PDA

View Full Version : Секса, зодиите и животинското в нас ...



FOREVAR_ALONE
01-07-2009, 22:56
ВСТЪПЛЕНИЕ: Стоят си на хълма дава бика-млад и стар и кротко си пасат трева. Под хълма минава едно много съблазнително стадо крави. Младия бик почва да ръчка стария:
-Айде да слезнем и да оправим тази симпатична млада крава, или тази по-стройната. Айде, давай по-бързо.
Стария бик се замислил и казал:
-Не. Ще слезем бавно по хълма и ще оправим цялото стадо.

Целта на това литературно упражнение е да опишем различните знаци на зодиака, когато са на мястото на стария бик.

ОВЕН

Овните на стари години са същите както и на млади-те ще се втурнат надолу по хълма, ще оправят онази, младичката крава, след което бързичко ще се върнат обратно и ще застанат в поза достойна за четката на най-великите художници. Всичко е точно-Овен-това звучи гордо.
И той още веднъж го доказва.

Поведението на ТЕЛЕЦА е точно като на стария бик от вица.
Той бавно ще слезне от хълма и ще оправи цялото стадо, без да обръща внимание на възрастта, външния вид или каквито и да е дребни подробности.
Търпението му ще стигне за всички. А освен това ще поучава и младия бик.

БЛИЗНАКЪТ ще възприеме идеята с огромен ентусиазъм. Бързо ще се спусне от хълма и ще почне непринуден разговор.
Ще започне да говори за секс, ще премине на тема компютри, после интернет, после коли. Край отприщи се на разни теми и в края на краищата ще забрави за какво всъщност е слязъл от хълма.

РАКЪТ ще се заеме със задачата едва ли не по-сериозно и от телеца.
Само че за разлика от него ще избере само една от кравите.
За сметка на това тя ще е рекордьорката на стадото-най-красивата,даващата най-много мляко,с най-голяма гръдна обиколка (или може би обиколка на вимето?
Не, повече ми харесва термина гръдна обиколка.
Ще се направи на теленце и ще почне да смуче.

А при ЛЪВА всичко е много по-сложно.
Лъва няма да наебе никоя от кравите.
Но при това ще свали всичките.
Ще ги свали красиво, с потресаваща енергия и чар, доказвайки азбучната истина, че той е най-готиният от всички. Честно казано той е прав.
Той вече е доказал че е най-добрият.
Цялото стадо е готово да тръгне след него.
Да ебе някоя от кравите вече няма нужда.Още повече че това е вредно. Може да развали доброто впечатление.
Той красиво ще напусне,ще намери друго стадо, което пак ще очарова, и пак ще се оттегли.

ДЕВАТА няма да се затича към стадото.
Първо ще изтича до най-близкият секс-шоп като пътьом ще си припомни Кама-Сутра.
И когато се добере най-накрая до мястото където е минавало въжделенното стадо, там вече няма да има крави. Е ,случват се и такива неща,уви ще се наложи да се заеме със самообслужване, прелиствайки предварително закупения брой на Пентхауз.

ВЕЗНАТА изобщо няма да слезе от хълма.
Той ще чака докато някоя крава не се качи и не го заговори.
Ще се замисли дали това е правилната крава и дали не трябва да изчака някоя която е по-добра в дадени отношения.
Ще реши, че трябва да изчака.Ще дочака следващата.Ще избере.
Ще се заеме със секс, но през цялото време ще си задава въпроса дали правилно е избрал и не е ли трябвало да изчака третата крава.

СКОРПИОНА също няма да се спуска от хълма.
Него напълно ще го удовлетвори и младото биче до него.
То със нищо не е по-лошо от крава.
А коитуса със него е безусловно мистическо изживяване.
Нееее, никакви крави.

СТРЕЛЕЦА няма и да погледне кравите.
Все едно, че досега не е виждал. Той ще отправи поглед в далечината и ще съзре стадо коне. Е! Това е! С коне досега не го е правил. И от всички кобили той ще избере най-екзотичната, съгласната да прави най-алтернативен секс.

КОЗИРОГА ще е единствения в цялата ситуация, който ще постъпи правилно. Той ще въведе ред в целия този хаос.
Ще раздаде номерца, ще организира опашка.
А кравите изобщо няма да ги пита - жените принципно обичат реда.

М’да.Сега за ВОДОЛЕЯ.Той ще стане любимеца на цялото стадо. Няма да има никакво значение коя и в какво количество ще пожелае (а това и той сам не го знае).
Важно е друго - коя ще го поиска и с коя ще го огрее (статистически факт е че това са над 75% от стадото). Е процентът е достоен. Най-характерното в цялата ситуация е че за него цялото приключение ще мине леко и непринудено, без никакви отрицателни последствия. Още повече че това момче, разглезено от дамите нито веднъж няма да се изпоти - всичко ще направят партньорките.

И накрая за РИБОКА
Той мечтателно ще огледа стадото.
С големи тъжни очи ще се замисли коя ли крава би пожелал.
Е разбира се, че не си пада по клечавите.
Виж формата на рогата е друг въпрос.
И може ли вимето хем да е голямо, хем да има идеална форма.
А копитата, какви ли точно трябва да бъдат? Така мечтаейки, Рибата дълго ще стои на върха на хълма,а стадото бавно ще отминава…

:? :?

ninjadorf
01-08-2009, 06:31
аз съм дева и няма да има крави за мен :(

sometime
01-08-2009, 06:33
аххаахх Водолейчи съм си аз :grin:

dimitar_ak
01-08-2009, 07:01
Аз съм си телец и съм точно като стария бик :razz:

savoy
01-08-2009, 07:19
Аз съм РАК! :D:D:D

TPAKTOPUCTA
01-08-2009, 07:20
...
СТРЕЛЕЦА няма и да погледне кравите.
Все едно, че досега не е виждал. Той ще отправи поглед в далечината и ще съзре стадо коне. Е! Това е! С коне досега не го е правил. И от всички кобили той ще избере най-екзотичната, съгласната да прави най-алтернативен секс.
...


е какво да кажа .... такъв съм си, нестандартния секс е това което ме привлича :oops:

kalpazanka
01-08-2009, 07:25
Ами специално за рибата има верни попадения. Щот ги подбирам, затова съм на почти 21 и съм била само с 1 мъж досега :-D И се чудя дали е правилният човек, дали би бил добър баща и партньор...

depressedgirl
01-08-2009, 07:28
хаха това е много забавно
аз съм скорпионът :P

buffalo88
01-08-2009, 07:31
тъпаци.. кой ще ми обясни как може ракът да смуче ?

ToniStoraro
01-08-2009, 08:05
Аз като пръч съм щял ред да вътворявам :D Абе какви опашки бее!!! :D Аз си имам опашка, дето си е от един представител :D

mirmark
01-08-2009, 08:16
Винаги съм се чудел, защо една голяма група от хора се слагат под един знаменател. Ако ги погледнеш / макар все от една зодия/ са толкова различни !!!!!

tan0
01-08-2009, 08:35
az sur rak a taq det me podludqva e telec ele bati kefa samo razvrat :D :D :D

sFeRlinG
01-08-2009, 08:44
Овен 8) И стар и млад все съм активен =P~

jghgh
01-08-2009, 08:54
хаха, тва за рибока ме разби 8-) рибите са толкова... ммм...


иначе аз съм раче

SoFarSoG00d
01-08-2009, 09:26
Зодиите са пълна измислица,не знам въобще как може накой да се връзва.Само се замислете може ли една зодия да определя и да е валидна за всички хора родени под този знак?!Невъзможно е нали?

sometime
01-08-2009, 09:30
Use your brain!

това може да се нарече съдба бе..
знаш ли сичко си има място...
:(

SoFarSoG00d
01-08-2009, 09:32
Съдбата е съвсем различно понятие.Аз също съм на мнение,че случайни неща няма,ама човек не може да се довери на някакъв хороскоп?!

sugarbaby_
01-08-2009, 10:22
Хммм аз съм близнаци :)

ivsan4eto
01-08-2009, 10:49
Аз съм офсъ :lol:

krem4et0
01-08-2009, 11:25
Да, аз пред говоренето за секс и сексът ще избера май първото(е, ако не съм много загоряла). И изобщо говоренето ми е страст, а и вече си вадя хляба с него. Близнаци съм.

Мъжо ми е овен, ама не е такъв.

Rattlesnake
01-08-2009, 11:29
Скорпионче съм азз :D

SMoKe_BoY
01-08-2009, 11:38
аз съм риба ама .. гледам да подбера преди да избега стадото :)

NeSumJenaTi
01-08-2009, 12:05
Аз съм Девичка . . . то с моят късмет . . .

Monina
01-08-2009, 12:34
Овен - ТОВА ЗВУЧИ ГОРДО ........ :) :) :) :booooomb:

aka6a_vamp
01-08-2009, 12:38
малиии аз дет съм дева на сухо ше остана... :(

bqsna_teenagerka
01-08-2009, 14:07
Хах аз козирочето къв ред ще въвеждам ве :-o яя наред всички крави :D

LovelyGirl
01-08-2009, 15:16
Малей колко е вярно :D

Аз съм риби и все се чудя,а приятеля ми козирог,той все организира нещата :)

Ама аз на сухо ще остана :lol:

djssss
01-08-2009, 15:47
това да не си го писал ти?няма нищо общо със сексуалността на зодиите още повече няма нищо вярно! ...порови се малко повече и се върни пак тук!

Zarazata
01-08-2009, 16:53
И аз съм телец . . . 8) , а тва за близнака кърти :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bobbi69
01-08-2009, 16:53
Хаха тъй като съм овен, начи мотото ми е "Чукай и бегай" :D :D :D

reltih
01-08-2009, 17:01
Моята е близнаци.
+ 1 :)

Dyckaa
01-08-2009, 17:58
Козирог! :)

Rofl4e
01-08-2009, 18:00
Лъв.. :) съм аз .. :D

x3eme
01-08-2009, 18:02
СКОРПИОНА също няма да се спуска от хълма.
Него напълно ще го удовлетвори и младото биче до него.
То със нищо не е по-лошо от крава.
А коитуса със него е безусловно мистическо изживяване.
Нееее, никакви крави
радвам се че съм скорпион 8-)

aka6a_vamp
01-08-2009, 18:12
Аз предлагам да си вдигне ръката всеки от вас който е правил секс с животното, чиято зодия представлява. Например, аз съм зодия лъв, но за съжаление не съм правил секс с лъв, защото тази операзия ще е малко опасна за здравето. Единствено ако го приспят писенцето мога да го изненадам отзаде, щото иначе ще ми гризне кокалчето.
Най-трудна ще е задачата на зодия риби :-D
а аз като съм дева?

loveme
01-08-2009, 18:13
хмм тва за телеца май има нещо вярно... :-D

flippy2
01-08-2009, 18:42
Поредните заблудени че тфа къде е било слънцето когато си се раждал ще повлияе по някаф начин на характера ти :D иначе тфа е доста забавно - аз съм риби :-D :-D

hahavteen
01-08-2009, 18:43
Овен - ТОВА ЗВУЧИ ГОРДО ........ :) :) :) :booooomb:

Хей ти направи ли си татуировката? :)

Аз съм очарователна лъвица 8)

LovelyGirl
01-08-2009, 18:45
Най-трудна ще е задачата на зодия риби :-D

Аз съм риби :lol:

Не мисля да пробвам :lol: :lol: :lol:

loveme
01-08-2009, 18:46
Овен - ТОВА ЗВУЧИ ГОРДО ........ :) :) :) :booooomb:

Хей ти направи ли си татуировката? :)

Аз съм очарователна лъвица 8)

а аз прекрасна Крава :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Paradise_Lost
01-08-2009, 19:48
Лъв.. :) съм аз .. :D

:grin: приятеля ми е стрелец абсолютно точно е казaно за него :D

JUSTDNB
01-09-2009, 18:25
Deva sam... - kofti,pak na suho. :lol:

merryweather_ricci
01-09-2009, 18:32
РАКЪТ ще се заеме със задачата едва ли не по-сериозно и от телеца.
Само че за разлика от него ще избере само една от кравите.
За сметка на това тя ще е рекордьорката на стадото-най-красивата,даващата най-много мляко,с най-голяма гръдна обиколка (или може би обиколка на вимето?
Не, повече ми харесва термина гръдна обиколка.
Ще се направи на теленце и ще почне да смуче.

Pxaxa..Spukah se ot smqh..taka sa rachetata .. xD :D :D :D

zay4e
01-10-2009, 20:18
ВСТЪПЛЕНИЕ: Стоят си на хълма дава бика-млад и стар и кротко си пасат трева. Под хълма минава едно много съблазнително стадо крави. Младия бик почва да ръчка стария:
-Айде да слезнем и да оправим тази симпатична млада крава, или тази по-стройната. Айде, давай по-бързо.
Стария бик се замислил и казал:
-Не. Ще слезем бавно по хълма и ще оправим цялото стадо.

Целта на това литературно упражнение е да опишем различните знаци на зодиака, когато са на мястото на стария бик.

ОВЕН

Овните на стари години са същите както и на млади-те ще се втурнат надолу по хълма, ще оправят онази, младичката крава, след което бързичко ще се върнат обратно и ще застанат в поза достойна за четката на най-великите художници. Всичко е точно-Овен-това звучи гордо.
И той още веднъж го доказва.

Поведението на ТЕЛЕЦА е точно като на стария бик от вица.
Той бавно ще слезне от хълма и ще оправи цялото стадо, без да обръща внимание на възрастта, външния вид или каквито и да е дребни подробности.
Търпението му ще стигне за всички. А освен това ще поучава и младия бик.

БЛИЗНАКЪТ ще възприеме идеята с огромен ентусиазъм. Бързо ще се спусне от хълма и ще почне непринуден разговор.
Ще започне да говори за секс, ще премине на тема компютри, после интернет, после коли. Край отприщи се на разни теми и в края на краищата ще забрави за какво всъщност е слязъл от хълма.

РАКЪТ ще се заеме със задачата едва ли не по-сериозно и от телеца.
Само че за разлика от него ще избере само една от кравите.
За сметка на това тя ще е рекордьорката на стадото-най-красивата,даващата най-много мляко,с най-голяма гръдна обиколка (или може би обиколка на вимето?
Не, повече ми харесва термина гръдна обиколка.
Ще се направи на теленце и ще почне да смуче.

А при ЛЪВА всичко е много по-сложно.
Лъва няма да наебе никоя от кравите.
Но при това ще свали всичките.
Ще ги свали красиво, с потресаваща енергия и чар, доказвайки азбучната истина, че той е най-готиният от всички. Честно казано той е прав.
Той вече е доказал че е най-добрият.
Цялото стадо е готово да тръгне след него.
Да е** някоя от кравите вече няма нужда.Още повече че това е вредно. Може да развали доброто впечатление.
Той красиво ще напусне,ще намери друго стадо, което пак ще очарова, и пак ще се оттегли.

ДЕВАТА няма да се затича към стадото.
Първо ще изтича до най-близкият секс-шоп като пътьом ще си припомни Кама-Сутра.
И когато се добере най-накрая до мястото където е минавало въжделенното стадо, там вече няма да има крави. Е ,случват се и такива неща,уви ще се наложи да се заеме със самообслужване, прелиствайки предварително закупения брой на Пентхауз.

ВЕЗНАТА изобщо няма да слезе от хълма.
Той ще чака докато някоя крава не се качи и не го заговори.
Ще се замисли дали това е правилната крава и дали не трябва да изчака някоя която е по-добра в дадени отношения.
Ще реши, че трябва да изчака.Ще дочака следващата.Ще избере.
Ще се заеме със секс, но през цялото време ще си задава въпроса дали правилно е избрал и не е ли трябвало да изчака третата крава.

СКОРПИОНА също няма да се спуска от хълма.
Него напълно ще го удовлетвори и младото биче до него.
То със нищо не е по-лошо от крава.
А коитуса със него е безусловно мистическо изживяване.
Нееее, никакви крави.

СТРЕЛЕЦА няма и да погледне кравите.
Все едно, че досега не е виждал. Той ще отправи поглед в далечината и ще съзре стадо коне. Е! Това е! С коне досега не го е правил. И от всички кобили той ще избере най-екзотичната, съгласната да прави най-алтернативен секс.

КОЗИРОГА ще е единствения в цялата ситуация, който ще постъпи правилно. Той ще въведе ред в целия този хаос.
Ще раздаде номерца, ще организира опашка.
А кравите изобщо няма да ги пита - жените принципно обичат реда.

М’да.Сега за ВОДОЛЕЯ.Той ще стане любимеца на цялото стадо. Няма да има никакво значение коя и в какво количество ще пожелае (а това и той сам не го знае).
Важно е друго - коя ще го поиска и с коя ще го огрее (статистически факт е че това са над 75% от стадото). Е процентът е достоен. Най-характерното в цялата ситуация е че за него цялото приключение ще мине леко и непринудено, без никакви отрицателни последствия. Още повече че това момче, разглезено от дамите нито веднъж няма да се изпоти - всичко ще направят партньорките.

И накрая за РИБОКА
Той мечтателно ще огледа стадото.
С големи тъжни очи ще се замисли коя ли крава би пожелал.
Е разбира се, че не си пада по клечавите.
Виж формата на рогата е друг въпрос.
И може ли вимето хем да е голямо, хем да има идеална форма.
А копитата, какви ли точно трябва да бъдат? Така мечтаейки, Рибата дълго ще стои на върха на хълма,а стадото бавно ще отминава…

:? :?

mnogo mnogo vqrno

sh3_1s_7h3_0n3
01-10-2009, 20:22
А такааа! Козирожки ред да има! 8)

amatorium
01-10-2009, 20:34
Gluposti na kulbeta. Idi i gi ebi. Tova mi e zodiqta. 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
01-10-2009, 20:37
Gluposti na kulbeta. Idi i gi ebi. Tova mi e zodiqta. 8-)

:shock:

Mръснишко! Всички крави ли?! :-o

glamouros
01-10-2009, 20:41
"ОВЕН
Овните на стари години са същите както и на млади-те ще се втурнат надолу по хълма, ще оправят онази, младичката крава, след което бързичко ще се върнат обратно и ще застанат в поза достойна за четката на най-великите художници. Всичко е точно-Овен-това звучи гордо.
И той още веднъж го доказва."

И те така... 8-)