PDA

View Full Version : Незнаммм!!!



beb4yy
01-09-2009, 20:32
Съжалявам че ви опсипвам с теми и с тъпи историй но когато някой ме успокоява и споделям ми е по добре :( ! Та просто искам да кажа че просто кат обичам един човек немога да го забравя с месеци а имаше случай и две години незнам какво да права!! Отчайвам се от себе си измъчвам се излизам с кой ли не и се старая да не мисля за нищо но ставам и лягам с тая мисъл за този човек ! Да много пъти ми казваше че ме обича и ми е инт срещна някфо момиче и за една седмица край ! пфф незнам дали може да обича !! НО аз го обичам имало е случай в които се е държал отврат ебати и пак не ме отблъсква писна ми да съм труп всеки божи ден искам да стана такава да ми пука само за себе си сега огаждам на другите и си страдам защото се аз съм виновната! П.п : който иска да изкаже мнение благодаря :?

tan0
01-09-2009, 20:37
chesno kazano ne ti zavijdam mn mn shtot i pri men ima neshto podobno s edna macka i nai loshoto e che tq znae che sym lud po neq i naistina q obicham, kazvala mi go e no iska da sme priqteli koeto men ne me kefi mn mn kato cqlo po temata iskam da ti kaja che kvoto i da pravish nqma da go zabravish prosto jivei si jivota i gledai da pravish taka che da ti se sluchvat interesni neshta i mn mn da ne mislish za da te boli po malko!

ivakavlad
01-09-2009, 20:38
Не си струва да се ядосваш просто човекът явно е с ограничени умствени качества щом не те оценява а доколкото до това че не можеш да забравиш момче което си харесвала дълго време това е напълно нормално аз се влюбих преди доста време в едно момиче и 6 години близо не можех да я забравя и да я обичам но винаги ще срещнеш друг който може да е и по-добър и ще забравиш предния ;)

beb4yy
01-09-2009, 20:46
къв човек траа да си за да казваш не директно на мен а на мой фр кво праиш с гаджето си тва беше нож в сърцето срина се всичко заклевам се :cry: :-#

Circust
01-09-2009, 21:05
Пробвай да го смаеш с правопис, ще те заобича, ако се ограмотиш поне малко.

Не те ли е срам да си толкова неграмотна?

Adwokat
01-09-2009, 21:08
Пробвай да го смаеш с правопис, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sladka__droga
01-09-2009, 21:10
Наистина не си много грамотна .. ама тва е друга тема 8-).
Аз съвет не мога да ти дам.

ivakavlad
01-09-2009, 21:13
Пробвай да го смаеш с правопис, ще те заобича, ако се ограмотиш поне малко.

Не те ли е срам да си толкова неграмотна?

Пич не мисля че е уместно да правиш забележки за правописа тук мисля че няма задължение за правилен правопис това е по лично усмотрение и аз не пиша правилно запетайките ми ги няма нито точките ако забелязваш и няма и да ги слагам защото писането в нета така е по лесно а и само да ти кажа че изречението ти е смислово неправилно построено след правопис би трябвало да има точка не запетайка така се набляга повече над това което искаш да кажеш като говориш за правописна и пунктуационна норма и ти пиши правилно за да има основание да критикуваш


къв човек траа да си за да казваш не директно на мен а на мой фр кво праиш с гаджето си тва беше нож в сърцето срина се всичко заклевам се Crying or Very sad Silenced

гадно е знам но такива сме хората за жалост

aka6a_vamp
01-09-2009, 21:16
не знам 8-)

gunswitch
01-09-2009, 21:29
че то някой знае ли... забии най-добрия му приятел, да го видим тогава още ли ще е толкова "безчувствен" :-D

beb4yy
01-09-2009, 22:00
Пробвай да го смаеш с правопис, ще те заобича, ако се ограмотиш поне малко.

Не те ли е срам да си толкова неграмотна?

Пич не мисля че е уместно да правиш забележки за правописа тук мисля че няма задължение за правилен правопис това е по лично усмотрение и аз не пиша правилно запетайките ми ги няма нито точките ако забелязваш и няма и да ги слагам защото писането в нета така е по лесно а и само да ти кажа че изречението ти е смислово неправилно построено след правопис би трябвало да има точка не запетайка така се набляга повече над това което искаш да кажеш като говориш за правописна и пунктуационна норма и ти пиши правилно за да има основание да критикуваш


къв човек траа да си за да казваш не директно на мен а на мой фр кво праиш с гаджето си тва беше нож в сърцето срина се всичко заклевам се Crying or Very sad Silenced

гадно е знам но такива сме хората за жалост пич мерси :wink: за тва че някой ми влезе в положението и разбра че не ми е забавно

balu4ka
01-10-2009, 08:31
Бях така цяла година и половина.Но с времето всичко изстина,обичам го но не по този начин.Сега се стремя към нещо по добро,въпрки,че направих мнгого гршки.Збърках с преценката си за някой хора,плаках,страдах.Но го изтръгнах от сърцето си ;)

Lysit0
01-10-2009, 08:59
Промени стратегията ;) .....мисли първо за себе си после за другите,щом по този начин страдаш ти.

beb4yy
01-10-2009, 09:17
Промени стратегията ;) .....мисли първо за себе си после за другите,щом по този начин страдаш ти. да ще се опитам :? пък дано се получи нещо

chelsea
01-10-2009, 09:55
и аз съм така до момента, в който не срещна някой друг, който да го замени.

ivakavlad
01-10-2009, 10:10
Пробвай да го смаеш с правопис, ще те заобича, ако се ограмотиш поне малко.

Не те ли е срам да си толкова неграмотна?

Пич не мисля че е уместно да правиш забележки за правописа тук мисля че няма задължение за правилен правопис това е по лично усмотрение и аз не пиша правилно запетайките ми ги няма нито точките ако забелязваш и няма и да ги слагам защото писането в нета така е по лесно а и само да ти кажа че изречението ти е смислово неправилно построено след правопис би трябвало да има точка не запетайка така се набляга повече над това което искаш да кажеш като говориш за правописна и пунктуационна норма и ти пиши правилно за да има основание да критикуваш


къв човек траа да си за да казваш не директно на мен а на мой фр кво праиш с гаджето си тва беше нож в сърцето срина се всичко заклевам се Crying or Very sad Silenced

гадно е знам но такива сме хората за жалост пич мерси :wink: за тва че някой ми влезе в положението и разбра че не ми е забавно

Няма за какво винаги се опитвам да помагам на другите а и на мен ми е по-лесно да влезна в положение защото знам какво е мисля че доста неща съм изживял за годините си и ми е по лесно да разбера другите :)

beb4yy
01-10-2009, 10:34
случва се за втори път първия продължи 2 години писна ми :?

ivakavlad
01-10-2009, 10:37
случва се за втори път първия продължи 2 години писна ми :?

успокой се просто го приеми като факт нещата така или иначе не можеш да ги промениш това ще се случва още много пъти през животът ти (това май не беше много успокояващо) просто трябва да продължиш напред

beb4yy
01-10-2009, 10:38
сега на студа съм готова да отида където и да е само да вида този човек И НАКРАЯ НА СВЕТА :(

ivakavlad
01-10-2009, 10:42
сега на студа съм готова да отида където и да е само да вида този човек И НАКРАЯ НА СВЕТА :(

повярвай ми това би било грешка нищо няма да се промени освен че ще те заболи повече затова по-добре се опитай да го забравиш ще ти кажа един начин който помага(поне при мен) да не мислиш поне за малко за него захвани нещо което изисква цялото ти внимание цялата ти концентрация поне докато вършиш това нещо няма да мислиш за него