмеете ама и LEPTEN много помага =; отначало се мажех с него от време на време (а и аз не го исках... майка ми ми го купи) и нищо не помагаше :-k обаче после започнах да го използвам редовно и повярвайте ИМА ефект :grin: Започнах да звуча малко като тея от рекламите ама :D :P


лептен съм ползвала- с нищо не ми помогна

рецептата на SoFarSoG00d наистина помага за което и благодаря много :-)

LonChetOoO
01-21-2009, 15:11
Еми явно зависи от типът на кожата... нз... обаче на мен ми помогна много ;-) :wink: