PDA

View Full Version : Ампули за коса



momche
01-09-2009, 19:18
Въпроса ми е могат ли ампулите за по бърз разтеж на коса да се ползват примерно да си ги трия в лицето (брадата) с цел повече косми там :D

Dark_Angel_F
01-09-2009, 19:23
Направо вземи си присади брада ...

momche
01-09-2009, 19:24
Направо вземи си присади брада ...


Въпроса е сериозен ;)

Dark_Angel_F
01-09-2009, 19:32
А пробвал ли си да се бръснеш ? Защото на всикчи е известно ,че кгаото пчонеш да се бръснеш редовно расте по - голяма и гъста брада ...

momche
01-09-2009, 19:35
А пробвал ли си да се бръснеш ? Защото на всикчи е известно ,че кгаото пчонеш да се бръснеш редовно расте по - голяма и гъста брада ...


Бръсна се от 4-5 години 5 ти клас но нямам много имам много малко :( за това искам да пробвам с ампулите но не знам дали ще има ефект

Dark_Angel_F
01-09-2009, 19:36
Ами явно ти е рано за по - голяма брада ... Трябва да чакаш тва е.

SunSmile
01-09-2009, 19:36
що ли си мисля, че дори да ти расте повече брада (което ме съмнява) може и да си съсипеш нещо кожата на лицето :?

momche
01-09-2009, 19:39
що ли си мисля, че дори да ти расте повече брада (което ме съмнява) може и да си съсипеш нещо кожата на лицето :?

Еми за това пуснах темата тук има доста момичета които съм сигурен че са я ползвали и могат да ми дадат адекватен съвет :-o

masal
01-09-2009, 19:41
A az iskam da popitam ako ne e mnogo nalano,nqkakva marka ampuli za rastej?
Po temata-ne go pravi pi4.

Liar
01-09-2009, 19:41
Чак пък да си я съсипе...Нищо няма да му стане.И в това е въпросът.Няма смисъл да ги използваш.Те не могат да направят нито косата,нито брадата по-гъста или по-бързо растяща.Могат да ускорят растежа на косата,ако има причина за забавянето му(като липса на някои вещества),иначе не.И въпреки това сами по себе си не са достатъчни да го направят...
И все пак защо ти е брада?Доколкото разбирам си 10-ти клас.Повечето момчета от класа ми имат само мустаци,така че...
И все пак,ако се притесняваш,че нямаш брада и мислиш,че ти има нещо-консултирай се с личния лекар.

momche
01-09-2009, 19:45
хехе не се притеснявам или каквото и да е било просто искам да ми израсте по бързо за това :)

Liar
01-09-2009, 19:49
Че за какво ти е да расте бързо?Искаш да я оформиш ли?

momche
01-09-2009, 19:50
Че за какво ти е да расте бързо?Искаш да я оформиш ли?

да искам и също да си пускам понякога по повече да седя брадясъл :D кефи ме но нямам много и седи смешно :(

Liar
01-09-2009, 19:55
Ако питаш мен смешно е младо момче с брада!Пък и щом не ти расте достатъчно,значи още не е време да я имаш.Тя отива на мъжете.А младите момчета рядко имат силно изразени мъжки черти,получават ги в по-късен етап на развитие.Не знам защо искаш да се загрозяваш с брада...Но тва си е мое мнение :)

momche
01-09-2009, 19:59
Ако питаш мен смешно е младо момче с брада!Пък и щом не ти расте достатъчно,значи още не е време да я имаш.Тя отива на мъжете.А младите момчета рядко имат силно изразени мъжки черти,получават ги в по-късен етап на развитие.Не знам защо искаш да се загрозяваш с брада...Но тва си е мое мнение :)


Е щом съм го решил значи искам хаха :D ... Кажете какво мислите дали ще има ефект и неагативни последици ако се мажа ?

Liar
01-09-2009, 20:03
Кво си мислиш,че съм написала най-първия си пост в тази тема,за да те разубедя ли?Хаха,не...
Ама като имаш толкова мерак-мажи се.

momche
01-09-2009, 20:17
Кво си мислиш,че съм написала най-първия си пост в тази тема,за да те разубедя ли?Хаха,не...
Ама като имаш толкова мерак-мажи се.


хихи не нямах това в предвид ... мерси за отговора просто исках да знам повече ;)