PDA

View Full Version : Кое е най-лудото нещо, което сте правели някога?



BeBuLs
01-08-2009, 12:03
е? :grin: :grin:

Tienji
01-08-2009, 13:02
ами беше доста колективно, но и аз участвах все пак.. ( не е оргия де) :D. Един мой приятел се престори ,че го бием няколко човека и легна на тротоара имитирайки подскоци от нашите уж ритници в него. И така колите спираха и хората ни гониха поне 2 3 пъти. Когато някой отидеше до него да му помага ( уж пребит нали) той ставаше и почваше да бяга и да се смее :grin: :razz: голям майтап с хората xD

Il_cavaliere_del_male
01-08-2009, 13:06
Накарахме един човек да катастрофира, без да искаме... ние искахме спирачния път на нещо като магистрала да мерим на колите... като изскочим пред тях... ма един се спече и зави и от едната страна беше нещо като гора и се прасна в едно дърво.. ние избягахме естествено.. на него нищо му нямаше... :shock: сега като се сетя... ми е леко гузно

Bordes
01-08-2009, 13:34
Гръмнахме ена пиратка...доста силна беше....в аспуха на ена лада...слава богу че се стигна само до рацпелен аспух.....същата вечер в 4 часа сложихме на 1 бивша съученичка 5 тротилки пред вратата... :grin: :grin: :grin: :grin: .....а да правил съм и пожар който излезе ДОСТААА над контрол....цяло чудо е че се отървах само с охлузвания :shock: :shock: 8-) 8-) 8-)

nefchi_bs
01-08-2009, 16:39
Аз и една приятелка пушихме трева и отидохме напушени на даскало...

Jumbie483
01-08-2009, 17:25
то да беше само едно...

FlashMX
01-08-2009, 18:23
Мммм като почнем.... Ходил съм напушен на даскало (няма да се повтори вече обещавам си) Псувах един полицай и ме подгони, В англия псувах всичко живо и се усмивах така че да изгежда че съм казал нещо хубаво че и те ми се усмихваха и т.н :D

ULTRANAFTA
01-08-2009, 20:15
naragval sam 4ovek i sam strelql po 4ovek a za naredbite po policaite ejednevie (v o4ite)

BladeDancer
01-09-2009, 04:45
то да беше само едно...
твойто най-лудо нещо дето си правил - ревал си

Fortuna
01-09-2009, 06:44
Аз и една приятелка пушихме трева и отидохме напушени на даскало...
amii nie v daskalo sme pu6ili
ina4e sa mn ne6ta sram me e da kaja za nqkoi :d

LiRRRa
01-09-2009, 07:17
Аз съм ненормално луда и откачена, така че имам хилдяди откачени случки.... Ще изброя накратко само някои от тях...

Реших, че мога да скоча от един мост без да ми стане нищо, който беше.... 5 метра висок някъде ....и всички ме омоляват покрай мене да не го правя, че съм луда някакви такива глупости...ама детски акъл и аз наистина скочих и ... долу паднах във водата и не знам как не си счупих нищо....вс ме болеше, мн яко си набих краката, порязах се на едно стъкло във водата... и се смеех! :razz: Леле като се сетя каква гледка бях... Луда работа!

Ъъм... лятото запалихме висок огън на площадка пред блоковете ни и с фр се люшкахме на едни люлки точно пред огъня и се опитвахме да го прескочим... И аз все успявах, но последния път взех че се изхлузих и на косъм да падна тооочно в огъня, та само се опърлих и новите ми дънки отидоха на кино.... И вече стават малките часове на нощта... и полиция дойде и ни казаха да загасим огъня, ама ние не и не... и сме се псували и разправяли с двама полицаи около половин час сигурно... Голям смях беше, ама на косъм да ни арестуват за нарушение и лошо поведение... :-D Тцтцц

Преди няколко месеца с фр както караме колелета и се правим, че падаме пред хората и те започват да се вайкат и да ни помагат, а ние се заливаме от смях... Ама не се разминах без ожулвания. :lol:

Бях на гости на една фр в далечен град и понеже и двете сме луди глави и бягахме посред нощ от къщата и се разхождахме из целия град като некви скитници... и правехме поразии.... Ужас, като се сетя как за малко да разберат техните... Щяха да ни убият на място!! :o :razz:

Как от лудория и инат с две приятелки се загубихме в пещерата "Леденика"...егати страха брах тогава... И все пак нарочно се отделих от другите и ... из някакви тъмни проходчета, дупки... Леле ужас!... Изкарах си акъла, ама през цялото време оптимистичното ми аз им повтаряше "споко бе, ако не ни намерят...ще продължим историята за маугли..." :-D Откачалки...

Сещам се, когато още не можех да плувам и ми беше забранено да влизам в басейна на 2м и нещо ... и все пак аз никога не бях "плувала" на толкова дълбоко и ми беше супер любопитно да ида там (от любопитство в какви ли не истории съм се забърквала) и като някак... "доплувах" до там изведнъж ми се схвана крака от студената вода и като почнах да потъваам... Се срещнах отблизо с дъното... Не знам как ме спасиха тогава... Ама после пак отидох! :D

Обаждали сме се по телефона на разни услуги и сме се базикали... Нямам думи! :razz:

И още много има, ама ще има да си пиша до утре... :oops:

InnchetO
01-09-2009, 08:27
Оо .. ееми .. излизала съм от прозореца на даскало /2рия етаж/ .. :D и се качих върху детската градина долу и по оградите .. и тва в час :D госпожата щеше да припадне :D

На Кайлъка горе на скалите решихме да слизаме ама без да се връщаме назад :D демек не да си минеме по пътечките като бели хора ми напрао по скалите :D и накрая слязохме долу малко зад зоопарка :D да не споменавам, че щях да падна в клетката на орангутана :razz:

Като бях по-малка на балкана, на една река, като ми падна мечето и аз "мечооо ще те спасяяя" и се люснах и аз в реката :lol: тва на не повече от 6 години, че дали и толкова съм имала :D

На село се придвижвахме по покривите на къщите :D те са некви близко една до друга и ние си скачаме от покрив на покрив в краен случай по някое дърво .. :lol:

Или пък .. имаше един дебел гаден чичко в съседния блок и той на 3-4ти етаж .. и ние като решихмее .. набрахме си джанки, извадихме прашките и бой по прозореца .. после ни гони полиция :D И спира патрулката до нас и като вика "Момичета да познавате тука от квартала едни Инна и Лъчезара ?/ние бяхме Инна и Лъчезара/" и ние "Нее .. Аз съм Валентина, а това е приятелката ми Мирела .. Инна и Лъчезара не познаваме :D " .. глупава работа :lol:

Или пък когато организирахме покушение срещу класната /1ви клас/ :lol: взехме кой каквото има - химикалки, линий, моливи .. квот се сетиш и отиваме при госпожата некви като индианско племе дето иска да я изяде :lol: :lol: Госпожата се напика от смях :lol:

Номерата с пърдящите възглавнички на стола на госпожата .. :D

Или пък с едни пиратки .. леле става ебаси шоуто .. ние сме в час поо .. непомня :D както и да е :D и госпожата пише на дъската и ние палнахме една пиратка ама тя няква .. безобидна смисал от тея малките :D и госпожата ако знаете как подскочи :D :D после щяха да ни гонят половината клас :D


Ох много са 8-) аз съм си простак ии .. имам доста просташки изцепки :D

neocide
01-09-2009, 17:25

cherrypezz
01-09-2009, 17:36
Защо трябва да се хвалим,че сме луди?

vampirekiss
01-09-2009, 18:04
Ами бях кьор кандил пияна,когато преди няколко години бях във вече несъществуващия София ленд и се качвам аз на ''Кулата" и тъкмо ни спират горе и аз почвам да си откопчавам колана,щото ми хрумна,че искам да си купя сладолед.Едва са ме спряли хората около мен.
Друго-стоим си ние в час и на няколко чавека им хрумва да пушат.Вадим ние цигарките и палим под чиновете.Госпожата една проста и само пита на какво мирише и ние в хор-"Ами госпожо,пердето е точно до парното и от там''

PeopleAlwaysLeave
01-09-2009, 18:37
Най-лудото нещо... тичала съм по магистрала посред нощ :D
Бяхме на купон в едно приятелче обаче още нямахме 18 иии родителите на една моя приятелка не я пускаха по такива "мероприятия" и тя беше излъгала, че спи в нас. И отиваме си ние на купона, всичко ток и жица до един момент, в който бащата на въпросната приятелка й звъни иии не знам какво са говорили ама поискал да говори с мама (нали уж тя е в нас). И ние сега кво да правим - въпросното фриендче живееше в кооперация и слизаме по стълбите и звъниме на някаква него съседка и я помолихме да разговаря с таткото, тя говори, обаче той явно не беше никак глупав и се усети, че нещо лъжеме... И й каза на тая мойта фр, че до 15 минути ще е в моя квартал да я прибере. И ние оттам вече шаш и паника не знаем какво да правим... И слизаме пред блока да си хванем такси - по скалата на гадостта нямаше нито едно таски, почакахме 5 винути такси ни мина и оттам като се юрнахме по магистралата с нея... ато беше тъмно - не си спомням точно колко часа е било, ама си беше късно вече... И тичаме като луди по магистралата, колите ни задминават, свиркат ни... Аз понеже съм си малко бъзлива и само тичам и се моля някой да не вземе да спре и да почне ни заиграва или да ни набута в колата... И тичаме, тичаме ние и по едно време тоя мойта фр се обръща и вика "бързо зад храстите ето го баща ми с колата" и се скрихме зад едни храсти и го изчакахме да мине и пак почнахме да тичаме, стигнахме до една автогара и имаше някво такси спряло, веднага се метнахме на него и право към нас... И тамън вече влезнахме в квартала, на 2 минутки сме от вкъщи и от таксито виждаме колата на баща й и вече почти я задминаваме - бегнахме по седалките да се криеме да не ни види :lol: Стигнахме до нас, с 300 зора навих вуйна ми да каже, че сме били вкъщи и че всичко е точно... Точно след 10 минути се видяхме с баща й и почнахме да се правиме, че нищо не е станало, че сме си били вкъщи ала-бала лъгахме-мазахме и той взе, че повярва :D

Толкова сме се смяли след това на тая случка... и до ден днешен като се сетиме за нея си умираме от смях. Е*ати лудия късмет извадихме тогава - ако ни беше хванал на магистралата сигурно щеше да ни спука от бой и двете :lol: :lol:

neocide
01-10-2009, 01:21

Riot
01-10-2009, 10:29
ми доста са
има такива които не са за пред хората ;D
но яко фън беше
когато с един пич се изсрахме и намазахме прозорците на децката градина с лайна
ех спомени... :oops:

hgfh
01-10-2009, 11:56
Най-лудото нещо... тичала съм по магистрала посред нощ :D
Бяхме на купон в едно приятелче обаче още нямахме 18 иии родителите на една моя приятелка не я пускаха по такива "мероприятия" и тя беше излъгала, че спи в нас. И отиваме си ние на купона, всичко ток и жица до един момент, в който бащата на въпросната приятелка й звъни иии не знам какво са говорили ама поискал да говори с мама (нали уж тя е в нас). И ние сега кво да правим - въпросното фриендче живееше в кооперация и слизаме по стълбите и звъниме на някаква него съседка и я помолихме да разговаря с таткото, тя говори, обаче той явно не беше никак глупав и се усети, че нещо лъжеме... И й каза на тая мойта фр, че до 15 минути ще е в моя квартал да я прибере. И ние оттам вече шаш и паника не знаем какво да правим... И слизаме пред блока да си хванем такси - по скалата на гадостта нямаше нито едно таски, почакахме 5 винути такси ни мина и оттам като се юрнахме по магистралата с нея... ато беше тъмно - не си спомням точно колко часа е било, ама си беше късно вече... И тичаме като луди по магистралата, колите ни задминават, свиркат ни... Аз понеже съм си малко бъзлива и само тичам и се моля някой да не вземе да спре и да почне ни заиграва или да ни набута в колата... И тичаме, тичаме ние и по едно време тоя мойта фр се обръща и вика "бързо зад храстите ето го баща ми с колата" и се скрихме зад едни храсти и го изчакахме да мине и пак почнахме да тичаме, стигнахме до една автогара и имаше някво такси спряло, веднага се метнахме на него и право към нас... И тамън вече влезнахме в квартала, на 2 минутки сме от вкъщи и от таксито виждаме колата на баща й и вече почти я задминаваме - бегнахме по седалките да се криеме да не ни види :lol: Стигнахме до нас, с 300 зора навих вуйна ми да каже, че сме били вкъщи и че всичко е точно... Точно след 10 минути се видяхме с баща й и почнахме да се правиме, че нищо не е станало, че сме си били вкъщи ала-бала лъгахме-мазахме и той взе, че повярва :D

Толкова сме се смяли след това на тая случка... и до ден днешен като се сетиме за нея си умираме от смях. Е*ати лудия късмет извадихме тогава - ако ни беше хванал на магистралата сигурно щеше да ни спука от бой и двете :lol: :lol:
xaxaxa :razz: :lol: :lol:

Schneeflocke
01-10-2009, 13:19
В англия псувах всичко живо и се усмивах така че да изгежда че съм казал нещо хубаво че и те ми се усмихваха и т.н :D

Един вече бивш съученик реши да направи това в Германия. Спира той някакъв мъж и почва да го псува зверски на майка, баща и всички роднини, за които се сети. Човека го гледа тъпо около минута и после като му тегли една дълга на сръбски... Едвам се разминахме с боя.

Най-лудата ми постъпка беше да си купя мотор. А аз и на колело съм бедствие(единственият ми опит завърши с мен, свистяща по алеята със затворени очи). А иначе съм карала кънки с ултра къса пола, за да се науча да не падам. Не се получи, но поне, като разцепвах леда, половината мъжко население на пързалката идваше да ме вдига. Правила съм стриптийз на масата в учителската стая. Учители нямаше, но чистачката спря да ми се усмихва след този случай. Измъквала съм се по водосточната тръба от третия етаж. И съм се вмъквала обратно по същия начин. Изяждала съм супена лъжица уасаби на една хапка(който знае какво е уасаби, ще го оцени по-достойнство - това е зелената люта паста, която се сервира със сушито). На 12 наводних апартамента, защото реших, че терасата може да се превърне в басейн. Е, не може. Ииии... Тя, мойта, е дълга...


ПП: Мисля, че темата е за "Всичко тийн накуп".

Bang2Dis
01-10-2009, 13:45
Толкова щтуртии сам правил сам и с приятели че немога да кажа кое е най :D

TheNewReligion
01-10-2009, 13:59
Не се сещам за нищо лудо. :-|

Mi6inka
01-10-2009, 14:08
ммм нека помисля...
къпах се в шадраван в Малта (беше най-якото ми лято)
ходих по пижама да си купя пица (пак в Малта) :D Никой не разбра че е пижама обаче.
Спах 2 пъти на покрива (пАк там :D )
Като малки с една аверка правехме отвара,която съдържаше абсолютно всичко течно което имаше в тях.. (от олио и оцет,до препарати за пране и почистване ..) и след това поливахме хората :oops: Ужас!
Телефонни базици.. не е нужно да споменавам...
и ощее доста,като се сетя ще драскам

InVic7us
01-10-2009, 17:31
ами то не е едно..и не мога да ги подредя по значение..ама тея за които се сещам са :
1. Бяхме на РД в ресторант, преди тва с една приятелка купихме 2 пакетчета "Дуфалак" (разхлабителна течност) и накрахме останалите да излезнем да се снимаме навън, през тва време аз се върнах да си взема моето апаратче и ппрез тва време сипах едното в сока на едното момиче, а другото пакетче го намазах на пицата и :D тя се усети и не я дояде щото дуфалака има сладникав вкус... :grin:

2. Като по-малка, когато се събирахме децата в квартала обръщахме колите :-D ..е само трабанчетата..те са най-лесни хората вече им писна та взеха да ни следят от терасите си да видят кои сме и се обадиха на полицията..след което ни хванаха само няколко..другите се спасиха..само актове ни писаха де :D

3. Имахме рисуване в училище...и понеже седя до прозореца реших да си лисна водата от боичките през прозореца..и така и направих ама през тва време минаваше госпожата по история..и пляяс върху ризата и :D

4. Миналата година имахме контролно по Физика, но никои нищо не разбираше и айде измислихме да направим нещо, което да псаси целия клас..та така се направих, че припадам в същия момент господина влиза сички в няква еуфория..момичетата крещят, господина веднага се затича към лекаря..през тва време аз станах и седнах на един стол няква умърлушена сички покрай мене ме успокояват..и ето го идва господина с лекаря, и там той ме заведе на долния етаж в кабинета му да ми измери кръвното и господина вика спокойно иди да ти даде хапче нещо..ние с класа ше си работим по контролното ти после сама ше го правиш... :D малко ме беше яд..щото им отнех 10 минути от часа..вместо да са работили ама..кой да знае, че така ше стане :-D ?

5. Една Коледа бяхме на село..и там понеже имаме камина..и тя гореше..аз окрасявах прозорците със спрей от тия със изкуствения сняг дето са..и той нали свърши ама в него знаете, че има топче дето да се разрежда и аз исках топчето да го извадя и реших да сложа бутилката в камината в/у един въглен та да се пробие и аз после да взема топчето..леле сле по-малко от минута само се чу едно гърмене по-силно и от пиратка аз в същиямомент се обръщам към камина..и гледам как изхвърча флакона на шишенцето.. и се удари в стената направо направи дупка в стената..така яко се уплаших..че не е истина.. :lol:

..сещам се за още ама ми омръзна да пиша :grin:

alwaysnforever
01-10-2009, 22:08
ами преди 2 години се напихме яко след даскало..пък аз бях 1ва смяна и забравих да се прибера :lol: :lol: имам някакви моментни спомени ама прибирането го помня (нз как точно стигнах до нас) и беше станало към 6-7 часа..и майка звъни,а аз изключих телефона,прибирам се и лягам да спя :lol: :lol: пък всичко ми се въртеше..после пак драйфах..абе луда работа :lol: :lol: :lol: сега като се сетя ми е адски смешно,ама тогава с какъв акъл го бяхме направили това,не знам....лапешка работа :razz:

ами преди няколко години 1 път бях взела 1 фр да спим в нас..и тя беше купила цигари :lol: и ние на терасата тъпите..и майка ми ни хвана с цигарите в ръка :lol: :lol: :lol: :lol: направо ми се присра като я видях на вратата и се чудя кво да кажа :razz: ..и на др ден ми чете 1 конско ама после си говорихме по темата като фр и ме посъветва наистина да не започвам да пуша сериозно,че после няма отказване :( :( :( и сега го осъзнавам чак..че е била наистина права и се радвам, че тогава я послушах 8-) 8-)
иначе има още 328747 неща откачени, които сме правили ама не ми се пише вече :D

fashion4etyy
01-11-2009, 17:31
Ами те са мн.. като малък избягах от детската градина с една приятелка и се прибрах в нас :-D беше 1994 бях на 6 :oops:
След години с същата приятелка наводнихме училището в коетто отидохме 8-) :D никога не са ни пускали да седим задно на чин ама пак праим бели и до днес като деца оставаме :grin: :-D :)

Fortuna
01-12-2009, 09:30
haha mn gotina tema :grin:

sandetoo
01-12-2009, 17:31
Това беше в старото ми даскало в Москва. Със съучениците ми решихме да се изгаврим със пушкин и на статуята му му сложихме там дето трябва да се пада кура му една краставица с презерватив, а отдолу надпис "Путин я люблю тебя"

wolfgirl
01-12-2009, 17:56
Аз съм природно бедствие от по рождение! :grin:
На 5 в детската градина запалих полата на госпожата с кибрит, който бях измъкнала от чантата на майка ми!

На 7 се правих на маймуна, качих се на върха на едно дърво и се хвърлих с вика: Аз мога да летяаааа! Отървах се само с една счупена ръка! :D

На 9 бях в болница, заради Апандисит и ми беше любопитно какво ще стане , ако сложа 2 кила сол в манджата на болницата! Познайте: всички плюеха по земята!

С една моя фр набрахме рози и поцнахме да ги раздаваме на случайни хора като пеехме с цяло гърло "Българска роза"!


Оххх има още много ма не ми се пише! :-) :-) :-)