PDA

View Full Version : otnosno skype



magi_003
01-09-2009, 21:59
spored vas sa6testvuva li veroqtnost nqkoi da oznae parolata ni v skype? Vie kak mislite? Spored vas ima li na4in parolata da se oznae s nqkvi programi i t.n. ?

PiruBloodz
01-09-2009, 22:00
1 фр ми знае паролата, аз знам на няколко мои абонати.. :D

Jesus
01-09-2009, 22:04
Ако приемаш фаилове с незнаен произход, не само щети е знае ами ще си прави гаргара с теб и абонатите ти

Rofl4e
01-09-2009, 22:05
Може може.. ;)

DimovB
01-09-2009, 22:16
не може

elsy
01-09-2009, 22:19
Питай някой хакер 8-)

raduna
01-09-2009, 22:25
много ясно, че може...

LiveFlower
01-09-2009, 22:29
Естествено,че е възможно!

5StaR
01-09-2009, 22:53
moje ako si mu kazal, ina4e ne

DimovB
01-09-2009, 23:16
moje ako si mu kazal, ina4e ne

cherinka
01-10-2009, 01:13
естествено, че може.

Особено аз с моите гадателски способности на който си искам научавам паролата. 8)

чат-пат доброволно я дават кат им опреш нож в гърлото :D :D :D :D :D

bulgarche
01-10-2009, 01:57
Един приятел често прослушва скайповете на няколко човека. Може да разбере всяка една парола в скайп. Не съм сигурен дали ако няма хронология може да проследява написаното.

Madn3s5
01-10-2009, 05:44
само ако я кажеш на някой

моята никой не я знае,аз знам на няколко приятели 8-)

SunSmile
01-10-2009, 09:19
Възможно е... Дори онзи ден ставам от компа и тъкмо се връщам и хоп... статуса ми от отпочиващ се смени на На линия, какъвто го бях оставила.... Стана мн съмнително и си смених паролата веднага... Добре, че се върнах на време и забелязах статуса си, щото.... става лошо. Сега съм решила почти всяка седмица да си я сменям. Освен тва моите пароли са доста дълги и сложни :?

cherinka
01-10-2009, 12:21
Възможно е... Дори онзи ден ставам от компа и тъкмо се връщам и хоп... статуса ми от отпочиващ се смени на На линия, какъвто го бях оставила.... Стана мн съмнително и си смених паролата веднага... Добре, че се върнах на време и забелязах статуса си, щото.... става лошо. Сега съм решила почти всяка седмица да си я сменям. Освен тва моите пароли са доста дълги и сложни :?
оф, много си зле :lol:

при бездействия на самия компютър скайпа автоматично си сменя режима...

провери в настройки какви са ти настройките и тогава се филмирвай, че някой ти е научкал паролата. ;)

sladka__droga
01-10-2009, 12:31
Да.

SunSmile
01-10-2009, 13:11
Възможно е... Дори онзи ден ставам от компа и тъкмо се връщам и хоп... статуса ми от отпочиващ се смени на На линия, какъвто го бях оставила.... Стана мн съмнително и си смених паролата веднага... Добре, че се върнах на време и забелязах статуса си, щото.... става лошо. Сега съм решила почти всяка седмица да си я сменям. Освен тва моите пароли са доста дълги и сложни :?
оф, много си зле :lol:

при бездействия на самия компютър скайпа автоматично си сменя режима...

провери в настройки какви са ти настройките и тогава се филмирвай, че някой ти е научкал паролата. ;)
:lol: Всичко съм си проверила преди да си я сменя!!! Не съм се филмирала, защото... беше логично, че след като паролата ми беше ЕГН-то и го пиша и казвам навсякъде по документи някой д аму хрумне, 4е тва може да ми е паролата. на пове4ето тва са им паролите...

5StaR
01-10-2009, 13:26
Чудно ми е що мойте пароли никой не ги разбира? :-o :-o

PiruBloodz
01-10-2009, 13:34
Възможно е... Дори онзи ден ставам от компа и тъкмо се връщам и хоп... статуса ми от отпочиващ се смени на На линия, какъвто го бях оставила.... Стана мн съмнително и си смених паролата веднага... Добре, че се върнах на време и забелязах статуса си, щото.... става лошо. Сега съм решила почти всяка седмица да си я сменям. Освен тва моите пароли са доста дълги и сложни :?
оф, много си зле :lol:

при бездействия на самия компютър скайпа автоматично си сменя режима...

провери в настройки какви са ти настройките и тогава се филмирвай, че някой ти е научкал паролата. ;)

да, но се сменя на отсъстващ, не на отпочиващ

therichbitch
01-11-2009, 17:08
Възможно е... Дори онзи ден ставам от компа и тъкмо се връщам и хоп... статуса ми от отпочиващ се смени на На линия, какъвто го бях оставила.... Стана мн съмнително и си смених паролата веднага... Добре, че се върнах на време и забелязах статуса си, щото.... става лошо. Сега съм решила почти всяка седмица да си я сменям. Освен тва моите пароли са доста дълги и сложни :?
оф, много си зле :lol:

при бездействия на самия компютър скайпа автоматично си сменя режима...

провери в настройки какви са ти настройките и тогава се филмирвай, че някой ти е научкал паролата. ;)

да, но се сменя на отсъстващ, не на отпочиващ
ne e vqrno zavisi ot nastroikite
on topic: da moge i to s programa ama stava mn trudno

SuNsEt
01-11-2009, 17:30
Ти от колко дена имаш компютър,бе момиче?Естествено,че може.Какви ли не програми има в интернет,та да не говорим и такива за разбиване на пароли.

Overpowered
01-11-2009, 17:34
Чудно ми е що мойте пароли никой не ги разбира? :-o :-o
Сигурно,защото не ти е ЕГН-то,телефонния ти номер или пък 123456 :-o :D

babity
01-11-2009, 17:38
Мен почти навсякъде ми са едни и същи паролите. Имам си една - две комбинации и си ползвам само тях. Приятелите ми ги знаят, ама първо, че нямат нужда да ми бърникат из нещата или по - точно аз ги карам да го правят :D :D :D и второ, че не ме ебе кой кво ще види. Иначе преди няколко седмици без да искам налучках паролата на един от абонатите ми. Нямах к'во да правя и си поиграх. :D :D :D :D

machoka
01-12-2009, 10:33
Ако имаш елементарна компютърна грамотност, никой няма да ти знае паролата за скайп. Ако нямаш, и Господ не може да ти помогне.

Надявам се да не виждам повече теми на подобна тематика от теб.

Приятен ден.