PDA

View Full Version : Защо се получава така????:((((((((



reAL_TRuth
01-08-2009, 10:41
Не знам какво да правя. Това никога не ми се е случвало преди, но напоследък ... :( Тръгвам с момче, което страшно много харесвам и на следващата сутрин се събуждам без капка чувства към него. Просто всички се изправя ей така от нищото. :shock: Опитвам се да намеря отговора, но не става. Проблема е в мен. Аз съм виновна за това, но не зная причината. Отвратително е :( Някой може ли да ми помогне?Ако му се е случвало... или.. не знам. Просто в момента ми се случва и чак не мога да повярвам. Като празня кутия съм. :(

slun4ice_90
01-08-2009, 10:46
Грешният човек е може би за теб...Може би нещо те спира да си с него...Потърси отговора в теб...Пък и с толкова малко инфо,която даваш не очаквай много логични отговори...След като и не те познаваме дори... :?

tan0
01-08-2009, 10:46
ti si tipichniqt primer za koravosardechna kuchka koqto razbiva myjkite syrca.... :shock: :shock:

reAL_TRuth
01-08-2009, 10:55
ti si tipichniqt primer za koravosardechna kuchka koqto razbiva myjkite syrca.... :shock: :shock:Тъпо изказване. Мразя да разбивам сърца, защото много добре знам какво е и колко боли.

А какво да кажа повече. Просто ми се случва напоследък... Започвам да се виждам с някое момче и изведнъж всичко изчезва. Магията я няма и не се чувствам влюбена. Не знам защо.. Просто се случва. Както казах в мен се настанява една празнина.

tan0
01-08-2009, 10:59
ti si tipichniqt primer za koravosardechna kuchka koqto razbiva myjkite syrca.... :shock: :shock:Тъпо изказване. Мразя да разбивам сърца, защото много добре знам какво е и колко боли.

А какво да кажа повече. Просто ми се случва напоследък... Започвам да се виждам с някое момче и изведнъж всичко изчезва. Магията я няма и не се чувствам влюбена. Не знам защо.. Просто се случва. Както казах в мен се настанява една празнина.
a ti kato si oredish sreshtichkata s momcheto s kakva naglasa otivash s jelanie ili ti e nekvo bezrazlichno???

reAL_TRuth
01-08-2009, 11:01
ti si tipichniqt primer za koravosardechna kuchka koqto razbiva myjkite syrca.... :shock: :shock:Тъпо изказване. Мразя да разбивам сърца, защото много добре знам какво е и колко боли.

А какво да кажа повече. Просто ми се случва напоследък... Започвам да се виждам с някое момче и изведнъж всичко изчезва. Магията я няма и не се чувствам влюбена. Не знам защо.. Просто се случва. Както казах в мен се настанява една празнина.
a ti kato si oredish sreshtichkata s momcheto s kakva naglasa otivash s jelanie ili ti e nekvo bezrazlichno???С желание и като го видя изтръпвам. И така... докато не дойде момент, в който всичко изчезва.

tan0
01-08-2009, 11:05
ti si tipichniqt primer za koravosardechna kuchka koqto razbiva myjkite syrca.... :shock: :shock:Тъпо изказване. Мразя да разбивам сърца, защото много добре знам какво е и колко боли.

А какво да кажа повече. Просто ми се случва напоследък... Започвам да се виждам с някое момче и изведнъж всичко изчезва. Магията я няма и не се чувствам влюбена. Не знам защо.. Просто се случва. Както казах в мен се настанява една празнина.
a ti kato si oredish sreshtichkata s momcheto s kakva naglasa otivash s jelanie ili ti e nekvo bezrazlichno???С желание и като го видя изтръпвам. И така... докато не дойде момент, в който всичко изчезва. :shock: :shock: :shock: hm... tova si e seriozen problem... stara lubov ili neshto ot koeto nemojesh da se otarvesh....sravnqvash vsichki s bivshiq a toi e nai nai i... abe znam li seriozen problem... dano se opravish po barzo

reAL_TRuth
01-08-2009, 11:08
ti si tipichniqt primer za koravosardechna kuchka koqto razbiva myjkite syrca.... :shock: :shock:Тъпо изказване. Мразя да разбивам сърца, защото много добре знам какво е и колко боли.

А какво да кажа повече. Просто ми се случва напоследък... Започвам да се виждам с някое момче и изведнъж всичко изчезва. Магията я няма и не се чувствам влюбена. Не знам защо.. Просто се случва. Както казах в мен се настанява една празнина.
a ti kato si oredish sreshtichkata s momcheto s kakva naglasa otivash s jelanie ili ti e nekvo bezrazlichno???С желание и като го видя изтръпвам. И така... докато не дойде момент, в който всичко изчезва. :shock: :shock: :shock: hm... tova si e seriozen problem... stara lubov ili neshto ot koeto nemojesh da se otarvesh....sravnqvash vsichki s bivshiq a toi e nai nai i... abe znam li seriozen problem... dano se opravish po barzoДа, може би някои ще кажат че ми омръзва, но не е така.Всичко става в момент, когато страшно много ми допада... и хоп, няма го. :shock: :( Много гадно чувство... Не е стара любов. Предодоляла съм всичко с много воля и сили. Разбивали са ми сърцето, но не съм се предавала.

tan0
01-08-2009, 11:21
ti si tipichniqt primer za koravosardechna kuchka koqto razbiva myjkite syrca.... :shock: :shock:Тъпо изказване. Мразя да разбивам сърца, защото много добре знам какво е и колко боли.

А какво да кажа повече. Просто ми се случва напоследък... Започвам да се виждам с някое момче и изведнъж всичко изчезва. Магията я няма и не се чувствам влюбена. Не знам защо.. Просто се случва. Както казах в мен се настанява една празнина.
a ti kato si oredish sreshtichkata s momcheto s kakva naglasa otivash s jelanie ili ti e nekvo bezrazlichno???С желание и като го видя изтръпвам. И така... докато не дойде момент, в който всичко изчезва. :shock: :shock: :shock: hm... tova si e seriozen problem... stara lubov ili neshto ot koeto nemojesh da se otarvesh....sravnqvash vsichki s bivshiq a toi e nai nai i... abe znam li seriozen problem... dano se opravish po barzoДа, може би някои ще кажат че ми омръзва, но не е така.Всичко става в момент, когато страшно много ми допада... и хоп, няма го. :shock: :( Много гадно чувство... Не е стара любов. Предодоляла съм всичко с много воля и сили. Разбивали са ми сърцето, но не съм се предавала.
bravo na tebe pone si preodolqla vs az vse oshte se borq... i nz do kade shte stigna

purple__love
01-08-2009, 14:48
sig se 4uvstva6 super oburkana....pri men se e slu4valo ujasno mn puti....prosto ne si sre6tnala to4niq 4ovek.....nego 6te go obicha6 po vsqko vreme na denq....fakt e, 4e ve4er ti se vijdat edni ne6tata, a na sutrinta e suvsem druga realnostta!kogato GO sre6tne6, 6te vidi6 4e 6te e mnogo po-razli4no!

decit1
01-08-2009, 14:55
A Moje bi cel ti e samo da ti stanat gajeta.No frkraina smetka i na men mi se slu4i samo4e ne az isgubih 4ustva a momi4eto 8)

ImmortalForever
01-08-2009, 15:26
Тежка форма на пубертет.

koalka
01-08-2009, 15:29
Явно просто ти е за забивката и моментната тръпка...
Не си намерила момче, което наистина да те грабне, както се казва и наистина да се влюбиш в него.Не е проблема в теб, просто не си го срещнала.

soul1199
01-08-2009, 16:04
Явно просто ти е за забивката и моментната тръпка...
Не си намерила момче, което наистина да те грабне, както се казва и наистина да се влюбиш в него.Не е проблема в теб, просто не си го срещнала.

Axe_vs_Sword
01-08-2009, 16:36
и на следващата сутрин се събуждам без капка чувства към негоДа не си сънувала нещо

sladka__droga
01-08-2009, 16:41
Въх ... много кофти ситуация.Иначе и аз съм на това мнение:



Явно просто ти е за забивката и моментната тръпка...
Не си намерила момче, което наистина да те грабне, както се казва и наистина да се влюбиш в него.Не е проблема в теб, просто не си го срещнала.

;)

EeeBobii
01-08-2009, 17:18
Имала си интерес към него когато не си били заедно....когато вече го имаш нети пука,когато скасате че ти запука.... :)

(един въпрос,винаги ли си така с момчетата...днеска имаш чуства утре немаш?) :)

Kostadin_682
01-08-2009, 17:51
Ъъ... ти въобще знаеш ли какво искаш ? :shock:

beachy_bunny
01-08-2009, 17:59
Мисля , че си със нагласата , че можеш да имаш всяко 1-но момче .. все ще се намери някой който да ти се опъне и тогава ще ти доиде акъла в главата , че не трябва да приемаш хората за даденост ... :-)

reAL_TRuth
01-08-2009, 18:20
А аз мисля, че гореспоменатите мнения, че мисля хората за даденост или пък след като ме остави ще ми запука, са глупости. Благодаря на онези, които успяха да ме разберат. Аз не си играя с чувствата на хората.

Lyubeto
01-08-2009, 18:46
Според мен тръгваш с момчетата , колкото да не се каже ,че си сама .За това е така . Дай си време и спри да мислиш само за момчета. Когато някой наистина ти влезе в акъла и сърцето , тогава няма да си "празна кутия". :booooomb: Щом не си играеш с чувствата на хората , спри да хабиш своите , колкото и краткотрайни да са и почакай Правилния.

PreciousDiamond
01-08-2009, 19:19
Защото си шаврантийка 8-)