PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет... ;[



Gabriellchetyy
01-09-2009, 18:14
Проблема е, че наистина много харесвам едно момче, а той като че ли не проявява интерес. Значи той се премести в моето училище скоро, но е в другия клас. Мои приятели още преди ми бяха говорили неща за него, все лоши, но в мига, в който го видях, като че ли забравих за тях. Сякаш за всички лоши неща, аз го оправдавах и някак си ми ставаше жал за него. Опитвам се да го виждам често и така да се запознаем, но него все го няма в междучасията или когато се срещнем някои пъти виждам, че гледа мен, но други даже не ме отразява... Също така вече общувам повече и с приятелите му, ала май и това не е достатъчно, но не мога просто да се откажа, защото имало е моменти, в които наистина мисля, че ме харесва, а и не мога да го изкарам от мислите си, за мен вече всичко е свързано с това момче... Моля, кажете ми какво да направя, за да се опознаем?

beachy_bunny
01-09-2009, 18:22
хм като за начало да пораснеш

tan0
01-09-2009, 18:29
хм като за начало да пораснеш
are stiga vsichki sme minali po toq pat i sme bili malki i t.n. i kat porasne kvo barzo shte se nauchi kak da laje i da predava nomera...

po temata nali obshtuvash s negovite fr emi pomoli nqkogo da vi zapoznae a sled tova pochvash da obshtuvash s nego i se sblijavate i bym sled ima nqma mesec ste dvoika

Gabriellchetyy
01-09-2009, 19:06
Ем него сигурно последното нещо дето го интересува са контролни, той даже не влиза в повечето часове и затова не знам изобщо какво ще му привлече вниманието освен глупавите му приятели и пушенето зад училище :(

cherinka
01-09-2009, 19:12
^ "може ли едно огънче?"

?
Ти си непушачка, май? А? -Познах. 8-)

Не можеш ли да импровизираш?
Да идеш при него и все ще ти изкочи на акъла какво д аму кажеш. Дори и да се държиш като пълна глупачка, мисля, че всеки нормален човек би оценил смелостта това някой да се изправи пред него и да му каже каквото и да било.
И аз така като тебе преди време спирах и заговарях момчетата на сърцето ми, и им говорих пълни небивалици (сега като се сетя)
"Здрасти.. мии.. аз.. такова... бе от много време те наблюдавам из коридорите на училище, та .. тва.. реших да дойда да се запознаем.. *и тука нагло си подавам ръката като споменавам името си" и той пича кво да прави, подава си и той ръката и след това "здравей-здрасти", после "здравей, как си" , та стигнахме до размяна на подаръци за св. Валентин, ама бях малка и не знаех кво е 'гадже' и така и си остана всичко.. един красив спомен. :D Но стига толкова за мен, кажи ти как си :)

GabisiTa
01-09-2009, 19:14
Ем него сигурно последното нещо дето го интересува са контролни, той даже не влиза в повечето часове и затова не знам изобщо какво ще му привлече вниманието освен глупавите му приятели и пушенето зад училище :(

Ами тогава помоли някой от приятелите му да ви запознае... Не слушай много както ти говорят другите за него и не бързай да си правиш изводи, като не го познаваш. Опитай се да го опознаеш и ще види сама какъв е.. :)

MoHuTo
01-09-2009, 19:50
Ами аз не виждам друг вариянт, освен или ти да отидеш и сама да се запознаеш с него или да помолиш някой да ви запознае :)

balu4ka
01-10-2009, 08:42
Да бъдеш смела и да дишаш по очистено когато го видиш. :lol: Помоли някой от приятевлите му да те запознат с него ;)

Lysit0
01-10-2009, 08:55
Е .....все някога трябва да го заговориш.3ащо да не бъде в първият удобен момент? Помисли си.... ;)

Gabriellchetyy
01-10-2009, 10:57
em shte se opitam da go zagovorq nqkak si. mersi mn za savetite :) :-)

myNameIsImmortal
01-10-2009, 15:04
Това с огънчето е супер 8-)

Или може докато вървиш зад него някой път да му се бутнеш едно яко и след това да се обърнеш към приятелките си и да извикаш "Не ме бутайте" и след това той като се обърне да му кажеш "Извинявам се много, но приятелките ми нещо се лигавят" и след това да кажеш казвам се "...." и така да се запознаете. Мисля че не е много трудно и е усъществимо, само не трябва да се притесняваш много ;)
Давай смело.

soul1199
01-10-2009, 16:30
Ами аз не виждам друг вариянт, освен или ти да отидеш и сама да се запознаеш с него или да помолиш някой да ви запознае :)

evelinka1122
01-10-2009, 18:13
сложно... ако не ти стиска ти да отидеш при него и така да се запознаете... освен да пропушиш и ти... не глупости идеята не е добра... по-добре му намери скайпа :)

MrLBr
01-10-2009, 18:25
Отиди и му забий един шамар ! После му кажи, че си го объркала с някой друг! Дълго време ще си мисли за теб! :D

Gabriellchetyy
01-11-2009, 12:41
ami toi nqma skaip taka che... a tfa za pysheneto opredeleto ne :? a shamara mi haresva... hah nai mnogo da me napsyva :-D

myNameIsImmortal
01-11-2009, 12:43
ami toi nqma skaip taka che... a tfa za pysheneto opredeleto ne :? a shamara mi haresva... hah nai mnogo da me napsyva :-D
а погледна ли моя пост?! май това което съм казъл може да бъде ефектно.. виж може да пробваш :)

Gabriellchetyy
01-11-2009, 14:53
amii da tova shte probvam :) :-D

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 14:58
Щом общуваш с неговите приятели ги накарай да ви запознаят. След известно време му поискай скайп, телефон. Попишете си за начало и след това ако видиш, че се получват нещата може и да го извикаш да излезе с теб и с твоята компания.
А може и той да те харесва и това улеснява нещата доста! 8-)


Едит: Сега видях предните постове. Щом няма скайп добре, да минем сега към шамара! 8-) Много е ефектно. Или онова с бутането. :D

mshark
01-11-2009, 16:45
Отиваш при него и се запознаваш..щом го харесваш..а дали той тебе..не знам..
Примерно щом е от другия клас питай го нещо за някое контролно а у...
Нищо не губиш...
Успех :)


Това че нищо не губиш не го прави по лесно :oops:

euph0ria
01-11-2009, 17:33
Или пък отиваш при него и питаш къде е някой от неговите приятели щото ти трябва за нещо и предполагам ще ти каже.И почваш след това да хвърляш погледите и ако събереш смелост се запознай с него сама или накарай някой друг.Айде успех и пиши после какъв е резултата :-P

pussycat_dolls15
01-11-2009, 17:49
Щом общуваш с неговите приятели ги накарай да ви запознаят. След известно време му поискай скайп, телефон. Попишете си за начало и след това ако видиш, че се получват нещата може и да го извикаш да излезе с теб и с твоята компания.
А може и той да те харесва и това улеснява нещата доста! Cool


Едит: Сега видях предните постове. Щом няма скайп добре, да минем сега към шамара! Cool Много е ефектно. Или онова с бутането. Very Happy

Gabriellchetyy
01-12-2009, 17:05
mii nqmashe nyjda nito da se bluskam v nego.. nito shamara :D am az neska pak bqh v tqhnata staq i neshto s nego pochnahme da si govorim ii taka i posle kato se pribirah s oshte priqtelki toi si tragna s nas, ne znam tova dali znachi che i toi me haresva ama prodyljava vseki put kato se sreshtnem po koridora da me gleda :)

pussycat_dolls15
01-12-2009, 17:56
Отиди при него и си поговерете. :-o

curka87
01-13-2009, 07:04
Еми сега можеш поне да се радваш ,че сте се запознали.
Но това все още не значи ,че те харесва. Сега трябва да ходиш по-често при него и приятелите му, да го заговаряш, ако можеш да излизаш с тях и т.н. Ако има нещо към теб...нещата ще се получат от само себе си.
Успех!!!

nickolai
01-21-2009, 20:08
Здравейте
тъи като наближава 14-ти Февруари и аз както всяка година се чудя какво да купя на любимия ми човек,преди ми е било доста по лесно в избора защото избирах подарък за момиче с което съм от скоро и не ми е правело впечатление какво ще взема,защото връзките ми не са били толкова сериозни,но сега съм с едно момиче,което мн мн обичам и сме заедно вече почти година и се чудя какво да избера!Може би се чудите защо задавам този въпрос тук,след като трябва аз да знам какво да и взема след като сме толкова време заедно,но искам нещо различно,нещо което наистина да я зарадва,нещо готино!
Надявам се да ми помогнете!
Благодаря ви предварително и съжалявам ако съм задал въпроса си некоректно!

Whyniser
01-21-2009, 20:43
^ "може ли едно огънче?"

?
Ти си непушачка, май? А? -Познах. 8-)

Не можеш ли да импровизираш?
Да идеш при него и все ще ти изкочи на акъла какво д аму кажеш. Дори и да се държиш като пълна глупачка, мисля, че всеки нормален човек би оценил смелостта това някой да се изправи пред него и да му каже каквото и да било.
И аз така като тебе преди време спирах и заговарях момчетата на сърцето ми, и им говорих пълни небивалици (сега като се сетя)
"Здрасти.. мии.. аз.. такова... бе от много време те наблюдавам из коридорите на училище, та .. тва.. реших да дойда да се запознаем.. *и тука нагло си подавам ръката като споменавам името си" и той пича кво да прави, подава си и той ръката и след това "здравей-здрасти", после "здравей, как си" , та стигнахме до размяна на подаръци за св. Валентин, ама бях малка и не знаех кво е 'гадже' и така и си остана всичко.. един красив спомен. :D Но стига толкова за мен, кажи ти как си :)
Мани майтапа.Преди 2 дена в кафето.Седнали сме другари такива.И някакви момичета острани гледат мене и 1 пич от компания и след 15 мин. гледане към нас се престраши 1 момиче да дойде да потърси огънче.И ние такива "Ами нямаме,скъпа" и вместо да се запознаем ние си продължаваме да говорим.Ей това и да мине гола жена пред него,щом на мъжа му е да си говорат с кочове много му дреме :D

YourEverything
01-21-2009, 20:52
Аз те съветвам да не му мислиш кой знае колко..
все пак направи го, както го почувстваш :wink:
Тръгнеш ли да го мислиш, бъди сигурна, че
никога няма да излезе, така като ти си си го мислила. :D

Kostadin_682
01-21-2009, 22:00
Това с огънчето е супер 8-)

Или може докато вървиш зад него някой път да му се бутнеш едно яко и след това да се обърнеш към приятелките си и да извикаш "Не ме бутайте" и след това той като се обърне да му кажеш "Извинявам се много, но приятелките ми нещо се лигавят" и след това да кажеш казвам се "...." и така да се запознаете. Мисля че не е много трудно и е усъществимо, само не трябва да се притесняваш много ;)
Давай смело.
хахх... голям си хитрец братле :)

ifkataAa
01-22-2009, 20:16
Запознай се с него,покани го на кафенце.Вземи му скайп.Опитай се да те забележи и от там нататък лесно :) Успех :-)