PDA

View Full Version : изредете...



girl88
01-10-2009, 06:42
от кои продукти (коя козметика) сте разочаровани и никога повече не бихте си ги купили
избройте тези за които се сещате (шампоани, спирали, кремове за лице, избелващ гел или паста за зъби и пр)
а в друга графа изредете тези продукти от които сте доволни и с желание бихте препоръчали :)

mynichka
01-10-2009, 07:05
доволна съм от нещата на Nivea, Garnier..
до сега не съм си купувала нещо от което съм останала разочерована :)

BlackWings
01-10-2009, 09:04
Не се сещам за нищо , от което не съм доволна и повече не бих си купила. Освен може би да кажа , не си купувайте нискокачествена декоративна козметика от магазните за 1 лев :?
Много съм доволна и препоръчвам шампоана ,балсама и маската Gliss Kuur на Schwarckopf :)

Dundy
01-10-2009, 10:08
Не се сещам за нищо , от което не съм доволна и повече не бих си купила. Освен може би да кажа , не си купувайте нискокачествена декоративна козметика от магазните за 1 лев :?
Много съм доволна и препоръчвам шампоана ,балсама и маската Gliss Kuur на Schwarckopf :)
да и на мен тези ми помогнаха обаче посл майка ми си взе един шампоан пак на глисс за кафява коса,ама с него съм си мила косата само 1 седмица и ми ставаше мн мазна косата

ELiTyYy
01-10-2009, 10:28
...аз ще напиша за козметиката за лице...
Доволна съм от clean and clear...и тампоните на гарниер ...но от няколко дена нещо явно ми става на кожата..и като се намажа с тея тампони ми се омазнява лицето...сиг понеже ще ми идва...

не съм доволна от """ bye bye spot!" ... на нивея..

darla
01-10-2009, 10:31
NE sum dovolna ot produktite na Nivea.ama nikak!
Dovolna sum ot produktite na Garnier,Yves Rocher,L'oreal...za tezi se se6tam sega!

BloomF
01-10-2009, 10:31
Не съм доволна от шампоана Шаума(ся само за него се сещам)!

6emet4e
01-10-2009, 10:33
В момента не се сещам за нещо от което да съм чак разочарована.

Много съм доволна от една серия на марка "Eveline" за почистване на лицето-супер добре почиства като цяло,почиства и лицето от всякакви пъпки и такива работи. Ако някой има интерес,мога да дам малко по-подробна информация.
Доволна съм също от някои спирали на Avon.

sladka__droga
01-10-2009, 11:23
Не съм доволна от шампоаните на Head and shoulders -- Появява ми се пърхот от тях.И никога повече не бих направила грешката да си ги купя!

GotTheLife
01-10-2009, 11:39
ЕЙВЪН са пълни л*йна :x

3oPuTy
01-10-2009, 12:04
Не съм доволна от козметиката на Орифлейм :o Шампоаните са ужасни,балсамите също ... а от една от маските им за коса съм направо отвратена :o Измих се 1 път и косата ми започна да пада :o След това ми се наложи да ходя при специалист,пиех разни витамини,мажех се с някви мазила,в продължение на месец ходех през ден на фризьор за да ми прави разни масажи,маски и други глупости,които ми излизаха златни ... Абе просто ужас!!!
Единствено съм доволна от горещото олио с кокос и оризово мляко на Орифлейм и горещо го препоръчвам на всички момичета :-)
Доволна съм от шампоаните,балсамите и почистващите продукти за лице на Нивеа,балсамите на Gliss и Dove,душ-геловете,шампоаните,балсам ите,маските за коса и лице на Ейвън
....
За сега се сещам за тези неща :)

masal
01-10-2009, 12:07
ЕЙВЪН са пълни л*йна :x

darla
01-10-2009, 12:14
^neusporim fakt!!!!

3oPuTy
01-10-2009, 12:20
^neusporim fakt!!!!
А защо да е неуспорим факт?!
Това,че на някои хора не им харесва козметиката на Ейвън,не означава,че при всички е така!!!
Айде не говорете от името на всички!!! :x

shell
01-10-2009, 12:21
доволна съм от досат от нещата на Ейвън и ще продължавам да си ги купувам-сенките за очи,спиралите,гланцовете,д ш геловете и лосионите.Харесвам продуктите на Тафт,козметиката на Мейбълин,Макс фактор,доволна съм и от най-обикновената розова вода и хума :grin: Довална съм от хининовата вода на АДДА и къната та АФТАБ,харесвам лаковете на Манхатън,доволна съм и от тези продукти на Гарниер,които съм опитвала.
Не съм много очаромана от някои продукти на Орифлейм,къната на Арома е отвратителна :-x ,на Флормар гланцовете май не са нущо особено. и за сега това се сещам

cherrypezz
01-10-2009, 12:50
Ейвън не са ми особено приятни.

darla
01-10-2009, 12:52
^neusporim fakt!!!!
А защо да е неуспорим факт?!
Това,че на някои хора не им харесва козметиката на Ейвън,не означава,че при всички е така!!!
Айде не говорете от името на всички!!! :x

Nqkude da pro4ete "vsi4ki" ili "nikoi" ta preceni,4e govorim ot imeto na vsi4ki!!!A i ako pone maaalko si ogramotena ot kum ka4etsvena kozmetika(za kozmetikata im govorq,ne du60gelove i t.n) 6te si na dr mnenie!

3oPuTy
01-10-2009, 13:34
^neusporim fakt!!!!
А защо да е неуспорим факт?!
Това,че на някои хора не им харесва козметиката на Ейвън,не означава,че при всички е така!!!
Айде не говорете от името на всички!!! :x

Nqkude da pro4ete "vsi4ki" ili "nikoi" ta preceni,4e govorim ot imeto na vsi4ki!!!A i ako pone maaalko si ogramotena ot kum ka4etsvena kozmetika(za kozmetikata im govorq,ne du60gelove i t.n) 6te si na dr mnenie!
Ми под "неуспорим факт",какво би следвало да се разбира?!
А иначе авторката пита за душ-гелове,маски,шампоани,почи тващи продукти,кремове и прочие,а не за сенки,спирали,пудри и други подобни!!!
Освен това не мисля,че си човека,който може да каже на какво ниво съм "ogramotena ot kum ka4estvena kozmetika" :) Все пак нито ме познаваш,нито знаеш,каква козметика имам и използвам,нито нищо ... ;)
И като за последно - Всеки е различен,всеки харесва различни продукти,кожата на всеки понася различни неща и всеки си има мнение,така че спора е безсмислен!!!


П.П.Щом има хора,които са доволни от тази козметика значи факта не е неуспорим ;) Но както вече казах от спорове полза няма :)





И за да не се получи спам - шампоаните на Head and Shoulders и Wash & Go също са в черния ми списък :) По-големи боклуци предлагани на българския пазар от тях НЯМА!!! :?

masal
01-10-2009, 13:37
^neusporim fakt!!!!
А защо да е неуспорим факт?!
Това,че на някои хора не им харесва козметиката на Ейвън,не означава,че при всички е така!!!
Айде не говорете от името на всички!!! :x

Nqkude da pro4ete "vsi4ki" ili "nikoi" ta preceni,4e govorim ot imeto na vsi4ki!!!A i ako pone maaalko si ogramotena ot kum ka4etsvena kozmetika(za kozmetikata im govorq,ne du60gelove i t.n) 6te si na dr mnenie!
Ми под "неуспорим факт",какво би следвало да се разбира?!
А иначе авторката пита за душ-гелове,маски,шампоани,почи тващи продукти,кремове и прочие,а не за сенки,спирали,пудри и други подобни!!!
Освен това не мисля,че си човека,който може да каже на какво ниво съм "ogramotena ot kum ka4estvena kozmetika" :) Все пак нито ме познаваш,нито знаеш,каква козметика имам и използвам,нито нищо ... ;)
И като за последно - Всеки е различен,всеки харесва различни продукти,кожата на всеки понася различни неща и всеки си има мнение,така че спора е безсмислен!!!


П.П.Щом има хора,които са доволни от тази козметика значи факта не е неуспорим ;) Но както вече казах от спорове полза няма :)





И за да не се получи спам - шампоаните на Head and Shoulders и Wash & Go също са в черния ми списък :) По-големи боклуци предлагани на българския пазар от тях НЯМА!!! :? Kakto ti ne si dovolna ot oriflame taka i nie imame pravo da ne sme dovolni ot avon.Ok?Ili i tova ne moje?Znae6 li ne mi otgovarqy ne me interesuva mnenieto ti! 100% 4e si nqkoq distributorka na avon,a i za men katalojnata kozmetika e nay lo6iq variant da si kupq ne6to.

3oPuTy
01-10-2009, 13:47
Kakto ti ne si dovolna ot oriflame taka i nie imame pravo da ne sme dovolni ot avon.Ok?Ili i tova ne moje?Znae6 li ne mi otgovarqy ne me interesuva mnenieto ti! 100% 4e si nqkoq distributorka na avon,a i za men katalojnata kozmetika e nay lo6iq variant da si kupq ne6to.
1.НЕ!Не съм дистрибуторка,а и не мисля да ставам :?
2.Съгласна съм,че всеки има право на мнение,но израза "неуспорим факт" просто не беше на място!!!Неуспорим ще е ако ВСИЧКИ са съгласни с мнението ти или това на Дарла,но както се забелязва дори само от темата това не е така!

masal
01-10-2009, 15:02
Kakto ti ne si dovolna ot oriflame taka i nie imame pravo da ne sme dovolni ot avon.Ok?Ili i tova ne moje?Znae6 li ne mi otgovarqy ne me interesuva mnenieto ti! 100% 4e si nqkoq distributorka na avon,a i za men katalojnata kozmetika e nay lo6iq variant da si kupq ne6to.
1.НЕ!Не съм дистрибуторка,а и не мисля да ставам :?
2.Съгласна съм,че всеки има право на мнение,но израза "неуспорим факт" просто не беше на място!!!Неуспорим ще е ако ВСИЧКИ са съгласни с мнението ти или това на Дарла,но както се забелязва дори само от темата това не е така! Emi li4no za men sa nepopravimi bokluci koy kakvoto 6te da kazva.I avon i oriflame.

t0nit0yy
01-10-2009, 15:58
мене тея на Ейвън ми харесват, и то много :) почти всичко ми е на Ейвън. Не ми харесва шампоанът на Wash & Go- омазнява ми се косата от него. :-D Но пък има едни лосиони за тяло на Ейвън които обожаваам :grin: :-D :)

darla
01-10-2009, 16:54
^neusporim fakt!!!!
А защо да е неуспорим факт?!
Това,че на някои хора не им харесва козметиката на Ейвън,не означава,че при всички е така!!!
Айде не говорете от името на всички!!! :x

Nqkude da pro4ete "vsi4ki" ili "nikoi" ta preceni,4e govorim ot imeto na vsi4ki!!!A i ako pone maaalko si ogramotena ot kum ka4etsvena kozmetika(za kozmetikata im govorq,ne du60gelove i t.n) 6te si na dr mnenie!
Ми под "неуспорим факт",какво би следвало да се разбира?!
А иначе авторката пита за душ-гелове,маски,шампоани,почи тващи продукти,кремове и прочие,а не за сенки,спирали,пудри и други подобни!!!
Освен това не мисля,че си човека,който може да каже на какво ниво съм "ogramotena ot kum ka4estvena kozmetika" :) Все пак нито ме познаваш,нито знаеш,каква козметика имам и използвам,нито нищо ... ;)
И като за последно - Всеки е различен,всеки харесва различни продукти,кожата на всеки понася различни неща и всеки си има мнение,така че спора е безсмислен!!!


П.П.Щом има хора,които са доволни от тази козметика значи факта не е неуспорим ;) Но както вече казах от спорове полза няма :)





И за да не се получи спам - шампоаните на Head and Shoulders и Wash & Go също са в черния ми списък :) По-големи боклуци предлагани на българския пазар от тях НЯМА!!! :?

I koi kaza,4e NQMA?v slu4aq-TI>az su6to ne gi haresvam,de,no sega ti se izkazva6 ma6tabno...a na mene pravi6 zabelejka... :lol:

3oPuTy
01-10-2009, 17:52
^neusporim fakt!!!!
А защо да е неуспорим факт?!
Това,че на някои хора не им харесва козметиката на Ейвън,не означава,че при всички е така!!!
Айде не говорете от името на всички!!! :x

Nqkude da pro4ete "vsi4ki" ili "nikoi" ta preceni,4e govorim ot imeto na vsi4ki!!!A i ako pone maaalko si ogramotena ot kum ka4etsvena kozmetika(za kozmetikata im govorq,ne du60gelove i t.n) 6te si na dr mnenie!
Ми под "неуспорим факт",какво би следвало да се разбира?!
А иначе авторката пита за душ-гелове,маски,шампоани,почи тващи продукти,кремове и прочие,а не за сенки,спирали,пудри и други подобни!!!
Освен това не мисля,че си човека,който може да каже на какво ниво съм "ogramotena ot kum ka4estvena kozmetika" :) Все пак нито ме познаваш,нито знаеш,каква козметика имам и използвам,нито нищо ... ;)
И като за последно - Всеки е различен,всеки харесва различни продукти,кожата на всеки понася различни неща и всеки си има мнение,така че спора е безсмислен!!!


П.П.Щом има хора,които са доволни от тази козметика значи факта не е неуспорим ;) Но както вече казах от спорове полза няма :)





И за да не се получи спам - шампоаните на Head and Shoulders и Wash & Go също са в черния ми списък :) По-големи боклуци предлагани на българския пазар от тях НЯМА!!! :?

I koi kaza,4e NQMA?v slu4aq-TI>az su6to ne gi haresvam,de,no sega ti se izkazva6 ma6tabno...a na mene pravi6 zabelejka... :lol:
Говоря за МОЯ ЧЕРЕН СПИСЪК => за МЕН няма по-големи боклуци в България от тях!!!

sodomicdream
01-10-2009, 22:03
Значи.. засега съм доволна само от Нивеа и Дав...
Казвам за себе си само, защото кожата ми е ужасно чувствителна и не всичко ми понася :o
От Ейвън получих неповторима алергия от един тъп гланц за устни и не можах да се оправя в продължение на половин година... От орифлейм пък с помощта на един лосион за тяло пак се повтори това, но не беше толкова дълга фазата ми на лекуване :x

Lord
01-11-2009, 14:20
Dovolen sam ot produktite na zeda,
gel protiv pyrhot i phito gel protiv kosopad

http://www.topobiavi.com/index.php?action=show_adv&id=29984[/list]

http://www.topobiavi.com/index.php?action=show_adv&id=54653

donkihot
01-11-2009, 14:24
доволна съм от продуктите на амуей,нивея,гарниер,шварзк пф,биле,българска роза....
не съм доволна от...всякакъв вид фон дио тени,пудри,коректори и т.н...

st1ka
01-11-2009, 14:37
..

leidymimi
01-11-2009, 14:40
няма такива неща от който не съм доволна,защото аз първо разпитвам и чак тогава си го копувам.

Sissy90
01-11-2009, 15:51
Купих си някакъв интимен сапун - продавачката ми каза, че го купували много, защото е голяма опаковка и бил на сметка. Беше отвратителен, затова от тук нататък - само Лактацид :grin:
От крем за лице на Avon бяха ми се получили едни дребни пъпчици по лицето - поне си мисля, че е от него, защото друга козметика за лице не съм ползвала по това време.
Бях получила алергия към бебешко олио на Event. От тогава не ползвам такова нещо, само лосион или мляко за тяло.
Много харесвам черните моливи за очи на Тренди - меки са и лесно се слагат. На Avon рол-оните също ми вършат добра работа. Май това се сещам за сега :)