PDA

View Full Version : the end



krem4e
01-10-2009, 12:31
yes.

RullzZz
01-10-2009, 12:41
Амъъъ така един деликатен въпрос.. на колко годинки си ???

krem4e
01-10-2009, 12:51
Амъъъ така един деликатен въпрос.. на колко годинки си ???

18

darla
01-10-2009, 12:53
"ima luna" vika :lol: ....mi iz4akaite lunnoto zatumnenie togava!

miminky
01-10-2009, 12:53
отидете в мазата. ..защо ти не отидеш у тях?

lifelesscorpse
01-10-2009, 12:56
vijte se.nqma za6to da se strahuva6.namerete po-skytano mestence i gotovo.kvo tolkova?...

zay4e
01-10-2009, 13:26
mi ti si pisala "...6te se vidim s gadjeto blizo do nas..." 6tom samo 6te se vidite kyv e problema xaxa :-D

aciko
01-10-2009, 13:32
И за какво ще ти тежи на съвеста,че ще влиза у вас,и какво като баба ти и дядо ти са отгоре,на 15 години си станала,разбирам да беше на 10.
Покани го у вас на чайче,на количка хохохо 8-)

Mi6inka
01-10-2009, 13:44
ъъъъъ.... ама сериозно ли ? :? ИИ какво ако го поканиш у вас,да пиете.. сокче,кафе,или там каквото е... И какво като баба ти и дядо ти живеят отгоре,просто твой приятел ти идва на гости... иначе те оставят да живееш сама в апартамент,но е... странно (май)момче да ти идва на гости,било то само за едно кафе... Нещо не ми се нрави историята ти

gLoRiOuS_aNGeL
01-10-2009, 13:47
Ако толкова се притесняваш, ходете другаде! Кажи,че ше си наблизо и такам!

Jumbie483
01-10-2009, 14:36
''има луна'' - и тя така осветява, че се вижда всичко... ох милата..ти виждала ли си нощ без луна ?!

pandelka
01-10-2009, 14:46
То пък нали голям риск ... и като те видят к'во.Просто си с някъв приятел!? 8) :-o

cherinka
01-10-2009, 14:47
Големи гавраджии сте всички.
БАН за вас!

D0ll
01-10-2009, 15:07
до вас някъде няма ли кафене?Ако има наблизо отидете там,хем ще сте на затворено,няма да ви видят съседите,хем ще е на топличко :)

Victorya
01-10-2009, 15:12
Доста бедно си обосновала историята си.Вие за какво ще се виждате?!Ако е само за по 1 сок...това може и у вас да стане...Не схващам...

krem4e
01-10-2009, 16:48
с това,че има луна,исках да кажа че е много красиво :lol: :lol: :lol:

aciko
01-10-2009, 16:54
Уааау уау,сега и законите на физиката ли ще развиваш 8-)

А заглавието ми се струва малко странно: Много е рисковано - Ти все едно банка ще ограбваш 8-)

Lysit0
01-10-2009, 16:57
Луната да не е прожектор? :D
Идете по-надалече от вас тогава....

angelcheeee_93
01-10-2009, 16:58
ако е прекалено светло,то ще рече че е прекалено рисковано за теб-->в такъв случай недей!
ако светлината е в нормални количества (така да се изразя :-D :D )
--->тогава се вижте...знам ли...идете на някое по-закрито местенце и не стойте много дълго,за да не станат рисковете по-големи :)

aciko
01-10-2009, 16:59
Абе кво сте се разписали и вия,не виждате ли,че авторката е Мега тъпо парче.

elsy
01-10-2009, 17:01
У вас не искаш, навън ти е рисковано, еми... отивайте у тях тогава 8-)

aciko
01-10-2009, 17:02
У вас не искаш, навън ти е рисковано, еми... отивайте у тях тогава 8-)
Другия вариант е,да се скрият у некой казан,близо до тях :lol:

chokolate_girl
01-10-2009, 17:05
Абе кво сте се разписали и вия,не виждате ли,че авторката е Мега тъпо парче.

А ти какво?опитваш се да се самоизтъкнеш ли?
темите се пускат,за да се дават мнения :!:
а ти твоето,можеш спокойно да го запазиш за себе си,без да настройваш другите да го правят,ако обичаш :!: аре сега довиждане и
по-внимателно с репликите!

elsy
01-10-2009, 17:06
У вас не искаш, навън ти е рисковано, еми... отивайте у тях тогава 8-)
Другия вариант е,да се скрият у некой казан,близо до тях :lol:
И зад някое дърво става, стига да не е прекалено дребно, че ако някой гледа с бинокъл от терасата - ще ги хване :lol: :lol:

aciko
01-10-2009, 17:07
Абе кво сте се разписали и вия,не виждате ли,че авторката е Мега тъпо парче.

А ти какво?опитваш се да се самоизтъкнеш ли?
темите се пускат,за да се дават мнения :!:
а ти твоето,можеш спокойно да го запазиш за себе си,без да настройваш другите да го правят,ако обичаш :!: аре сега довиждане и
по-внимателно с репликите!
Епа ако искам ще си го запаза,ма!
Чак пък ме изпраща и да си хода,яла ми набий една чекия и ще си ида,ха.

aka6a_vamp
01-10-2009, 17:08
в храсталака е голем купон 8-)

aciko
01-10-2009, 17:11
в храсталака е голем купон 8-)
У некой обрасъл чемшир 8-)

soul1199
01-10-2009, 17:17
riskyvai,i kfo tolkova,4e ima lyna,tukmo po qko,tolkova li nqate 6ori ili zavesi,kvo tolkova da e y vas :shock:

cherinka
01-10-2009, 17:38
В Нигерия растат банани?

ArtOfTrance
01-10-2009, 17:44
Не всички негри са от Нигерия ;).

beb4yy
01-10-2009, 17:56
"ima luna" vika :lol: ....mi iz4akaite lunnoto zatumnenie togava! :lol: :lol: :lol: метни кърпа на луната :D и я покрий да не свети

unknown1
01-10-2009, 18:07
Родителите ми работят в Испания и никога не са си вкъщи,та тази вечер ще се видим с гаджето близо до нас,но ме е страх някой от съседите да не ни види и да се чуе нещо.Ще ме попитате- ''защо пред вас?излезте другаде?''
Не може другаде,не ме пускат късно вечерта да излизам.
ИЛи ще предложите да идем у нас--->и това не става,на другия етаж живеят баба ми,дядо ми и малката ми сестра,пък и не искам момче да идва вкъщи и без това после ще ми тежи на съвестта.Още не му е времето за такава среща.И друг път сме се виждали по този начин(до нас),но този път е доста така светло(има луна) и е много рисковано,но няма друг начин и няма и да има за сега.И остава или да не се виждаме или да рискуваме?И въобще изключете варианта да влезем у нас,защото категорично съм го отхвърлила и няма да се съглася.
Та въпроса ми е,дали да рискувам?
според вас???? Благодаря предварително на всички ,които ще помогнат по някакъв начин.
А защо е нужно цялото това криене?Нормално е да си имаш гадже. на 15:)Според мен просто трябва обясниш нещата на баба ти и дядо то(че си имаш приятел и искаш да можеш да се виждаш с него и да си поговорите
да те пускат навън макар и с вечерен час),а ако след това те не проявят разбиране мисли как да се виждате без да знаят.:)

krem4e
01-10-2009, 18:12
Родителите ми работят в Испания и никога не са си вкъщи,та тази вечер ще се видим с гаджето близо до нас,но ме е страх някой от съседите да не ни види и да се чуе нещо.Ще ме попитате- ''защо пред вас?излезте другаде?''
Не може другаде,не ме пускат късно вечерта да излизам.
ИЛи ще предложите да идем у нас--->и това не става,на другия етаж живеят баба ми,дядо ми и малката ми сестра,пък и не искам момче да идва вкъщи и без това после ще ми тежи на съвестта.Още не му е времето за такава среща.И друг път сме се виждали по този начин(до нас),но този път е доста така светло(има луна) и е много рисковано,но няма друг начин и няма и да има за сега.И остава или да не се виждаме или да рискуваме?И въобще изключете варианта да влезем у нас,защото категорично съм го отхвърлила и няма да се съглася.
Та въпроса ми е,дали да рискувам?
според вас???? Благодаря предварително на всички ,които ще помогнат по някакъв начин.
А защо е нужно цялото това криене?Нормално е да си имаш гадже. на 15:)Според мен просто трябва обясниш нещата на баба ти и дядо то(че си имаш приятел и искаш да можеш да се виждаш с него и да си поговорите
да те пускат навън макар и с вечерен час),а ако след това те не проявят разбиране мисли как да се виждате без да знаят.:)

точно ,защото не проявяват разбиране,затова търся друг начин.

unknown1
01-10-2009, 18:43
А родителите ти?Защо не се опиташ да им обясниш на тях?И не можах да разбера как така не те пускат да излизаш,но все пак ще излезеш пред вас?Като цяло не си обяснила нещата добре....

vesito13
01-10-2009, 18:51
И когато си пред вас ти всъщност не си излязла , но поради луната ти е прекалено светло , мхм ясно :-o

krem4e
01-10-2009, 18:52
А родителите ти?Защо не се опиташ да им обясниш на тях?И не можах да разбера как така не те пускат да излизаш,но все пак ще излезеш пред вас?Като цяло не си обяснила нещата добре....


unknown1
01-10-2009, 19:00
Е на дискотека в 3 следобед ли ходиш??Значи все пак понякога те пускат и по тъмно?Просто настоявай да можеш да излизаш вечер макар и с вечерен час.Все ще склонят,просто ти трябва да успееш да ги убедиш,че си отговорна и ,че можеш да се грижиш за себе си.

Re5peC7
01-10-2009, 19:03
оглеждай се за шпиони по дърветата :smt027

vesito13
01-10-2009, 19:04
Не знам дали си споменала вече , но един въпрос защо да не се видите през деня , когато е светло и те пускат да излизаш ?

krem4e
01-10-2009, 19:08
[quote="vesito13"][b]Не знам дали си споменала вече , но един въпрос защо да не се видите през деня , когато е светло и те пускат да :-o

6emet4e
01-10-2009, 19:55
Не знам дали си споменала вече , но един въпрос защо да не се видите през деня , когато е светло и те пускат да излизаш ?

защото съм на училище и се връшам следобяд и нямам достатъчно време,трябва да чистя вкъщи,трябва да уча...това остава за сега
нз и аз

А не можеш ли да си организираш така нещата,че да имаш достатъчно време.Примерно да учиш вечерта или там когато се прибереш. :-o

Иии извинявай за въпроса,но вие кво ще правите вечерта навън на тея минусови температури?! :shock:

krem4e
01-10-2009, 20:00
[ :-o :P

FucKtheSyStem
01-10-2009, 22:22
ем просто да си пожелаем лека нощ и да разменим няколко целувки...

ахахах...СМС-и и въздушни целувки и готово :D Щом е толкова "рисковано" 8-) Представям си к`ва тема ще напишеш ако решиш да ограбваш банка.. 8-) 8-)

elsy
01-10-2009, 22:24
И кво, къде се срещнахте в крайна сметка? :lol:

SunShinePearl
01-10-2009, 23:31
ако е прекалено светло,то ще рече че е прекалено рисковано за теб-->в такъв случай недей!
ако светлината е в нормални количества (така да се изразя :-D :D )
--->тогава се вижте...знам ли...идете на някое по-закрито местенце и не стойте много дълго,за да не станат рисковете по-големи :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: не мн смешно ми стана :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: иначе съм съгласна с мнението

SunShinePearl
01-10-2009, 23:35
"ima luna" vika :lol: ....mi iz4akaite lunnoto zatumnenie togava! :lol: :lol: :lol: метни кърпа на луната :D и я покрий да не свети
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: хора с тая тема ме убихте тотално :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
П.П сри за спама

BigFakeSmile
01-11-2009, 06:10
vijte se.nqma za6to da se strahuva6.namerete po-skytano mestence i gotovo.kvo tolkova?...
именно..
и не разбирам ако някви съседи те видят кво..и аз съм на 15 ама не ми пука даже и родителите ми да ме видят..за Бога аз съм си сложила на десктопа снимка с мойто момченце което ме целува :D :D и не ми пука кво си мислят наще..
как може да те е срам?

BigFakeSmile
01-11-2009, 06:14
Не знам дали си споменала вече , но един въпрос защо да не се видите през деня , когато е светло и те пускат да излизаш ?

защото съм на училище и се връшам следобяд и нямам достатъчно време,трябва да чистя вкъщи,трябва да уча...това остава за сега
нз и аз



оО..ми то затова ще те убият ако те видят с гадже...те явно са свикнали да бъдеш 'добро детенце' :D как тъй бе...закъсней 1-2 пъти и после ще се случва редовно.. :? :-P

taffy
01-11-2009, 09:22
Ми скътайте се някъде.. Смис.. сигурно има някфи дръвчета, храсти около вас.. ? 8-)

pussycat_dolls15
01-11-2009, 09:33
Ми идете някъде!

sentient_
01-11-2009, 09:40
LoL Kakuv seriozen problem :-o

krem4et0
01-11-2009, 10:04
Не ви ли е студено? По-добре говори с баба си и дядо си. И при минус 20 ли ще излизаш около блока?

cHooOpiHka___
01-11-2009, 10:12
рискувай .. ако заслужава ано неее майната му .. :-)

krem4e
01-11-2009, 10:17
И кво, къде се срещнахте в крайна сметка? :lol:

ем не се видяхме :(
остава за тази вечер

angelcheeee_93
01-11-2009, 10:29
И кво, къде се срещнахте в крайна сметка? :lol:

ем не се видяхме :(
остава за тази вечер

Е,поне тази вечер ти пожелавам да няма луна :P

aka6a_vamp
01-11-2009, 10:31
в храсталака е голем купон 8-)
У некой обрасъл чемшир 8-)
е тва е класика

soul1199
01-11-2009, 10:48
И кво, къде се срещнахте в крайна сметка? :lol:

ем не се видяхме :(
остава за тази вечер

Е,поне тази вечер ти пожелавам да няма луна :Ptq s neinite lyni 8-) mn tupo,4e ne ste se vidqli be,ama tva si e tvoi problem

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 12:16
Ако толкова се притесняваш, ходете другаде! Кажи,че ше си наблизо и такам!

Така е. Ако и това ще ти тежи на съвестта най-добре не се виждайте изобщо! 8-)

На 15 си станала, вашите не са в България и се страхуваш да се видиш с приятеля си близо до вас? :shock: Какво щели да кажат хората... какво ти пука бе. ;) Живей си живота и толкова. То без лъжи не става в днешно време (и то за такова дребно нещо) :D

krem4e
01-11-2009, 13:55
да знам

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 14:39
просто не искам да съм в на хората устата и всички да ме гледат различно и да ме сочат с пръст :(
сега се сетих за едно място ,по-така закрито и след малко ще говорим с приятеля ми и ще видим какво ще правим :(

Тогава се затвори у вас и не излизай никога, защото просто НЯМА КАК ДА НЕ СИ НА ХОРАТА В УСТАТА!!!!!!!! Закон в природата, просто е. ;)
Всеки говори за другия, няма как да го избегнеш. Приеми реалността и си живей както всеки друг човешки индивид! :-D

vesito13
01-11-2009, 14:49
Не знам дали си споменала вече , но един въпрос защо да не се видите през деня , когато е светло и те пускат да излизаш ?

защото съм на училище и се връшам следобяд и нямам достатъчно време,трябва да чистя вкъщи,трябва да уча...това остава за сега
нз и аз

А не можеш ли да си организираш така нещата,че да имаш достатъчно време.Примерно да учиш вечерта или там когато се прибереш. :-o

Иии извинявай за въпроса,но вие кво ще правите вечерта навън на тея минусови температури?! :shock:

ем просто да си пожелаем лека нощ и да разменим няколко целувки... Щом е просто да си пожелаете лека нощ и да си размените няколко целувки и пред вас нищо не ти пречи , няма кой толкова да ви види . А и да ви види какво срамно има , просто сте се целунали :?

krem4e
01-11-2009, 15:18
8)

danielchety
01-11-2009, 20:29
"ima luna" vika :lol: ....mi iz4akaite lunnoto zatumnenie togava!

ше има да чакат :razz:

krem4e
01-11-2009, 20:32
да е толкова крс

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 20:36
да и снегът свети,като луминисцентна лампа :(

Мило дете, 8-)
Никой в този студ няма да тръгне по улиците (и то в този час) да клюкарства, или да виси по прозорците с надеждата да види някой и да пусне мълвата за него! Недей се притеснява толкова много. :)

krem4e
01-11-2009, 20:42
да и снегът свети,като луминисцентна лампа :(

Мило дете, 8-)
Никой в този студ няма да тръгне по улиците (и то в този час) да клюкарства, или да виси по прозорците с надеждата да види някой и да пусне мълвата за него! Недей се притеснява толкова много. :)



мн ме успокояваш,мн мерси :-)

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 20:45
Не знам това ирония ли беше... както и да е... :-D

Просто се опитвам да ти кажа, че не е чак толкова зле положението, че да се притесняваш! 8-)

euph0ria
01-11-2009, 20:51
Какъв е проблема да се видите у вас или пред вас или където е ?Сама казваш,че ти е гадже.Или вашите незнаят :shock: Не разбирам..

sku
01-12-2009, 07:31
да и снегът свети,като луминисцентна лампа :(
Мда има и едни мааалки осветителни тела наречени звезди. А представи си и уличното осветление да работи...УЖАС!

Абе 15 годишна си не че е много,но не е и малко. Какво като те видят? Какво като някой разбере-няма да те убият нали. Не те пускат до късно-еми винаги можеш да измислиш няква причина да излезнеш за малко до магазина примерно...

hooliganka89
01-12-2009, 07:35
Тва голяма дилема,а...!?

krem4e
01-12-2009, 16:27
наистина ли сте се видяли? :D

sku
01-12-2009, 17:42
хора видяхме се,но не трябваше...сега съм толкова уплашена и притеснена някой да не ни е видял,бяхме в нашата градина ,а беше тооолкова светло oт лунната светлина,сякаш си беше ден.И двамата предчувствахме,че някой ни гледа :-# сега ще спрем да се виждаме за известно време,но снощи наистина не трябваше да става така :-#
Да не е било пълнолуние?!?! :lol: :lol:
Може ваще да са наели дедектив да те следят...вече и снимки може да има...не знам как ще живееш.
Абе много ми е странно вие как сте се запознали?! Сигурно е нямало ток и е било облачно така че и луна не е имало?!

krem4e
01-12-2009, 19:09
ами да :( имаше слънце

evelinka1122
01-12-2009, 19:33
:shock: :shock: :shock: ооо боже мой толкова е рисковано... ми не знам не се виждай с него ти луда ли си ? как може на такива рискови ситуации да се подлагаш :D :D :lol: :lol:

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:39
НЕДЕЙ ДА РИСКУВАШ !!!
Това е толкова голям риск, колкото е риска да правиш секс без презерватив и да се изпразнят в теб.. просто не дей да рискуваш.. !


-----------------------

само не разбрах кое е толкова рисковано ?! Доколкото разбрах ваще няма да ги има, а пък и баба ти там сестра ли кой друг ще са в къщата и няма да излязат или да надничат през прозорците, за да се научат на нови техники на целуване.. Порастнете млако.. а ако не можете яжте Нескуик :?

krem4e
01-12-2009, 20:16
НЕДЕЙ ДА РИСКУВАШ !!!
Това е толкова голям риск, колкото е риска да правиш секс без презерватив и да се изпразнят в теб.. просто не дей да рискуваш.. !


-----------------------

само не разбрах кое е толкова рисковано ?! Доколкото разбрах ваще няма да ги има, а пък и баба ти там сестра ли кой друг ще са в къщата и няма да излязат или да надничат през прозорците, за да се научат на нови техники на целуване.. Порастнете млако.. а ако не можете яжте Нескуик :?

не се видяхме

myNameIsImmortal
01-12-2009, 20:31
ние вече се видяхме веднъж и ако някой случайно ни е засякъл от прозореца,мъртва съм :( единственото,което мога да предприема за сега е да не се виждаме за известно време :(
Имам 1 въпрос: Защо не кажеш нещо от сорта:
Ходих да изхвърля буклука, а той беше отвън и някакъв поглед да метнеш.. ?!
Не знам кое ще е толкова лошо и да сте се целували и прегръщали какво толкова ?! Не сте се ебали на пътя я! Не е станало нещо кой знае какво.. спокойно ;)
Ако нещо ваще ти са спокат много викни приятеля ти да изясните нещата да каже, че не е станало нищо и това е.


Познавам 1 от тука дет чичо му е бодигард на един от тукашните босове. И на тоя сестра му приятеля и ударил 1 шамар и оня отива да се разправя у приятеля и.. и само с шамари башата и сина в болницата :shock: понеже оня има толкова мускули, че му е забранено да удря с тукати и затва с шамари, така че ако нещо приятеля ти е по-мощен ще слупа 1-2 на татко ти да го освести да не ти се кара така 8-)

П.П. Тва където го казвам приятеля ти да плесне 1-2 на баща ти е набазик, щото ако направи така независимо както ще стане, ваще ще те разделят с него. Затова проведете 1 разговор и нещата ще се оправят ;)

krem4e
01-13-2009, 11:08
yes,no quesyfd.

krem4et0
01-13-2009, 13:48
Излез в по-нормален час де.....21-22 часа!

myNameIsImmortal
01-13-2009, 14:20
krem4e Отговори ми на въпроса: Девствена ли си ?! т.е. отворена ли си ?!

ВЪПРОСА НЕ Е ЗА ДА КАЖА НЕЩО ТЪПО, А ГОВОРЯ СЕРИОЗНО!!

krem4e
01-13-2009, 15:53
krem4e Отговори ми на въпроса: Девствена ли си ?! т.е. отворена ли си ?!

ВЪПРОСА НЕ Е ЗА ДА КАЖА НЕЩО ТЪПО, А ГОВОРЯ СЕРИОЗНО!!

разбира се,че съм девствена.И все пак те работят в Испания,аз дори когато бях на 5 живяхме вс там,но после се роди сестра ми и се налагаше да се върнем.

myNameIsImmortal
01-13-2009, 16:05
krem4e Отговори ми на въпроса: Девствена ли си ?! т.е. отворена ли си ?!

ВЪПРОСА НЕ Е ЗА ДА КАЖА НЕЩО ТЪПО, А ГОВОРЯ СЕРИОЗНО!!

разбира се,че съм девствена.
Просто питам.
Така значи защо те питах ?!
Като ваще тръгнат много да ти се сопкат и т.н. щото нали каза, че ако разберът ще те питат какво сте правили с момче във вашата градина и т.н.
И ако намекнат нещо да не сте правили по-така интимно сваляш гащите/прашките и прочие и се отваряш пред тях та след това си ги обличаш наново и излизаш от стаята..
Ей това бих направил ако бях момиче и ако засегнат тая тема и почнат да ми крякат на мен.


НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ТОЛКОВА! ВАЩЕ НЯМА ТИ НАПРАВЯТ НЕЩО КОЙ ЗНАЕ КАКВО.. А АКО ТЕ ЗЕМАТ С ТЯХ КАТО ВИДЯТ, ЧЕ СИ НЕЩАСНА ЩЕ ТЕ ВЪРНАТ В БЪЛГАРИЯ... НАЛИ СЕ ПАК СА ТИ РОДИТЕЛИ !!!
Айде успех ;)

krem4e
01-13-2009, 16:47
krem4e Отговори ми на въпроса: Девствена ли си ?! т.е. отворена ли си ?!

ВЪПРОСА НЕ Е ЗА ДА КАЖА НЕЩО ТЪПО, А ГОВОРЯ СЕРИОЗНО!!

разбира се,че съм девствена.
Просто питам.
Така значи защо те питах ?!
Като ваще тръгнат много да ти се сопкат и т.н. щото нали каза, че ако разберът ще те питат какво сте правили с момче във вашата градина и т.н.
И ако намекнат нещо да не сте правили по-така интимно сваляш гащите/прашките и прочие и се отваряш пред тях та след това си ги обличаш наново и излизаш от стаята..
Ей това бих направил ако бях момиче и ако засегнат тая тема и почнат да ми крякат на мен.


НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ТОЛКОВА! ВАЩЕ НЯМА ТИ НАПРАВЯТ НЕЩО КОЙ ЗНАЕ КАКВО.. А АКО ТЕ ЗЕМАТ С ТЯХ КАТО ВИДЯТ, ЧЕ СИ НЕЩАСНА ЩЕ ТЕ ВЪРНАТ В БЪЛГАРИЯ... НАЛИ СЕ ПАК СА ТИ РОДИТЕЛИ !!!
Айде успех ;)

oooqoo.q stiga glyposti :o

pyfpaff
01-14-2009, 19:33
Ейй горе главата..не е кой знае какво..ще ти дам 1 пример с мен..и аз съм 93..и родителите ми известно време не бяха в БГ..и ест...баба дойде и се настани на 1вия етаж..малката ми сестра също при нея..вкарах приятеля ми на 2рия етаж...като трябаше да минем и през огромното ми куче което лае..и буди цялата улица..и през 1вия етаж..като стълбите за горе и стаята кадето е баба..има амо една врата хаха..ти тука се притесняваш за 1 кафе...според мен..можеш да рискуваш..вкарваш го..заключваш..ии сеедно спиш..ако недай си боже..някой дойде..все ще има каде да го скриеш...защото..наистина е доста неприемливо..момиче на 15 год..да е по улиците към 1-2 през нощта..
ааа относно това ,ако те видят..и ти кажат нещо и почнат да намекват..веднага почваш..мисля ,че съм достатъчно голяма..трябва да ми имате повечев доверие..аз зн какво правя..освен това...кво искате от мен..нормално е да имам приятели..не пия,не пуша..не се друсам..и секс не правя..какъв е проблема..вие знаете ли ...че познаеам момичета,които воабще не зачитат родителите си..а аз се старая сичко да ви казвам...
Тва са моите думи хахах..почти винаги действат...
Успех !

babyjoinmeindeath
01-14-2009, 21:04
хора видяхме се,но не трябваше...сега съм толкова уплашена и притеснена някой да не ни е видял,бяхме в нашата градина ,а беше тооолкова светло oт лунната светлина,сякаш си беше ден.И двамата предчувствахме,че някой ни гледа :-# сега ще спрем да се виждаме за известно време,но снощи наистина не трябваше да става така :-#
Значи 1-во - убиваш ме !
Що толкова те е страх от баба ти и дядо ти ? Все пак вашите ги няма ! А баба ти и дядо ти кфо може ти направят ? Най много да ти изчетът 1 конско и до там ... Лелел и сега щото си имала предчувствие, че някой ви е видял и ще спрете да се виждате .. :shock: Разбонтувай се малко ! Аз ако бях на мястото на приятела ти отдавна да те бях оставила наистина... Странна си ! А и кфо като те жиди някой... щяли да говорят за теб.. Ам че за кой не говорят, незнам що толкова се влияеш от чуждото мнение, обаче тфа е само тфой минус да знаеш

Amphibia
01-15-2009, 15:47
Ами, сладурано, прави са хората, че си на 15 и е съвсем нормално да си поканиш човека у вас, от тогава се почва, ти на 18 вече няма да живееш там най-вероятно. Има мнооого обяснения за пред баба и дядо - ще учите, ще гледате филмче и т.н. Те трябва да свикват с това. Ама щом толкова твърдо си решила, че е невъзможно, ок.Измислете някое местенце в града, по осамотеничко, той със сигурност ще знае такова...Не мога да ти помогна щото не съм от твоя град.