PDA

View Full Version : Предложения



sexbomb
01-10-2009, 18:46
Искам предложения за отмъшение на едно момче, бивш - как да го заболи най-много.Няма да го убивам, просто става въпрос за раняване на чувства 8)

EeeBobii
01-10-2009, 18:50
Ми освен да си намериш друг, не виждам как :)

vesito13
01-10-2009, 18:52
Мислиш ли , че на бившия ще му пука за теб ? :? Иначе ваирант е да се хванеш с най-добрия му приятел :D

Re5peC7
01-10-2009, 18:52
мхм..това си е най-болезненото :( виж някой младеж да ти помогне..ама да не го омотаеш така, че да се влюби в теб и сетне..

TooLittelTooLate
01-10-2009, 18:53
И какво ще спечелиш като го нараниш?! По-добре ли ще се почувстваш?! Според мен това е много тъпо. Не може да искаш да нараниш човека, когото до скоро си обичал и е значел нещо за теб, каквото и да е станало. И както някой умен човек е казал "Отмъщението не връща загубеното"....

sexbomb
01-10-2009, 18:59
И какво ще спечелиш като го нараниш?! По-добре ли ще се почувстваш?! Според мен това е много тъпо. Не може да искаш да нараниш човека, когото до скоро си обичал и е значел нещо за теб, каквото и да е станало. И както някой умен човек е казал "Отмъщението не връща загубеното"....

Ооо, мога и още как.Просто ден и нощ мисля за това.Помогнете ми да измислим възможно най-гадният начин.
Най-добрият му приятел...?
Или пълно безразличие ...
Понякога виждам, в погледа му, въпреки, че рядко се виждаме - някакви чувства ...

myNameIsImmortal
01-10-2009, 19:01
е тва е най-гадното - след като си бил с някой и вече след това сте скъсали да искаш да го нараниш... :(

PreciousDiamond
01-10-2009, 19:02
Намери отнякъде положителен тест за бременност и му го връчи заедно с мазна усмивчица и едно " Честито , тате " 8-)

Re5peC7
01-10-2009, 19:05
Намери отнякъде положителен тест за бременност и му го връчи заедно с мазна усмивчица и едно " Честито , тате " 8-)
:shock: олеее на какво са способни жените само и само да страдаме..че сетне и месечка издръжка може да иска..

mArMaLaDkA
01-10-2009, 19:05
Аз нямам идеи,но имам въпроси(да,пак). 8-) Ако тръгнеш с най-добрия му приятел,няма ли да нараниш повече него,когато свършиш с отмъщението си,отколкото бившия?Плюс това,ако тръгнеш с приятеля на бившия ти,ще виждаш старата си тръпка често.Замисли се.

sexbomb
01-10-2009, 19:08
Аз нямам идеи,но имам въпроси(да,пак). 8-) Ако тръгнеш с най-добрия му приятел,няма ли да нараниш повече него,когато свършиш с отмъщението си,отколкото бившия?Плюс това,ако тръгнеш с приятеля на бившия ти,ще виждаш старата си тръпка често.Замисли се.

Еми, незнам дали е най-добрият му приятел, но ме, знам, че ме харесваше ... Искаше тройка да правим :D 8) :D Те и двамата са повече женкари ...

sku
01-10-2009, 19:09
И какво ще спечелиш като го нараниш?! По-добре ли ще се почувстваш?! Според мен това е много тъпо. Не може да искаш да нараниш човека, когото до скоро си обичал и е значел нещо за теб, каквото и да е станало. И както някой умен човек е казал "Отмъщението не връща загубеното"....
съгласна съм!

Kostadin_682
01-10-2009, 19:10
Намери отнякъде положителен тест за бременност и му го връчи заедно с мазна усмивчица и едно " Честито , тате " 8-)
... :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

sexbomb
01-10-2009, 19:11
Намери отнякъде положителен тест за бременност и му го връчи заедно с мазна усмивчица и едно " Честито , тате " 8-)
... :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Ооо, най-гадният начин, мислете 8)

elsy
01-10-2009, 19:11
Тва с най-добрия приятел е добра оферта 8-)
Или разкажи насам-натам, че не го бива... :lol: :lol:

miss_asi
01-10-2009, 19:12
Мислиш ли , че на бившия ще му пука за теб ? :? Иначе ваирант е да се хванеш с най-добрия му приятел :D

Тва е най-доброто!

sexbomb
01-10-2009, 19:12
Тва с най-добрия приятел е добра оферта 8-)
Или разкажи насам-натам, че не го бива... :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Хахах, не, искам ... Пряко, не индиректно :booooomb:

elsy
01-10-2009, 19:14
Тва с най-добрия приятел е добра оферта 8-)
Или разкажи насам-натам, че не го бива... :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Хахах, не, искам ... Пряко, не индиректно :booooomb:
Еми тогава в очите му кажи, че не го бива :lol: :lol: :lol:

PreciousDiamond
01-10-2009, 19:14
Намери отнякъде положителен тест за бременност и му го връчи заедно с мазна усмивчица и едно " Честито , тате " 8-)
... :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Ооо, най-гадният начин, мислете 8)

Еми ако има кола земи лепни някоя бележчица там отзаде , на която да пише : " Внимание , малък х*й" или нешо подобно . Най-много ше засегнеш егото му 8-) А в Космополитън имаше едно много добро , ама то вече е за по големи . Докато са в някое кафе примерно , с ново гадже, да дойде сервитьорката ( с която ти ест предварително трябва да си говорила ) и да го пита : " извинете, децата ви питат колко още трябва да висят отпреде на студа" 8-) Ама то това вече наистина е за по - големи ... :?

sexbomb
01-10-2009, 19:16
Намери отнякъде положителен тест за бременност и му го връчи заедно с мазна усмивчица и едно " Честито , тате " 8-)
... :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Ооо, най-гадният начин, мислете 8)

Еми ако има кола земи лепни някоя бележчица там отзаде , на която да пише : " Внимание , малък х*й" или нешо подобно . Най-много ше засегнеш егото му 8-) А в Космополитън имаше едно много добро , ама то вече е за по големи . Докато са в някое кафе примерно , с ново гадже, да дойде сервитьорката ( с която ти ест предварително трябва да си говорила ) и да го пита : " извинете, децата ви питат колко още трябва да висят отпреде на студа" 8-) Ама то това вече наистина е за по - големи ... :?


Ти ме кефиш, иначе :razz: :D :-)

Punisherrr
01-10-2009, 19:19
Тъпи изпълнения... :?
Ква е тая злоба...кви сте такива остмъстителни...
След като някой ви е наранил трябва ли да го удостоявате с толкова внимание ;) Не си губете времето да планувате нещо за някой,който не го еня за вас.

balu4ka
01-10-2009, 21:26
Ами това са пълни детинщини,чесно това ми звучи като филм на ужасите.Като за начало порасни ;)

Raliito
01-10-2009, 23:08
Намери отнякъде положителен тест за бременност и му го връчи заедно с мазна усмивчица и едно " Честито , тате " 8-)

pxaxaa...naii--dobriqqqqt variqnt .. :grin: :grin: :grin: :D

SunShinePearl
01-10-2009, 23:37
преспи с най-добрият му фр
П.П сериозна съм :wink:

gangstata
01-11-2009, 01:58
Отмъщението носи моментно удовлетворение.Няма смисъл от него..

BigFakeSmile
01-11-2009, 05:53
е тва е най-гадното - след като си бил с някой и вече след това сте скъсали да искаш да го нараниш... :(

гадно е ама повечето момчета тей праят :?
аа иначе..най - добрия му приятел..така ше излезеш като кучка..
по - добре просто някво момче..пред очите му :D :D
ако се е подиграл с тебе...напрай го на г*з 8-)
успех! :-)

sexa_na_kompleksa
01-11-2009, 10:53
Ако няма чувства към теб, каквото и да направиш, няма да привлечеш вниманието му. По-добре забрави за него и продължи живота си.

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 10:55
Детински постъпки. Безразличието ти би го наранило най-много! :)