PDA

View Full Version : Относно аборт...



let_me_be
01-09-2009, 18:26
Направо към проблема....Една приятелка е бременна,не иска да запази плода,но няма 18 години (на 17 е)....Може ли да се осъществи с подпис на сестра й,която е на 29?

SoFarSoG00d
01-09-2009, 18:30
Не може сестра и да се подпише,освен ако тя не е нейн настойник.До извършване на пълнолетие на момичето,абортът може да бъде реализиран само със съгласието на един от родителите.По добре е да каже на родителите си.

foreverr
01-09-2009, 18:31
Mи е съм сигурна, но мисля, че може, защото все паки е сестра и е палнолетна.Но за всеки случай ако знаеш някой които е правил аборт питай него, а ако не знаеш питай лекар!

blqqh
01-10-2009, 05:44
Аз съвсем скоро направих аборт,без наще да разбират,на 17 съм.Разбрах,че съм бременна и веднага отидох на гинеколог.Той ме прегледа и ми каза в коя седмица съм.Казах му,че съм сигурна,че ще направя аборт и той ме прати при кой да отида.Попитах го като нямам 18 трябва ли ми родител,а той каза,че не трябва там където ще ме прати.Отидох при един от най-добрите лекари,който работи в Майчин Дом.
И направих аборт,без никой от родителите ми дори да разбират,че съм бременна.

Така че,нека твойта приятелка да отиде на гинеколог и да и препоръча къде да отиде и как стоят нещата .

batkodoki
01-11-2009, 02:57
Аз съвсем скоро направих аборт,без наще да разбират,на 17 съм.Разбрах,че съм бременна и веднага отидох на гинеколог.Той ме прегледа и ми каза в коя седмица съм.Казах му,че съм сигурна,че ще направя аборт и той ме прати при кой да отида.Попитах го като нямам 18 трябва ли ми родител,а той каза,че не трябва там където ще ме прати.Отидох при един от най-добрите лекари,който работи в Майчин Дом.
И направих аборт,без никой от родителите ми дори да разбират,че съм бременна.

Така че,нека твойта приятелка да отиде на гинеколог и да и препоръча къде да отиде и как стоят нещата .

така лиии...

що не кажеш имената на тия "лекари" е "майчин дом" като си толкова курназ?

не те ли е срам бе моме!!!
в интернет НЯМА анонимност, сега по твоето IP ще почне разследване, ще те намерят коя и къде си и тогава ще те питам за Майчинството ли си или за кефа от к*ра!

LadyDy
01-11-2009, 06:27
Batkodoki, seriozno li?

m3talmania
01-11-2009, 08:31
batkodoki изплаши момичетата бе :razz:
Тя първо да се запознае с опасностите, които крие аборта - инфекции, бактериален или септичен шок, проблеми с бъдещо зачатие. Ако нещо се обърка ще се наложи да каже и чак тогава тава страшно. :?

darla
01-11-2009, 08:36
namali malko filmite...znae6 li kakuv e procenta na opasnostite,koito izredi da se slu4at ako aborta e napraven na normalno mqsto pri dobri doktori???dosta nisuk...za infekciite nqma da sa otgovorni lekarite,a organizma!

m3talmania
01-11-2009, 10:04
namali malko filmite...znae6 li kakuv e procenta na opasnostite,koito izredi da se slu4at ako aborta e napraven na normalno mqsto pri dobri doktori???dosta nisuk...za infekciite nqma da sa otgovorni lekarite,a organizma!
Добре де и аз попрекалих... 8-) А то всъщност след като blqqh е направила аборт без възрастен даже, значи и сестрата ще свърши работа. А тя тази прятелка, защо не пита лекаря ? :-o

iiirish
01-12-2009, 14:06
Не може сестра и да се подпише,освен ако тя не е нейн настойник.До извършване на пълнолетие на момичето,абортът може да бъде реализиран само със съгласието на един от родителите.По добре е да каже на родителите си.

съгласна съм с това мнение