PDA

View Full Version : Забравям им имената



sexita
01-08-2009, 21:33
Няма смисъл..

Nadelina
01-08-2009, 21:38
Pomnq absolutno vsqko momche v jivota mi, bilo to prosto za izlizane, za celuvki, za sex, pomnq gi mnogo dobre, vseki edin ot tqh ima svoqta istoriq.

Il_cavaliere_del_male
01-08-2009, 21:39
не съм сигурен, че е много хубаво да се хвалиш, че си излизала с толкова много момчета, че вече не им помниш имената... да се въргаля нечий език в устата ти, а после да не знаеш името на притежателя муу :( :(

suitable
01-08-2009, 21:42
Странно.. имам помен за всяка една.. дори и само да съм си писал с нея си я спомням и дори отделни случки с нея, но.. естествено си зависи от човека.. не може всички да сме еднакви и да имаме дарбата да помним абсолютно всичко.. нали така.. :}

sexita
01-08-2009, 21:44
Ами...сега съм на 19...близо 20...
Първата ми целувка беше на 13...
Малко се замисли не е ли нормално да съм имала много гаджета,които не помня.
За мен е шокиращо,но дори не мога да ги сметна за да знам колко са били...
Просто...разграничавам ги на важни и на не-толкова,като за вторите просто не мисля и с времето забравям. Де да знам
И не се хваля с това :-o

Diva4e
01-08-2009, 21:45
Един ден с приятелките ми бяхме на кафе и се бъзикахме коя с колко момчета е ходила.Уви за някой с мъка се сетих и това не е онази мъка,че не са до мен .Така,че разбирам те перфектно !

suitable
01-08-2009, 21:47
Ееми.. да не са ги кръщавали пък к'во.. :-D

Il_cavaliere_del_male
01-08-2009, 21:49
Е-е, добре де, не го приемай толко насериозно, се пак и темата не е със сериозна насоченост...

кво зе че не ми върви тоя път...

sexita
01-08-2009, 21:51
Темата си е напълно сериозна.
Все едно сме се разминали на улицата...без да се загледам в тях.
А това са хора с чиито лик съм заспивала вечер...
Както и на морето или в дискотеките...там има много,постоянно се забивяш с някой и е за 1 път в живота ти.
Не можеш да го помниш вечно.
С времето се натрупва и се заличава,става маловажно
Както и да е...не съм забравила нито един-важен за мен човек

Il_cavaliere_del_male
01-08-2009, 21:55
е ок, и как да помогнем, като забравяш имената...

sexita
01-08-2009, 21:58
Не искам помощ...само дискусия :D

aka6a_vamp
01-08-2009, 22:00
Гинко билоба му е майката 8-)

ivakavlad
01-08-2009, 22:11
аз го нямам този проблем не ми е много трудно да запомня 2 имена :D

Blab
01-08-2009, 22:22
:lol:
пожелавам ти още много имена да има, които да не помниш :D

hottie
01-08-2009, 22:23
Гинко билоба му е майката 8-)

:lol: :lol: :lol:

по темата -> помня ги всичките, хем не са малко :)

soul1199
01-09-2009, 05:16
na vs mi gadjeta im pomnq imenata,kak izglejdat znam,abe vs,znam,ot kude sa,6o sa,ala bala :) prosto ne mi se e sly4valo,a i edin kreten tri puti se zapoznavahme,ot moito dsk e,hodili sme na kafe i toz pak ne me pomni :-x mn zle :x

evelinka1122
01-09-2009, 06:38
mn se draznq na takiva broikadjiiki ili nqkvi jenkari... :x nqmam takiva slu4ki za6toto imam dostatu4no mozuk da zapomnq s koi sum bila! :?

darla
01-09-2009, 07:59
Spoko,az su6to zabravqm nqkoi.Predi izvestno vreme se setih za edin,s koito hodih okolo 3 meseca...bqh go zabravila ot spisuka :-D

PLuScHeTo
01-09-2009, 08:48
при мен проблема е обратен... помня ги, а искам да ги забравя :)

sexita
01-09-2009, 08:59
mn se draznq na takiva broikadjiiki ili nqkvi jenkari... :x nqmam takiva slu4ki za6toto imam dostatu4no mozuk da zapomnq s koi sum bila! :?

Когато имаш прекалено гаджета за да ги запомни мозъкът е друго :D Тва не е бройкаджийство...ако беше,щеше да знам броя им 8)

cherinka
01-09-2009, 09:17
Спокойно, нормално е.. :)
За това си ги записвай като мен. :D
Тъпото стана обаче веднъж докато си разглеждах списъка и гледам някакво име и срещу него някакъв период от време (явно, в който сме били заедно) и не можах да се сетя въобще кой е тоя.
Нооо, след две седмици се сетих. 8-)

Мъже много, също като уроците в училище.
Естествено, че няма да помниш кой урок си учила в 9ти клас, в началото на първия срок, примерно :)

traka
01-09-2009, 09:20
Абе имената им помня, ама причината заради която съм ги оставяла не мога да си я спомня и често все си мислех, че аз съм зарязаната, та някой земе та ми припомни по какъв начин съм го скъсала и на мен сърцето ми се обръща(голяма кучка съм била в някои ситуации). Първото ми съзнателно гадже съм го скъсала заради това, че е казал "копеле" на някой друг... Е вярвайте ми, че ми стана лошо като ми го припомни... Като се замисля само един помня защо го оставих и може би не заради друго ами му помня и до днес сълзите...

Kostadin_682
01-09-2009, 10:43
Гинко билоба му е майката 8-)

:lol: :lol: :lol:

по темата -> помня ги всичките, хем не са малко :)
Е то е голяма фалба, че си сменила хиляди... 8-) :razz: 8-)

darla
01-09-2009, 10:46
^ama za vas e gordost ako ste gi smenili tolkova,nali?!

Rattlesnake
01-09-2009, 10:47
:D :D :D :D :D Ми ... хората си правят списъци до края на живота , земи си води списък .. например ...


********* 10.10.2005-02.01.2007

********* 24.10.2008-31.12.2008 :D:D:D и кат станеш голяма си ги припомняй :D

Kostadin_682
01-09-2009, 10:50
^ama za vas e gordost ako ste gi smenili tolkova,nali?!
Еми не виждаш ли? То Сексита вече е забравила и имената... значи списъка е достаааа дълъг :razz: 8-)
П.С Мразете ме, колкото си искате... винаги казвам това, което мисля...

sexita
01-09-2009, 11:16
И какво като съм имала много...да
Адски много са,дори по няколко на веднъж. Кво ме дразните!
Да не сподели мнение човек.
Когато бях по-малка бях лудичка. Един след друг ги пробвах,с тоз,с онзи...срещи.
Хубаво момиче съм,харесвана съм,не съм била отбивана никога и за това съм имала всеки,който пожелая!
Лошо ли е просто,че съм имала и съм се възползвала от това си качество.
Не знам...завиждате ли какво... Вече стана тъпо да повтаряте колко съм имала и че се гордея.
Казвам,че щом не съм забелязала броят им,значи не е било важно.
Не искам да ми пишат хора с 3-4 гаджета в живота им. Темата не е за 13 годишни,просто някой като traka, cherinka, Vutov, hottie и другите с опит може да влезе в положението.
Айде разберете ме...писна ми да се поварям :x

Kostadin_682
01-09-2009, 11:33
Да ти Завиждам ли? ... хахаххахаха да бе... :razz: 8-) 8-)
Темата Не била за 13 годишни... еми аз съм на 10... съжалявам
Да не ти пишат хора с 3-4 гаджета в живота им... Еми хубаво няма да ти пиша... аз имам само 1... и то ми е ПРЕ ДОСТАТЪЧНО...
Еми тогава щом не се хвалиш защо по д*волите пускаш подобни теми... все едно са да пусна теми от рода на... "Спал съм с 1999 жени и не ги поня дори..." Това как би ти прозвучало? ...
айде няма да пиша повече и без това нямам време за глупости...

sexita
01-09-2009, 11:41
е така...това че се правиш че пародираш,не значи че има ефект.
Имаш едно гадже...не се вписваш в репертоара,няма за какво да даваш мнения ;)
А тези,които са в подобно положение са разбрали защо съм пуснала темата...няма за какво да се чудиш толкова.

PoisoNGirL
01-09-2009, 11:43
Mnogo mi e int.. az sum na 20... i aide da ne sym se celuvala oshte ot 13..ama na 14h bqh.. znachi govorim za edno i syshto vreme...Kak mi obqsni ne gi pomnish...!?Nqkak typo e.. az moga da kaja neshta vse oshte dori za pyrviq,a i se vijdame s pochti vsichki i sme si fr.. taka vse edno si zacherknala opredelena chast ot jivota si i dadena lichnost...Problema ili che mn gi smenqsh ili che ne ti e pukalo gram za tqh.Pone kato gi smenqsh se postarai da zapomnish po neshto za tqh.

mysterious93
01-09-2009, 11:46
ae nqkoi da ne vliza s rega ti..napredi tolkos seriozna be6e , a sq si zela da zatupqva6 :D nqkoi biv6 da pi6e ot tvoe ime :lol:

sexita
01-09-2009, 11:58
Аз съм напълно сериона!
Не говоря за сега. Сега гледам да ходя с кадърни момчета и да излезе нещо.
Мога да кажа,че от 2 години не съм имала връзка по-малко от месец...
Всъщност...същата такава,не бих я приела за връзка,а просто за опит.
Няма да забравя Ивчо,Иван,Даниел...Анастаси с...хора,които са оставили отпечатък в мен и си имат своята история.
Други,които просто са били невзрачни и безинтересни...няма с какво да помня.
Това е! Не съм виновна аз.

CrazyWitch
01-09-2009, 12:09
Нямам такива случай. Адски съм задръстена явно. :D Или нещо др ...

SunShinePearl
01-09-2009, 12:20
често казано нз дали и аз след време ще ги помня хората с които сме имали нещо даже за кратко...кофти ми е така ама дано да ги помня...нз мене ме е страх да не си забравя 1-вият :( нз на някоя случвало ли и се е?

TooLittelTooLate
01-09-2009, 12:53
Нямам такива случай. Адски съм задръстена явно. :D Или нещо др ...

Е, спох не си единствена, явно и аз съм така :D

FiRe_LaDy
01-09-2009, 13:08
МИ помня ги всичките ... не са биле много и без това ...

BlackWings
01-09-2009, 13:23
И аз съм на 19 , като запознанства-излизане-флирт и аз съм излизала с много момчета , но ги помня всичките до един , дори по хронологичен ред. Зодиите им помня даже ,и рожденните дни - не се бъзикам , и всеки си има история и е значел нещо за мен колкото и невзрачен и незначителен да е бил. И никога няма да изляза с някой, който ми е безинтересен и невзрачен като знам че ми е все тая за него и после ще го забравя. Просто съм си такава и за мен това е нормално.

paradiso
01-09-2009, 13:34
macka normalno e kfo sq kratkotrasinite vrazju da se pozabraat i na men taka mi se e slu4falo pomna 4e sam se celuvala s nqkoi ama ne pomna to4no kak i kfo be6e stanalo poi4eto pati e bilo i na kuponi kfo ti puka ;]

OpenedSky
01-09-2009, 13:46
И кфо от тва ? :? :?

Bellatrix
01-09-2009, 14:45
Помня ги. Почти дее... Само един не се сещам как беше, ама то е щот му виках по прякор и другото не го помня... :oops:

PreciousDiamond
01-09-2009, 14:54
Записвай си 8-)

jambo_bs
01-09-2009, 14:58
Ами всъщтност ми се е случвало да не позная и да не се сетя за едно момиче с което бяхме се занимавали.Докато се сетяяяя ...... голяма излагация стана :D

bibi90
01-09-2009, 14:59
Помня ги всичките,сигурно щото си записвам... 8-)
Ама и без списък ги помня де,смисъл самия човек и това,че сме били заедно.Иначе не помня подробности около връзката,кога,как,защо и т.н
Но естествено има моменти,които не се забравят,със всеки един има поне един такъв :wink:
Ноо важното е да помниш тези,които си струват,някои хора просто минават и заминават през живота ни и е тъпо това да го наричате бройкаджийство,като не е бил достатъчно интересн,че да го запомним кво да напраим? :D 8)

krem4et0
01-09-2009, 15:08
Преди време имах период, в който се целувах с момчета без дори да сме излизали-танцуваме в дискотеката...и стане каквото стане. не се гордея с това. Никога не съм има помнила имената(а и с някои не сме се запознавали-целувка, танц, изпрати ме наблизо, но не и до дома и до там), а сега помня физиономиите на 2-ма от тия мимолетните(и то защото ги виждам из града). Тъпо ми е, че на село "зарибих" навремето едно момче, това му беше първата целувка, до ден днешен ме търси по телефона.....а аз оттогава вече бях срещнала мъжо и фактът, че целувах друг, а си мислех, че е Иво ми доказа, че тръпката ми към него не е мимолетна. Интересното е, че му казах да не ме търси, защото си имам гадже в Свищов, казах му, че се казва Ивайло и му казах с 2 думи какъв е......а ние бяхме излизали заедно 2 пъти и изобщо нямаше насока, че може някога да се получи нещо между нас......въпреки, че аз се влюбих от раз :D Явно излязох пророк.

по-гадното е, че не мога да забравя имената и лицата на двамата мъже, които са значели нещо за мен преди Иво. Ще ми се да ги забравя, да ги залича от миналото си и да не се сещам колко са ме наранили.......

П.С. С въпросните целувачи НИКОГА не съм имала връзка. Не съм искала да им давам телефон, да знам техния и до там. Бях наранена и исках да докажа, че и аз съм харесвана или за да се покажа, че не съм задръстената зубърка, за която са ме мислели...Сексита, от 11-ти клас насам се намирам за много хубаво момиче. Преди това бях малко пълна и с не особено високо самочувствие. А как става така, че мен никое момче н ме иска. Дори и Ивайло умолявах да тръгне с мен. Идват, свалят ме, усукват се, а като си отворя устата и заговорим на умна тема....до там. Бях 12-ти клас, когато решавах задачите на един по висша математика. След това не ме потърси, а уж много ме харесваше.........Много си патя от това, че съм умна и сериозна.

sexita
01-09-2009, 16:21
Явно момчето ти те оценява щом е с теб до сега. Аз лично не бих се уплашила,ако гаджето ми е такова умниче....хубаво е да си интелигентен.Особено ако си жена. А и ти си красива.
Съчетанието много се цени.
И аз много говоря понякога и правя забележки за правоговор и правопис на някои от гаджетата ми...но не съм забелязала да ги отблъсна.
Според мен е нормално.

foxxxmulder
01-09-2009, 16:26
според мен си леко момиче

gunswitch
01-09-2009, 16:28
готино е като момичето е умно... писна ми от празни кукли деба :x

sexita
01-09-2009, 16:30
Не съм спала с тях за да съм лека...Малко не осмисляш какво казваш :?

aka6a_vamp
01-09-2009, 16:33
как ше е леко момиче бе....ти смисъла знаеш ли?И все пак е почти на 20 и както тя каза е нормално да не помни некви с коит е ходила преди 4-5 години...аре ебаси сухарите сте...

krem4et0
01-09-2009, 16:36
Е, не съм цвете и определено на хората, които общуват с мен не им е леко. А и не мога да избягам от клишето-отличничка-зубърка-задръстенячка. А и причината, поради която Иво се дърпаше беше друга. Мисля, че пак го уплаших, защото бях доста настоятелна, той пък не беше в период, в който иска връзка(пак любовно разочарование). В крайна сметка в една дискотека го изнасилих(с език), после се обяснявахме и целувахме 3 часа пред дома(вече 4 години ни е традиция пред или във входа да водим важните разговори), после следва отстъп от негова страна, който завърши със спонтанна целувка на стадиона(от него) на 8-ми септември 2004. За мен той беше поредното момче, с което ще изляза и ще си прекарам добре. поне с тази нагласа отидох на срещата ни. Но само той си знае как ме плени. Никога не съм мислела, че ще се получи нещо сериозно. А и не исках. Исках просто да го имам. Беше си чист инат и женско самолюбие.....а виж до къде стигнахме.

sexita
01-09-2009, 16:50
Супер яко се е получило

GlammGirl
01-09-2009, 17:49
Ами аз по принцип имам фотографска памет. Помня ги всички, но те не са много.

D0ll
01-09-2009, 17:58
и аз си помня всичките,то тряа съм тъпа кат тебе че да не ги помня и едва ли мойте са били по-малко от твойте,нищо че си по-голяма!

xXxScreamxXx
01-09-2009, 18:34
имам такива случки да ... чак ми става гузно на съвестта :D :D

tan0
01-09-2009, 18:36
lele sexita ama ti spirka nqmash be slance tolkova li sa mn che veche gi zabravqsh, prez teb sig sa minali poveche hora za celuvki otkolkoto sa klieniteti v mtel vseki den :D :D

foxxxmulder
01-09-2009, 19:07
Нямам такива случай. Адски съм задръстена явно. :D Или нещо др ...
дааа, задръстена си, щом нямаш поне 200 имена в тефтерчето "бивши гаджета" или ако изобщо не си водиш тефтерче с тея имена начи определено си задръстена!


Не съм спала с тях за да съм лека...Малко не осмисляш какво казваш
какво общо има това с килограмите ти, коментирах снимката ти :-o

MoHuTo
01-09-2009, 20:03
Ми мойте не са много, така че нямам проблем със запомнянето :)

miloto_girl_4e
01-09-2009, 20:13
Имала съм 12 гаджета някъде, помня всяко момче, връзката, която съм имала с него, кога е била тя, колко време е траела, знам им имената(име и фамилия), къде учат, живеят, с какво се занимават, с почти всички поддържаме контакт.. такаче аз такъв проблем нямам :!: :)

gPa3HuTeJl
01-09-2009, 20:21
Имала съм 12 гаджета някъде, помня всяко момче, връзката, която съм имала с него, кога е била тя, колко време е траела, знам им имената(име и фамилия), къде учат, живеят, с какво се занимават, с почти всички поддържаме контакт.. такаче аз такъв проблем нямам :!: :)

пример за подр1жание !

Kostadin_682
01-09-2009, 20:23
Имала съм 12 гаджета някъде, помня всяко момче, връзката, която съм имала с него, кога е била тя, колко време е траела, знам им имената(име и фамилия), къде учат, живеят, с какво се занимават, с почти всички поддържаме контакт.. такаче аз такъв проблем нямам :!: :)

пример за подр1жание !
Еми та пример си е :razz:

Adwokat
01-09-2009, 20:28
С толкова момчета съм ходила,че вече не се сещам имената на тези по-отдавнашните.
Остави,че не се виждаме,а и има някои с които сме излизали 2-3 пъти само целувки и...не помня как изглеждат,нито как се казват.
Онзи ден в скайп ми пише едно момче и каза,че сме излизали преди 3 години,а аз не помня въобще.
Чак като ми прати снимка се досетих.
Това е много гадно.
Ако аз бъда забравена ще се чувствам адски тъпо.
И да кажа...че не говоря за секс :D
Само за гаджета!
Имате ли сходни случки

Наистина е гадно и те разбирам.., но ти не говориш за секс.. а аз докат правех сеск уж с едно бъдещо гадже и докат си праим секс и аз зех че обърках името й.... :oops:

Kostadin_682
01-09-2009, 20:29
С толкова момчета съм ходила,че вече не се сещам имената на тези по-отдавнашните.
Остави,че не се виждаме,а и има някои с които сме излизали 2-3 пъти само целувки и...не помня как изглеждат,нито как се казват.
Онзи ден в скайп ми пише едно момче и каза,че сме излизали преди 3 години,а аз не помня въобще.
Чак като ми прати снимка се досетих.
Това е много гадно.
Ако аз бъда забравена ще се чувствам адски тъпо.
И да кажа...че не говоря за секс :D
Само за гаджета!
Имате ли сходни случки

Наистина е гадно и те разбирам.., но ти не говориш за секс.. а аз докат правех сеск уж с едно бъдещо гадже и докат си праим секс и аз зех че обърках името й.... :oops:
хахах голям издън 8-)

Adwokat
01-09-2009, 20:45
С толкова момчета съм ходила,че вече не се сещам имената на тези по-отдавнашните.
Остави,че не се виждаме,а и има някои с които сме излизали 2-3 пъти само целувки и...не помня как изглеждат,нито как се казват.
Онзи ден в скайп ми пише едно момче и каза,че сме излизали преди 3 години,а аз не помня въобще.
Чак като ми прати снимка се досетих.
Това е много гадно.
Ако аз бъда забравена ще се чувствам адски тъпо.
И да кажа...че не говоря за секс :D
Само за гаджета!
Имате ли сходни случки

Наистина е гадно и те разбирам.., но ти не говориш за секс.. а аз докат правех сеск уж с едно бъдещо гадже и докат си праим секс и аз зех че обърках името й.... :oops:
хахах голям издън 8-)

Знам.. знаеш ли кво нелофко ми стана... ама туй беше то де на другия ден така и не се потърсех ме :) 8-)

Kostadin_682
01-09-2009, 20:50
С толкова момчета съм ходила,че вече не се сещам имената на тези по-отдавнашните.
Остави,че не се виждаме,а и има някои с които сме излизали 2-3 пъти само целувки и...не помня как изглеждат,нито как се казват.
Онзи ден в скайп ми пише едно момче и каза,че сме излизали преди 3 години,а аз не помня въобще.
Чак като ми прати снимка се досетих.
Това е много гадно.
Ако аз бъда забравена ще се чувствам адски тъпо.
И да кажа...че не говоря за секс :D
Само за гаджета!
Имате ли сходни случки

Наистина е гадно и те разбирам.., но ти не говориш за секс.. а аз докат правех сеск уж с едно бъдещо гадже и докат си праим секс и аз зех че обърках името й.... :oops:
хахах голям издън 8-)

Знам.. знаеш ли кво нелофко ми стана... ама туй беше то де на другия ден така и не се потърсех ме :) 8-)
нормално :razz: 8-)

Adwokat
01-09-2009, 21:05
Случват се такива неща 8-) само се моля повече да не се повтаря !

elsy
01-09-2009, 21:08
Еми тефтерче... :lol:

gLoRiOuS_aNGeL
01-09-2009, 21:10
Ми по принцип ги помня..
Е, има един-два случая дето не съм чула името или пък не съм се и опитла да го запомня.. :-D

Adwokat
01-09-2009, 21:10
Еми тефтерче... :lol:

Ем то с тефетер още по голяма излагация е :) 8-)

elsy
01-09-2009, 21:14
Еми тефтерче... :lol:

Ем то с тефетер още по голяма излагация е :) 8-)
Бе аз се бъзиках :razz: :razz: :razz:

Adwokat
01-09-2009, 21:24
Еми тефтерче... :lol:

Ем то с тефетер още по голяма излагация е :) 8-)
Бе аз се бъзиках :razz: :razz: :razz:

Знам :)

hottie
01-09-2009, 23:48
ооо аз скъсам ли с някой и край. Повече никаква връзка не поддържаме. Приятелите са си приятели, гаджетата са си гаджета. Истинските приятели остават. Бившите гаджета си заминават :D

sexita
01-10-2009, 05:37
ооо аз скъсам ли с някой и край. Повече никаква връзка не поддържаме. Приятелите са си приятели, гаджетата са си гаджета. Истинските приятели остават. Бившите гаджета си заминават :D

хахаха...в повечето случаи наистина е така...
Аз понякога се опитвам да поддържам връзка с някой бивш,но просто не става...
беее...зависи си от човека и от самата връзка.Ся се сетих че лятото бях тръгнала с едно момче и чак на 3-4 среща се сетих как се казва,щото бях забравила.
Всмисъл..тактично питах един негов колега :D
Супер рядко помня имена от първия път

krem4et0
01-10-2009, 06:04
Имала съм 12 гаджета някъде, помня всяко момче, връзката, която съм имала с него, кога е била тя, колко време е траела, знам им имената(име и фамилия), къде учат, живеят, с какво се занимават, с почти всички поддържаме контакт.. такаче аз такъв проблем нямам :!: :)

пример за подр1жание !
Еми та пример си е :razz:

Като изключим това, което описах, аз съм имала гаджета, които се броят на пръстите на едната ръка(даже и те са много). Целунах се за първи път на 17(даже към 18 отивах) с първото такова. После имах друго гадже(около 2-3 седмици), в което наистина бях много влюбена. Той ме нарани и от там се почна ходенето ми по дискотеките. На село момчето ми се пада 3-то(но вече сърцето ми не беше негово, а просто исках да си запълня времето). Настоящият ми приятел е 4-тото момче, с което съм излизала и първото, с което правя секс. Като се има предвид, че на първите 2 не им е пукало за мен, а за третия на мен не ми пукаше.....не си струва да ги помня. Всъщност истината е, че в момента не знам къде са, защото не съм ги виждала с години. Нямам намерение и да ги виждам. Едва ли ще мога да ги забравя някога, защото са били важни по един или друг начин в моя живот. Но на 70 със сигурност ще помня Ивайло, дори и да се разделим.....днес.

pussycat_dolls15
01-10-2009, 06:43
Не гледай чак толкова сериозно на това! :-D

Adwokat
01-10-2009, 11:17
Ся се сетих че лятото бях тръгнала с едно момче и чак на 3-4 среща се сетих как се казва,щото бях забравила.
Всмисъл..тактично питах един негов колега :D
Супер рядко помня имена от първия път[/b]

Ти си Уникална... моля се да не попадна на такова момиче... 8-) 8-)

elsy
01-10-2009, 11:19
Ся се сетих че лятото бях тръгнала с едно момче и чак на 3-4 среща се сетих как се казва,щото бях забравила.
Всмисъл..тактично питах един негов колега :D
Супер рядко помня имена от първия път[/b]

Ти си Уникална... моля се да не попадна на такова момиче... 8-) 8-)
:lol: :lol:
За да не попаднеш - профилактично я питай как се казваш :razz: :razz: :razz:

Re5peC7
01-10-2009, 14:48
Странно.. имам помен за всяка една.. дори и само да съм си писал с нея си я спомням и дори отделни случки с нея, но.. естествено си зависи от човека.. не може всички да сме еднакви и да имаме дарбата да помним абсолютно всичко.. нали така.. :}
+1 \:D/

D0ll
01-10-2009, 15:02
С толкова момчета съм ходила,че вече не се сещам имената на тези по-отдавнашните.
Остави,че не се виждаме,а и има някои с които сме излизали 2-3 пъти само целувки и...не помня как изглеждат,нито как се казват.
Онзи ден в скайп ми пише едно момче и каза,че сме излизали преди 3 години,а аз не помня въобще.
Чак като ми прати снимка се досетих.
Това е много гадно.
Ако аз бъда забравена ще се чувствам адски тъпо.
И да кажа...че не говоря за секс :D
Само за гаджета!
Имате ли сходни случки


ако бех к***а и ме тапчеха българи турци и гърци и аз щях да забравям 8)


и пичката и ануса да са ти разчекнати пак е нормално не се безспокои... и да се напикаваш пак е нормално... от толко разтегане просто и мозака да ти изтече през пичката пак е нормално

кyрва искаше да каже :smt075

иначе съм напълно съгласна :x

sku
01-10-2009, 18:58
Ми аз имената не ги помня веднага като се запозная с някои,ако ми направи впечатление питам 2ри път и се стремя да запомня :D Иначе помня имената на всички момчета с които съм ходила или съм се забивала(мразя я тая дума),но това е защото предпочитам да опозная човека поне малко преди да имам нещо с него. С почти всички бивши не поддържам връзка,защото съм малко крайна и като ме наранят ставам злобна и за да не се изпокарваме грозно просто им казвам-тва беше повече не ме търси!
Според мен ако някой е бил дори и малка част от живота ти и ти е дал нещо ти искап или не го помниш...

Viche
01-10-2009, 22:58
Чисто се хвалиш ама карай..нямам сходни случки

shokoto91
01-10-2009, 23:11
мойте не са много, но пак ги забравям :D

BigFakeSmile
01-11-2009, 06:29
не съм сигурен, че е много хубаво да се хвалиш, че си излизала с толкова много момчета, че вече не им помниш имената... да се въргаля нечий език в устата ти, а после да не знаеш името на притежателя муу :( :(

хаха..еми момчето като не е било достатъчно кадърно 8-) как ше го помни.. :D :D

ImmortalForever
01-11-2009, 10:02
Аз ги забравям, само умишлено.Задава ми се въпрос: Бившия ти се казваше (еди как си), нали?.. Отговор:Не познавам този човек.
Иначе ги помня прекрано с името, фамилията и адреса 8-) Даже честичко питам чичо ми Google, как се развива живота им :D Някои и това не заслужават, ама просто помня като слон...

cHooOpiHka___
01-11-2009, 10:06
абсолютно вс си ги спомням .. . мила ами ти .. нзм сигурно са били БАЯ ... :D :D :D :D ми ко да ти кажа .. ВОДИ СИ ЗАПИСКИ -..... :lol: :lol: :lol: :lol:

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 11:45
Ами не ... :D
Едва на 16 съм и не съм ходила с много момчета. С 5-6 някъде.
Раничко е да им забравям имената и визията. Но.. има време. :lol:

huligankata
01-11-2009, 14:00
Нямам сходни случки, имам добра памет за добро или лошо. Даже и да си изкарам някой от мислите за период от време рано или късно се сещам отново, че е съществувал.

jambo_bs
01-11-2009, 14:20
Сетих се за решение.Ходи с момчета които се казват еднакво :D

MissBianka
01-11-2009, 14:30
Аз ги забравям, само умишлено.Задава ми се въпрос: Бившия ти се казваше (еди как си), нали?.. Отговор:Не познавам този човек.
Иначе ги помня прекрано с името, фамилията и адреса 8-) Даже честичко питам чичо ми Google, как се развива живота им :D Някои и това не заслужават, ама просто помня като слон...

Как го питаш този Google ??? да взема и аз малко да го попитам :-o :D :D :oops:

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 14:35
Аз ги забравям, само умишлено.Задава ми се въпрос: Бившия ти се казваше (еди как си), нали?.. Отговор:Не познавам този човек.
Иначе ги помня прекрано с името, фамилията и адреса 8-) Даже честичко питам чичо ми Google, как се развива живота им :D Някои и това не заслужават, ама просто помня като слон...

Как го питаш този Google ??? да взема и аз малко да го попитам :-o :D :D :oops:

Може да е с връзки и да има достъп до базата данни на МВР и да им гледа досиетата. :D :lol:

pussycat_dolls15
01-11-2009, 15:09
Споко!Не се притеснявай. :)

VerryBerry
01-11-2009, 15:17
[quote="Nadelina"]Pomnq absolutno vsqko momche v jivota mi, bilo to prosto za izlizane, za celuvki, za sex, pomnq gi mnogo dobre, vseki edin ot tqh ima svoqta istoriq.[/quote

и аз така!

sexita
01-11-2009, 15:27
И аз пиша в гугъл понякога и гледам кое как е днес :D

sexita
01-11-2009, 15:54
Гледай косата ми колко цвята смених, забеляза ли, нещо става.
Ако жена реши да избяга, първо косата й го издава.
След цветовете вече идва ред на мъжете и тях ги сменям.
След цветовете вече идва ред на мъжете и твоя е дошъл.
:smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001

http://www.vbox7.com/play:872263ae

Zaharinka
01-11-2009, 16:02
Разбирам те,и аз повечето не ги помня като име и как изглеждат 8-)

Found_a_lover
01-11-2009, 16:06
има един период, където не ги помня..минават ми имена през ума, ама.. :( след него си спомням всичките :D

Punisherrr
01-11-2009, 17:57
Нямам такъв проблем и слава богу... и не мисля,че някога ще имам ;) Не се забивам с всеки насреща...
А и за сега 2 имена не ме затрудняват особено ;) като едното е и настоящо.

Adwokat
01-11-2009, 18:00
Сетих се за решение.Ходи с момчета които се казват еднакво :D

Една умна идея 8-) 8-)

mickelangelo
01-12-2009, 09:46
помня всичко и всички ... дори по някога ми се чудят какви малки неща помня ...

iiirish
01-12-2009, 09:56
не съм от момичетата, които са имали случки от сорта на "целувка или две и край". помня момчетата, с които съм била, защото те не са нито малко, нито много. важното е, че сега съм с точния човек, а спомените рано или късно избледняват

pussycat_dolls15
01-12-2009, 10:44
Всички правим грешки все пак сме хора.

BloomF
01-12-2009, 11:37
Е то пък от една страна е нормално. Се пак си на почти 20 и едва ли ше помниш с кой си ходила на 15.. ама от друга страна... нз ама аз например не мисля, че ше забравя някое момче чак как изглежда или името му..

MissBianka
01-12-2009, 13:11
И аз пиша в гугъл понякога и гледам кое как е днес :D

ам кааааккк??????? кажете плссс искам и аз 8-)

sexita
01-12-2009, 13:30
Е ако му знаеш постоянния ник излизат регове(ако има) със снимки и разни други.
Винаги можеш да откриеш нещо :P

Wrathchild
01-12-2009, 13:50
Нали знаеш, че не е особено голяма гордост да не си знаеш бройката дори?
BloomF, напротив. Помня с кой съм ходила на 15, на 14, на 13, че дори и момченцето, с което бяхме 'гаджета' в детската градина.

AtMosFera
01-12-2009, 14:57
И какво като съм имала много...да
Адски много са,дори по няколко на веднъж. Кво ме дразните!
Да не сподели мнение човек.
Когато бях по-малка бях лудичка. Един след друг ги пробвах,с тоз,с онзи...срещи.
Хубаво момиче съм,харесвана съм,не съм била отбивана никога и за това съм имала всеки,който пожелая!
Лошо ли е просто,че съм имала и съм се възползвала от това си качество.
Не знам...завиждате ли какво... Вече стана тъпо да повтаряте колко съм имала и че се гордея.
Казвам,че щом не съм забелязала броят им,значи не е било важно.
Не искам да ми пишат хора с 3-4 гаджета в живота им. Темата не е за 13 годишни,просто някой като traka, cherinka, Vutov, hottie и другите с опит може да влезе в положението.
Айде разберете ме...писна ми да се поварям :x

Именно защото повечето от форума са 14-15 годишни има такива мнения.Повярвай ми,че ако темата беше в някой друг форум където се подвизават по-големи,95% от мненията щяха да бъдат-"Даа, абсолютно ми е познато".
Та искам да ти кажа не си мисли,че си голяма работа,защото София е пълна с хубави момичета на твоята възраст и този ФАКТ показва,че си една от многото.Повярвай ми така е :)

ImmortalForever
01-12-2009, 15:29
Аз ги забравям, само умишлено.Задава ми се въпрос: Бившия ти се казваше (еди как си), нали?.. Отговор:Не познавам този човек.
Иначе ги помня прекрано с името, фамилията и адреса 8-) Даже честичко питам чичо ми Google, как се развива живота им :D Някои и това не заслужават, ама просто помня като слон...

Как го питаш този Google ??? да взема и аз малко да го попитам :-o :D :D :oops:

Може да е с връзки и да има достъп до базата данни на МВР и да им гледа досиетата. :D :lol:




Не ва... зле!Просто им зная трите имена, мога оценки от изпити да проверя, ЕГН-тата им знам :) (едното ми родителско тяло, работи в архива на града) Густо ли ми е? 8-) 8-)

pussycat_dolls15
01-12-2009, 15:31
Не ва... зле!Просто им зная трите имена, мога оценки от изпити да проверя, ЕГН-тата им знам Smile (едното ми родителско тяло, работи в архива на града) Густо ли ми е? Cool CoolЛе-ле! :grin:

MissBianka
01-12-2009, 18:37
Аз ги забравям, само умишлено.Задава ми се въпрос: Бившия ти се казваше (еди как си), нали?.. Отговор:Не познавам този човек.
Иначе ги помня прекрано с името, фамилията и адреса 8-) Даже честичко питам чичо ми Google, как се развива живота им :D Някои и това не заслужават, ама просто помня като слон...

Как го питаш този Google ??? да взема и аз малко да го попитам :-o :D :D :oops:

Може да е с връзки и да има достъп до базата данни на МВР и да им гледа досиетата. :D :lol:




Не ва... зле!Просто им зная трите имена, мога оценки от изпити да проверя, ЕГН-тата им знам :) (едното ми родителско тяло, работи в архива на града) Густо ли ми е? 8-) 8-)

Ухааа ти си си уредена :D :D и аз се зарибих ще взема да се поразровя малко 8-) , въпреки че ЕГН-та не знам :-D :-D

MissBianka
01-12-2009, 18:44
Лелееее колко неща ми наизлезнаха :shock: :shock: регистрации, чудеса а у :lol: :lol: абе момичета опасни сте :razz: в какво се забърках :lol: :lol:

MiLeNcHeToO
01-12-2009, 20:11
Хаха и аз го правя тва с Google. По едно време си мислех, че съм се побъркала и само аз се ровичкам. :D Ама явно не съм единствена. :grin: :P

kuklichka_bg
01-12-2009, 20:18
С толкова момчета съм ходила,че вече не се сещам имената на тези по-отдавнашните.
Остави,че не се виждаме,а и има някои с които сме излизали 2-3 пъти само целувки и...не помня как изглеждат,нито как се казват.
Онзи ден в скайп ми пише едно момче и каза,че сме излизали преди 3 години,а аз не помня въобще.
Чак като ми прати снимка се досетих.
Това е много гадно.
Ако аз бъда забравена ще се чувствам адски тъпо.
И да кажа...че не говоря за секс :D
Само за гаджета!
Имате ли сходни случки


да се ограничена ама чак пък толкова.Смешна ми ставаш със твойте истории вече.

asi_basi
01-13-2009, 08:30
Pomnq absolutno vsqko momche v jivota mi, bilo to prosto za izlizane, za celuvki, za sex, pomnq gi mnogo dobre, vseki edin ot tqh ima svoqta istoriq.

I az sam taka ... pomnq absolyutno vsqko mom4e, daje i prosto da sme izlizali, ili prosto celuvki da e imalo...

AnzaRe
01-13-2009, 08:32
Това означава,че с нищо привлекателно не са ти влезли в главата за теб.

soulripper
01-13-2009, 09:30
не се o4udwam, prosto si leka jeni4ka i za tova, spoko-i po-zle 6te stane6 s godinkite:)

sexita
01-13-2009, 10:43
Начи още някой ако каже,че съм лека....не знам какво ще направя.
Малоумни ли сте бе???
Тая тема да се заключи,моля ви се,че ми изяде нервичките от "разбирачи"
Тъпи,комплексирани,малки говненца. Който ми влиза в положението ме е разбрал! Който не е да чете хубаво мненията и да ги следи,че ми писна н всеки да отговарям.
Абе направо да се заключи. Нямам нерви да се занимавам. Аз пък верно какво я пуснах тука точно...дето повечето не са се целували още и ми пишат в бъдеще време!
Извинявам се много,за аругантното ми поведение,ама то си е до уважение. Никой не ме познава за да съди дали съм курва или не!
Ако някой има да ми казва нещо..на лична.


Някой от модераторите да я заключи,моля...по желание на автора.

maLchy
01-13-2009, 11:27
засега помня всички но пък и не са толкова много :oops: че да забравя някого :-D

sexita
01-13-2009, 11:28
Начи още някой ако каже,че съм лека....не знам какво ще направя.
Малоумни ли сте бе???
Тая тема да се заключи,моля ви се,че ми изяде нервичките от "разбирачи"
Тъпи,комплексирани,малки говненца. Който ми влиза в положението ме е разбрал! Който не е да чете хубаво мненията и да ги следи,че ми писна н всеки да отговарям.
Абе направо да се заключи. Нямам нерви да се занимавам. Аз пък верно какво я пуснах тука точно...дето повечето не са се целували още и ми пишат в бъдеще време!
Извинявам се много,за аругантното ми поведение,ама то си е до уважение. Никой не ме познава за да съди дали съм к***а или не!
Ако някой има да ми казва нещо..на лична.


Някой от модераторите да я заключи,моля...по желание на автора.

!

aqweR
01-13-2009, 11:45
Начи още някой ако каже,че съм лека....не знам какво ще направя.
Малоумни ли сте бе???
Тая тема да се заключи,моля ви се,че ми изяде нервичките от "разбирачи"
Тъпи,комплексирани,малки говненца.

лека си...

малко почвам да се дразня... колко често започнахте да ползвате думата "комплексиран", без да знаете точното и значение... а дори и да го знаете... ползвате думата във всеки удобен случай без никакво покритие...

е да ти кажа.. единствената комплексирана личност в темата си ти..

sexita
01-13-2009, 11:48
Начи още някой ако каже,че съм лека....не знам какво ще направя.
Малоумни ли сте бе???
Тая тема да се заключи,моля ви се,че ми изяде нервичките от "разбирачи"
Тъпи,комплексирани,малки говненца. Който ми влиза в положението ме е разбрал! Който не е да чете хубаво мненията и да ги следи,че ми писна н всеки да отговарям.
Абе направо да се заключи. Нямам нерви да се занимавам. Аз пък верно какво я пуснах тука точно...дето повечето не са се целували още и ми пишат в бъдеще време!
Извинявам се много,за аругантното ми поведение,ама то си е до уважение. Никой не ме познава за да съди дали съм к***а или не!
Ако някой има да ми казва нещо..на лична.


Някой от модераторите да я заключи,моля...по желание на автора.

!

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2009, 13:03
По желание на авторката темата се заключва.