PDA

View Full Version : Мислят ме за гадна



lovesomeone
01-09-2009, 17:19
Mi v moq klas vs me mislqt za gadna za6toto s1m 4ernogleda i me mrazqt za6toto imam otli4ni ocenki. az po princip ne govorq s nikoi ot tqh za6toto kolkoto po-malko govori6 tolkova po-malko gre6i6 .Daite s1vet ili mnenie za6too mislqt taka

cherrypezz
01-09-2009, 17:38
ъъъъъъъъ еми говори с тях.На колко си?

Jumbie483
01-09-2009, 18:11
Спокойно, аз съм си спечелила титлата на голяма гаднярка, ама още си живея :D хич да не ти пука за такива 8)

PeopleAlwaysLeave
01-09-2009, 18:21
Нали знаеш... хорското мнение след мойто погребение ;)
Да не ти дреме! Не си разваляй оценките и не пропадай, само защото на сбирщина глупаци и глупачки не им се нрави, че си по-добра от тях!
Както казаха и по-нагоре - бъди себе си и един ден наистина ще намериш хора, които ще го оценят :)

N0_feAR
01-09-2009, 19:42
още от сега се затваряш в себе си...огромна грешка. Няма какво да се отделяш от тях, даже напротив. Опитай се да се приобщиш. И за какво черногледство ми говориш? 14 имаш ли? Я стига, погледни от добрата страна на живота и не пропилявай детските си години.

likeyou
01-09-2009, 19:55
да..
пък и щом ти си
знаеш че не си такава..
май е време да им докажеш
и на тях
: )( :

gree_girl
01-09-2009, 19:55
Мнението им за теб не е добро, може би защото не са те опознали като човек и не знаят какви качества притежаваш. Но също така и може отношението им към теб да идва от това, че ти завиждат, защото на отличниците винаги им завиждат. Но това изобщо както казаха и преди мен не трябва да те отчайва. Бъди себе си! Бъди силна и не им обръщай внимание! Може би някъде, много близо до теб е твоята сродна душа :)

Mi6inka
01-09-2009, 20:30
не бъди зла към хора,които не го заслужават и не са ти направили нищо.. и все пак не бъди и прекалено добра (ти не си де :) ).Много малко хора в днешно време оценяват истинското у другите и разбират че 1во сме хора,после сме различни.... Да,всеки е различен ( и слава на Бога),покажи им че това че не си като тях не те прави зла и по-малко човек от тях.Успех

girl_in_black
01-09-2009, 20:34
Ем и аз съм така-гадна съм била, щото съм им вечната опозиция и на тях тва не им оттърва.Кво ти пука.

Seducti0n
01-09-2009, 22:49
Mi v moq klas vs me mislqt za gadna za6toto s1m 4ernogleda i me mrazqt za6toto imam otli4ni ocenki. az po princip ne govorq s nikoi ot tqh za6toto kolkoto po-malko govori6 tolkova po-malko gre6i6 .Daite s1vet ili mnenie za6too mislqt taka

Хората не харесват различните-факт!
Приеми го и живей живота си така, както на теб ти харесва.
Другите би трябвало да направят същото, а тези които постоянно обсъждат околните са пълните лузъри... чиито живот е до толкова безинтерес, че си намират посредствени занимания...

Slave4You
01-10-2009, 10:48
Според мен проблемът има и друго решение освен това да се отделиш от тях и да не ти пука.. Опитай се да гледаш по весело на живота пред съучениците си, усмихвай се много и покажи, че обичаш живота. С две думи не показвай черногледството си в даскало.. Не казвам да ставаш като всички останали, просто го карай по-весело и все пак бъди себе си. А това за оценките е мн тъпо.. стига да се държиш готино всичко ще е ОК;)