PDA

View Full Version : как се ползва "макмирор"



mysterious93
01-08-2009, 13:28
абе хора я помогнете моля ви...тва мазило нали си има едно като спринцовка ии с цел да влезе мазилото по навътре..оба4е понеже съм девствена и гинеколожката каза да ползвам по малкото(то с еползвало и от 5-6 годишните) и хубаво обаче..как да я сглобя тя спринцовка откъде се вкарва лекарството откъде излзиа как...ужас..нищо не разбирам...утре трябва да отидада ми земат кръв и трябва д амина през личната и ще я питам обаче..ако някой го е ползвал и знае как да се оправя с тая спринцовка да ми помогне плс..за да не отлагамда го почна от утре ,а от днес..

LovelyGirl
01-08-2009, 15:32
А какво е това?Аз даже не съм го чувала? :-o

mysterious93
01-08-2009, 15:40
уф ми за гъби4ки..мазило.. :?

LovelyGirl
01-08-2009, 16:54
Аха :(

Ами майка ти не знае ли как се ползва,да ти обясни.
Ако тя не може да ти помогне можеш да изчакаш до утре,личната да ти каже точно как се прави,за да го направиш правилно.
То наистина е хубаво да се почне по-рано,но ако не го направиш както трябва,няма да има резултат,нали :)

Предполагам,че нищо няма да стане,ако утре го почнеш :)
Успех,дано се оправиш бързо :-)

safetyMode
01-08-2009, 19:41
е добре бе няма ли някво упътване :(

mysterious93
01-08-2009, 20:51
mi to ima opisanie ama...e tolkova oburkano...a kartinkite sqka6 az sum gi risuvala :? 4e i zabravix utre li4nata mi koga ba4ka :D ujas.. ;]utre pak po bolnicite...mrazq kogato denq mi minava taka :? a ot maika mi nikva podkrepa..hodila sum za gluposti...

mysterious93
01-10-2009, 17:03
razbrax kak se sglobqva nai setne :D oba4e mn stranno krema nali uj vliza...ii posle sled 1 4as nqkude gledam ga6ti4kite mi s krema izpleskani..sqka6 iztekul..kolko vreme trq da stoq v nqkvo polojenie samo da ne sum prava 4e da ne izti4a :-o

LovelyGirl
01-10-2009, 17:09
А по колко пъти на ден трябва да го слагаш?
Защото,ако е по един път можеш да го слагаш вечер като лягаш и така да спиш.
Но,ако е по повече,по-добре лежи няколко часа че да не изтече веднага и ползвай ежедневна превръзка да не се цапаш :)

mysterious93
01-10-2009, 20:22
za sujalenie 2 puti sutrin i ve4er..ve4erta naistina kato si lqgam ne e problem..ama sutrinta stavam kum 10 i togava si slagam..oba4e to4no togava ne moga da sedna..v smisul po4va se opravane na legla i takia prostotii(be 4istene na staqta s 2 dumi :D )ii vse nqkoi 6te me povika za ne6to i ne moga da si sedna na guza...pf ujas no ni6to..6te polzvam ejednevni prevruzki :-) :-) :-)