PDA

View Full Version : Превод на Английски



teenteenteen310169
01-09-2009, 22:33
Моят любим празник е рожденния ми ден.Той е на 15.август.Името ми е Мария защото на този ден е големия християнски празник-Успение Богородично.Празнуват всички които носят името Мария и неговите производни.Харесва ми това че рожденния ми ден е в разгара на лятото и е гарантиран големия купон.Най много обичам да получавам подаръци от моите близки и приятели.Те винаги знаят с какъв подарък да ме изненадат и наистина да ме впечетлят.Моят teen идол-Joe Jonas също има рожден ден на 15 август което ме прави щастлива.Знам че много момичета ми завиждат-харесва ми!

sadsad
01-10-2009, 09:41
Моят любим празник е рожденния ми ден.Той е на 15.август.Името ми е Мария защото на този ден е големия християнски празник-Успение Богородично.Празнуват всички които носят името Мария и неговите производни.Харесва ми това че рожденния ми ден е в разгара на лятото и е гарантиран големия купон.Най много обичам да получавам подаръци от моите близки и приятели.Те винаги знаят с какъв подарък да ме изненадат и наистина да ме впечетлят.Моят teen идол-Joe Jonas също има рожден ден на 15 август което ме прави щастлива.Знам че много момичета ми завиждат-харесва ми!
My favourite day is my birthday.It's on 15th august.My name is Maria because in this day is the big Christian holiday - Assumption(за това не съм сигурна).Celebrate everyone who have name Maria and his derivatives.I like that my birthday is in the climax of the summer and it's guaranteed the big party.I like most many presents form my relatives and friends.They know ever how to surprise me and really impress me.My teen idol is Joe Jonas, he also have birthday on 15th august, which make me happy.I know that many girls envy me - I like it !

molika
01-10-2009, 15:16
и :-o