PDA

View Full Version : Някой май ми влиза в скайпа



magi_003
01-09-2009, 21:09
ima li spored vas nqkakvi programi za razbivane na parolite v skype i moje li izob6to nqkoi da ti vleze v skype?? Kakto si sedq na kompa , i izvednaj ne6to me vpisva ,a az sam si v skype !!! 6to taka stava?
nqkoi drug sigorno vliza v moq skype... :( nqkakav savet ? iskam da ne mi vliza ... help

shadow4e
Пиши заглавията на кирилица.

Anf3tamin4o
01-09-2009, 21:32
Смени паролата :)

kpackapgo
01-09-2009, 21:39
да не би да ти спира нета за малко и от това да е .

zanik
01-09-2009, 21:43
Няма хак за разбиване на пароли :)

magi_003
01-10-2009, 14:54
az ve4e 20 pati pone sam si smenqla parolata i prodaljavam da q smenqm ... vednaj zabelqzah kak edna fr izliza ot skype i men to4no togava me vpisva6e dosta prodaljitelno... zna4i e tq!!! [pone taka si mislq] az vzeh "merki" i q mahnah ot abonatite mi ... ama tq si prodaljava ... :(

m3talmania
01-10-2009, 16:23
Единствено, което ми идва на ум е Keylogger-а. Ама и това не става, като, че ли... :? Възможно е и да е от нета, наистина и на мен се случва така понякога. :-o

Mastodont
01-10-2009, 21:45
Ако приятелката ти знае какъв ти е мейла (на който е регистриран скайп акаунта ти) може оттам да ти гледа новите пароли...

Imag1n3
01-10-2009, 22:25
Освен да си направиш парола със символи като например : ® ^ % & . Ако използва програма за кракване има да чака .. докато ти кракне паролата .. :booooomb:

magi_003
01-11-2009, 10:46
dobre da kajem 4e znae moq email i kvo ot tva ? Oba4e tq ne znae parolata na po6tata mi ... tai4e ne moje da vleze da q vidi kogato skype ti izpra6ta zabravenata parolata

ViolentSaint
01-11-2009, 11:48
Почти е невъзможно да ти се хакне скайпа. Чрез мейл или софтуер качен на твоя комп който да ти записва паролите е единствения начин.
Не вярвам приятелката ти да има кракерски умения. Възможно е и да ти е налучкала паролата. НЕ СИ СЛАГАЙТЕ ЕГН ЗА ПАРОЛА !!!

d3signer
01-11-2009, 11:52
Няма хак за разбиване на пароли :)
Нещо си в грешка :D

jambo_bs
01-11-2009, 13:10
Вече всичко е възможно. :o Препоръчвам ти като влезеш в скайп да си направиш един нов email ,НО ДА НЕ Е В abv.bg и да си смениш email - a и така .... :) Не виждам смисъл ей така да ти разбива паролите.Няма смисъл .... аз също не съм застанал да влизам в на всички акаунтите защото няма смисъл ...... за какво ми е ? 8)

shadow4e
01-11-2009, 22:15
Разчистих темата от спама /без да искам си замина и едно мнение на авторката, за което се извинявам/. Разясняването как точно се хакват пароли и даването на линкове са забранени. :)

Ето го и въпросния пост на авторката :oops:

samo da kaja 4e neznam da ima nqkakav softuer na kompa mi koito da mi zapisva parolite ... az daje za parvi pat 4uvam za takova ne6to ... dobre da kajem 4e gi zapisva i ? kak 6te mi gi razbere? Tq vednaj mi izprati nqkakav multi skype za koito tq mi spodeli , ama i az poiskah da mi go prati de ... ama ne6to ne mojah da go otvorq i taka go ostavih ... razrovete se iz vbox 7 i vijte kolko klip4eta ima kak da razbiem parolata na nqkoi .... malko me pla6at tezi klip4eta, 4esni kazano neznam na koi ve4e da vqrvam edni mi kazvat nqma takova ne6to za razbivane na paroli v skype, a drugi mi kazvat 4e ima ... na kogo da vqrvam ?!

Barbie
01-15-2009, 06:31
Аз само да си кажа - и на мен между другото много често ми се изписва, че някой вече е логнат в моя скайп. Но тъй като не се сещам кой би имал каквато и да е полза да ми влиза в скайпа, съм по-склонна да смятам, че просто е някаква грешка...

n0x
01-15-2009, 16:37
Аз само да си кажа - и на мен между другото много често ми се изписва, че някой вече е логнат в моя скайп. Но тъй като не се сещам кой би имал каквато и да е полза да ми влиза в скайпа, съм по-склонна да смятам, че просто е някаква грешка... сменяй паролата, за къв чеп ти нарушават личното пространство

kpackapgo
01-15-2009, 22:13
Хах дълго логване значи слаб компютър или нет ;) това изобщо не е признаек че някой е бил "точно сега" в скайп. Плюс това може да си пуснеш скайп едновременно от няколко компютъра Тей че ако някой влиза скайпа ти трябва да ти говорят хора без да им пишеш :) или другия вариант е тоз дето ти е влязал в скайп нищо да не прави и никога няма да разбереш че е влязал...

magi_003
01-17-2009, 11:44
da taka e, toi/tq moje da si 4ete samo kvo si pi6a s moite fr i ni6to ... moje i tova da mu e celta

PepElqShKaAa
01-19-2009, 13:25
da taka e, toi/tq moje da si 4ete samo kvo si pi6a s moite fr i ni6to ... moje i tova da mu e celta

само че като влезеш от друг комп и няма хронология :D иначе аз мн искам да чета кво са си писали другите :lol: :lol:

HipHopBlond
01-21-2009, 19:19
Варианти за проблема:

1.Или някой ти знае паролата!!!
2.Или е теърде елементарна и някой забозляк няма какво да прави и по цял ден се опитва да ти влезне в скайпа и накрая я налучква!!!
3.Или нета ти спира!!!
4.Или си влизала в скайпа си от някое място освен от вас и си оставила тикчето да те вписва, като те включи скайп.

Нещо интересно: Паролата ти на скайпа е криптирана и се държи чак на сървъра на скайп!!! Никой не може да ти я пипне ;) Нито хакери нито нищо не се бепокой, няма как да напишеш вирус за да вземеш нещо, което не можеш да стигнеш по обикновен начин :?!

Съвет:

Смени паса!!! Ако пак има нещо такова блокираш и триеш всичките ти абонати и ги адваш в нов скайп, който искрено те съветвам да си направиш!

Peace \\// и Успех!!!