PDA

View Full Version : Странно е ...



imaginaryyy
01-09-2009, 20:43
Ами свалям се с едно момче доста дълго време вече .. около месец, но най-вече в skype. Той се държи много странно ... свикнала съм момчетата да се базикат повече на тема секс и такива работи :D и става весело ... а на него дори не му идва така мисъл в главата :? понякога му намеквам нещо и той миговено сменя темата ... а на тази тема по принцип най-бързо се сближавам с момчетата ... :D весело е и падат готини базици ... той е на 16, а аз маллко по-малка от него ... /не съм правила секс, казва ми, че и той не е, но се съмнявам!/ Искам да чуя коментарите ви :]]

PreciousDiamond
01-09-2009, 20:44
И какво е толкова странното , че не мисли за секс ? Колкото и невероооятно да ви изглежда има такива момчета все още, въпреки ,че са на изчезване !

Kostadin_682
01-09-2009, 20:45
Ами свалям се с едно момче доста дълго време вече .. около месец, но най-вече в skype. Той се държи много странно ... свикнала съм момчетата да се базикат повече на тема секс и такива работи :D и става весело ... а на него дори не му идва така мисъл в главата :? понякога му намеквам нещо и той миговено сменя темата ... а на тази тема по принцип най-бързо се сближавам с момчетата ... :D весело е и падат готини базици ... той е на 16, а аз маллко по-малка от него ... /не съм правила секс, казва ми, че и той не е, но се съмнявам!/ Искам да чуя коментарите ви :]]
Щом отбива темата за секс... значи може да е девствен 8)

tan0
01-09-2009, 20:45
moje bi tazi tema go pritesnqva i zatova niska da govorite po neq, ne q zasqgai i ti svalaite si se i tva e....

Kostadin_682
01-09-2009, 20:47
И какво е толкова странното , че не мисли за секс ? Колкото и невероооятно да ви изглежда има такива момчета все още, въпреки ,че са на изчезване !
Свесните станаха дефицит... 8-)

Adwokat
01-09-2009, 20:47
Ами свалям се с едно момче доста дълго време вече .. около месец, но най-вече в skype. Той се държи много странно ... свикнала съм момчетата да се базикат повече на тема секс и такива работи :D и става весело ... а на него дори не му идва така мисъл в главата :? понякога му намеквам нещо и той миговено сменя темата ... а на тази тема по принцип най-бързо се сближавам с момчетата ... :D весело е и падат готини базици ... той е на 16, а аз маллко по-малка от него ... /не съм правила секс, казва ми, че и той не е, но се съмнявам!/ Искам да чуя коментарите ви :]]
Щом отбива темата за секс... значи може да е девствен 8)

да и да се притеснява... да не се базикаш с него, че е девствен.. ;)

Adwokat
01-09-2009, 20:48
Ами свалям се с едно момче доста дълго време вече .. около месец, но най-вече в skype. Той се държи много странно ... свикнала съм момчетата да се базикат повече на тема секс и такива работи :D и става весело ... а на него дори не му идва така мисъл в главата :? понякога му намеквам нещо и той миговено сменя темата ... а на тази тема по принцип най-бързо се сближавам с момчетата ... :D весело е и падат готини базици ... той е на 16, а аз маллко по-малка от него ... /не съм правила секс, казва ми, че и той не е, но се съмнявам!/ Искам да чуя коментарите ви :]]
Щом отбива темата за секс... значи може да е девствен 8)

да и да се притеснява... да не се базикаш с него, че е девствен.. ;)

Rofl4e
01-09-2009, 20:49
Девствен е и се притеснява да не се издъне нещо май май ;) пък и като не си правила секс що се за секс искаш да ти говорят :lol:

aka6a_vamp
01-09-2009, 20:57
кво толко си се стренчила в тоя секс..искаш се ебете ли кво?

Kostadin_682
01-09-2009, 20:58
кво толко си се стренчила в тоя секс..искаш се ебете ли кво?
Еми ти как мислиш :razz: 8-) иска и се 8-)

AFT
01-09-2009, 20:58
Тея хормони спирачки нямат. :/ Просто мислите ли въобще? Проблемът ти е, че момчето не се е побъркало и не обръща всичко към секса? Скоро и гей ще го направите, само и само да си обясните тоя голям 'феномен'.

imaginaryyy
01-09-2009, 20:59
Не, глупости... просто на тази тема падат най-яки базици :D :P Благодаря на всички до сега! :) :)

cherinka
01-09-2009, 21:03
И какво е толкова странното , че не мисли за секс ? Колкото и невероооятно да ви изглежда има такива момчета все още, въпреки ,че са на изчезване !
Ще те светна, мила моя.
Такива индивиди, немислещи за секс НЯМА.
Набии си го в главата и добре го запомни!


Това, че не говори с нея за секс, не означава, че не му се върти в главата.

Поста ми е лично отправен към теб, нямам какво да кажа на авторката, а и не смятам за нужно да й давам своето компетентно мнение ахахаахахаа

Punisherrr
01-09-2009, 21:04
Тея хормони спирачки нямат. :/ Просто мислите ли въобще? Проблемът ти е, че момчето не се е побъркало и не обръща всичко към секса? Скоро и гей ще го направите, само и само да си обясните тоя голям 'феномен'.

:smt023

elsy
01-09-2009, 21:05
Е, айде... голям зор, че не говори за секс 8-) Радвай се... че има и такива, дет не си затварят устата и само за тва дрънкат 8-) 8-)

PreciousDiamond
01-09-2009, 21:05
И какво е толкова странното , че не мисли за секс ? Колкото и невероооятно да ви изглежда има такива момчета все още, въпреки ,че са на изчезване !
Ще те светна, мила моя.
Такива индивиди, немислещи за секс НЯМА.
Набии си го в главата и добре го запомни!


Това, че не говори с нея за секс, не означава, че не му се върти в главата.

Поста ми е лично отправен към теб, нямам какво да кажа на авторката, а и не смятам за нужно да й давам своето компетентно мнение ахахаахахаа

Еми може и така да е , но да ти кажа в днешно време тези , които мислят за секс ( говоря за момчетата ) си го показват доста директно и говорят на тази тема доста повече от открито и може би за това на авторката и се струва странно .. знам ли .. :?

Kostadin_682
01-09-2009, 21:18
Ех... Децата растът стават идиоти :-|

ShaLqLqLqXa
01-10-2009, 11:56
И какво е толкова странното , че не мисли за секс ? Колкото и невероооятно да ви изглежда има такива момчета все още, въпреки ,че са на изчезване !

Така си е. :)

Или може да му е малка пишката и да се срамува да говори на тази тема именно заради това... :-D

pussycat_dolls15
01-11-2009, 14:24
Децата растат много бързо и мисля за разн нещица. :D