PDA

View Full Version : Изключване на ПС от копчето - грешка



Lucho
01-10-2009, 14:55
Лапето на съседите дошло преди малко и изключило компа от голямото копче... :-x и сега се получава това - http://pic-bg.net/files/uc555uss22cvmtkaukp8.jpg като пуснах компа,преди да зареди пише на син екран - Windows...нещо си,cheking one of your disks please key to stop... натиснах ентер,влязох в компа,и ми изписва горната картинка...на какво се дължи и сериозно ли е ?

shadow4e
Заглавията трябва да са описателни.

TheBlackStranger
01-10-2009, 19:28
C:Temp ? Аз я нямам значи не е системна папка, което значи, че не е нищо сериозно

Anf3tamin4o
01-10-2009, 19:30
Е*ан хард остави го като рестартираш да зареди да изтрие файловете който са temp

FireWing
01-10-2009, 20:35
C:Temp ? Аз я нямам значи не е системна папка, което значи, че не е нищо сериозноСистемна си е папката и още от ХП сп1 я има.. ,но в нея не се държи никаква документация и т.н.

когато почваш ново изречение през НО не се слага запетая

n0x
01-11-2009, 14:55
не е фатално, ако е ся щеше да преинсталираш 8-)

HipHopBlond
01-21-2009, 20:32
C:Temp ? Аз я нямам значи не е системна папка, което значи, че не е нищо сериозно

Нямаш я, щото не разбираш и не се сещаш, че може да е скрита ;) Напротив папката е системна и е много сериозна, защото там се намират temporary файловете!!! Ако не беше смяташ ли, че щеше да му дава системни грешки в CMD-то ? Пич просто си окрий папките потърси файлът NSF7.tmp в google и го замени в C:\Temp! Ресваш компа и гарантирам, че всичко ше бъде ОК 8)

saromanwife
01-22-2009, 12:09
cmd - това ти е така наречената конзола тоест не да щракаш с мишката, а да въвеждаш команди и ерора значи че не може да я отвори :)

Ge7OverHere
01-22-2009, 12:20
Всички кутии вече като натиснеш Power бутона просто си се шътдаунват...
Какво общо има това с кутията?

Samoten89
01-23-2009, 14:10
Temp е системна папка, която е скрита по-принцип. Там се съдържат временни файлове и не пречи да изтриеш всичко. Освен това може да пуснеш проверка на диска и възстановяване на лоши сектори. Най-добре е HDD Regenerator като си направиш диск Hiren's Boot и буутнеш от него ;).