PDA

View Full Version : И отново насилие сред децата...



PeopleAlwaysLeave
01-08-2009, 13:35
http://vbox7.com/play:4cf0f299

:? :? :?

Отново проява на агресия сред подрастващите... Боже, какво им става на тия деца ?! 0_o Откъде се поражда тази злоба у тях? Защо полицията не прави нищо по въпроса? Защо изобщо след побоят над репортера на БТВ въпросните дискотеки Амор и Дабъл Вижън продължават да функционират като детски ? Какво още трябва да стане, за да се вземат нужните мерки ? 0_o

Pliok0019
01-08-2009, 13:45
Няма да има никакви последствия...Няма смисъл дори да коментираме. Ужасно е че се случва непрекъснато, обаче!

s3xy
01-08-2009, 14:04
:shock: нямам коментар !!! :shock: баси малките копелета, да отидеш на дискотека за да се биеш... ТРЯВА ДА СИ ХИИПЕР УМЕН! 8-) бтв тфа момче даже не се е заяждало... верно кфо им става на сички? :? :shock: :booooomb: :-x

Disrespect
01-08-2009, 14:06
горкото момченценце.. :cry:
то е толкова невинно и безобидно...а лошите батковци го бият... :cry:
няма справедливост в тая държава, ей!! :cry:

b0Nb0n
01-08-2009, 14:09
ma6inariq ne6to deto traka 4uka i ne sa znai kvo 6te stane ei tva ma razbi

ULTRA_LEVSKI
01-08-2009, 14:09
Кога ги затворят тия дискотеки - все ще е късно.
Нека се бият и да ги пребиват тия келеши, да им дойде акъл в главата (ако е възможно, щото, като ги гледам кви са не виждам как може да има положителна промяна в мислене, поведение и тн.)

TellMeYourName
01-08-2009, 14:57
на подписа ми е...

Lucho
01-08-2009, 15:02
България...какво да ти кажа... :?

pussycatdolls
01-08-2009, 15:04
Втора като България НЯМА! :lol:

babity
01-08-2009, 15:08
гледам го в момента...

Не виждам нищо фрапантно.. :)
Само, където тъпака пред камера каза, че ще има вендета... тъпак, нереализирано футболистче... :)
Така и трябва да има отмъщение. Аз лично съм за отряди, които да пребиват биещите. Опасността е само след това тези наказващи да не станат същите като тези, които бият.

Добре, че си едно нищо и мнението ти няма никаква тежест. Тогава щеше да е мноооого по - зле!

LiveFlower
01-08-2009, 15:21
Тъпата ДЕМОКРАЦИЯ ни направи такива,единственото нещо,което толкова много мразя в момента е демокрацията,тя е хубаво нещо,но не за мисленето на българския народ.

neocide
01-08-2009, 15:57

Canis_Dirus
01-08-2009, 16:14
Докато не се приеме ДОИП така ще е!

ДОИП ДОИП

:D

kristo
01-08-2009, 16:19
Така е, докато не се приеме ДОИП, ще има озонови дупки и минусови температури, ако се приеме- всичко ще цъфне и върже, даже и налъмите и те 8-)

jghgh
01-08-2009, 16:24
Абе защо повечето тука сте такива непукисти бе? Не разбирам за кво му се смеете и го иронизирате. Да, честно казано малко ми пука, писна ми само такива теми да чета и да гледам негативни клипове, ама не се озлобявам срещу момчето.. Горкото момче ПЪК! Гадно е така - изяло е сериозен бой и няма да може да преследва мечтата си.. :? Какво по-лошо от това? "Нереализирано футболистче".. Ами нереализиран е заради тъпаците, дето са го пребили като куче... На всичкото отгоре не излгежда някакъв отворен дето си е търсил боя. Смятайте как са го пребили щом не си спомня...

LiveFlower
01-08-2009, 16:32
дискотека АМОР http://img91.imageshack.us/img91/4205/laughai8.gifhttp://img91.imageshack.us/img91/4205/laughai8.gifhttp://img91.imageshack.us/img91/4205/laughai8.gif некви гейове се сбили заради туба гланц, ооо, апокалипсис

вадете кърпичките... фрапантно... ужасно...

лив флауър, не спря и ти с тая демокрация.. ква алтернатива имаш?Кога съм изразявала мнение,че съм против демокрацията друг път??Това ми е първия пост,с който изказвам мнение относно нея.

Decu
01-08-2009, 16:34
А тоя гл. инсп. Бойко Митев кооолко е муден не е истина. То ако всичките му колеги са като него нищо чудно, че не са реагирали, когато е трябвало, а само 'помогнали' като предложили да викнат линейка. :?

Canis_Dirus
01-08-2009, 16:42
Аз обаче ще отмъстя на всички, които като дете са упражнявали насилие върху мен. Ще бъда суров.

Явно си бил тоталния аутсайдер в училище. Редовно бит и подиграван, защото е тотално задръстен и за нищо не ставаш. Е това с пълна сила важи и днес.

TellMeYourName
01-08-2009, 17:01
ДОИП ! ДОИП ! ДОИП ! :lol:



http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png
http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/vorschau/830474.png

LizZz
01-08-2009, 17:25
Мразя го скапания амор! И дабъл вижън също!
Интересно ми е също пича кво прави там, след като знае и дори се е срещал преди с простотиите, които стават там?
Лошото е, че това си е манталитет и не се изкоренява лесно, даже е почти невъзможно с оглед на ситуацията откъм управление в момента..

LizZz
01-08-2009, 18:06
Мразя го скапания амор! И дабъл вижън също!
Интересно ми е също пича кво прави там, след като знае и дори се е срещал преди с простотиите, които стават там?
Нали компанията ходи там - той къде ще ходи сам - от колектива ли ще се цепи? И не е ли навсякъде така?
Да не се оплаква тогава. На бая места е така, май..

babity
01-08-2009, 18:20
Добре, че си едно нищо и мнението ти няма никаква тежест. Тогава щеше да е мноооого по - зле!
Айде да не прехвърляш собствените си проблеми върху мен. Това, което написа, се отнася за теб.

Хах! Не аз си приказвам голи приказки. Помисли си пак!

zloto
01-08-2009, 18:39
Супер са жалки момчетата/ мъжете, които се бият 20 срещу един. Ако са наистина силни, няма да се правят на герои само докато са с приятелите си. То и аз да тръгна да бия някой с подкрепата на 20 момичета, сигурно ще го пребия :-o
А е много кофти това с момчето наистина. Но не вярвам без причина да са тръгнали да го бият 20 човека, но все пак е жалко.
Трябва да затворят такива чалгарски дупки. Явно никой не ходи там само за забавление. Ходят, за да се напият, сбият или просто да гледат лошо :-o

LizZz
01-08-2009, 18:43
Причина има. Друг е въпроса, че това момче може да не им е отговаряло на убидите, да ги е погледнало в очите (как смее?!) или просто да се е обърнало да си ходи. По думите му разбрах, че е бил извън скапаната дискотека.

Canis_Dirus
01-08-2009, 18:46
Не. Имал съм еднократни проблеми, което се случва винаги. Не съм наблягал на физическата си подготовка, защото не обичам усилието и наблягах на друго, за да може днес да съм измислил ДОИП. А виновните ще бъдат наказани след като приемем ДОИП. Търсиш си с какво да се заядеш понеже аргументите ти не издържат в другите теми. Две години тренирах бойно изкуство при треньор Слави Бинев. А тия, които се мислеха за много силни, като разбраха, че ги бия на канадска борба, се отказаха да ме закачат. Никога не съм бил, но ще бия и то много!Ако бяха еднократни проблеми нямаше да говориш така.

Както и да е. Я иди на една деЦкотека, да ти налеят малко акъл в галвата аморците.

6emet4e
01-08-2009, 19:53
Той си е стоял така,пък те са го пребили?! Да бе...
Причина има 100% и както смее да каже по телевизията че ще си отмъстява,че няма да бие той,а други ще бият,така е имал смелостта и на тях нещо да им каже.Кой знае,може и да е направил и той нещо?! Ама разбира се че няма да си признае по телевизията,че не е доброто,безпричинно пребито момченце.
Като знаеш какви са рисковете и не ти харесва-не ходиш там,нали?!

edit: Това става всяка седмица,просто никой не обръща внимание.Има и къде,къде по сериозни случаи.

babity
01-08-2009, 19:57
Що бе, по мое време имаше един номер, върви си групата биячи и спира някой случайно и му иска огънче. Оттам нататък е ясно. Някой може да обясни по-подробно.

Теб така ли те биеха? :lol: :lol: :lol:

6emet4e
01-08-2009, 20:18
Що бе, по мое време имаше един номер, върви си групата биячи и спира някой случайно и му иска огънче. Оттам нататък е ясно. Някой може да обясни по-подробно.

Тва(ако все още се случва) не се ли случва по улиците?!
Как може някой да те изкара извън дискотеката за огънче?

+Тва аз съм чувала,че тоя номер с огънчето не е с цел просто да те ступат,ами е нещо като "стратегия" за кражба.

PeopleAlwaysLeave
01-08-2009, 20:19
Той си е стоял така,пък те са го пребили?! Да бе...
Причина има 100% и както смее да каже по телевизията че ще си отмъстява,че няма да бие той,а други ще бият,така е имал смелостта и на тях нещо да им каже.Кой знае,може и да е направил и той нещо?! Ама разбира се че няма да си признае по телевизията,че не е доброто,безпричинно пребито момченце.
Като знаеш какви са рисковете и не ти харесва-не ходиш там,нали?!

edit: Това става всяка седмица,просто никой не обръща внимание.Има и къде,къде по сериозни случаи.

Точно това е лошото...че се случва всяка седмица, но на никой не му прави впечатление :? Всеки е на принципа "Децата се бият ама кво ми пука бе нали не бият мене нека се трепат"... Келеши били, ами такива са наистина и за това вина носят и родителите, но в крайна сметка какво може да се очаква от едни 14-15-16 годишни лапета ? /сори ако някой се засегне ама си е баш така.../ Те са си баш в такава възраст, в която са най-уязвими към всичко и поради тая причина според мен трябва да има хора, които да мислят трезво и да отговарят за тяхната безопасност... И това, което се казва в клипчето за охраната е напълно вярно. Преди 2-3 години и аз ходех в Амор и знам за какво става дума, как всяка Събота имаше сеир Амор vs Дабъл Вижън и как на 2 метра от входа на дискотеката дечурлигата се бият, а охраната седи и гледа безучастно... Ма то на това съм ставала свидетелка не само там, а почти пред всяка дискотека, която съм посещавала...

Темата за детското насилие наистина стана доста банална, но трябва да се говори, трябва да се обсъжда и рови докато не се вземат някакви мерки...защото днеска е пребит тоя 16 годишен келеш - утре пребития келеш ше е твоето дете...

MostHated
01-08-2009, 20:23
еми и на мен ми е в плановете да разбия чутурата на 1 ама... кой му пука

malone
01-08-2009, 20:24
Момчето е бил яко отворен е надявам се след тоя тупаник да се осъзнае.....или не нали няма той да бие. :D Всички тия дискотеки са за тва пиеш биеш е**ш.Като има келеши да се правят на интересни нека си ходят,нека ядът тупаници и така.

MostHated
01-08-2009, 20:26
Момчето е бил яко отворен е надявам се след тоя тупаник да се осъзнае.....или не нали няма той да бие. :D Всички тия дискотеки са за тва пиеш биеш е**ш.Като има келеши да се правят на интересни нека си ходят,нека ядът тупаници и така.

datZ right

kuklichka_bg
01-08-2009, 20:38
Абе че е тшк тшк е ама на 16 год детска дискотека от 5 до 7 wtf? :shock: :neutral:

hottie
01-08-2009, 21:11
Побиват ме тръпки вече от толкова много агресия... навсякъде братче...физическа, вербална. Залива ни.

5StaR
01-08-2009, 21:28
Хмм според мен, тоя пич дето го даваха по телевизията се е отварял..
Сигурно се е напил, направил се е на някой в дискотеката, излезнал е вънка да се направи на "мъж" и са го ступали яко..
Нз защо аз, като не се правя на никой си нямам проблеми? + нали ако знам,че ще ме бият изобщо няма да напусна дискотеката...
Полицията ги е страх според мен, може да са на 15-16 години, ама като са 20 пияни.. нормално да те ступат..
На охраната не им пука, те са просто хора, които работят там и биха се намесили само ако има проблем в самата дискотека, точно тука е грешката на "горкото момче", че е излезнал вънка.. ама сигурно е бил яко във филма да "ступа някой"

Отделен е въпроса, че органите на реда за никав х'й не стават..
Законите не се спазват ( продажбата на алкохол, всеки гледа да направи +10 лева оборот, кво го боли за другите )
И не на последно място.. изкривената представа как да си "коол" на гадните пубери :S

LiveFlower
01-08-2009, 22:12
Опази боже от ДОИП!
Глобале,гаден живот си имал,чак ми стана некво жално.... :(

kristo
01-08-2009, 22:15
Казваш нещо ще се промени ако властта се смени и си прав, ама замисляш ли се дали това нещо ще е достатъчно? И кой си мислиш, че ще е Месия, който ще дойде и с поредица от вълшебства ще оправи страната? То се изредиха почти всички възможни партии във властта и почти нищо, ти все едно кой знае кой ще дойде на власт...

Pagan_man
01-08-2009, 22:21
Аз съм на мнение, че трябва да се сформира гвардията.

psychopath
01-08-2009, 22:42
нищо ново

b0Nb0n
01-09-2009, 07:00
тва там е сека седмица така бе,кво ни занимават с тия.

който отива там знае за какво отива - момчетата да се бият,момичетата да си хванат гадже + да се наебат. щом си отишъл там,знаеш за какво си там и немаш оправдание каквото и да стане. това е истината,всичко друго са празни приказки.

амор и дв нямат нищо общо с "дискотека". неслучайно тия,които им се ходи на дискотека след амор и дв отиват някъде по студентски вече на дискотека... в амор и в дв са за друго,обясних какво...
to4no taka tva ne sa diskoteki tva sa folk clubove

Pooky
01-09-2009, 08:00
[quote="Raybeez"]Просто никой не напада друг човек, ей така без причина...

Тва абсолютно не е вярно ..

Seducti0n
01-09-2009, 09:11
Мизерия, е тва е по-тея пропаднали дупки, които някои наричат дискотеки...
Кофти е за момчето, че така са го прибили, но наистина с каква цел е отишъл там/ забавлението го изключвам като фактор, немислимо е да съществува такова, ако са заобиколен от подобни пропаднали идиоти като "аморците"...

Loshotia
01-09-2009, 09:28
Както казаха b0Nb0n и SofiaRegularCunt това не е нищо ново и не става само по детските и не само в София.

babity
01-09-2009, 09:37
обоснови се :)

Случвало ми се е да се опитват да ми правят проблем в подобна дупка само, защото съм "нова". След като видяха с кой съм си седнаха на гъза набързо. При следващия опит да се заядат с приятелките ми, бяха понабити. Има си хора, които просто не могат да си оправят проблемите и решават да скапят вечерта и на някой друг. Има достатъчно тъпи хора за всичко. Обаче не мисля, че по улицата някой ш' те пребие 'щот не си му симпатичен.

ULTRA_LEVSKI
01-09-2009, 10:01
:razz:

Не знам колко от вас са излизали след 12 по центърО, ама тогава се появяват сякви хора, дееба :D Особено в петък и събота можеш да си заядеш боя за нищо. Най-цирк е когато всички са пияни и няма никой трезвен, който да реши нещата с думи и директно се почва мелето.

SunSmile
01-09-2009, 11:08
Хмм според мен, тоя пич дето го даваха по телевизията се е отварял..
Сигурно се е напил, направил се е на някой в дискотеката, излезнал е вънка да се направи на "мъж" и са го ступали яко..
Нз защо аз, като не се правя на никой си нямам проблеми? + нали ако знам,че ще ме бият изобщо няма да напусна дискотеката...
Полицията ги е страх според мен, може да са на 15-16 години, ама като са 20 пияни.. нормално да те ступат..
На охраната не им пука, те са просто хора, които работят там и биха се намесили само ако има проблем в самата дискотека, точно тука е грешката на "горкото момче", че е излезнал вънка.. ама сигурно е бил яко във филма да "ступа някой"

Отделен е въпроса, че органите на реда за никав х'й не стават..
Законите не се спазват ( продажбата на алкохол, всеки гледа да направи +10 лева оборот, кво го боли за другите )
И не на последно място.. изкривената представа как да си "коол" на гадните пубери :S


+
И как той ще го отнесе най - много, ако не е бил виновен? Малко ми е странно... Сигурно се е направил на гъзар да защитава приятеля си, та го е отнесъл и той... Абе тва трябва да се решава първо по - цивилизовано. излизат сичките, ама първо приятеля му и другия да се разберат с думи, като не става и почнат да се бият тогава да се намесват и другите....
Аз съм ставала свидетелка на бой пред вратата на даскалото вътре в двора. Биеха се един от долния клас, тогава 9-ти и един от моя клас (10-ти)... излизат навънка. Оня си води 3-4 приятели и нашия и той, ама 5-6 мом4ета пове4е. излизат и почват да се разбират само двамата, които "делят" нещо си... хващат да се бият, обаче другите си седят и гледат, никой не се спуска да направи нищо. Ако едните приятели се намешат тогава се мешат и другите и става мелето. биха се кво се биха... Накрая единия беше над другия удари му няколко =мрука в главата, лицето, един в окото... и се "биха". После на тоя нашия му беше синьо окото, пък се отваряше и се правеше на важен. 'ооо къв е па тоя заек' а у... Ама накрая отнесе тупаника!
Та... входа на даскалото е с големи врати със стъкла от горе до долу с алуминиева дограма. Вътре прислужничките си стоят и си гледат, чуители... никой нищо... Обаждаме се в полицията още по време на боя, щото тоя малкия имаше пергел в джоба... те ония ни питат "Сериозно ли е?; да си кажем на директорката; да викнем учителки; Ако се базикаме ще има последствия, че знаят номера..." И нищо... Класните СЛЕД боя им мъмреха нещо... то същата работа....

psychopath
01-09-2009, 11:11
обоснови се :)

Случвало ми се е да се опитват да ми правят проблем в подобна дупка само, защото съм "нова". След като видяха с кой съм си седнаха на гъза набързо. При следващия опит да се заядат с приятелките ми, бяха понабити. Има си хора, които просто не могат да си оправят проблемите и решават да скапят вечерта и на някой друг. Има достатъчно тъпи хора за всичко. Обаче не мисля, че по улицата някой ш' те пребие 'щот не си му симпатичен.Ти да не си Чък Норис :shock:

babity
01-09-2009, 11:14
обоснови се :)

Случвало ми се е да се опитват да ми правят проблем в подобна дупка само, защото съм "нова". След като видяха с кой съм си седнаха на гъза набързо. При следващия опит да се заядат с приятелките ми, бяха понабити. Има си хора, които просто не могат да си оправят проблемите и решават да скапят вечерта и на някой друг. Има достатъчно тъпи хора за всичко. Обаче не мисля, че по улицата някой ш' те пребие 'щот не си му симпатичен.Ти да не си Чък Норис :shock:

100%

SunSmile
01-09-2009, 11:19
:arrow: Абе като има такива, които да с еправят на важни и да преговарят така ще е... Аз лично бях заплашила, че ще набия един. Той 3 пъти колкото мен широк, малко по-нисък, обаче много устат бе. Казвах му да спре да ми праи изре4ения, предупреждавах, намеша се в предупрежденията едно момче, ама той много знае. Мисли си, че съм момиче и няма да го бия... Пак го заплашвах и то доста сериозно, приятеля ми.. и ти да видиш чудо - спря! ... Иначе ме плаши с тоя и оня... А те ми приятели. Плаши ме с некви на по 20-30 години.... аз момиче :lol: Мене не ме е страх от такива!
:arrow: Мене щяха да ме бият и в една дискотека. едно момиче, известна здравенячка, учеше в спортно училище в един град... И няква и казала, че съм я нарекла "к**ва". отиваме ние групичка на дискотека (тогава още ходехме на детска 17-20-21 часа) и още нямаше мн хора. Идва тая с 1 година по - голяма, гледа ме лошо, идва при мене, почна нещо д ами говори и посяга да ме удря вече. тогава се намеси една приятелка, обаче оная сама здрава такава надута... Бута ни, паднахме ние, обаче ставаме пък д ани бие.. Почвам аз да и обясняам, да я питам кво е станало... намеси се приятелката ми.. и таз така здрава, надъхана й вика "Ооо, майка ти ми е била учителка не искам да се бием" :lol: И тогава нещо се разбрахме, че не я знам и че не съм казвала такива неща... Се едно ме грее мене кво с кой прави И така... Никой не се е намесил нито от дискотеката, нито от неините приятели. Само ние двете и моята приятелка... За което и до ден днешен съм и благодарна, щото тя оная не пита кво си казвал, кво що.. идва и почва с боя, което е признак з аслабост (мствена слабост)

:arrow: Ставала съм свидетелка на бой по панира пред едно кафе, а полицаите стоят отсреща на главната улица. Чакаха да се скарат и да почнат да се бият и тръгнаха да идват. Ония спряха да се бият ти ги огледаха искаха им личните карти... един от свидетелите няма 18 - прибраха го. И си тръгнаха да влизат в кафето за проверка.. без изобщо да кажат нищо на тия, дето почнаха да се трепат навън...

:arrow: Миналия уикенд пред нашта дискотека на нощната отвън пак е имало някакъв бой, че на сутринта имаше локва кръв пред дискотеката на главната улица...

:arrow: Чувала съм, разказвала ми е една съученичка, гадже на момче, което като се напие и някой го погледне, просто го погледне... той става и тръгва със стол "ей, кво ма гледаш така бе" а у ... и тръгва да се бие. като се напие и се мисли за безсмъртен!!!

Абе те полицаите и другите ги е страх да не ги бият! за тва не се мешат... бъзливци!!!

ToniStoraro
01-09-2009, 15:35
Абе кво да кажа. Тва да се опитат да го направят някъде в Европа другаде да видят какво ще им се случи!

jambo_bs
01-09-2009, 15:39
И аз за това писах тема.Отишли смешко и келешко на детска дискотека и се сбили.И после майка му го чакала отвънка да го прибере щтот 11 часа е късничко :razz:

HeartOfRaven
01-09-2009, 15:53
Аз имам две гледни точки:
Първо- няма нормални детски дискотеки, където, на тези които ходят да им е хубаво. Макар, че май те са си го направили така.
Второ-който не иска да го бият да не ходи там (макар че на 16 не знам къде може другаде да се отиде да си слуша чалгарията и да се е напил като свиня без никой да му каже нищо).
А по случая момчето може да си приказва, че другите са виновни, но едва ли някой знае какво точно е станало, а тези които са го пребили няма да се изкажат по въпроса.

Та за пореден път се доказва колко пропаднали са двете прословути дискотеки в подлеза.

PeopleAlwaysLeave
01-09-2009, 16:58
Според мен изобщо не трябва да има детски дискотеки.
И сега тези, които нямат 18 ще кажат "Да ама преди и ти си ходела там" - да така е, ходех. Преди също имаше такива селски изпълнения, но чак такава анархия не си спомням да е било... А пък и ние тогава не бяхме толкова озлобени един към друг, агресия винаги си е имало, но чак в такива количества нямаше... Така че за мен, след като стана толкова сериозно положението с побоищата, детски дискотеки не трябва да има. Трябва да се сложи стабилен вечерен час, да се правят стабилни проверки и да има стабилни глоби за нарушителите... Истина е, че общо взето всичко идва от домашното възпитание, но поне по някакъв начин да се опита да се намали тази анархия... Защото както е почнало със зачестяването на побоищата и смъртните случаи ако не се предприемат някакви по-сериозни мерки нещата изобщо няма да свършат добре... И лошото е, че понякога заради простотията и стремежа към гъзарство на някои си го отнасят невинни... В случая сигурно и пребитото момче има някаква вина, но едва ли боят и агресията са решение на проблема...

Loshotia
01-09-2009, 17:02
^Много си права, но това всичко е в сферата на пожеланията. Ако си изгледала видеото от първия пост(който май е твой), ще видиш, че всичко се знае- полицаите гледат, магазините знаят кога ще им се прави проверка...

ToniStoraro
01-09-2009, 17:03
Аз имам две гледни точки:
Първо- няма нормални детски дискотеки, където, на тези които ходят да им е хубаво. Макар, че май те са си го направили така.
Второ-който не иска да го бият да не ходи там (макар че на 16 не знам къде може другаде да се отиде да си слуша чалгарията и да се е напил като свиня без никой да му каже нищо).
А по случая момчето може да си приказва, че другите са виновни, но едва ли някой знае какво точно е станало, а тези които са го пребили няма да се изкажат по въпроса.

Та за пореден път се доказва колко пропаднали са двете прословути дискотеки в подлеза.
Абсолютно си прав. Но все пак е вярно и това, че такива работи в съответните мероприятия в по-добре развитите Европейски страни просто не се случват. Тоест ако идеш на детска дискотека там няма да бъде допуснато сбиване и напиване. Просто това тук не е детска дискотека, а най-обикновена дискотека. В нея се пие, пуши, децата се дрогират и тва е. Само едно нещо- made in BG ей тва е.

lovesomeone
01-09-2009, 17:11
ni6to novo

PeopleAlwaysLeave
01-09-2009, 17:12
^Много си права, но това всичко е в сферата на пожеланията. Ако си изгледала видеото от първия пост(който май е твой), ще видиш, че всичко се знае- полицаите гледат, магазините знаят кога ще им се прави проверка...

Точно това е най-жалкото от всичко...

Nitroglycerin
01-09-2009, 19:21
Абе какви деца абсолутно всеки редовен посетител на "Амор" и "дабъл вижън" задължително е кръгъл идиот и като се натряскат окрепват приятелството си с един селско бой тва не са хора тва са животни тррябва да им се жигоса собственика на гъза и да ги водят с халка за носа.

6emet4e
01-09-2009, 19:33
На охраната не им пука, те са просто хора, които работят там и биха се намесили само ако има проблем в самата дискотека
Така е.
Всъщност на тях въобще не им влиза в работата да пазят разни пубери,решени да се бият.На тях им е писнало да ги гледат тея глупости. Тяхната работа е да не допускат бой в дискотеката,на тях не им плащат за да пазят всеки минал през подлеза.Защото ще стане нещо,охраната ще плесне на някой един шамар извън дискотеката и после родителите ще се възмущават,недай си боже охраната да направи на някой нещо-него ще го съдят после!

Вече при полицаите е друго нещо.Те че не си изпълняват задълженията-така е.И за тва примерите не са малко.

А разликата м/у полицай и охрана на някоя такава дискотека е,че полицаят ако се наложи има право да те поступа малко,а охраната,особено ако е извън дискотеката,няма.В такъв случай как някой може да разтърве 20 "побойника" без да може да използва никаква сила.

И не си мислете,че ако затворят детските дискотеки побойте ще спрат

Pliok0019
01-10-2009, 09:55
Боят е станал ПРЕД Амор. В този случай онзи от клипа си е виновен, понеже си е местил гагата дето не му е работа.

b0Nb0n
01-10-2009, 10:08
ae stiga ve basi nekav go nabili 6 stranici pisanici tyka na edin mu napraiha 10 sm dupka v 4erepa izpo4upiha cqloto zavedenie s glavata mu i ne sa oplakva toq ve4e koi znae kvo stanalo seki den stava tva i pred magazina i pred deckata gradina boli ma kura

bogzfaggot
01-13-2009, 00:14
ae stiga ve basi nekav go nabili 6 stranici pisanici tyka na edin mu napraiha 10 sm dupka v 4erepa izpo4upiha cqloto zavedenie s glavata mu i ne sa oplakva toq ve4e koi znae kvo stanalo seki den stava tva i pred magazina i pred deckata gradina boli ma "мъжкия полов орган"

най-точното мнение дотука.+1233545643645

Bombshell
01-13-2009, 02:45
дискотека АМОР http://img91.imageshack.us/img91/4205/laughai8.gifhttp://img91.imageshack.us/img91/4205/laughai8.gifhttp://img91.imageshack.us/img91/4205/laughai8.gif некви гейове се сбили заради туба гланц, ооо, апокалипсис

вадете кърпичките... фрапантно... ужасно...

лив флауър, не спря и ти с тая демокрация.. ква алтернатива имаш?
Защо под "Амор" разбираш сбирщина мЙеки ФйЕшъни?
Много си ми странен неккъв.. :-o