PDA

View Full Version : приятелят ми се държи дистанцирано..;(



I_hate_you_p
01-08-2009, 15:57
добър вечер на всички от форума....искам да споделя и моя пореден проблем...тея момчета...та така де...проблема ми е следния приятеля ми се държи много странно...пример веднага давам винаги чака аз първа да му пиша в скайп....по често илиза с приятелите си отколкото с мене...постоянно ми натяква че съм лигла и спр разглезена от което повярвайте ми не ми става мн хубаво....един вид мн дистанирано се държи напоследък...;( нз какво му има и дали в мен е вината...днеска не му се излизало защото искал да чете книга...предпочита книгата пред мен...мн ми е гадно вече нз какво да правя...;(

Lysit0
01-08-2009, 15:59
'Леко' грубо да те отреже....
По- добре го зарежи...не си заслужава....

soul1199
01-08-2009, 16:02
moje bi ima dryga,po-dobre pogovorete :)

Remini
01-08-2009, 16:04
Не спомена от колко време сте заедно?Причината може да е в това,че си търси повод да скъсате 8)

I_hate_you_p
01-08-2009, 16:14
Не спомена от колко време сте заедно?Причината може да е в това,че си търси повод да скъсате 8)
ми не той по принцип си казва всичко....има ли възможност да ми е изневерил? ;((

azz_azz
01-08-2009, 16:18
Аз лично се държа така както ти описа когато тя ме издразни или засегне с нещо(не и пиша в скайп,не я целувам или по точно я чакам тя да дойде) но след това следва задължителен разговор и точно това ни държи вече толкова време заедно(година и половина) когато единия дразни другия с нещо просто си го казваме...аз малко са отплесна де ама мисълта ми беше да премислиш дали не си го засегнала с нещо....а и тва с книгата е мн грубо :-D

I_hate_you_p
01-08-2009, 16:20
Аз лично се държа така както ти описа когато тя ме издразни или засегне с нещо(не и пиша в скайп,не я целувам или по точно я чакам тя да дойде) но след това следва задължителен разговор и точно това ни държи вече толкова време заедно(година и половина) когато единия дразни другия с нещо просто си го казваме...аз малко са отплесна де ама мисълта ми беше да премислиш дали не си го засегнала с нещо....а и тва с книгата е мн грубо :-D
миии май го издразних с това че мн се лигавех....и той мн се изнерви обаче бързо му мина...и сичко си беше ок...обаче от два дни не проявява никакъв интерес към мене...;(

ImmortalForever
01-08-2009, 16:48
Трябва да си със седми диоптър , за да видиш, че не те ще.

Re5peC7
01-08-2009, 16:52
Що не вземете да поговорите за това :) като и тогава не се получат нещата...продължаваш напред

I_hate_you_p
01-08-2009, 16:59
Трябва да си със седми диоптър , за да видиш, че не те ще.
питала съм го дали иска да се разделим и ми каза че ме обича и неиска....трябва ми съвет а не тъпи коментари....нищо лично...!

angelcheeee_93
01-08-2009, 17:01
ако мислиш,че си заслужава,говорете!
ако пък не,къСай!

BuBiTy
01-08-2009, 18:00
Най-лесния начин е да му биеш шута...но по-трудно е да поговорите и да се изясните и да разбереш с кво си го засегнала!

PoisoNGirL
01-08-2009, 18:05
1.Digash si zadnika
2.Otivash pri nego
3.Pitash go kyde e problema
4.Razbirate se po nqkakyv nachin
5.Celuvate se i se obichate posle...
Vajnoto e ti da idesh da govorite.Proqvi malko iniciativa vmesto da chakash nqkoi tuk da ti dade genialen syvet.Moveeee

Kostadin_682
01-08-2009, 18:07
1.Digash si zadnika
2.Otivash pri nego
3.Pitash go kyde e problema
4.Razbirate se po nqkakyv nachin
5.Celuvate se i se obichate posle...
Vajnoto e ti da idesh da govorite.Proqvi malko iniciativa vmesto da chakash nqkoi tuk da ti dade genialen syvet.Moveeee

+++++++++++

beachy_bunny
01-08-2009, 18:09
Що не вземете да поговорите за това :) като и тогава не се получат нещата...продължаваш напред
+1 да поясня продължаваш без него ...

MoHuTo
01-08-2009, 18:18
1.Digash si zadnika
2.Otivash pri nego
3.Pitash go kyde e problema
4.Razbirate se po nqkakyv nachin
5.Celuvate se i se obichate posle...
Vajnoto e ti da idesh da govorite.Proqvi malko iniciativa vmesto da chakash nqkoi tuk da ti dade genialen syvet.Moveeee
+1 :)

beb4yy
01-08-2009, 18:20
Едва когато човек загуби нещо разбира колко е било ценно но за него ! Зарежи го ако му пука за теб ще съжалява :)

Lyubeto
01-08-2009, 19:03
Щом ти казва ,че си лигава , значи може наистина да си такава .Незнам , не ме интересува и не те познавам , но едва ли ще го казва без причина. Замисли се и защо предпочита една книга пред теб, както и да излиза повече с приятелите си . Не му прави проблем за всичко , а започни да се държиш по - мило и спри да се лигавиш. Ако няма абсолютно никакъв ефект , явно не му пука за теб дори и да ти казва ,че те обича.

Viche
01-08-2009, 19:11
Просто не те иска..ако наистина те обичаше поне малко не смятам че не би предпочел да чете книга вместо да прекарва времето си с теб

I_hate_you_p
01-08-2009, 19:23
благодаряяя на всички :-)

jghgh
01-08-2009, 20:45
1.Digash si zadnika
2.Otivash pri nego
3.Pitash go kyde e problema
4.Razbirate se po nqkakyv nachin
5.Celuvate se i se obichate posle...
Vajnoto e ti da idesh da govorite.Proqvi malko iniciativa vmesto da chakash nqkoi tuk da ti dade genialen syvet.Moveeee
+1 :)
Мда, явно не те търси за да станеш ти по-инициативната. Вместо да го чакаш да ти пише в скайпа, стори го първа ти!

Задължително поговорете лично. Попитай го какво го дразни толкова у теб, защо те мисли за лигава и т.н. Стискай зъби докато ти изрежда лошите черти... без да се ядосваш. Ще ти е полезно това да знаеш какво го дразни в теб за да го имаш в предвид и да се държиш подобаващо.
Успех.

I_hate_you_p
01-08-2009, 21:06
мерсиии ще говоря с него и ше кажа какво е станало ;)

evelinka1122
01-09-2009, 06:28
ne se zanimavai s nego....... da si xodi pri priqtelite ili da si 4ete knigata.... :x

ImmortalForever
01-11-2009, 10:18
Трябва да си със седми диоптър , за да видиш, че не те ще.
питала съм го дали иска да се разделим и ми каза че ме обича и неиска....трябва ми съвет а не тъпи коментари....нищо лично...!

И на тебе нищо лично, ама не виждам къде му беше тъпото на коментара.Нищо лично, ама сега малко ме ядоса.Нищо лично, ама пича те търпи, само , за да има къде да ръга чушката в боба.Нищо лично, ама скоро ще видиш, че работите ще тръгнат на зле.Нищо лично и приятен ден!

Boyd
01-11-2009, 10:19
добър вечер на всички от форума....искам да споделя и моя пореден проблем...тея момчета...та така де...проблема ми е следния приятеля ми се държи много странно...пример веднага давам винаги чака аз първа да му пиша в скайп....по често илиза с приятелите си отколкото с мене...постоянно ми натяква че съм лигла и спр разглезена от което повярвайте ми не ми става мн хубаво....един вид мн дистанирано се държи напоследък...;( нз какво му има и дали в мен е вината...днеска не му се излизало защото искал да чете книга...предпочита книгата пред мен...мн ми е гадно вече нз какво да правя...;(

Проблемът е във вашия телевизор!!

Не бъди лигла и гледай да му е приятено с тебе! В противен случай не очаквай нищо!

sexa_na_kompleksa
01-11-2009, 10:43
Спри да се лигавиш, наистина. Поговори с него, пък ако продължава да не проявява интерес към теб - разделете се.

GrippingBosh
01-17-2009, 13:23
Според мен трябва да поговорите сериозно - нека отношенията ви бъдат ясни. Спри да се лигавиш, бъди себе си и му покажи, че освен да се лигавиш, можеш да бъдеш и напълно сериозна

sladkata90
01-17-2009, 13:55
Ако това продължи по-добре скъсай с него.Ако той го направи ще те боли много повече :(

I_Know
01-17-2009, 14:30
Ако това продължи по-добре скъсай с него.Ако той го направи ще те боли много повече :(


Ооооооо НЕ...стига :-x :x Стига сте гледали само от гледната точка на I_hate_you_p ..... ми ако пък тя е лигла? (както той я нарича) ... според мен поговорете... и вижте в кой е грешката :)

mynichka
01-17-2009, 15:27
Разговор !!!