PDA

View Full Version : Сериозен проблем



malka_zapushalka
01-09-2009, 17:01
Всеки път като правя секс ми тече кръв, а не съм девствена, преди няколко месеца водих доста активен полов живот,след като загубих девствеността си,но след това имах затишие за около 3-4 месеца, сега послените няколко пъти като правих секс ми течеше кръв, на какво може да се дължи според вас.

CryForMe
01-09-2009, 17:03
не си достатъчно ъм ..мокра и се разразняваш? ...щом тече кръв, боли ли те?

x3eme
01-09-2009, 17:04
на въпросното затишие както казваш ти
мускулите на вагината ако не са активни определено време се стесняват пак и може би за това да ти тече кръв
ако продължава така и следващите няколко пъти се посъветвай със лекар

malka_zapushalka
01-09-2009, 17:07
не си достатъчно ъм ..мокра и се разразняваш? ...щом тече кръв, боли ли те?

не изобщо, даже ми е кеф
свършвам си, сичко нормално и изведнъж гледам на леглото 1 кърваво петно ...

b3byl1nka
01-09-2009, 17:11
иди на гинеколог ... и аз бях така и се оказа че имам възпаление :!: :(

SoFarSoG00d
01-09-2009, 17:16
Не искам да те стряскам,но може да имаш сериозен проблем,съветвам те да идеш на гинеколог и да ти направи цитонамазка.

ivsan4eto
01-10-2009, 08:15
на въпросното затишие както казваш ти
мускулите на вагината ако не са активни определено време се стесняват пак и може би за това да ти тече кръв
ако продължава така и следващите няколко пъти се посъветвай със лекар

Lolitta
01-10-2009, 11:12
Не е нормалмо да ти тече кръв, независимо от затишието. Ходи непременно на гинеколог!! На една приятелка така и ставаше, отиде на лекар и се оказа че има възпаление на матката или нещо подобно и пиеше някакви антибиотици дълго време :(

SoFarSoG00d
01-10-2009, 12:21
Даже това е признак на рак на шийката на матката.

mirmark
01-10-2009, 12:38
Не се шашкай чак за рак на шийкат, но е хубаво да отидеш на лекар и да разбереш от какво е кървенето. Не е нормално, но може да е нещо бананлно и бързо да се оправи.

malka_zapushalka
01-19-2009, 20:44
иди на гинеколог ... и аз бях така и се оказа че имам възпаление :!: :(

a kazaxa li ti ot kakvo moje da e vazpalenieto,nqkakva pri4ina...

djuki
01-19-2009, 20:48
отивай на лекар бързо при първи съмнения тичай всичките тия болести колкото повече ги отлагаш става по зле

CuteBaby
01-19-2009, 20:53
Най-добре отиди на гинеколог.Няма смисъл ние да гадаем какво ти е и да те стряскаме излишно ;) Все пак дано не е нищо сериозно :)

shokoto91
01-19-2009, 21:00
отиди на гинеклог, може да имаш възпаление

MimEnCeTo0o
01-19-2009, 21:39
сори, че пиша в тая тема ама да питам случвало ли ви се е да правите секс и точно в тва време да ви дойде и на леглото кърваво петно :smt102 а и как сте се почуствали също и момчето :( :neutral:

intotheblue
01-24-2009, 19:22
На някой хора вагината е чуствителна,а също така може и да е от клитора,защото ако нещо партниьорати е натиснал или е ръгъл много дълбоко може да се разрани,но няма страшно.Използвай лубригант(Durex),после се измий с интимен гел и няма страшно.УСПЕХ!

malka_zapushalka
02-05-2009, 19:25
посъветваи се с гинеколог..
посъветвах се... направи ми цитонамазка и нищо.... Не ме разбирайт погрешно,радвам се че нищо ми няма, но за бога от какво е това нещо ...

SoFarSoG00d
02-05-2009, 20:56
Може да имаш киста,отиди на преглед.

heroine
02-05-2009, 21:24
гинеколог

Komar
02-05-2009, 23:25
Сега ще ти кажа най-полезния съвет...
Като правиш секс ти тече кръв.. като не правиш не тече.. следоваики инстинктите си за самосъхранение спираш да правиш секс.. и готово..

Kya
02-05-2009, 23:35
Значиииии.. Прочетох мненията :razz: Много ми хареса как стреснахте момичето. Според мен е от месечният ти цикъл. Предполагам че щом питаш този въпрос си на години в които цикалът ти не се е регулирал. Трябват му 2 години за да се регулира напълно а може и повече. Това нещо ми се е случвало и на мен. Свършва ми и полсе като правя секс и пак ми идва. Но добре си наравила че си отишла на лекар.

ПП: Колеги, не стряскайте така хората.

Lolitta
02-05-2009, 23:39
Значиииии.. Прочетох мненията :razz: Много ми хареса как стреснахте момичето. Според мен е от месечният ти цикъл. Предполагам че щом питаш този въпрос си на години в които цикалът ти не се е регулирал. Трябват му 2 години за да се регулира напълно а може и повече. Това нещо ми се е случвало и на мен. Свършва ми и полсе като правя секс и пак ми идва. Но добре си наравила че си отишла на лекар.

ПП: Колеги, не стряскайте така хората.
Е как като правиш секс ще ти идва цикъла :-o :lol:

Komar
02-05-2009, 23:44
Значиииии.. Прочетох мненията :razz: Много ми хареса как стреснахте момичето. Според мен е от месечният ти цикъл. Предполагам че щом питаш този въпрос си на години в които цикалът ти не се е регулирал. Трябват му 2 години за да се регулира напълно а може и повече. Това нещо ми се е случвало и на мен. Свършва ми и полсе като правя секс и пак ми идва. Но добре си наравила че си отишла на лекар.

ПП: Колеги, не стряскайте така хората.
Е как като правиш секс ще ти идва цикъла :-o :lol:

Е па как... ми мн лесно.. от настройки -> месечен цикъл -> и слагаш отмеката на "след секс"

П.С. И какъв по добър начин за проверка... веднага след секс разбираш, че не си бременна!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Kya
02-05-2009, 23:47
Значиииии.. Прочетох мненията :razz: Много ми хареса как стреснахте момичето. Според мен е от месечният ти цикъл. Предполагам че щом питаш този въпрос си на години в които цикалът ти не се е регулирал. Трябват му 2 години за да се регулира напълно а може и повече. Това нещо ми се е случвало и на мен. Свършва ми и полсе като правя секс и пак ми идва. Но добре си наравила че си отишла на лекар.

ПП: Колеги, не стряскайте така хората.
Е как като правиш секс ще ти идва цикъла :-o :lol:

Ха! Не очаквах въпроси. Ми значи виж сега. Случва се. При теб може и да не е така. Говорила съм с момичета и на тях им се е случвало. Просто ти идва пак. Не знам как става. Говоря само от личен опит и не само моят. Ако не изчакаш достатъчно време примерно ден - два - три и може а ти дойде отново. Нямам предвид пак цяла сдмица придружена с ония зверски болки (които и те са относителни - някои моми1ета изобщо не ги боли), просто с един два дена го увеличаваш.

Kya
02-05-2009, 23:50
Значиииии.. Прочетох мненията :razz: Много ми хареса как стреснахте момичето. Според мен е от месечният ти цикъл. Предполагам че щом питаш този въпрос си на години в които цикалът ти не се е регулирал. Трябват му 2 години за да се регулира напълно а може и повече. Това нещо ми се е случвало и на мен. Свършва ми и полсе като правя секс и пак ми идва. Но добре си наравила че си отишла на лекар.

ПП: Колеги, не стряскайте така хората.
Е как като правиш секс ще ти идва цикъла :-o :lol:

Е па как... ми мн лесно.. от настройки -> месечен цикъл -> и слагаш отмеката на "след секс"

П.С. И какъв по добър начин за проверка... веднага след секс разбираш, че не си бременна!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Кви са тия лафчета умирам :D :D :D :razz: :razz:

Lolitta
02-06-2009, 00:45
Значиииии.. Прочетох мненията :razz: Много ми хареса как стреснахте момичето. Според мен е от месечният ти цикъл. Предполагам че щом питаш този въпрос си на години в които цикалът ти не се е регулирал. Трябват му 2 години за да се регулира напълно а може и повече. Това нещо ми се е случвало и на мен. Свършва ми и полсе като правя секс и пак ми идва. Но добре си наравила че си отишла на лекар.

ПП: Колеги, не стряскайте така хората.
Е как като правиш секс ще ти идва цикъла :-o :lol:

Ха! Не очаквах въпроси. Ми значи виж сега. Случва се. При теб може и да не е така. Говорила съм с момичета и на тях им се е случвало. Просто ти идва пак. Не знам как става. Говоря само от личен опит и не само моят. Ако не изчакаш достатъчно време примерно ден - два - три и може а ти дойде отново. Нямам предвид пак цяла сдмица придружена с ония зверски болки (които и те са относителни - някои моми1ета изобщо не ги боли), просто с един два дена го увеличаваш.
Ами просто чисто физиологически ми се струва, че няма връзка между двете неща, ама можеее и да може, всичко е възможно.. :)

b3byl1nka
02-06-2009, 04:10
и аз бех така по едно време и отидох на гинеколог и се оказа че имам некво възпаление.... :?

malka_zapushalka
02-06-2009, 08:03
Значиииии.. Прочетох мненията :razz: Много ми хареса как стреснахте момичето. Според мен е от месечният ти цикъл. Предполагам че щом питаш този въпрос си на години в които цикалът ти не се е регулирал. Трябват му 2 години за да се регулира напълно а може и повече. Това нещо ми се е случвало и на мен. Свършва ми и полсе като правя секс и пак ми идва. Но добре си наравила че си отишла на лекар.

ПП: Колеги, не стряскайте така хората.

spored men na godinite ,koito sym t.e. meseci predii 18 trqbva da se e reguliral otdavna ...