PDA

View Full Version : музиката



xxtruelovexx
01-10-2009, 12:19
Извинявайте ако съм сбъркала папката, в която трябва да пиша, но съм нова във този форум и е заради това... Та, искам да се запозная с хора, които свирят на някакви музикални инструменти.... Аз свиря на китара и това ми е живота... Въпреки че примерно класа ми не оценява музиката ми и когато ги поканя на мои концерт и тя ооооо да бе ... и ми е много гадно. Та предпокагам че има и други такива случаи.. Хора, колкото и да не зачитат това, което правите...винаги се променя в бъдеще ако успеете... само трябва да се докажете и да ги впечатлите по някакъв начин! Доскоро се дърпах назад..бях пуснала една тема "те ме отхвърлят" и искам да благодаря на хората, които ми помогнаха и ми писаха на лично..винаги има светлина в тунела... не че сега класа ми се занимават с мене, но до някаква степен разбраха какво искам да им кажа... Но винаги хората, които се занимават с едно и също нещо са склонни да се разбират.... затова пиша тука.. който се занимава с музика нека ми пише на skype ми katiecassidy_ и се надявам че ще намерим много общи теми... Давам ви и едно линк-че с мой видеоклип, да ми кажете какво мислите.... благодаря ви!
линк:
http://www.youtube.com/watch?v=bwXrL3Ehja4&feature=channel_page

:-$ Мони

SunShinePearl
01-10-2009, 15:55
наистина мн добре се е получило.. :-) и аз свиря на китара и пея и знам какво означава това да е живота ти успех и да не се отказваш и не ги слушай другите! :)