PDA

View Full Version : Предложение за форума



ivakavlad
01-10-2009, 17:16
Ще давам по същество.Предложението ми е следното :
На всяка тема първото мнение (т.е. това на автора) да излиза на всяка страница така мисля че ще бъде по-лесно и по-удобно поне според мен

machoka
01-10-2009, 18:02
Необходими са доста поправи (надбавки) по системата на форума за да се осъществи това.

ivakavlad
01-10-2009, 19:54
това ми е от ясно по ясно преди и аз се занимавах с форуми само любителки нищо сериозно но това е друга тема та мисълта ми беше че по този начин хем ще е по удобно хем може и да се привлекът още потребители между другото имам още една идея за която ще спомена тук за да не правя друга тема и тя е да се добавят още поне 2-3 скина на форума да има така да се каже разнообразие и човек да може да има избор

Overpowered
01-10-2009, 20:23
Аз пък искам да въведат да си избираш на коя страница да идеш,защото в темите с много страници трябва да преровиш 100 страници,за да стигнеш до която искаш... :?

LiveFlower
01-10-2009, 20:25
Аз пък искам да въведат да си избираш на коя страница да идеш,защото в темите с много страници трябва да преровиш 100 страници,за да стигнеш до която искаш... :? Е то има!
Точно под заглавието на темата има едни цифри е,тва са страниците ;)

Valhala
01-10-2009, 20:59
Аз пък искам да въведат да си избираш на коя страница да идеш,защото в темите с много страници трябва да преровиш 100 страници,за да стигнеш до която искаш... :? Е то има!
Точно под заглавието на темата има едни цифри е,тва са страниците ;)


Това нещо дето го има не е много полезно...Представете си пак тема с 100 странички.От долу,докато четеш някоя от страниците излизат най-близките 5-6 или там колкото бяха напред и няколко страници назад...Примерно до 50та си има доста щракане... :? Иначе върши работа преди влизане в определена тема...

Lucho
01-11-2009, 07:07
Аз пък искам да въведат да си избираш на коя страница да идеш,защото в темите с много страници трябва да преровиш 100 страници,за да стигнеш до която искаш... :? Е то има!
Точно под заглавието на темата има едни цифри е,тва са страниците ;)


Това нещо дето го има не е много полезно...Представете си пак тема с 100 странички.От долу,докато четеш някоя от страниците излизат най-близките 5-6 или там колкото бяха напред и няколко страници назад...Примерно до 50та си има доста щракане... :? Иначе върши работа преди влизане в определена тема...
Много точно ! В друг форум бях забелязал същото това,но като цъкнеш на многоточието както е например 1,2.....110,111 ти показва всички числа на темата от 1 до 111 например,и си отиваш на точната страница...става дума за SMF 2.0 бета... дали може тази опция да я вкарате тук,в phpbb ? :)

Valhala
01-11-2009, 22:01
Аз пък искам да въведат да си избираш на коя страница да идеш,защото в темите с много страници трябва да преровиш 100 страници,за да стигнеш до която искаш... :? Е то има!
Точно под заглавието на темата има едни цифри е,тва са страниците ;)


Това нещо дето го има не е много полезно...Представете си пак тема с 100 странички.От долу,докато четеш някоя от страниците излизат най-близките 5-6 или там колкото бяха напред и няколко страници назад...Примерно до 50та си има доста щракане... :? Иначе върши работа преди влизане в определена тема...
Много точно ! В друг форум бях забелязал същото това,но като цъкнеш на многоточието както е например 1,2.....110,111 ти показва всички числа на темата от 1 до 111 например,и си отиваш на точната страница...става дума за SMF 2.0 бета... дали може тази опция да я вкарате тук,в phpbb ? :)

Дам...прави ми впечатление,че по-голямата част от нашите форуми са с тоя недостатък...Ако може поне тук да се направи нещо,няма да е лошо :lol:

sweetsunshine
01-12-2009, 06:55
Аз пък искам да въведат да си избираш на коя страница да идеш,защото в темите с много страници трябва да преровиш 100 страници,за да стигнеш до която искаш... :? Е то има!
Точно под заглавието на темата има едни цифри е,тва са страниците ;)


Това нещо дето го има не е много полезно...Представете си пак тема с 100 странички.От долу,докато четеш някоя от страниците излизат най-близките 5-6 или там колкото бяха напред и няколко страници назад...Примерно до 50та си има доста щракане... :? Иначе върши работа преди влизане в определена тема...
Много точно ! В друг форум бях забелязал същото това,но като цъкнеш на многоточието както е например 1,2.....110,111 ти показва всички числа на темата от 1 до 111 например,и си отиваш на точната страница...става дума за SMF 2.0 бета... дали може тази опция да я вкарате тук,в phpbb ? :)

Дам...прави ми впечатление,че по-голямата част от нашите форуми са с тоя недостатък...Ако може поне тук да се направи нещо,няма да е лошо :lol:и аз съм на мнение,че няма да е лошо

sexita
01-12-2009, 13:43
Да бе..само искате добавки,глупости...и после се оплаквате,че форума забивал и зареждал бавно 8)

Valhala
01-12-2009, 17:29
Да бе..само искате добавки,глупости...и после се оплаквате,че форума забивал и зареждал бавно 8)

Еми то така трябва се направи,че да няма такива работи бе...В крайна сметка го мислиме това нещо,с цел да подобриме нещата... :?