PDA

View Full Version : съветт!плс!



byby0202
01-10-2009, 06:33
Hi all,pritesnqvam se za ne6o,zna4i,zapoznah gadjeto mi s moita fr,posle po skype,moq mi kaza:kuv e toq ko4 deto be6e s tebe dnes,mn e grozna i t.n.Dokato mi go kazva6e az govoreh po skype s drygata mi fr/M./ i i kazah,6ot mi stana mn gadno vs.M. kazala na momi4eto,koeto be6e obideno ot gadjeto mi i tq kazala na neinata nai-dobra fr/koqto mn mrazi moito gadje/i sa dignal takuv skandal,4e nqa nakude.I sq me pritesnqva,4e az sum vinovna za vs :( i sq sig 6e me zareje moq,puk az durja mn na nego :( daite suvet,kakvo da pravq?

PreciousDiamond
01-10-2009, 07:03
Ти пък как ше позволяваш на гаджето си да говори така за приятелката ти ? Следващия път му се скарай малко , кажи му да си пази мнението за себе си , все пак това ти е приятелка нали ? ... :?

byby0202
01-10-2009, 07:09
Ти пък как ше позволяваш на гаджето си да говори така за приятелката ти ? Следващия път му се скарай малко , кажи му да си пази мнението за себе си , все пак това ти е приятелка нали ? ... :? az my se skarah i go naredih,ama toi vika:aii izlizam,ne iskam da se karame

littlebaby
01-10-2009, 07:10
Ха,той пък ако те зареже заради това,значи няма кой знае кви чувства към теб...
А иначе твойта приятелка не трябва да ти се сърди,за всеки представата за красота е различна.Гаджето ти може да я намира за не толкова симпатична,някой друг може да я мисли за мис свят ...
Онва пък третото момиче кво се меси :lol:

depressedgirl
01-10-2009, 07:14
това че е убидил приятелката ти е много неотговорно
той трябва да си мери приказките и дори да не харесва приятелката ти заради теб трябва да я търпи
това че всичките ти приятелки са си казали за това се разбира че не могат да пазят тайна и явно не можеш да им имаш доверие когато им казваш нещо
другото което е че за една глупости гаджето ти може да те зареже
щом за такова малко нещо би те зарязал значи той е с теб просто така
не държи на теб
Успех

tan0
01-10-2009, 07:21
Hi all,pritesnqvam se za ne6o,zna4i,zapoznah gadjeto mi s moita fr,posle po skype,moq mi kaza:kuv e toq ko4 deto be6e s tebe dnes,mn e grozna i t.n.Dokato mi go kazva6e az govoreh po skype s drygata mi fr/M./ i i kazah,6ot mi stana mn gadno vs.M. kazala na momi4eto,koeto be6e obideno ot gadjeto mi i tq kazala na neinata nai-dobra fr/koqto mn mrazi moito gadje/i sa dignal takuv skandal,4e nqa nakude.I sq me pritesnqva,4e az sum vinovna za vs :( i sq sig 6e me zareje moq,puk az durja mn na nego :( daite suvet,kakvo da pravq?
bati sapunkta abe hora teq uspi ne sa samo za govorene zapushvaite gi ot vreme na vreme

littlebaby
01-10-2009, 07:30
това че е убидил приятелката ти е много неотговорно
той трябва да си мери приказките и дори да не харесва приятелката ти заради теб трябва да я търпи
това че всичките ти приятелки са си казали за това се разбира че не могат да пазят тайна и явно не можеш да им имаш доверие когато им казваш нещо
другото което е че за една глупости гаджето ти може да те зареже
щом за такова малко нещо би те зарязал значи той е с теб просто така
не държи на теб
Успех
Не съм съгласна.Да,обидил я е,но не е длъжен да я харесва.Казал е това,което мисли.Авторката,ако не се беше раздрънкала,нямаше да станат тези сапунки...

PreciousDiamond
01-10-2009, 07:32
това че е убидил приятелката ти е много неотговорно
той трябва да си мери приказките и дори да не харесва приятелката ти заради теб трябва да я търпи
това че всичките ти приятелки са си казали за това се разбира че не могат да пазят тайна и явно не можеш да им имаш доверие когато им казваш нещо
другото което е че за една глупости гаджето ти може да те зареже
щом за такова малко нещо би те зарязал значи той е с теб просто така
не държи на теб
Успех
Не съм съгласна.Да,обидил я е,но не е длъжен да я харесва.Казал е това,което мисли.Авторката,ако не се беше раздрънкала,нямаше да станат тези сапунки...

Тя не е казала , че е длъжен да я харесва, а че трябва да се опита да я търпи (: Има разлика :-o

littlebaby
01-10-2009, 08:06
това че е убидил приятелката ти е много неотговорно
той трябва да си мери приказките и дори да не харесва приятелката ти заради теб трябва да я търпи
това че всичките ти приятелки са си казали за това се разбира че не могат да пазят тайна и явно не можеш да им имаш доверие когато им казваш нещо
другото което е че за една глупости гаджето ти може да те зареже
щом за такова малко нещо би те зарязал значи той е с теб просто така
не държи на теб
Успех
Не съм съгласна.Да,обидил я е,но не е длъжен да я харесва.Казал е това,което мисли.Авторката,ако не се беше раздрънкала,нямаше да станат тези сапунки...

Тя не е казала , че е длъжен да я харесва, а че трябва да се опита да я търпи (: Има разлика :-o
Да,има разлика.Отношението му по-скоро е било некоректно,а не неотговорно.Говорех,че не е необходимо,чак толкова да си мери приказките.След като не харесваш някой,едва ли ще можеш да го търпиш...

elsy
01-10-2009, 10:13
Баси сериала, нищо не разбрах 8-)

Lysit0
01-10-2009, 10:30
Не е трябвало да казваш на приятелката си.Относно oбидата....аз бих зарязала гаджето си,ако се усмели да обиди моите приятели и приятелки...

GotTheLife
01-10-2009, 10:33
как ще държиш на човек който не уважава приятелите ти??!! това показва колко държи и на теб...

TheRunaway
01-10-2009, 10:35
Баси сериала, нищо не разбрах 8-)
me 2
Едното момиче казало на другото момиче, че третото момиче е казало за първото момиче, че е не знам си к'ва, пък тя от друга страна казала нещо за второто момиче, като го мислело всъщност за третото.. 8-)

elsy
01-10-2009, 10:43
Баси сериала, нищо не разбрах 8-)
me 2
Едното момиче казало на другото момиче, че третото момиче е казало за първото момиче, че е не знам си к'ва, пък тя от друга страна казала нещо за второто момиче, като го мислело всъщност за третото.. 8-)
:lol: :lol:

soul1199
01-10-2009, 10:49
Баси сериала, нищо не разбрах 8-)
me 2
Едното момиче казало на другото момиче, че третото момиче е казало за първото момиче, че е не знам си к'ва, пък тя от друга страна казала нещо за второто момиче, като го мислело всъщност за третото.. 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

ShaLqLqLqXa
01-10-2009, 11:44
Ако той те зареже заради това, мисли си колко държи на теб. А това, че си казала не е много хубаво, но все пак си била искрена. :) Ето това вече е хубаво.

m3ch3ncee
01-10-2009, 11:58
Нищо не схванах.. :lol: Явно поредната детска драма...

gLoRiOuS_aNGeL
01-10-2009, 13:58
Ми тва ше ти покаже,че като чуеш нещо не трябва да си кат малките деца и да го разкажеш на вс..
Постъпката ти е супер глупава..Сега си носи последствията!

azz_azz
01-10-2009, 21:12
Hi all,pritesnqvam se za ne6o,zna4i,zapoznah gadjeto mi s moita fr,posle po skype,moq mi kaza:kuv e toq ko4 deto be6e s tebe dnes,mn e grozna i t.n.Dokato mi go kazva6e az govoreh po skype s drygata mi fr/M./ i i kazah,6ot mi stana mn gadno vs.M. kazala na momi4eto,koeto be6e obideno ot gadjeto mi i tq kazala na neinata nai-dobra fr/koqto mn mrazi moito gadje/i sa dignal takuv skandal,4e nqa nakude.I sq me pritesnqva,4e az sum vinovna za vs :( i sq sig 6e me zareje moq,puk az durja mn na nego :( daite suvet,kakvo da pravq?



Ако той държеше на теб никога не би говорил за приятелката ти така просто ако питаш мен приятеля ти е комплексар и от нямане на кво да прави нарежда твоите приятелки.Извинявай тва е мое лично мнение ама нормално момче което държи на приятелката си не би допуснало да говори подобни глупости за приятелките и.

balu4ka
01-10-2009, 21:22
Такъв човек,не цени дори и теб :?