PDA

View Full Version : Трансформиращ преразказ



beti_niki
01-09-2009, 13:34
Трансформиращ преразказ от името на страничен наблюдател на произведението на Константин Константинов
’’Таласъм’’
плс спешно е помогнете :-o

1n5ub0rd1na73
01-09-2009, 14:20
Ти май си бая зле, а? Не ти знам пола, ама си кухо, та дрънка. Ни стига, че вече няколко човека, включая и себе си, ти помогнахме, а ти даже едно "благодаря" не обели, ами и се натрапваш за още. Научи се на обноски, а дотогава... :smt097

Panic_Girl
01-09-2009, 14:20
Виж сега ако си чел произведението ще ти е лесно...Просто го разкажи от името на някой който гледа от страни и разказва....

beti_niki
01-09-2009, 14:27
Ти май си бая зле, а? Не ти знам пола, ама си кухо, та дрънка. Ни стига, че вече няколко човека, включая и себе си, ти помогнахме, а ти даже едно "благодаря" не обели, ами и се натрапваш за още. Научи се на обноски, а дотогава... :smt097

Благодаря ако някъде си ми помогнал/а аз не гледам кой ми помога :)

beti_niki
01-11-2009, 13:16
Виж сега ако си чел произведението ще ти е лесно...Просто го разкажи от името на някой който гледа от страни и разказва....

1 аз съм момиче и 2 не ми се занимава да го чета а в нета не го намерих ако някой намери нещо което ще ми помогне да го напише

gabi_94
01-11-2009, 14:05
еми на теб не ти се занимава да го четеш, на нас не ни се занимава да ти го напишем :D :P :D айде пиши сама, не стаа на готово, пък и не е чак толкова трудно да напишеш един трансформиращ преразказ, айде разбирам да беше есе - изисква се мозъчна дейност, ама трансф. пр. може да го напише всеки.