PDA

View Full Version : Светла кожа!



bebeeeeee
01-09-2009, 16:50
Ето го и моя проблем! Кожата ми е чиста почти нямам пъпки -, но тена на кожата ми е ужасно светъл и направо не мога да се гледам така ! Лятото ходих без фондьотен и тена на лицето ми беше много як ! Ама сега е ужасно блед!! Естествено като излизам или като ходя на дск си слагам първо антибактериален фдт, после малко коректор и накрая перли и направо !!! Все едно тъкмо съм се пръкнала от солариума :D !! Не искам да продължавам така!! Не искам да си мажя кожата така, но просто не мога!!! искам по хубав теН!! какео да правя посъветвайте ме :-# :smt089 :cry:

taNcheto93
01-09-2009, 17:00
Ходи на солариум, така ще имаш тен и лицето ти ще се изчисти. А защо е нужно да се мацаш толкова много - фдт, коректор и перли, ако държиш да си с грим малко фдт е достатъчно :)

BlackWings
01-09-2009, 17:28
Ами ако толкова не можеш да се понасяш , солариумът е решение , въпреки че според мен бяло лице е много сладко :-o
Но съветвам те не се мажи с някакви кремове за тен , защото ще станеш жълто оранжева и на петна.

colymoly
01-09-2009, 17:34
аз живота си давам за бяло лице тя на солариум ще ходела :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ou7taControL
01-09-2009, 17:35
Suglasna sum s BlackWings 4e ne trqbva da se majesh s razni kremove ili spreiove za ten zashtoto e po4ti sigurno 4e nqma da stane ravnomeren ten...

prosto hodi na solarium.. :) neznam kakwo drugo reshenie moje da ima..

xXxScreamxXx
01-09-2009, 18:03
Автобронзант... (все пак е по-полезен от солариума ;) )

Dark_Angel_F
01-09-2009, 19:13
Автобронзант или солариум ...

bebeeeeee
01-10-2009, 14:42
автобронзанта какво представлява ? някой може ли да ми обясни малко по-подробничко :-D

BlackWings
01-10-2009, 15:30
автобронзанта какво представлява ? някой може ли да ми обясни малко по-подробничко :-D
Представлява някакъв крем или спрей , който го втриваш в тялото си периодично , и след еди-колко време УЖ предизвиквал тен и кожата поъмнявала. Обаче повечето от тея неща просто боядисват кожата ти , цапат дрехите и те правят на петна. Може и да има някой качествен продукт , но до сега не съм срещала такъв . Затова по-доре на солариум , поне ще си сигурна в резултата и трайността му.