PDA

View Full Version : Ех,защо така се получава?!



dezito1
01-09-2009, 09:56
Запознах се с едно момче от друг град,което си има приятелка от 2 години,и меко казано хлътнах по него. Стана така,че и той хлътна по мен,но обича приятелката си и не може да я зареже. Каза ми,че 2те нямаме нищо общо и чувствата му към мен нямат нищо общо с тези към нея и аз се съгласих да се виждаме и т.н. без приятелката му да знае.
(Не го упреквайте,че постъпва така,нито пък мен,тъй като всичко стана мн набързо и даже аз не знам как се случи..но не искаме и 2мата да му мисли много,всеки гледа да е щастлив!). Тъй като не можем да се виждаме много много,защото съм от Варна,а той от Добрич,започнахме да се забравяме малко по малко и стигнахме до взаимното решение всичко да свърши до тук с вижданията и да изчакаме още 2 месеца, докато изкара книжка и си купи кола(при това положение ще се виждаме всеки ден). Той ми каза,че за тези 2 месеца няма да ме забрави и беше сигурен в това! Аз също мисля,че няма да го забравя..даже е изключено.. Та въпроса ми е има ли всичко това смисъл,тъй като той казва,че има много голяма вероятност да се влюби в мен и да зареже приятелката си при това положение ? А аз за тези 2 месеца съм 99%,че няма да го забравя и да хлътна по друг..просто не съм такава,а изключително много държа на взаимоотношенията ни,защото рядко се намират момчета като него.. Дали да не опитаме пак ???

TooLittelTooLate
01-09-2009, 12:48
И как така ще се виждате всеки ден?! Да няма да пътува всеки ден от Добрич до Варна, за да те види, при положение, че си има приятелка?! :shock: По-добре не се занимавай с глупости, а продължи нататък и си намери друг. Просто в живота такива приказки, които да завършат щастливо-няма. Успех. :)

mArMaLaDkA
01-09-2009, 12:53
Хах,колко удобно.Като приятелката му почва да надушва нещата,решава да прекрати връзката уж за малко,а после да си я подновява и прекъсва,когато му е удобно.Ако е щяло да има влюбване,да е станало досега.Какво е това "тъй като той казва,че има много голяма вероятност да се влюби в мен " ? Сега не може,но след 2 месеца ще се влюби...То да не заобичваш някого по график?На 5.02 ще се влюбя в Пенка,на 10.03 в Марийка. :? Да не говорим,че 2 години връзка е доста време и да замениш нещо сигурно за нещо,за което не си убеден,че ще се получи,е някак си почти невъзможно.Какво значи "рядко се намират момчета като него"?Такива,които имат дългогодишна приятелка и се задяват с мадама от друг град,като й обещават,че ще мислят постоянно за нея и й обещават луната и звездите?Реторичен въпрос.А и я се замисли,ако някога станете двойка и той тъче и на друг стан?Ще ти бъде ли приятно?

Lysit0
01-09-2009, 15:21
Щом не те е заобичал до сега и за напред няма да го направи....
По-добре му кажи,че искаш да скъсате и приключи с това.Пък и да разваляш 2годишна връзка....

dEnIsTy
01-09-2009, 16:06
пфф доста ми е познато...преди известно време бях изпаднала в същото положение...мога само да ти кажа аз какво направих...бях се съгласила да го изчакам и на втория ден се замислих,че това се случва в реалния живот...такива приказки с щастлив край няма...или са голяма рядкост...не рискувай..не съм човек,който се страхува да рискува..напротив..но това беше без смисъл...ще го осъзнаеш,то е ясно..само гледай да не е много късно

dezito1
01-09-2009, 16:07
Ами,не..до сега сме се виждали 4-5 пъти..прекалено малко са, за да кажеж ,че обичаш някого..
А това за приятелката му,ако реши да бъде с мен,ще я остави..
Нито пък е надушвала нещо..просто нямаме възможност да се виждаме сега..

bebchence
01-09-2009, 17:04
Всеки мисли за себе си казва ти че щял да скъса с нея,не бързай да вярваш на това.Неска ше скъса с нея ще тръгне с тебе,утре ше си фане друга в другия град.Незнам но вече не вярвам много на тия приказки от както сам се опарила.! не им стига колкото и да ги обичаш.Пък и както казва един приятел "всеки ден боб не се яде". :D

tan0
01-09-2009, 18:34
mdaaa vnimavai da ne razvalish vraskata shtot ako go napravish, ti shte se pohvalish tuk i az shte doida i shte te naplqskam po dupeto

GabisiTa
01-09-2009, 19:10
Съмнява ме, че те лъже... Не може да си сигурна дали примерно приятелката му не е разбрала нещо и затова той иска да изчакате... По-добре го забрави и си намери някой друг, по възможност от твоя град. Тези връзки от растояние са трудни и не за всеки, трябва да имате голямо доверие помежду си и да се обичате, а ти както написа, че " той казва,че има много голяма вероятност да се влюби в мен " не можеш да си даваш много надежда... :?

vampirekiss
01-09-2009, 19:17
По-добре зарежи това.Може да ти казва много неща,но друг е въпроса дали ще удържи на думата си.Ако му вярваш ОК но си имай 1 на ум

beachy_bunny
01-09-2009, 19:25
Не , не опитвайте пак ... той обича приятелката си , но просто понякога няма какво да прави в Добрич и за това ще идва до Варна, за да те прасне в колата и пак да си замине ... ще те лъже , че те обича много ... ... Само недей да ми казваш , че за 2 месеца не можеш да го забравиш ... това ще стане само ако си със друга нагласа ....
Ако си момиче на място .. нямаше да допуснеш това ... от една страна ти си играчката във случая ... " оная тъпата с която се шибам , когато на моята и е криво " помисли как ще се чувства ТЯ ... сериозната му приятелка с която ходи ЦЕЛИ 2 години ... 2 години не са никак малко ... , за 2 години толкова много си обикнал един човек , че без него не можеш да си се представиш ...
Помисли какво искаш да си ... Играчката за него ... или единствената за някой друг
Успех ..

Adwokat
01-09-2009, 19:42
Пффф той от на майната си...


Я стига глупости и аз съм от Добрич... ВН-ДЧ има няма 40мин път... според теб това много ли е? Все едно от единия край на СФ до другия и да кажеш, че е на майната си.. а всъщност е един град.. ;) 8-)

sexa_na_kompleksa
01-10-2009, 13:14
И според мен има нещо гнило в цялата тая работа. Опитай се да си намериш друго момче и гледай да не мислиш толкова за него. Пък след два месеца, ако и той толкова държи на теб, скъса с приятелката си и има възможност да идва често до Добрич... пусни една тема и ние ще ти кажеме какво да направиш. 8-)

Re5peC7
01-10-2009, 13:19
Направете го така както го чувствате..няма нищо по-хубаво :) Успех

sku
01-10-2009, 13:20
Хах,колко удобно.Като приятелката му почва да надушва нещата,решава да прекрати връзката уж за малко,а после да си я подновява и прекъсва,когато му е удобно.Ако е щяло да има влюбване,да е станало досега.Какво е това "тъй като той казва,че има много голяма вероятност да се влюби в мен " ? Сега не може,но след 2 месеца ще се влюби...То да не заобичваш някого по график?На 5.02 ще се влюбя в Пенка,на 10.03 в Марийка. :? Да не говорим,че 2 години връзка е доста време и да замениш нещо сигурно за нещо,за което не си убеден,че ще се получи,е някак си почти невъзможно.Какво значи "рядко се намират момчета като него"?Такива,които имат дългогодишна приятелка и се задяват с мадама от друг град,като й обещават,че ще мислят постоянно за нея и й обещават луната и звездите?Реторичен въпрос.А и я се замисли,ако някога станете двойка и той тъче и на друг стан?Ще ти бъде ли приятно?

Мхм съгласна съм! Както наскоро ми казаха-любовта се доказва,не просто се казва!

gLoRiOuS_aNGeL
01-10-2009, 13:52
Мии даваш му да те използва..
Щом си разрешила да си втора..