PDA

View Full Version : бг-Помощщщ плс



sladoledche
01-09-2009, 13:18
попалнете многоточията с правилната форма на думите(като окончания за една или друга правописна норма)

1.Госпожице,Вие сте дошл... неподготвен... този път.

2.Случа... е най-спецални...

3.От всяк... изисквам да донесе по два бръмбар..., за да ги дам за тримата учител... по биология.

4.Няколко учени... носят вече по два GSM ... и Вие , госпожице , не сте ги забелязал... защото не сте наблюдателен...

5.Хляб... на няколко машинист...,стачкуващи в 2 град...,е най-хубави...хляб,който стотината работни... от моита фирма някога са замесвали.

6.Госпожо Петрова,Вие сте бил... забелязана на пазара,когато сте купувал.. цветя за двамата рожденни... от Вашия клас.

7.Четри футбулист... от нашия отбор се разписаха във вратата на противника,а Вие , колега Василев, понеже сте припрян... сте заминал рано от стадиона.

Редактирано от ProstoAz
6 точка от правилника!

1n5ub0rd1na73
01-09-2009, 14:34
попалнете многоточията с правилната форма на думите(като окончания за една или друга правописна норма)

1.Госпожице,Вие сте дошли неподготвена този път.

2.Случаят е най-спецалният

3.От всекиго изисквам да донесе по два бръмбара, за да ги дам за тримата учители по биология.

4.Няколко ученици носят вече по два GSM-а и Вие , госпожице , не сте ги забелязали защото не сте наблюдателена

5.Хлябът на няколко машинисти, стачкуващи в два града, е най-хубавият хляб, който стотината работници от моята фирма някога са замесвали.

6.Госпожо Петрова, Вие сте били забелязана на пазара, когато сте купували цветя за двамата рожденници от Вашия клас.

7.Четири футбулисти от нашия отбор се разписаха във вратата на противника, а Вие, колега Василев, понеже сте припрян-, сте заминали рано от стадиона.

sladoledche
01-10-2009, 07:26
попалнете многоточията с правилната форма на думите(като окончания за една или друга правописна норма)

1.Госпожице,Вие сте дошли неподготвена този път.

2.Случаят е най-спецалният

3.От всекиго изисквам да донесе по два бръмбара, за да ги дам за тримата учители по биология.

4.Няколко ученици носят вече по два GSM-а и Вие , госпожице , не сте ги забелязали защото не сте наблюдателена

5.Хлябът на няколко машинисти, стачкуващи в два града, е най-хубавият хляб, който стотината работници от моята фирма някога са замесвали.

6.Госпожо Петрова, Вие сте били забелязана на пазара, когато сте купували цветя за двамата рожденници от Вашия клас.

7.Четири футбулисти от нашия отбор се разписаха във вратата на противника, а Вие, колега Василев, понеже сте припрян-, сте заминали рано от стадиона.
SUGLASNI LI STE VSI4KI S TOVA MNENIE .. AZ DA,NO NE TO4NO SUS VSI4KI AKO IMA I DR. MNENIE DA PI6E PLS :-)

Panic_Girl
01-10-2009, 08:49
На 7-то изеречение има правописна грешка футбОлисти...Иначе и аз мисля,че са така :)

sladoledche
01-10-2009, 11:32
На 7-то изеречение има правописна грешка футбОлисти...Иначе и аз мисля,че са така :)
da vidqx v barzinata sum q dopusnala

snaipera92
01-11-2009, 01:00
На 7-то изеречение има правописна грешка футбОлисти...Иначе и аз мисля,че са така :)


беее маимуно малка кво лъжеш.. аз сам я допуснал тая грешка.. не ти ясно ли ти е :razz: :-) :-)

Редактирано от ProstoAz
6 точка от правилника!

sladoledche
01-11-2009, 08:52
На 7-то изеречение има правописна грешка футбОлисти...Иначе и аз мисля,че са така :)


беее маимуно малка кво лъжеш.. аз сам я допуснал тая грешка.. не ти ясно ли ти е :razz: :-) :-) :-)
e ,4e xorata o tkade da znaqt ,4e ti si gi pisal ot moe ime e vse pak :D {}