PDA

View Full Version : mai se vliubvam...



TheNightmare
01-07-2009, 20:35
Predi godini se zapoznah s edno momche,s koeto strashno mnogo se karahme.Meko kazano ne se ponasqhme.Ne bqh go vijdala sigurno 3-4godini..i ne znam kakvo se sluchi,no stanahme strashno dobri priqteli.Toi zapochna da mi haresva i chuvstvata syvsem ne se samo ot moq strana.Moje da e na maitap,zashtoto i dvamata imame uj gadjeta...no postoqnno mislq za nego.Nishto ne se e sluchilo mejdu nas...Shte si kajete "I kyde e problema?".Problema e tam,che momcheto e bolno i ne mu ostava mnogo...Razbrah go sluchaino,no toi znae,che sym naqsno...Koftito e,che super mn dyrja na nego kato priqtel,a i umiram ot kef kato go vidq...kakvo da pravq?

Kostadin_682
01-07-2009, 20:37
Predi godini se zapoznah s edno momche,s koeto strashno mnogo se karahme.Meko kazano ne se ponasqhme.Ne bqh go vijdala sigurno 3-4godini..i ne znam kakvo se sluchi,no stanahme strashno dobri priqteli.Toi zapochna da mi haresva i chuvstvata syvsem ne se samo ot moq strana.Moje da e na maitap,zashtoto i dvamata imame uj gadjeta...no postoqnno mislq za nego.Nishto ne se e sluchilo mejdu nas...Shte si kajete "I kyde e problema?".Problema e tam,che momcheto e bolno i ne mu ostava mnogo...Razbrah go sluchaino,no toi znae,che sym naqsno...Koftito e,che super mn dyrja na nego kato priqtel,a i umiram ot kef kato go vidq...kakvo da pravq?
Кофти работа... :( ами оползотворявайте времето, което остава... :(

Prophecy
01-07-2009, 20:39
Мда , виждайте се по често ако е възможно . нека си доживее хубав живот :(

angelcheeee_93
01-07-2009, 20:40
лоша работа...бъдете колкото се може по-близки приятели в последното време,което му остава! :(

PreciousDiamond
01-07-2009, 20:44
В този момент на него му трябва подкрепата, която ти можеш да му дадеш . Направи така , че да се чувства пълноценен, въпреки болестта си ! Просто му покажи, че има човек, на когото може да разчита ... И бъди до него !

leoparda93sl
01-07-2009, 20:45
В този момент на него му трябва подкрепата, която ти можеш да му дадеш . Направи така , че да се чувства пълноценен, въпреки болестта си ! Просто му покажи, че има човек, на когото може да разчита ... И бъди до него !

+1 :)

colymoly
01-08-2009, 11:12
:( дано се оправи момчето мисля, че проблемът не е там че се харесвате а че той е болен :-k прекарвай повече време с него и му признай какво се случва

Claustrophobia
01-08-2009, 11:23
Прекарвай възможно най-много време с него .. защото .. след време като ти потрябва,няма да го има.. (съжалявам,че го казвам,но..)
Бъди с него непрекъснато .. помогни му да прекара остатъка от живота си по невероятен начин,ходете на места,на които никога не е ходил,правете нови неща.. направи го щастлив. :)

curka87
01-08-2009, 11:26
Много тъжно. Мисля , че щом имаш чувства не бива да губиш време. Признай му какво става и бъди до него във времето , което му остава....подкрепяй го и му дай опората, от която се нуждае.

PeopleAlwaysLeave
01-08-2009, 12:46
В този момент на него му трябва подкрепата, която ти можеш да му дадеш . Направи така , че да се чувства пълноценен, въпреки болестта си ! Просто му покажи, че има човек, на когото може да разчита ... И бъди до него !

+1

soul1199
01-08-2009, 19:37
В този момент на него му трябва подкрепата, която ти можеш да му дадеш . Направи така , че да се чувства пълноценен, въпреки болестта си ! Просто му покажи, че има човек, на когото може да разчита ... И бъди до него !

Monina
01-08-2009, 19:45
НАПРАВИ ГО ЩАСТЛИВ !!! :) :) :) :booooomb:

evelinka1122
01-09-2009, 06:34
ne gubi i den pove4e... posle 6te sujalqva6....

LiRRRa
01-09-2009, 06:38
Направи го щастлив, доставяй му радост и веселие, карай го да се чувства потребен и пълноценен, да се чувства обичан!

П.П. Гледай филма "Незабравимата" :cry:

Lysit0
01-09-2009, 07:06
В този момент на него му трябва подкрепата, която ти можеш да му дадеш . Направи така , че да се чувства пълноценен, въпреки болестта си ! Просто му покажи, че има човек, на когото може да разчита ... И бъди до него !

Mi6inka
01-09-2009, 07:24
П.П. Гледай филма "Незабравимата" :cry: [/i][/quote]


наистина разкошен филм,гледай го... А по темата ,ако това че "не му остава много" те спира да имаш контакти или дори някаква връзка с него,е прекалено егоистично...Бъди до него,както казаха по-горе,когато си отиде и без това ще ти е мъчно,поне докато е тук ,го направи щастлив ,а и себе си(нали ти е приятно с него),накарай го да се чувства обичан и му помогни да изживее пълноценни момента в оставащото му време....

п.с. ужасно тъжно... :cry: съжелявам за момчето... знам какво е да загубиш приятел...и най-малкото да знаеш ,че е можело да направиш нещо за него докато е бил тук,за това не губи нито минутка повече,бъди с него!Успех

PoisoNGirL
01-09-2009, 11:35
dobre zashto vseki kazva gledai toq film...da q depresirame oshte poveche li?Vse edno ne go e gledala... kak ne vi pisna sled 5-toto gledane toq film...
Vyrvi i kaji na momcheto kakvo izpitvash i bydete shtastlivi kolkoto vreme imate.

dramaqueen
01-14-2009, 16:26
Подарете си прекрасни мигове заедно! Бъдете заедно,бъдете двойка...бъдете истинсски щастливи...щом имаш чувста,а и той към теб не чакай да си отиде...признай му...нека бъде твой...щете боли когато си отиде,но още повече ще те боли ако като си отиде знаеш,че е можело да има нещо м/у вас,а вие нищоне сте направили... :(