PDA

View Full Version : Дами и момчета вие сте... :P



Hilary_
01-10-2009, 16:25
Какво най-често използвате за разнообразяване на секса...?! Дали залагате на секси облекло,секс играчки (какви са те :wink: ),нови позички (също какви са), или сте склонни да делите ( тройка, оргия )...?! Или пък нещо друго...?! :P
Може и момчетата да споделят от какво са най-доволни?! Кой опит на вашите момичета е бил най-сполучлив и кой най-голямата излагация?! :wink:

PreciousDiamond
01-10-2009, 16:27
А аз не мога да деля 8-) А колкото до другото ... винаги съм склонна да го изненадам с някое секси бельо , което направо да го побърка или пробваме нови позички или пък сами си измисляме 8-)

Hilary_
01-10-2009, 16:29
А аз не мога да деля 8-) А колкото до другото ... винаги съм склонна да го изненадам с някое секси бельо , което направо да го побърка или пробваме нови позички или пък сами си измисляме 8-)
Ехх ние момичетата сме много изобретателни... определено... :P

x3eme
01-10-2009, 16:57
повечето момичета залагат на традационното защото ги е страх да експериментират....и го дават по кротко понеже не искат половинката им да си изгради лошо мнение за тях
иначе съм на мнение че секса е предназначен за двама души
а относно експериментирането......има неща които харесвам но не мога да ги напиша 8-)

vanilla
01-10-2009, 17:01
най-често залагаме на секси дрешки и вибратори :D
честата смяна на местата,ролите и позите също помага...

LovelyGirl
01-10-2009, 17:02
Секси бельо,пози,белезници,връзв не на очите,игра на роли..много неща 8)

Но Никой път тройка,оргия..

TeCHo0o0
01-10-2009, 18:12
квото на ум ти дойде ...изобретателност един киломеТъР :P

hottie
01-10-2009, 18:18
експериментираме какво ли не, вече ме мързи да го изброявам, защото това не е първата тема..

amatorium
01-10-2009, 18:27
Vsichko, koeto se setish :-)

ViolentSaint
01-10-2009, 18:29
Не обичам да деля даже никак. Секса е за 2-ма. Пози всички винаги е весело като се сменят пози и се съчиняват нови освен удоволствие и смях има . Харесва ми мацката с която съм да е в секси бельо.
Дори са ме заключвали с белезници, много беше яко и мацката си знаеше какво прави ,направо умрях от удоволствие, бях супер безпомощен и на момичето това и хареса много.