PDA

View Full Version : Що за нахалство



DieselBlood
01-10-2009, 17:16
Току-що чух по новините,че ОУ Антон Страшимиров и СОУ Димчо Дебелянво са осъмнали с надписи"Всички Гяури на Сапун"Що за нахлство :-x :x :x :x :-x :-x

DieselBlood
01-10-2009, 17:32
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

reni7o0o
01-10-2009, 21:04
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им еба путката майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

DessieQueen
01-11-2009, 11:51
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им е** п****та майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

Съгласна с всичко което каза! :-x

sladur4etyYy
01-11-2009, 12:30
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им е** п****та майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

да ти кажа, като говориш така, падаш на тяхното ниво. не ти ли е прекалено ниско? :wink:

girl_in_black
01-11-2009, 12:52
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им е** п****та майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

Съгласна с всичко което каза! :-x

Малее колко сме велики :lol: :lol: :D Искрено ме разсмиват такива хора като вас

reni7o0o
01-11-2009, 14:32
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им е** п****та майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

да ти кажа, като говориш така, падаш на тяхното ниво. не ти ли е прекалено ниско? :wink:

ем ниско е ама...като видя такива работи и побеснявам. Все пак са на наша земя...и не им е мястото тук :x

Иначе нямам нищо против тях....ама като почнат с тея работи ПОБЕСНЯВАМ... Да са мирни и кротки не ми пречат ама да почнат с тея глупости....няма да стане

girl_in_black
01-11-2009, 14:49
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им е** п****та майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

да ти кажа, като говориш така, падаш на тяхното ниво. не ти ли е прекалено ниско? :wink:

ем ниско е ама...като видя такива работи и побеснявам. Все пак са на наша земя...и не им е мястото тук :x

Иначе нямам нищо против тях....ама като почнат с тея работи ПОБЕСНЯВАМ... Да са мирни и кротки не ми пречат ама да почнат с тея глупости....няма да стане

А само те ли правят глупости?Няма ли достатъчно българи-хулигани и надписи с подобна насоченост от българи?Толкова ли е трудно за разбиране, че има хора и хора.Че и от нас и от тях и от всяка нация има подобни индивиди с подобни прояви,но това означава ли, че трябва да отхвърляме всички турци? Не сме повече от тях, за голямо разочарование на някои съфорумци.

Euphoriant
01-11-2009, 14:58
без коментар... :smt013

BladeDancer
01-11-2009, 14:59
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им е** п****та майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

да ти кажа, като говориш така, падаш на тяхното ниво. не ти ли е прекалено ниско? :wink:

ем ниско е ама...като видя такива работи и побеснявам. Все пак са на наша земя...и не им е мястото тук :x

Иначе нямам нищо против тях....ама като почнат с тея работи ПОБЕСНЯВАМ... Да са мирни и кротки не ми пречат ама да почнат с тея глупости....няма да стане

А само те ли правят глупости?Няма ли достатъчно българи-хулигани и надписи с подобна насоченост от българи?Толкова ли е трудно за разбиране, че има хора и хора.Че и от нас и от тях и от всяка нация има подобни индивиди с подобни прояви,но това означава ли, че трябва да отхвърляме всички турци? Не сме повече от тях, за голямо разочарование на някои съфорумци.
съмнява ме че си една от тях ...

СМЪРТ ЗА ТЯХ ТОВА Е СВЕЩЕНА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ДЖАМИИ В БЪЛГАРИЯ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ТУРЦИ И ЦИГАНИ В БЪЛГАРИЯ!

girl_in_black
01-11-2009, 15:03
http://www.dnes.bg/article.php?id=63893

:shock: а ще им е** п****та майна :-x свине долни...да си ходят в гадната Турция...да си изгният там...ко търсят тука....изроди долни...и за сапун не стават....толкова са долни и гнусни
“Bulgaristan” ли??? ще има кажа аз на тях “Bulgaristan”. да мра всичките дано. И рака и спина да ги хвани. Чумата да ги тръшни всичките до един... да са задавят докато вечерят дано....докато се молят на гадния си бог ГРЪМ да ги удари....децата им да умрат преди тях а ши ги иба в бавните маймуни черни. Кви маймуни ади да не обиждам горките животинки :x
Бахти наглите...по нагли и от конска муха на лайно
Смърт за тях :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067


ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЕЗИКА АМА ТО ТВА ЕБАХТИ НАГЛОСТА :smt093

да ти кажа, като говориш така, падаш на тяхното ниво. не ти ли е прекалено ниско? :wink:

ем ниско е ама...като видя такива работи и побеснявам. Все пак са на наша земя...и не им е мястото тук :x

Иначе нямам нищо против тях....ама като почнат с тея работи ПОБЕСНЯВАМ... Да са мирни и кротки не ми пречат ама да почнат с тея глупости....няма да стане

А само те ли правят глупости?Няма ли достатъчно българи-хулигани и надписи с подобна насоченост от българи?Толкова ли е трудно за разбиране, че има хора и хора.Че и от нас и от тях и от всяка нация има подобни индивиди с подобни прояви,но това означава ли, че трябва да отхвърляме всички турци? Не сме повече от тях, за голямо разочарование на някои съфорумци.
съмнява ме че си една от тях ...

СМЪРТ ЗА ТЯХ ТОВА Е СВЕЩЕНА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ДЖАМИИ В БЪЛГАРИЯ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ТУРЦИ И ЦИГАНИ В БЪЛГАРИЯ!

Спокойно, дишай дълбоко, не съм. Просто всички сме хора, всички чувстваме, мислим, дишаме...Защо трябва да има разделение?Само в България ли има хора от други народи? И с какво българската земя е свещена?С какво е по-различна от други земи?Аман от криворазбран патриотизъм.

girl_in_black
01-11-2009, 15:41
Спокойно, дишай дълбоко, не съм. Просто всички сме хора, всички чувстваме, мислим, дишаме...Защо трябва да има разделение?Само в България ли има хора от други народи? И с какво българската земя е свещена?С какво е по-различна от други земи?Аман от криворазбран патриотизъм.По принцип не съм расист, НО цигани и турци да ме наричат гяурин и резан в собствената ми дръжава и всякакви други - НЯМА ДА СТАНЕ!
Разбирам българите да са толерантни към тях,а те към нас не и да се ядосваш, но...За турците говоря, при циганите е по-различно положението.

DieselBlood
01-11-2009, 16:10
да пукнат във вряла вода :o :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067

justt
01-11-2009, 16:30
без коментарр.... :o :-x :smt068 :x

Dundy
01-11-2009, 17:32
ми нещастниците все още живеят в заблуда.Ей такива точно нямат за какво да живеят

vesito13
01-11-2009, 19:16
Всичко това ние сами сме го позволили , ако не беше така нямаше да става . Докато ние не се променим всичко ще е такова .

bishop
01-11-2009, 22:09
Спокойно, дишай дълбоко, не съм. Просто всички сме хора, всички чувстваме, мислим, дишаме...Защо трябва да има разделение?Само в България ли има хора от други народи? И с какво българската земя е свещена?С какво е по-различна от други земи?Аман от криворазбран патриотизъм.По принцип не съм расист, НО цигани и турци да ме наричат гяурин и резан в собствената ми дръжава и всякакви други - НЯМА ДА СТАНЕ!
Разбирам българите да са толерантни към тях,а те към нас не и да се ядосваш, но...За турците говоря, при циганите е по-различно положението.

+1

Ние можем да ги плюем как си искаме и тва масово се приема като "мноу яко" и е много на мода, ама като отвърнат и вече е "Що за нахалство". На това мили съграждани българи му се вика нацизъм.

carinaNebula
01-12-2009, 04:02
да умрат тея турци бе,до един.

А тея дето ги защитавате,сте много зле.
Не ви ли стигнаха 500 години?Не ви ли?
Ако не са,спокойно ще има още.

girl_in_black
01-12-2009, 08:48
да умрат тея турци бе,до един.

А тея дето ги защитавате,сте много зле.
Не ви ли стигнаха 500 години?Не ви ли?
Ако не са,спокойно ще има още.

Защо трябва постоянно да се гледа миналото?За прослувутото османско робство не е виновен обикновения турски народ.И не, не тези, които гледаме разумно на нещата сме зле, а тези, които сте "много велики" и "супер патриоти"

ruger
01-12-2009, 12:15
Аз живея в този квартал(Славейков).Предста а си нямате колко турци има там.На стадиона съм ги виждал наредени-към 50.И ни най-малка представа си нямат че са всъщност българи.Много са бели.Въобще не знаех,че ще се стигне дотук.

soregashi
01-12-2009, 12:16
Ъ-ъ-ъ к'во е гяур :oops: :oops:

Viche
01-12-2009, 13:10
В Анадола бе измет..как ги мразя дееба и гадното племе..в собствената ни държава ще ни наричат гяури :-x

Il_cavaliere_del_male
01-12-2009, 13:22
Ъ-ъ-ъ к'во е гяур :oops: :oops:

на турски означава всеки, който не е мюсюлманин, неверник един вид.
ма не тва е проблема.

кви глупоти изчетох в тая тема. то небяха свещени земи, то не бяха "няма да стане да ме наричат еди-си-как си в моята държава", ми излез на бунт, бе момче. секви изроди навсякъде има и ако почнеш да определяш хората и да ги делиш по националност или по религия не правиш по-малко лошо впечатление от тях. ние пък имаме къща в село, където постоянното население е турско и циганско. това лято със собствените си уши чух едно от момчетата, когато говорех за нещо да ми каже "ае, гяурин ае мри ве, рая с рая" и кво, не ми става хубаво естествено, но мога да те уверя, че останалите го отбягваха окоо 2-3 дни, защото са различни. изразих се грешно, всъщност той е различния, защото масово там са норманли хора и аз или който и да е друг има предубеждения преди да познава някого е ебати шитъра. аз познавам лично повече цигани, които са читави, отоколкото такива които не са. а самият факт, че в парламента има етническа партия е доста по-важен от това кой болен мозък ще си пише разни протсотии по училища или църкви, защото е комплексиран и не може да направи нищо, освен да се крие по тъмното със спрей в ръка. това е смешно...

SinEo4koTo
01-12-2009, 14:11
Всичките резняци в Анадола!!! :-x

Daniella_
01-12-2009, 14:22
Прекалено е всичко,което са написали.Все пак турците и тей нататък малцинства трябва да знаят ,че без тях сме си по-добре :D И без НАС,истинските българи, са за никъде.Все пак благодарение на "гяурите" все още са в България.
И като толкова са настроени против нас да си ходят от там откъдето са доли без да говорят против българите.Нахално е.И неучтиво.

reni7o0o
01-12-2009, 16:32
girl_in_black

Така е всички сме хора, всички чувстваме, мислим и дишаме.... Но колко много БЪЛГАРИ са умрели за да ни освободят от тая зган....колко кръвни данаци са платили прадедите ни.
Както казваш не живейте в миналото. Никой не живее миналото, но повечето хора го ценят...Ботев, Левски, Раковски и още много много други велики имена и хора са загинали за да живеем в свободна страна. Точно тези хора не са позволявалида бъдат тъпкани.
Ще си позволя да те цетирам: "За прослувутото османско робство не е виновен обикновения турски народ."
Те нямат вина за миналото...но имат вина за това което говорят. Колко материяли съм изгледала по телевизията и интернет...как ни плюят и ни се заканват че отново ще ни поробят...Това нормално ли е? Те са турци, те са на наша земя...и трябва да се съобразяват с нашите ценности...ако им харесва да живеят тук...нека си стоят но да кротуват.
Не не съм расистка....не ми пречат с нищо. Даже имам познати-турци...но никога не съм чувала да говорят такива неща и точно за това досега съм нямала проблем с тях. :x

girl_in_black
01-12-2009, 17:46
Не не съм расистка....не ми пречат с нищо. Даже имам познати-турци...но никога не съм чувала да говорят такива неща и точно за това досега съм нямала проблем с тях. :x

Точно за това става въпрос, че и то тях и от нас има различни хора.Не удобрявам въпросната постъпка, но и много ме дразнят изказвания "да мрат всички" или нещо от този род.

Il_cavaliere_del_male
01-13-2009, 12:33
именно

bishop
01-13-2009, 16:25
1)Не можете да мразите една нация заради нещо което се е случило преди 150 години.
2)Турците които виждаме всеки ден по улиците нямат никакво отношение към т. нар 'робство'
3)Никога не сме робували, роб е човек който сам по себе си е собственост. Може да се нарече терор, но не и робство.
4)Замислете се колко хора са избили нашите велики ханове и царе по пътя си към 'световно господство'. Със сигурност не по-малко от колкото българи са изгинали по време на турския терор.
5)Мога да ви кажа че едно семейство турци в Анадола прибраха мен и семейството ми в дома си за няколко часа, когато катастрофирахме близо до къщата им преди няколко години.
6)Е тва българите сме много ограничен народ.

Fortuna
01-14-2009, 06:36
Zna4i vie se primirqvate s tova otno6enie da ni nari4at 'gquri' v sobstvenata ni d1rjava?Za6toto nali' i te sa hora', 'tova e bilo predi 150 godini'?Vmesto da se qdosvate vie gi za6titavate ...nqmam dumi prosto

reni7o0o
01-14-2009, 06:55
Zna4i vie se primirqvate s tova otno6enie da ni nari4at 'gquri' v sobstvenata ni d1rjava?Za6toto nali' i te sa hora', 'tova e bilo predi 150 godini'?Vmesto da se qdosvate vie gi za6titavate ...nqmam dumi prosto

+1

adrenal1n
01-14-2009, 08:29
Пълни олигофрени. Не стига, че нашите политици им плащат, за да гласуват за великите партии, ами и ще ни обиждат в собствената ни страна. И нито полиция, нито закони имаме срещу тях.
П.П. USA и EU трябва да го погледнат тоя проблем, а може и без тях, ако Сидеров стане президент :o

izka
01-28-2009, 17:43
Кой е съобщил за тези надписи? "Атака"... "Атака" мрази турците от дъното на душата си, Волен Сидеров е голям патриот както и много други българи.., които си унищожават държавата, но иначе имат намерението да я "спасят", не може ли точно тяхната партия, нарочно, за да предизвика още повече народа да са написали тези надписи..? И мога да ви уверя, че турците също не искаМЕ да живеем в свещената ви земя, не искаме да ви трaем омразата насадена във вас от родители и така нататъкa, но нямаме избор и имам огромното желание, да се изселя от тука, което ще ви направи много щастливи, ще си потъвате сами в мизериите, когато няма да има на кого да хвърляте вината, може и по между си да почнете да се избивате, мисля, че и вече даже става подобно нещо, но не винаги другите са виновни, дано да го проумеете някога. Не исках да обидя никого, но..когато вие го правите и не се чувствате виновни не мисля, че аз би трябвало да се чувствам така, а някои българи, че не знаят да пишат правилно на български, че не знаят историята Си и както вече казах, сами провалят "имиджа" на родната си земя..но това едвали ви е проблем, все пак най-големия проблем сме турците, но най- много ме е яд, че ни обвинявате, нас ни упреквате, нас ни мразите за неща, за които Не сме виновни, повтаряте неща, които са станали вече легенда във времето.., а и все пак нещо, за което ви защитавам е, че не трябва да има турска партия в парламента, но и сигурно, ако я няма наистина ще ни "махнат" от България, но това не би било проблем за мене..мечтата ми би се сбъднала по-бързо, сега мога да получа упреци, какво ли не, но все пак спрете да живеете във собствения си изпълен с омраза свят, за неща случили са се преди 100 и повече години, защото не осъзнавате истинските си проблеми, едвали само ние сме ви проблема, сигурно турците крадат парите ви, турците ви мамят и сега.., сега има правителствено робство според мене, така са ви "мазали" очите и така ви ги "мажат" още, че си нямате и на представа...

safetyMode
01-28-2009, 19:58
:shock: :-x :smt093 :smt075

girl_in_black
01-28-2009, 20:26
Кой е съобщил за тези надписи? "Атака"... "Атака" мрази турците от дъното на душата си, Волен Сидеров е голям патриот както и много други българи.., които си унищожават държавата, но иначе имат намерението да я "спасят", не може ли точно тяхната партия, нарочно, за да предизвика още повече народа да са написали тези надписи..? И мога да ви уверя, че турците също не искаМЕ да живеем в свещената ви земя, не искаме да ви трaем омразата насадена във вас от родители и така нататъкa, но нямаме избор и имам огромното желание, да се изселя от тука, което ще ви направи много щастливи, ще си потъвате сами в мизериите, когато няма да има на кого да хвърляте вината, може и по между си да почнете да се избивате, мисля, че и вече даже става подобно нещо, но не винаги другите са виновни, дано да го проумеете някога. Не исках да обидя никого, но..когато вие го правите и не се чувствате виновни не мисля, че аз би трябвало да се чувствам така, а някои българи, че не знаят да пишат правилно на български, че не знаят историята Си и както вече казах, сами провалят "имиджа" на родната си земя..но това едвали ви е проблем, все пак най-големия проблем сме турците, но най- много ме е яд, че ни обвинявате, нас ни упреквате, нас ни мразите за неща, за които Не сме виновни, повтаряте неща, които са станали вече легенда във времето.., а и все пак нещо, за което ви защитавам е, че не трябва да има турска партия в парламента, но и сигурно, ако я няма наистина ще ни "махнат" от България, но това не би било проблем за мене..мечтата ми би се сбъднала по-бързо, сега мога да получа упреци, какво ли не, но все пак спрете да живеете във собствения си изпълен с омраза свят, за неща случили са се преди 100 и повече години, защото не осъзнавате истинските си проблеми, едвали само ние сме ви проблема, сигурно турците крадат парите ви, турците ви мамят и сега.., сега има правителствено робство според мене, така са ви "мазали" очите и така ви ги "мажат" още, че си нямате и на представа...

Права си за много неща, една от основните лоши отличителни черти на българина е да търси вината за всичко нявсякъде другаде освен у себе си.Не става въпрос само за малцинствата, а и за неща от типа на "учителят ми писа двойка, виновен е, нищо, че аз не бях подготвен" през родителите, които обвиняват за проблемните си деца училището, обществото, телевизиите, но не могат да погледнат себе си и провала си като възпитатели, до това, че малцинствата са виновни за положението в страната. Убедена съм, че и само българи да останем в "свещената бългаска земя"(пфф) пак ще сме си зле, пак ще сме затънали, защото е лесно проблемите да се търсят около нас, но винаги(почти) са в самите нас.