PDA

View Full Version : Приятели ..



sladkish_14
01-09-2009, 20:52
Сега като се замислих , колко останаха истинските приятели ? :(
Всеки гледа по някакъв начин да те "употреби" .. Гледа да те използва максимално , а после да те предаде .. :? Забелязвам вече , че всички около мен , са само до мен , когато им потрябва нещо .. Двулични лица , фалшиви усмивки .. И с това вече банално "Оооо мила колко много си те обичкам" и хиляди целувки , по усти , бузи .. Пффф .. :( .. Вече , момичетата колкото мен (15-16) се забавляват единствено като ходат по - тъпите дискотеки , и по кафетата .. Ако не идем един ден на кафе (и то едно и също) вече света е свършил .. Писна ми !!! Искам приятелка , без да ми прави тея двулични лигощини "Лиглоо моя много си те обичкам ма .." .. Няма ли хора , които още се забавляват , като се разкарват из някой парк , улица .. Които ходат или искат да идат на кино , да се запознават с хора със същите интереси , да седят в къщи с приятели да играят карти и да гледат някфи смешни филмчета .. Да ходат по магазините , не само за да влезнат в някои МОЛ или в ТЕРАНОВАТА и да се накиснат в съблекалнята , а после от 50 снимки да качат по 2 -3 (най-хубавите) в някой сайт и после вижте ме коя съм аз :? .. Ами за да поговорите и да разнообразите ежедневието .. Не само по кафетата някви пикли .. Които се запознават със всеки срещнат , за да имат по-голяма компания .. Липсва ми истиснкото приятелсвто .. Вече нищо истинско няма в този скапан живот .. :o :shock: .. Няма с кой да поговориш.. :?

sladka__droga
01-09-2009, 21:44
Всичко това е абсолютно нормално за днешното поколение : )).
Пък и какво лошо има да си ходите по кафета,да се снимате и да си пазарувате,когато имате нужда от нещо?
.. Сега в този студ незнам кой ще тръгне по паркове.

Иначе истинското приятелство СЪЩЕСТВУВА,макар и да се намира трудно ;).Не се отчайвай : )).

bebchence
01-09-2009, 21:59
Тази тема е точно копие на това което си мисля напоследък,всъшност за радост аз осъзнах кои са истинските ми приятели дори и да са малко, с тях прекарвам супер времето си без да е задължително да сме по кафета или по дискотеки навсякаде е весело.Скоро един приятел ме попита защо не ходя на дискотека,(понеже просто вече нямам желание),каза ми забавлявай се.При което се учудих защото лично за мен не само дискотеките са забавление,забавление е да отидеш на кино,на разходка край природата,да гледаш някое филмче с приятели,да спортуваш,да четеш интересни книги, и т.н. :)

swift321
01-09-2009, 22:11
sashtata istoriq..v momenta istinski priqtel moga da nareka samo priqtelkata mi...

s1my
01-10-2009, 14:50
И аз мислщ така. Съученичките ми постоянно се целуват, пишат си по скайпа "Bich vii" и всякакви подобни изкуствени неща, но съм ги чувала много пъти да говорят зад гърба на тези дето "обичат". Според мен, много изкуствено и лицемерно е днешното поколение, макар и аз да съм част от него.

alwaysnforever
01-10-2009, 21:25
всичко е изкуствено вече :( всеки мисли за себе си..как на него ще му е изгодно,приятно,пък другите.."приятели" пф....нямам вече такива :cry:

LyingMyWayFromU
01-10-2009, 21:37
Аз пък си имам доста приятелки, с които си излизаме на дълги разходки и си говорим за нормални неща,правим мн лапешки неща,но ни забавляват,за какво ни е да порастваме преждевременно?..те супер мн ме подкрепят във всичко и ми помагат..те са ми направо семейството... ест че има истиснко приятелство..но всичко зависи от самата теб и какви хора си търсиш за приятели...
като бях малка,в старото ми даскало вс ме използваха,но аз си бях винона..исках да съм при гъзарите..но сега се блг че не съм станала като тях...долна курва,която става само за ебане...

daisynka
01-10-2009, 21:50
Истинско приятелство може и да съществува.Но наистина днешното поколение гледа как да порасне по-бързо.И за какво!?За да се хареса на поредния playboy или поредното barby.Аз лично предпочитам да допусна до себе си 2-3ма които да нарека "приятели", отколкото цяла сурия един дол дренки, на който да не мога да кажа дори 3те имена.Съжалявам само,че и аз съм от днешното поколение и направо не ми се мисли какво ще е напред от където и да го погледна.. :smt022

GotTheLife
01-11-2009, 09:07
абсолютно прави сте...радвам се че приятелите ми и аз не сме като обсъжданите екземпляри :)

gabi_94
01-11-2009, 09:23
да, така си е, напоследък повечето ми приятели се промениха ужасно много за кратко време, много съм разочарована, но всеки гледа своя интерес, като им харесва да бъдат к***и нека си бъдат. Надявам се и малкото ми останали приятелки да не се променят. Вече не мога да имам доверие на никой, винаги се доверявам на грешен човек и си патя после. Въпреки всичко обаче вярвам че истинско приятелство все още съществува.

Boyd
01-11-2009, 10:15
Всичко това е абсолютно нормално за днешното поколение : )).
Пък и какво лошо има да си ходите по кафета,да се снимате и да си пазарувате,когато имате нужда от нещо?
.. Сега в този студ незнам кой ще тръгне по паркове.

Иначе истинското приятелство СЪЩЕСТВУВА,макар и да се намира трудно ;).Не се отчайвай : )).

В тоя "студ" аз си ходя всяка сутрин към 8 часа да тичам в парка !? Т'ва че сте лигли и сте свикнали да ви е винаги да ви е топло и ако усетите лека хладина някъде по тялото си се обличате още по-дебело си е лично ваш проблем. Аз вкъщи не пускам парно, защото нормалната температура е 20 градуса. Като отида някъде на жега не издържам!

Когато имаш нужда да си купиш нещо отиваш и купуваш! Не да ходиш цяла седмица на едно място, да се снимаш с различни дрехи и накрая да не си купиш нищо!

Когато имаш нужда от кафе можеш да си направиш вкъщи с някой/я приятел/ка, а не да ходиш в кафета, за да те гледат колко си.. Повечето ходят по кафета, за да се покажат, с една дума "вижте ме колко съм.."

Такива са повечето пикли. Малко са останалите здраво стъпили на земята, за които е удоволствие да отидат в гората и да се разхождат. Всеки гледа как да отиде "на кафе".

Идеята с картите също е добра, но нали гледам какво говорят кучките от класа ми.. Аз, още две момчета и една приятелка играем карти като няма к'во да правим. Възгласите от другите са "че сме дечковци" !? Ходи ги разбери.. като ни видят с колите на даскало и почват да ни се мазнят. Въобще.. трагедия!

iPurple
01-11-2009, 11:28
napulno vqrno

blueflower
01-11-2009, 11:55
Напълно съм съгласна с теб.. наскоро и аз установих същото.. и май май нЯмам приятели или поне такива каквито бяха преди време.. сега всички обикновени момичета вече са ''Куклички'' 'Лигли'' '' Мутреси'' и т.н. питам се защо... :)

sladur4etyYy
01-11-2009, 12:57
хах вашите приятелки очевидно са твърде повърхности :wink: аз не твърдя, че имам наистина истински приятели и че не биха ме предали никога, защото не мисля, че не биха, но поне бих могла да говоря с 2-3 на по- сериозни теми.

s1NNer
01-11-2009, 13:55
Със радост мога да кажа, че имам точно 4 истински приятелки с които не си падаме по кафета, дискотеки, киснене по моловете ей така защото няма какво да правиме .. Останалите са ми просто познати и на никой не му пука за другия отсреща .. важното е, че си правиме весело и после пак кой от къде е! :P