PDA

View Full Version : Сите Българи заедно!



kristo
01-08-2009, 17:37
http://www.sitebulgarizaedno.com/

Това е сайта на едно от най-патриотичните български предавания- Сите Българи заедно, водено от воеводата Никола Григоров, което можеби някои имате възможност да го гледате в събота от 20.00 часа по телевизия "Евроком" БГ-Пловдив. Ако нямате възможност, може да получите информация от сайта им, а в раздела касети и CD можете да си свалите в МП3 формат техните песни, за да слушате автентични български народни песни.

LiveFlower
01-08-2009, 17:58
От сайта разбирам,че е интересно,дано само булсатката я хваща тая програма... :-o

Canis_Dirus
01-08-2009, 18:08
Архаични думи като "патротизъм", "родолюбие", "войвода" и др. подобни възбуждат ли те?
Мен така ме възбуждат, че ми иде да ти скъсам дупето от любов!

colymoly
01-08-2009, 18:12
е кво като е патриот човека бе знаете ли че ако на времето ги е нямало такива сега щяхме да сме в Турция :-x

marry
01-08-2009, 18:14
От сайта разбирам,че е интересно,дано само булсатката я хваща тая програма... :-o
Хваща я. :)

kristo
01-08-2009, 19:28
Предаването е прекрасно, ако имате възможност гледайте го, определено няма да съжалявате. А Глобала не го слушайте, нека си кара на Бритни Спиърс, нали е "модерен" и отворен към света, за него такива думи като родолюбие и патриотизъм са израз на нещо едва ли не "просташко"... Ама виж, американизма е нещо къде къде "по-добро" според неговите разбирания... Е, във всеки случай Глобалчо, никой не те кара да гледаш и слушаш "Сите Българи заедно", често казано то си е и обида човек, който иска да сменя Българския Национален флаг и да премахва народната музика на Българския народ да гледа такова предаване, което е крепост на Българщината. Глей си американските предавания и си мисли, че си много "модерен" и "готин", аз съм архаичен и старомоден, ама се гордея, че съм такъв, а не като теб.

Christ
01-08-2009, 19:36
Вятър ечи, Балкан стене,
сам юнак на коня
с тръба зове свойте братя:
всички на оръжие!

Дойде време, ставайте,
от сън се събуждайте,
доста робство и тиранство,
всички на оръжие!

Който носи мъжко сърце
и българско име,
да препаше остра сабя,
знаме да развие!


8-)

b0Nb0n
01-08-2009, 19:40
Вятър ечи, Балкан стене,
сам юнак на коня
с тръба зове свойте братя:
всички на оръжие!

Дойде време, ставайте,
от сън се събуждайте,
доста робство и тиранство,
всички на оръжие!

Който носи мъжко сърце
и българско име,
да препаше остра сабя,
знаме да развие!


8-)
uuuuuu stra6na pesen

ULTRA_LEVSKI
01-08-2009, 19:48
Ей, изрод, стига си се обръщал срещу НАЙ-БЪЛГАРСКОТО БЕ !

ULTRA_LEVSKI
01-08-2009, 20:04
:smt102

Disrespect
01-08-2009, 20:47
кой е тоя бе, някой си прави ташак, невъзможно е.. :lol: :lol:

Canis_Dirus
01-08-2009, 20:47
Ако аз не кажа, от протеста ви няма да излезе нищо. А ако кажа и ако приемете ДОИП, ще излезе.
Аз съм само един, но от мен зависи много. Ще питаш защо. Така ми е дадено от висшите сили - в тази държава положението до голяма степен ще зависи от мен. Ако щеш вярвай. Каквото съм казал в този форум, е било вярно. :shock: :shock:

Шизофренията не прощава. Висшите сили...

:shock: :shock:


:lol:

Disrespect
01-08-2009, 20:52
глобале, върни се там откъдето си избягал, моля те :lol:

Canis_Dirus
01-08-2009, 20:55
Да бе, всъщност аз може би и Мадона не съм срещал?
Това ли ти е най-голямата гордост? Че си бил на 5 метра от Мадона?

Просто нямам коментар!

Canis_Dirus
01-08-2009, 21:01
Не става въпрос за гордост. Става въпрос за това, че е вярно. А помниш ли коментарите тук какви бяха, когато го написах за пръв път - че наркотика не прощава и т.н. Сега казвам, че е вярно и другото. Очаквам подобни коментари като преди.
Вервам ти, велики!

ДОИП завинаги!

babity
01-08-2009, 21:01
Д*хай мухльооооооооо!!!!!!!

п.п. К'во е Доип? :-o Пак ли тоя малоумния го е измислил?

MostHated
01-08-2009, 21:04
Да бе, всъщност аз може би и Мадона не съм срещал?

Все ти е в устата тая Мадона бе... стана банален. Разбери че Мадона не е интересна

babity
01-08-2009, 21:05
Мухльо е баща ти.


:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 Сдухааан! Кат' си толко велик ходи си свири на дудука (нали си музикант) и вместо да се надъхваш на децата тука (показателно е, че дори с едно дете не можеш да се справиш) хОди поправи страната кат' си надарен с много власт от "висшите сили". 'Та е*а в богатото въображение!

LizZz
01-08-2009, 21:08
глобале, върни се там откъдето си избягал, моля те :lol: :razz:
Глобала верно луд.. :lol:

TellMeYourName
01-08-2009, 21:11
от тука идва въпроса - дали по рождение си е така или прекалява с наркотиците :-o

MostHated
01-08-2009, 21:13
от тука идва въпроса - дали по рождение си е така или прекалява с наркотиците :-o
Мадона го е променила

LizZz
01-08-2009, 21:15
от тука идва въпроса - дали по рождение си е така или прекалява с наркотиците :-o
Мадона го е променила :razz:

TellMeYourName
01-08-2009, 21:17
сигурно вкъщи си има олтар на Мадона на който се моли :lol:

MostHated
01-08-2009, 21:20
сигурно вкъщи си има олтар на Мадона на който се моли :lol:

хаха... нека

TellMeYourName
01-08-2009, 21:26
сигурно си свършил в гащичките като си я видял :-)

Canis_Dirus
01-08-2009, 21:27
Канис, не е от 5 метра - от 1 метър е

Велик си!

psychopath
01-08-2009, 21:37
с мадона ми се хвали :razz:

babity
01-08-2009, 21:38
Мухльо е баща ти.


:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 Сдухааан! Кат' си толко велик ходи си свири на дудука (нали си музикант) и вместо да се надъхваш на децата тука (показателно е, че дори с едно дете не можеш да се справиш) хОди поправи страната кат' си надарен с много власт от "висшите сили". 'Та е*а в богатото въображение!
Канис ли е детето?

Ако вие не искате да поправя страната, няма да стане. Но и да искате някой друг да ви я оправи, ако аз не кажа, пак няма да стане.



Ти не виждаш по - далеч от носа си, бе, смотаняк бездарен. То се вижда. Дори и сред децата не можеш да се впишеш. Къв мъж си ти бе, лайно и половина, седнал да се надлъгва тука в тийнейджърски форум. Не искам да мисля колко зле ти е живота за да го правиш т'ва всъщност. Сера ти на ценностите, на мадоните, идолите и несбъднатите амбицийки да значиш нещо за някой!!! :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

babity
01-08-2009, 21:54
Хах, реви на админа, на мен няма да ми накриви шапката! И не, защото се правя на яка и се мисля за повече от администрацията, а защото се видя колко си голям! Има една група, Респект, с ш' ти цитирам част от една много съдържателна няхна песен: "Респект поздравява отворените: дръжте си тъпите коментари по форумите"!! Ах, забравих, че си толкова тесногръд за да не можеш да чуеш нещо, което не е "модерно" по измислените ти стандарти. Ако можеше да направиш нещо, щеше. Оттам нататък приказките ти са голи! А след всичко, което имам зад себе си на моите години, не мисля, че баща ми може да бъде бездарник!

п.п. Можеш ли да смениш лафа или ти е прекалено беден речника?

LiveFlower
01-08-2009, 21:57
Глобале,защо подяволите,трябва да осираш всяка една тема,която се отнася за българското,само на тоя въпрос ми отговори?????
Разбрахме,че си бил на 1 метър от Мадона,престани да парадираш с това.Ти я намираш за богиня,ние намираме народната музика за божество.Различни хора,различни идеали,защо постоянно ни натякваш колко много мразиш народната музика?Защо постоянно ни навираш в носа Мадона и Бритни?И последен въпрос-защо се наричаш българин?

ПП.Само за едно се моля-да не се разждат повече такива като теб и недай си боже някои такъв като теб да влезе в политиката.

Пфф...темата беше хубава...

babity
01-08-2009, 22:15
Ок, нека ме баннат. Ама цензурата съм си я спазила. Т'ва, че казвам каквото мисля си го имам като право. Ше е "суупер чудничко" да държат такива като теб и да банват наред такива, които искат да ти помогнат да преодолееш своята изостаналост.

kristo
01-08-2009, 22:27
Глобале,защо подяволите,трябва да осираш всяка една тема,която се отнася за българското,само на тоя въпрос ми отговори?????
Разбрахме,че си бил на 1 метър от Мадона,престани да парадираш с това.Ти я намираш за богиня,ние намираме народната музика за божество.Различни хора,различни идеали,защо постоянно ни натякваш колко много мразиш народната музика?Защо постоянно ни навираш в носа Мадона и Бритни?И последен въпрос-защо се наричаш българин?

ПП.Само за едно се моля-да не се разждат повече такива като теб и недай си боже някои такъв като теб да влезе в политиката.

Пфф...темата беше хубава...
Този пост изцяло изчерпва спора със Глобала... Въпроса е, че той непрекъснато се опитва да се налага, като изкарва различните от него "старомодни", "архаични", "дървени глави", "селяни" и незнам си какви... Явно е доста комплексиран на тези теми, можеби му е криво, че в тази държава има все още хора, които обичат българското и ще предпочетат него пред някаква си Мадона, която е голяма певица, ама е също така супер ненормална и откачена и това, което демонстрира по сцените са си същите извращения, които прави и Азис по неговите концерти(между другото той е казвал, че именно и от Мадона е копирал). Всъщност точно западния и най-вече американския модел на "култура" роди Азисовците и тяхните производни, разбира се, той сега ще отрече и ще каже "аа, не, народната музика е виновна"... Смисъл няма да се спори с толкова дървен философ, чисто губене на време си е, съвсем скоро ще престана и аз да споря с него, макарче много ме разсмива и забавлява с нелепостите, които говори...

colymoly
01-09-2009, 11:58
Да бе, всъщност аз може би и Мадона не съм срещал?

Все ти е в устата тая Мадона бе... стана банален. Разбери че Мадона не е интересна
Мадона Мадона Мадона Мадона като не ти харесва в България ходи при Мадона :-D

babity
01-09-2009, 12:05
Ок, нека ме баннат. Ама цензурата съм си я спазила. Т'ва, че казвам каквото мисля си го имам като право. Ше е "суупер чудничко" да държат такива като теб и да банват наред такива, които искат да ти помогнат да преодолееш своята изостаналост.
Аз не обиждам никого пръв. А ти го правиш много успешно.

Я пак?!

kristo
01-09-2009, 12:34
С Глобала да се води спор е все едно да се спори с радио точката, смисъл няма :?
Той си има сдъвканите и заучени фразички, с които винаги се измъква, а в същото време да намира "основания" да хвърля вина и критики върху другите за положението в държавата... Разбира се, никога не е казал, че сам има някакви задължения и отговорности към България, той може само да критикува на лесно и на готово...

kristo
01-10-2009, 11:39
Аз Глобале ти знам "аргументите"- що е американско е в 90% от случаите хубаво- американските кравари са "герои" и "пичове", Бритни и Мадоня са най-великите и рекламират по сцените страхотен "морал", които е ама много "по-различен" от това, което правят родните чалгаджии и чалгаджийки... И когато Мадоня се прави на лесбийка по сцените- не я заклеймяваш- това е готино... Но виж, ако родна чалгаджийка направи нещо подобно има да плюеш и храчиш с часове и да говориш за липса на морал и възпитание.
А, и най-големия ти "аргумент"- всички, които уважават традиционно Българското- било то народна музика или нещо такова- сме "дървени глави", "изостанали", "селяндури"... пред такива аргументи нищо не мога да кажа повече, ще си замълча наистина...

gsh
01-10-2009, 23:02
мощен к .у.р за глобала, за мадоня, за бритни, за америка !
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !

MostHated
01-10-2009, 23:12
мощен к .у.р за глобала, за мадоня, за бритни, за америка !
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !

само така!

babity
01-11-2009, 13:03
Ти пък ми напомняш на обикновен заядливец, който иска да е над всички във форума и щом види някой, който има правилна позиция, различна от неговата, започва да хвърля по него кал.

Не съди за другите по себе си. Ти кат' си такъв не значи, че и ние сме такива. И спри да ми философстваш. Ако въображението ти работеше по - малко щеше да имаш повече фенки. ;) И кат' ти до'е яйцето до гъза не пробвай да се измъкнеш толкова лесно. Ако почвах първа нямаше да плюя само теб, а както и сам можеш да видиш с друг не си разменям любезности.

п.п. Нека не изневерявам на себе си. :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098