PDA

View Full Version : Моята сложна история



SunnyRise
01-09-2009, 17:58
Всичко започна тази година когато почнах даскало.Вървеше си нормално ,ноо точно след рождения ми ден се случи.Харесвам си едно момче.Значи той е от мойто даскало и е приятел на един от моя клас с който сме фр.Той се премести тази година(аз сам 9клас)Живее близо до мене и двамата са приятели от малки та се засичахме на спирката.Аз не говорех с тях(само си казвам здрасти с моя фр и толкоз)неговия приятел(този който сега харесвам)ме гледаше ли гледаше всеки ден ама аз тъпата не схващам и се чудя защо ме гледа.Една вечер странно сънувах го момчето,после някси почнах да се досещам защо ме гледа.Не сам кой знае колко различна от другите ,но може би моя фр е разказвал за мене не него,той ми знае името и аз неговото.То моя клас е ужасен.От класа си говоря само с мойта най-добра фр и с още 3-4момчета(моя фр е един от тях)Та аз и мойта приятелка почнахме да се смеем на момчето щото той на спирките си говореше само с момчето ,а нас нали ни игнорира(това беше преди да разбера ,че го харесвам де)И както и да е ,правех няколко опита да се започная с момчето ама ме е срам ей така го говоря и да кажа "ама ние май не се познаваме аз сам.."ХД.Пробвах с мойта фр добре у нас(тя живее до даскалото),но я накарах да дойде уж с нея по лесно ,ама не стана те седяха много назаде и той се правеше ,че не ни вижда въпреки ,че ме погледна няколко пъти(моята фр е малко луда като клоун и може да се е притеснил де)И явно трябва сама да го направя докато сме на спирката ама нямам смелост и вече минаха няколко месеца не върви баш ся да се запозная.А аз и не мога да говоря с тях ей така щото ще е нахално за мене.Забравих да спомена най-важното ,не мога да кажа на моя фр щото той май харесва мене и моята фр ама не сам сигурна ..мн сложна история...
Днеска зех скайпа с малко слъгване без да разбере ама се чудя да му пиша ли..

Просто не мога ,все като го видя той гледа към мене и по коридорите специално минавам от там и го виждам(той май все в стаята си сети)Така де чувствам ,че ме харесва ама нз какво да правя.
Да кажа само ,че момчето се премести от тази година досега не сам го виждала.

SunnyRise
01-09-2009, 18:02
пиши му натискаи му се докато се награбите 8-)
ХД иска ми се.Ама не знам какво точно да му пиша ,попринцип сам срамежлива малко.

beachy_bunny
01-09-2009, 18:18
Еми например почни със " какво правиш бе симпатяго ... аз съм онова момиче от спирката ... " ала бала .. не вярвам да си толкова тъпа , че да не можеш да завържеш един разговор ... пък и по скайп от какво те е срам ... от монитора ли

SunnyRise
01-09-2009, 18:27
Той винаги тръгва или по рано или по-късно като свършим даскало така че няма как,а дори да се засечем до спирката ходим аз и мойта фр ,а те отделно ходят по-бавно или изчакват ли нз,после на спирката си говорят като отиват някъде пред нас.(смисъл това е като свършваме)
Сутрин аз разбрах кога се чакат и винаги отивам там на точното време или по-рано ,за да ги засеча ама те двамата си говорят ,а аз си стоя.

GabisiTa
01-09-2009, 19:18
Той винаги тръгва или по рано или по-късно като свършим даскало така че няма как,а дори да се засечем до спирката ходим аз и мойта фр ,а те отделно ходят по-бавно или изчакват ли нз,после на спирката си говорят като отиват някъде пред нас.(смисъл това е като свършваме)
Сутрин аз разбрах кога се чакат и винаги отивам там на точното време или по-рано ,за да ги засеча ама те двамата си говорят ,а аз си стоя.

Някоя сутрин мини покрай тях, кажи здрасти на твоя приятел и се опитай да завържеш разговор.. После се запознай и с момчето, което харесваш. Или отиди в тяхната стая уж да питаш за някое контролно, отиди при него и тогава се запознай.. :)

vampirekiss
01-09-2009, 19:26
Като видиш твоя френд с въпросния красавец не се колебай,а измисли притекст да отидеш до френда си и остани с тях.По пътя няма начин да не се наложи да се запознаете.

Erimu
01-10-2009, 01:48
И аз бях в почти същата ситуация в 9ти клас :lol:

Пиши му по скайп. Забрави глупавата срамежливост, напишеш ли му само една емотка ще премине цялото напрежение. Кажи му коя си, той ще се сети. На следващия ден му кажи 'здрасти' и му се усмихни, примерно. И му пиши в скайп дори и без той да те потърси, каквото и да става ако наистина МНОГО го харесваш не се отказвай.

Лелеее спомени спомени :-#

soul1199
01-10-2009, 07:02
pi6i my,az sum edi,koq si...ala bala,po4nete da si pi6ete i postepenno 6e po4nete da si govorite na spirkata,v dsk i t.n. :)