PDA

View Full Version : . stranno



lazzza
01-09-2009, 20:54
zdraweite people .. =] znachii problema mi e sledniq .. az go xaresfam , izlizame sichko ok samo che kogato sme zaedno ne se celuwame ii prochie amii se smeem ligawim [toi e spr zabawen ii prostotiqta mu e f krufta ta da se gowori s nego seriozno e pochti newazmojno] .. sichko e spr samo che az naistina mn go xaresfam ii iskam da gowora s nego na taq tema no neznam kak :X .. ne me e sram moga da goworq otkrito samo che nz kak .. :[ spr kofti mi e . taa ako nqkoi ima nqkfi ideiki molq da pishe shotuu imam okolo 20 chassa na razpolojenie ;dd da razbera kfo da prawa :? :S mersi predwaritelno (hug))

aka6a_vamp
01-09-2009, 21:03
странно.. 8-)

Kostadin_682
01-09-2009, 21:04
странно.. 8-)
Странно

aka6a_vamp
01-09-2009, 21:04
странно.. 8-)
Странно
twa e po-stranno

Adwokat
01-09-2009, 21:06
Нищо не разбрах. Странно :-o

gLoRiOuS_aNGeL
01-09-2009, 21:08
Една фр има същия проблем..
ми де да зн,говори с него!

PreciousDiamond
01-09-2009, 21:08
странно.. 8-)
Странно
twa e po-stranno

А най-странното е , че никой нищо не разбра от темата 8-) Всъщност като се замисля, не е толкова странно като се има впредвид начина, по който е написана 8-)

cherinka
01-09-2009, 21:08
^ http://vbox7.com/play:67ee7333

Kostadin_682
01-09-2009, 21:08
странно.. 8-)
Странно
twa e po-stranno

А най-странното е , че никой нищо не разбра от темата 8-) Всъщност като се замисля, не е толкова странно като се има впредвид начина, по който е написана 8-)
Странно 8-)

aka6a_vamp
01-09-2009, 21:10
странно.. 8-)
Странно
twa e po-stranno

А най-странното е , че никой нищо не разбра от темата 8-) Всъщност като се замисля, не е толкова странно като се има впредвид начина, по който е написана 8-)
Странно 8-)
странно и интригуващо :D

PreciousDiamond
01-09-2009, 21:11
странно.. 8-)
Странно
twa e po-stranno

А най-странното е , че никой нищо не разбра от темата 8-) Всъщност като се замисля, не е толкова странно като се има впредвид начина, по който е написана 8-)
Странно 8-)
странно и интригуващо :D

It`s a mistery ! Shht ! 8-)

lazzza
01-09-2009, 21:12
;DD stranno .. mega stranno .. t1po :DD se 1 .. iskaam da mi kaje nqkoi kfo da mu kaja .. ili pone kak da zapochna razgowora :x

Kostadin_682
01-09-2009, 21:13
;DD stranno .. mega stranno .. t1po :DD se 1 .. iskaam da mi kaje nqkoi kfo da mu kaja .. ili pone kak da zapochna razgowora :x
Еми казваш му ... добре де на бас на 1 каса бира че не можеш да ме целунеш тук и сега и ще видиш как няма да те остави на мира 8-)

aka6a_vamp
01-09-2009, 21:15
;DD stranno .. mega stranno .. t1po :DD se 1 .. iskaam da mi kaje nqkoi kfo da mu kaja .. ili pone kak da zapochna razgowora :x
Еми казваш му ... добре де на бас на 1 каса бира че не можеш да ме целунеш тук и сега и ще видиш как няма да те остави на мира 8-)
хм..





странно :-o

lazzza
01-09-2009, 21:22
;dd xmm ti si mega xitur .. :D:D ewalata brat :P mersii tfa mislq che she sfarshi rabota shoty toi mn obicha bira ;DD .. e da ama to pak e f kruga na shegataa .. :/ a az iskam seriozno .. se 1 tfa she naprawa ;DD mersi nogyy :-)

Adwokat
01-09-2009, 21:24
;dd xmm ti si mega xitur .. :D:D ewalata brat :P mersii tfa mislq che she sfarshi rabota shoty toi mn obicha bira ;DD .. e da ama to pak e f kruga na shegataa .. :/ a az iskam seriozno .. se 1 tfa she naprawa ;DD mersi nogyy :-)

Пак нищо не разбрах. Странно !

lazzza
01-09-2009, 21:32
dobre znachi s nqkolko dumi .. : Kak da goworq s nego SERIOZNO na tema : ,nas` da go pitam dali she sme zaedno dali she izleze neshtu ii prochie

Adwokat
01-09-2009, 21:34
dobre znachi s nqkolko dumi .. : Kak da goworq s nego SERIOZNO na tema : ,nas` da go pitam dali she sme zaedno dali she izleze neshtu ii prochie

Ми кво като си момиче? неможеш да го питаш дали иска да излезете на кафе или нещо такова... няма нищо трудно.. проЗто трябва да пробваш каквото стане :) Успех

darla
01-09-2009, 21:35
lelelelel,dete-idiot4e,ne uspq li da se otu4i6 ot toq kiflenski,obrazuva6t gazove i vazmu6teniq na4in na pisane maaalko predi da te dosurbi 6undata.....

6otu nogu si prosta!...koeto NE E stranno,durja da otbeleja 8-)

lazzza
01-09-2009, 21:42
o_O .. da qwnu sum prosta ;) .. abe toi na kafe si izlizame ne e tam problema ... ama nz kak da go pitam kfo misli ;DD off .. :/ :d ujas

Adwokat
01-09-2009, 21:43
o_O .. da qwnu sum prosta ;) .. abe toi na kafe si izlizame ne e tam problema ... ama nz kak da go pitam kfo misli ;DD off .. :/ :d ujas

Отиди на врачка да ти гледа на кълбо :lol: :razz: 8-)

lazzza
01-09-2009, 21:47
;( ;( kfo mi se ebawaa ;DD she otida ama neznam kade :-o ae ti da me wodish kato znaesh ;DD

Adwokat
01-09-2009, 22:05
;( ;( kfo mi se ebawaa ;DD she otida ama neznam kade :-o ae ti da me wodish kato znaesh ;DD

И аз не знам... СЪЖАЛЯВАМ :)

imaginaryyy
01-09-2009, 22:19
Само от началото .. "Zdraveite people" и ми става ясно :D

lazzza
01-09-2009, 22:36
koee tii stawa qsny ?

aka6a_vamp
01-09-2009, 22:37
koee tii stawa qsny ?
странно,не мислиш ли?

jghgh
01-09-2009, 23:05
Леле, колко сте прости всички тука.
СТРАННО защо аз разбрах какво се опитва да ни каже авторката, въпреки "ужасния" стил на писане и латиницата?

Ама на вас злобата и простотията ви е в повече, как не се сетих, много ясно че ще оспамите темата, а злобната Дарла пак ще даде язвителен коментар. Ужасно зле сте, ама...!
Яд ме е като чета направо... веднага обиждате, присмивате се и т.н. - от вас съвет да не поиска човек. По-важно е да напишете една шибана думичка по много пъти (спам) за да ви се покачат мненията, или кой знае защо го правите... Знам, че е готино да си начешете езиците и злобата, човек обикновено несъзнателно си избива комплексите, ама не се ли усещате поне мъъъничко?

При цялата добронамереност на авторката и че не ви се разсърди още първия път като почнахте да й осирате темата, защо станахте още по-зли? Да го духате. Баси нещастниците.
Съжалявам, че не мога да се стърпя по това отношение, но е късно вечер, а такива като вас винаги ме карат да се възмутя какви криви и злобни хора могат да съществуват на тоя свят... и неадекватни същевременно.


Авторката, какво да ти кажа... честно казано от толкова писане не успях да измисля нищо за проблема ти - но ако тва момче те харесва лиготията му ще "омекне", повярвай - колкото и да е забавен все някога ще пристъпи към сериозно действие, ако и той има чувства към теб.
Всъщност може някой път като го видиш да му изпратиш въздушна целувка и да му помахаш - леко закачлив жест. Или да му намигнеш, нещо такова. Или да почнете да се гъделичкате и докато го гъделичкаш да го захапеш по носа. Ама леко де. След което да се спреш (представи си го като на филмите) и да го погледнеш в очите.. Предполагам поне това ще го постъписа малко.. Т.е. няма да има време веднага да реагира (чак толкова "бърз" и несериозен не вярвам да е). В тоя момент може да му лепнеш една бърза целувка по бузата или нещо такова, не знам. Говоря за точния момент преди да те е ухапал и той... Т.е. след като го гризнеш или въобще нещо по-така го закачиш (може да не е захапване по носа) се спираш и го поглеждаш сладко. Не знам дали си го представи като мен, ама аз вече си представих сцената...
Айде успех.

lazzza
01-09-2009, 23:44
ще се опитам да пиша като хората ;dd макар че ми е малко трудно .. та 1во да ти благодаря за тва че така хубаво ги нахрани [sun] и после за помощта .. ем не ние попринцип сме се целували .. даржим се ръце , той ме е запознал с повечето си приятели ии общо зето сме си близки .. ама не го виждам да го приема много насериозно .. :/ и се пак мерси :-)

jghgh
01-10-2009, 00:09
Еее, това вече е друг въпрос. Може да си е такъв човек... И да не иска много много сериозни отношения, което.. не е готино, защото колкото и да е забавен, ако нямате общи намерения за бъдещето ви, то връзката ви няма дълго да просъществува. Казано по-простичко - ако ти искаш сериозна връзка, а той неангажираща няма как да се получат нещата - по принцип като не съвпадат плановете на двамата партньори за бъдещите им отношения това се явява голям проблем и общо взето
връзката става безперспективна, безсмислена. (Защо ще се задоволяваш с човек, дето не те взима насериозно, след като търсиш сигурна мъжка прегръдка и точно определен тип отношение /което не ти е давано от забавния несериозник/? И защо той ще се вързва с много сериозното момиче след като не желае да бъде ангажиран? Давам тези примери за да докажа, че ако желанията ви за връзка се различават, то това води до абсолютна безсмисленост изобщо да има връзка; ако има връзка тя би била доста нещастна, партньорите - неудовлетворени, защото всеки има различни потребности, които не се задоволяват. Както и да е - стига толкова съм писала.)

Егати скобата дето стана. Продължавам...

На мен обаче не ми стана ясно ходите ли, или какво? Нали все пак се целувате?

По-добре говори с него, питай го дали не иска да тръгнете по-сериозно. Кажи му че би искала нещата да се задълбочат. Дано те разбере! Само с разговор стават нещата, а аз си нямам на идея как да го накараш да е сериозен. (Той пък може да се прави на несериозник за да избегне такава тема. Може би е човек който не обича да се ангажира с връзки, предпочита несериозните отношения) Кажи му да спре да се лигави, ддз. 8-)



ама не го виждам да го приема много насериозно .. :/
Силно се надявам този страх да не е оправдан, въпреки че малко се съмнявам. Но успехи - пожелавам ти ги отново.
И следвай интуицията си! ;)

lazzza
01-10-2009, 00:26
.. да права си .. ама предишната му връзка е била сериозна ( една година) той мрази бившата си тъй като е бил мн наранен ии прочие може би го е страх сега ..
Амии не не ходим но се целуваме , държим за ръце , натискаме се ии прочие но дотам .. :/ мисля да го попитам какви са му чувствата .. :?