PDA

View Full Version : Sound Device - HELP!!!



LadyDy
01-08-2009, 12:46
Zdraveite na vsichki!
Izviniavam se predvaritelno, zashtoto pisha na latinica, no v momenta sym s preinstaliram komputyr i niama nachin. Vse oshe ne sym poopravila neshtata.

Imam problem i iskam da popitam:

Zashto ne moga da slusham muzika nito prez Winamp, nito Windows Media Player?
Izpisva mi, che triaba da instaliram driveri i che neshto ne e nared sys sound-device... Niakoi moje li da mi pomogne?

Blagodaria predvaritelno, priqten den!

m3talmania
01-08-2009, 14:14
Първо разбери какъв ти е хардуера като видео звукова карта чипсет и т.н.
За тази цел имаш два варианта:
1. Можеш да свалиш капака на кутията и така да видиш какъв ти е чипсета и видеокартата.
2. Тестващ го с някоя програмка от рода на Everest или Sandra.
Чак тогава можеш да преминеш към търсене на подходящите драйвери. За препоръчване е в сайтовете на производителите.

LadyDy
01-08-2009, 14:27
Te iavno ne sa mi instalirali posle nikakvi driveri i ottam idva samiq problem. Nqma da se spravq kakto kazvash, shte deistvam po drug nachin, ako uspeq.... :(

LadyDy
01-08-2009, 16:05
Imam o6te edin vupros. Dobre, 4e ne mi zaklu4iha temata de.

Izteglih si onzi den AVAST - antivirusna, mnogo dobre deistva, vuprosa e, 4e nqkoi ne6ta po neq gi pi6e ei taka - ' ??? ' i t.n. Kak moje da se otstrani tozi problem i za6to kato iskam da q iztriq, za da izteglq nova, ne moga?!

LadyDy
01-09-2009, 15:58
Sega teglih druga programa, pak su6tata istoriq. Hubava mi izglejda tazi AVAST.

Preporu4aite mi druga, ako moje, molq vi.

EroSennin
01-09-2009, 17:07
Avira

Anf3tamin4o
01-09-2009, 18:26
Start Menu - Settings - Control Panel или пък Start Menu - Run - control panel - ok или...има и други начини за да влезнете в контролния панел. Там влизате в "Date, Time, Language, and Regional Options" и после в Regional and Language Options.

Стъпка 1 - В Regional Options настройте Standarts and formats на Bulgarian :



Стъпка 2 - Натиснете третата таблица от "Regional and Language Options" - Advanced. Там настройте "Language for non-Unicode Programs" на Bulgarian :