PDA

View Full Version : въпрос за къдрене на коса с пяна



hahxa
01-10-2009, 14:59
такам здравйте :wink: имам един въпрос за къдрене на косата с пяна..значии като се изкъпя на полу мокра коса си слагам пяната ,връзвам си косата на кок и стои цяла вечер така..обаче на сутринта ефекта не става сполучлив няколко пъти :? отгоре е по -сплескана и права ,а отдолу е къдрева и мноого бухнала :( та кво трябва да направя косата ми да е цялата къдрева,а не само долу..? стои ужасно :? :smt100

EJI4eTy
01-10-2009, 15:04
първо си исуши косата след това сложи пяна и я направи на кок (при мен поне става) или пробвай с дифузер

breathless
01-10-2009, 15:07
Нали не я решиш.. :-o
Иначе би трябвало да стане. (:

hahxa
01-10-2009, 15:34
Нали не я решиш.. :-o
Иначе би трябвало да стане. (:
реша я след като се изкъпя преди да съм се вързала,но след това не

hgfh
01-10-2009, 15:47
Е ,че то не трябва ли на суха коса да се слага пяна ?

cHooOpiHka___
01-10-2009, 15:50
най-добре с ролки... тва е истината ... :-)

t0nit0yy
01-10-2009, 16:01
и аз така си къдря косата :-D знаеш ли как не става сплескано..като я вържеж, т горе я навържи с малки ластичете , за да се накъдри и там. :)

LovelyGirl
01-10-2009, 16:31
И аз така се къдря и се получава много дпбре според мен :)

Пробай да слагаш ластичката по-нагоре за да не става сплескано или я връзвай с 2 ластички пак по-нагоре.Така трябва да стане.Също така сутринта можеш да я оформиш с дифузер-става по-добре и къдриците се разпределят ;)

П.С. Каква пяна ползваш?

hahxa
01-10-2009, 16:52
И аз така се къдря и се получава много дпбре според мен :)

Пробай да слагаш ластичката по-нагоре за да не става сплескано или я връзвай с 2 ластички пак по-нагоре.Така трябва да стане.Също така сутринта можеш да я оформиш с дифузер-става по-добре и къдриците се разпределят ;)

П.С. Каква пяна ползваш?
ми на Taft черната :) добре мерси ще пробвам по-нагоре да я връзвам ,макар че пак горе съм я връзвла до сега, но ще видим...мерси :-)

LovelyGirl
01-10-2009, 17:04
Аз съм с на Тафт синята с оранжева капачка,много е хубава :)
Можеш и нея да пробваш някой път ;)

mynichka
01-10-2009, 17:11
Аз съм с на Тафт синята с оранжева капачка,много е хубава :)
Можеш и нея да пробваш някой път ;)
и аз с тази и съм много доволна :)

IdontWannaKnow
01-10-2009, 18:19
Зависи от това каква ти е косата ! Ако имаш снимка може да качиш, но е желателно косата ти да е в естествния си вид. Аз лично използвам ''Taft Power Cashmere Touch'' и съм страшно доволна :grin:, но и косата ми е чуплива към къдрева и може би затова се получава добре ...

anonim4e2
01-10-2009, 19:33
az ne znaeh tova za koka...6te probvam,dobre li stoi,poprincip kato se kadrq kosata mi e kato...peryka ot ednolevka! :D dano da e po-dobre s kok :)

angelcheeee_93
01-10-2009, 19:34
косата задължително трябва да е напълно суха и след това се мачка и връзва на кок, в противен случай няма да се получи нищо!

LovelyGirl
01-10-2009, 20:41
anonim4e2 - на кок косата става най-хубава :) моята,ако само я намачкам без да я вържа,няма да има никакъв ефект 8-) Пробвай и ще видиш,че стои много хубаво ;)

angelcheeee_93 - не е задължително косата да е напълно суха.Моята понякога не я суша до край,а нарочно я оставям леко влажна,така става по-къдрева.
Но това си зависи от косата и дали тя е по-чуплива или по-права :)

Rofl4e
01-10-2009, 21:43
Моята коса си е леко къдрава по принцип и аз като си я чупя с пияна пъво си я суша след това леко я намокрям намачквам я с пияна и я изсушавам и става много хубава!

(S) AINT
01-11-2009, 09:12
Що по-добре докато е мокра не я намачкаш с пяна и сушиш със сешоар ?
Става много яко

hahxa
01-11-2009, 15:26
Що по-добре докато е мокра не я намачкаш с пяна и сушиш със сешоар ?
Става много яко
еми може да пробвам,но аз по принцип не я суша със сешоар,а иначе косата ми е права леко има чупки тук-там ама :?

Dark_Angel_F
01-11-2009, 15:49
Аз знам ,че се стои половин час след като си си сложила пяна и си се вързала ... и ефекта поне при мен беше доста сполучлив ! А иначе става мног догре ако сложиш на влажна коса пяна и с дифузера си изсушиш . Последния път като бях на фризьор ме направи точно тана и стана много супер !

nesuni
01-11-2009, 17:36
difuzer si e nai nadejdno,poprincip na mene kosata mi e ujas mn trudno se kudri i se zadyrja no s difuzer stava perfect

(S) AINT
01-11-2009, 19:33
Що по-добре докато е мокра не я намачкаш с пяна и сушиш със сешоар ?
Става много яко
еми може да пробвам,но аз по принцип не я суша със сешоар,а иначе косата ми е права леко има чупки тук-там ама :?

Като има чупки още по-добре. Имам една позната която само така се прави. Косата и изглежда като негърска.