PDA

View Full Version : Феромони ?!



TeCHo0o0
01-10-2009, 18:47
някой да е използвал такива парфюмчета със така наречените феромони вътре за сваляне и други работи ...не ме интересува за да го ползвам просто ми е интересно дали има ефект и имате ли любопитни случки с тях :-)

amatorium
01-10-2009, 18:51
Az si bqh kupil Phelure predi vreme, no neznam dali e imalo nqkakva razlika.

EeeBobii
01-10-2009, 18:53
Феромони - Преслава - лъжа е.mp3

x3eme
01-10-2009, 18:53
феромоните имат по голям ефект върху животните докато при хората е по слаб ефекта

angelcheeee_93
01-10-2009, 18:56
някой ще ми обясни ли какво са феромони?
съжалявам ,че не съм на ясно по въпроса,но все пак бих искала да знам :)

x3eme
01-10-2009, 18:57
някой ще ми обясни ли какво са феромони?
съжалявам ,че не съм на ясно по въпроса,но все пак бих искала да знам :)
стимулират сексуалното желание

hottie
01-10-2009, 18:58
феромоните имат по голям ефект върху животните докато при хората е по слаб ефекта

Демек да внимавам ако имам куче :D

По темата - не съм запозната :)

x3eme
01-10-2009, 19:02
феромоните имат по голям ефект върху животните докато при хората е по слаб ефекта

Демек да внимавам ако имам куче :D

По темата - не съм запозната :)звучи малко странно но е така...
най голям е ефекта при змиите,действа им като наркотик,а за останалите животни няма да коментирам :D полудяват просто
за жалост при хората ефекта е много по слаб отколкото при тях :-)

girl_in_black
01-10-2009, 19:05
феромоните имат по голям ефект върху животните докато при хората е по слаб ефекта

Демек да внимавам ако имам куче :D

По темата - не съм запозната :)звучи малко странно но е така...
най голям е ефекта при змиите,действа им като наркотик,а за останалите животни няма да коментирам :D полудяват просто
за жалост при хората ефекта е много по слаб отколкото при тях :-)

Много ще е интересно някой да се напръска с такова нещо и да го подгони змия 8-)

angelcheeee_93
01-10-2009, 19:12
някой ще ми обясни ли какво са феромони?
съжалявам ,че не съм на ясно по въпроса,но все пак бих искала да знам :)
стимулират сексуалното желание

много благодаря!

x3eme
01-10-2009, 19:30
някой ще ми обясни ли какво са феромони?
съжалявам ,че не съм на ясно по въпроса,но все пак бих искала да знам :)
стимулират сексуалното желание

много благодаря!
няма за какво :)

aka6a_vamp
01-10-2009, 19:38
феромоните имат по голям ефект върху животните докато при хората е по слаб ефекта

Демек да внимавам ако имам куче :D

По темата - не съм запозната :)звучи малко странно но е така...
най голям е ефекта при змиите,действа им като наркотик,а за останалите животни няма да коментирам :D полудяват просто
за жалост при хората ефекта е много по слаб отколкото при тях :-)

Много ще е интересно някой да се напръска с такова нещо и да го подгони змия 8-)
по-интересното е къде ще му се навре

Valhala
01-10-2009, 19:50
Ааам чувал съм за това...Ако искаш да вониш на пикоч и очевидно да те гонят разни студенокръвни го ползвай :lol:

Minerva
01-10-2009, 19:53
Аз се бях пръскала с такъв миналата година-на една приятелка беше и се пръснах преди да идем на дискотека. Не знам дали е от това , но се наложи да гоня трима много нахални досадници за една вечер, при условие, че по принцип не ми се лепят особено :D Не миришеше много яко,но не беше и отвратителен- от тия дето ти става лошо от тях. Не бих си купила.

TeCHo0o0
01-10-2009, 20:00
Аз се бях пръскала с такъв миналата година-на една приятелка беше и се пръснах преди да идем на дискотека. Не знам дали е от това , но се наложи да гоня трима много нахални досадници за една вечер, при условие, че по принцип не ми се лепят особено :D Не миришеше много яко,но не беше и отвратителен- от тия дето ти става лошо от тях. Не бих си купила.

ееее хеле един да разкаже случка 8) ...давайте споделяйте повече искам интересни преживявания с тия фалшиви флакончета :grin:

got2Bthe1
01-10-2009, 20:09
правиш си 1 вана с феромони и после през зоопарка ... после няма да ти се налага да правиш секс мноооого време ... пък и няма да искаш

Minerva
01-10-2009, 20:16
хихихи от мене случки искай :D


правиш си 1 вана с феромони и после през зоопарка ... после няма да ти се налага да правиш секс мноооого време ... пък и няма да искаш

В тоя ред на мисли - сетих се за действието на валериана върху котките....може да действа и върху големите котки, даже е почти сигурно.

x3eme
01-10-2009, 20:18
темата е интересна но като гледам малко знаете какво всъшност са феромоните и темата отива на към спам.... :?

SoFarSoG00d
01-10-2009, 20:26
Абсолютни дивотии,то ако ставаха така нещата....

amatorium
01-10-2009, 20:34
Абсолютни дивотии,то ако ставаха така нещата....

Mnogo qsno. Vajnoto e kak se durjish s momichetata i kak izglejdash. Po razmera posreshtat, po orgazmite izprashtat :)

DimovB
01-10-2009, 22:01
аз бях чувал че ако завониш на прясна урина направо ти се нахвърлят ;-)

feronimo
01-14-2009, 22:57
Хей, вие всички тук. Да вземете да се просветите малко на тази тема.Стига бели полета в общата ви култура.Ама да,всъщност вие не сте си виновни за това,защото просто до сега в България не е имало никога нито един достатъчно просветен човек на тази тема,и за това никой нищо читаво не е писал.Поради тази причина, е и нямало от къде да прочетете нещо истинско и вярно.
Но вече това е история.Ако наистина някой проявява малко по-сериозен интерес по тази тема и желае да си купи и ползва истински оригинални човешки феромони,то ще му се оттвори парашута.Скоро официално ще види бял свят,най-сериозният сайт за оригинални феромони в СВЕТА.В него ще намерите най-обемната и изчерпателна информация за ФЕРОМОНИТЕ,от който и да е друг сайт в света,вкл. 10-те най-оригинални,най-истински,най-продавани и 100% действащи феромонални продукти в света,които никой никога не е внасял и продавал у нас до сега.И този сайт е БЪЛГАРСКИ ! ! ! За сега можете да го посетите тук-feromonibg точка com/new
Влезте,прочетете всичко,просветете се и тогава пак пишете някакви мнения по този въпрос,за да спрат да ви се смеят тези,които вече са го направили,тези които са си купили,пробвали,изчукали десетки мацки и пичове,останали поредните много доволни и пак са си купили.

Armani_P
01-14-2009, 23:06
^ Да,и колко ще се зарадвате,след като похарчите една сума,а се окажете само със сухия шпек в ръка...

x3eme
01-14-2009, 23:17
feronimo ако не забелязваш некои хора които пишат във форума знаят какво са феромони :wink:

feronimo
01-15-2009, 00:54
Умните и разумните не само се радват,но и яко чукат вече почти 30 г. от както са открити и се продават истинските феромонални продукти по целият свят. А, много мислещите се за умни и знаещи песимисти- кибици,не им остава наистина нищо друго, докато си лъскат шпека.....да стоят......и да гледат......как другите......свалят......дори.... ..и тяхната мацка !!!

krisi90
01-15-2009, 19:32
Feronimo,stana mi interesno.Razkaji malko pove4e kakvi sa tezi feromonalni produkti???Tova parfiumi s feromoni li sa ili ne6to po-nadejdno???

CwalkIn
01-15-2009, 19:39
Аз се бях пръскала с такъв миналата година-на една приятелка беше и се пръснах преди да идем на дискотека. Не знам дали е от това , но се наложи да гоня трима много нахални досадници за една вечер, при условие, че по принцип не ми се лепят особено :D Не миришеше много яко,но не беше и отвратителен- от тия дето ти става лошо от тях. Не бих си купила.
Доколкото знам , уж се води че тия парфиюмчета нямат миризма? Или съм в грешка :?

feronimo
01-15-2009, 19:48
Ето личи си,че има и наистина заинтерисовани хора по тази тема.Всичко кото се предлага в този магазин,за първи път се внася у нас.Това са продукти феромони-концентрати,които трябва да добавите във вашият любим парфюм по описана за всеки продукт схема.Ако спазвате точно предписанията,ще имате един наистина действащ парфюм с феромони,а не като всички ментета които се предлагат у нас до сега.
Иначе,информацията в сайта е най-обемната и изчерпателна,каквато не можете да намерите никъде другаде и с много научни доказателства.

A_Loving_Girl
01-15-2009, 20:15
феромоните имат по голям ефект върху животните докато при хората е по слаб ефекта

Демек да внимавам ако имам куче :D

По темата - не съм запозната :)звучи малко странно но е така...
най голям е ефекта при змиите,действа им като наркотик,а за останалите животни няма да коментирам :D полудяват просто
за жалост при хората ефекта е много по слаб отколкото при тях :-)

Значи тряя предъпредя никой да не се пръска с такоз нещо кат идват в къщи...щот кучето и котката ми ще си напраят парти 8-)

fashion4etyy
01-16-2009, 04:50
Аз имам феромонен парфюм :grin: за мен действа ..в автобуса момичетата ме гледат и като седна до някоя и е неудобно и гледа леко настрани..после като стана ме поглежда леко :-D понякога незнам мен ли ме е срам повече или тях :-D :oops: :oops:
в училище е същото постоянно ме гледат

Който не вярва може да го купи от тук http://www.sexaromati.com/product_info.php?cPath=1&products_id=1 от там го взех и струва 55лв :oops: :-)

feronimo
01-16-2009, 10:57
На вниманието на NeNoRMaLNiKa ! ! ! Ако искаш да си останеш ненормален и по тази тема за феромоните,проблема както винаги си е само твой. Действието на феромоните като атрактант за противоположният пол, е само едно от ДЕСЕТКИТЕ му качества. Те имат и много други, може би, по-важни и големи ползи , отколкото основно се рекламират, като сексуални атрактанти. Вземи малко и ти да се ПРОСВЕТИШ на тази тема, защото на всички вече им стана ясно,че комплексаря в случая си ти-http://www.feromonibg.com/new/

feronimo
01-16-2009, 11:09
Мила ми A_Loving_Girl . Освен да се научиш да мислиш и пишеш,трябва да научиш и следното-животните произвеждат и си обменят животински феромони, а хората-човешки ! Взаимно разменени, нямат никакво въздействие. А относно партито- то може да се проведе единствено в болният ти мозък, и то след като и кучето и котката ти обилно ти се изпикаят върху тебе...........
Вземи се просвети и ти малко на тази тема-http://www.feromonibg.com/new/

x3eme
01-16-2009, 11:48
вместо да обиждаш и да се правиш на разбирач като толкова знаеш за феромоните стига дрънка глупости....явно нищо не знаеш за тях :wink: и недей да спамиш темата безмислени спорове се водят на ЛС

feronimo
01-16-2009, 12:56
A_Loving_Girl - това е за теб-http://www.cevabg.com/felnews2.htm

NeSumJenaTi
01-16-2009, 13:04
Аз наскоро в един бар казах на едно момче ,че има страхотен парфюм . Направо не можах да се откъсна от това момче ( само си говорехме ) , но парфюмът му беше като магнит . И като минеше някоя покрай него и се спираше и му пускаше ебати усмивките . И го попитах какъв е парфюмът и каза , че е 212 на Каролина Херера и , че има феромони в него . Не знам може да ме е метнал за феромоните , ама наистина беше опияняващ , чак сексуално привличане не съм изпитала , но определено беше омайващо .

feronimo
01-16-2009, 13:11
x3eme,че сам разбирач,да разбирач съм и не дрънкам никакви глупости за разлика от другите нищо не знаещи.
Иначе си прав и съм съгласен с теб,да не се водят безмислени спорове и да се спами темата.
Просто разбери ме,че единственото нещо което искам да кажа на всички,е да не мислят и пишат безмислици,като напр. тази A_Loving_Girl , ами да влязат и се просветят по темата от най-големия доставчик на информация и на единствените оригинални продукти-концентрати в България-http://www.feromonibg.com/new
Това е всичко. Не искам да убиждам никого по никакъв начин,но много се набирам,като гледам какви безсмислици се пишат по темата.

fashion4etyy
01-16-2009, 15:45
Парфюмите с феромони са за комплексари като смешника писал преди мене.Истинските мъже като мене нямат нужда от подобни аксесоари и женските им се лепят като мухи заради чара им а не заради някаква течност с феромони.Дано осъзнавате колко е жалко да се използва такъв парфюм...

На тебе ли се лепят бееее :shock: :lol: :razz: :razz: ти си грозен като смъртта сори ама вече не се здържам и ще го кажа имаш Ужасен външен вид :razz: :razz: :D на тебе и 200 феромони няма да помогнат :D виж си лицето,бузите..и всичко останало и после говори 8)
найстина най смешното нещо което съм чел в тоя форум бе тва :lol:

aka6a_vamp
01-16-2009, 15:47
Парфюмите с феромони са за комплексари като смешника писал преди мене.Истинските мъже като мене нямат нужда от подобни аксесоари и женските им се лепят като мухи заради чара им а не заради някаква течност с феромони.Дано осъзнавате колко е жалко да се използва такъв парфюм...

На тебе ли се лепят бееее :shock: :lol: :razz: :razz: ти си грозен като смъртта сори ама вече не се здържам и ще го кажа имаш Ужасен външен вид :razz: :razz: :D на тебе и 200 феромони няма да помогнат :D виж си лицето,бузите..и всичко останало и после говори 8)
найстина най смешното нещо което съм чел в тоя форум бе тва :lol:
ехх красавецо...опаа..исках да кажа красавицеее

fashion4etyy
01-16-2009, 16:06
Парфюмите с феромони са за комплексари като смешника писал преди мене.Истинските мъже като мене нямат нужда от подобни аксесоари и женските им се лепят като мухи заради чара им а не заради някаква течност с феромони.Дано осъзнавате колко е жалко да се използва такъв парфюм...

На тебе ли се лепят бееее :shock: :lol: :razz: :razz: ти си грозен като смъртта сори ама вече не се здържам и ще го кажа имаш Ужасен външен вид :razz: :razz: :D на тебе и 200 феромони няма да помогнат :D виж си лицето,бузите..и всичко останало и после говори 8)
найстина най смешното нещо което съм чел в тоя форум бе тва :lol:
ехх красавецо...опаа..исках да кажа красавицеее

на теб пък кво съм ти напраил нз..спри да се занимаваш с мен!!!!

aka6a_vamp
01-16-2009, 16:10
Парфюмите с феромони са за комплексари като смешника писал преди мене.Истинските мъже като мене нямат нужда от подобни аксесоари и женските им се лепят като мухи заради чара им а не заради някаква течност с феромони.Дано осъзнавате колко е жалко да се използва такъв парфюм...

На тебе ли се лепят бееее :shock: :lol: :razz: :razz: ти си грозен като смъртта сори ама вече не се здържам и ще го кажа имаш Ужасен външен вид :razz: :razz: :D на тебе и 200 феромони няма да помогнат :D виж си лицето,бузите..и всичко останало и после говори 8)
найстина най смешното нещо което съм чел в тоя форум бе тва :lol:
ехх красавецо...опаа..исках да кажа красавицеее

на теб пък кво съм ти напраил нз..спри да се занимаваш с мен!!!!
Копеле родил си се-тва е достатъчна причина!

fashion4etyy
01-16-2009, 16:24
Парфюмите с феромони са за комплексари като смешника писал преди мене.Истинските мъже като мене нямат нужда от подобни аксесоари и женските им се лепят като мухи заради чара им а не заради някаква течност с феромони.Дано осъзнавате колко е жалко да се използва такъв парфюм...

На тебе ли се лепят бееее :shock: :lol: :razz: :razz: ти си грозен като смъртта сори ама вече не се здържам и ще го кажа имаш Ужасен външен вид :razz: :razz: :D на тебе и 200 феромони няма да помогнат :D виж си лицето,бузите..и всичко останало и после говори 8)
найстина най смешното нещо което съм чел в тоя форум бе тва :lol:
ехх красавецо...опаа..исках да кажа красавицеее

на теб пък кво съм ти напраил нз..спри да се занимаваш с мен!!!!
Копеле родил си се-тва е достатъчна причина!

кажи ми го в лицето сигурен съм че едва ли ще смееш 8)
считам за момче..за мен не си момиче и няма да ми пука кво че стане с теб 8)

fashion4etyy
01-16-2009, 16:28
На тебе ли се лепят бееее :shock: :lol: :razz: :razz: ти си грозен като смъртта сори ама вече не се здържам и ще го кажа имаш Ужасен външен вид :razz: :razz: :D на тебе и 200 феромони няма да помогнат :D виж си лицето,бузите..и всичко останало и после говори 8)
найстина най смешното нещо което съм чел в тоя форум бе тва :lol:

Нещастно комплексирано копеленце.Ще говорим когато си качиш снимка на лицето което упорито криеш.Ти си ебаси и мръсния грозен боклук затова те е срам да се покажеш пред всички.Колкото до обидите ти - ами през к.ура ми е кво си мисли за мене един микроб като тебе.За втори път ще ти го повторя - ти си последната дупка на кавала и твоето мнение е без значение,така че не си търси белята...

аз комплекси към теб ли бе :lol: ти имаш към мен и ме цитираш в всяка тема казах ти лицето ми е 1000 пъти по хубаво от твойто няма нужда да се сравнявам с грозен боклук като теб :razz: никога няма да го направа. бих се сравнил с др фешъни а всички такива като теб грозни съм далеч от тях!ниско под мене си така че спри да се сравняваш.. няма начин :? 8)
нмз вече!

aka6a_vamp
01-16-2009, 16:34
ела и ше ти се изплюя в лицето на драго сърце...и за кват искаш ме смятай

fashion4etyy
01-16-2009, 16:45
ела и ше ти се изплюя в лицето на драго сърце...и за кват искаш ме смятай
ами после?

x3eme
01-16-2009, 16:47
стига спамете бе :x

fashion4etyy
01-16-2009, 16:49
стига спамете бе :x
едва ли спамим повече от теб :wink:

x3eme
01-16-2009, 16:54
я трай там

fashion4etyy
01-16-2009, 16:56
шшш внимавай =;

x3eme
01-16-2009, 16:57
скрий се че си грозен бе....и не ми викай шшш

fashion4etyy
01-16-2009, 16:59
хаха айде моляте..за грозни дане говорим. щото виждам кой е грозния тук :grin:
некъф си урод там горе над мен :lol:

aka6a_vamp
01-16-2009, 16:59
Сори спирам спама :( фешънче,не искаш да знаеш!

fashion4etyy
01-16-2009, 17:01
Сори спирам спама :( фешънче,не искаш да знаеш!

още малко и ще ме биеш..какъв страах :-#

aka6a_vamp
01-16-2009, 17:17
Абе може да съм момиче,може да съм 1.50 и нещо,ма пак ще те набия вярвай ми...но спирам щото аз безпочвени заплахи не давам,а тези сиг няма да успея да ги изпълня!Шибан фешън!!

aka6a_vamp
01-16-2009, 17:22
Абе може да съм момиче,може да съм 1.50 и нещо,ма пак ще те набия вярвай ми...но спирам щото аз безпочвени заплахи не давам,а тези сиг няма да успея да ги изпълня!Шибан фешън!!

Еми ще го набиеш ми.Ще гледаме женски бой :D
То горкия ме съмнява някого да е удрял през живота си иначе голям патрон го раздава тука.Жалък нещастник наказан от природата...
Ее него сиг не го е стах да не го ударят,ами да не му развалят гелосаната прическа...

adrenal1n
01-16-2009, 17:25
Модераторите :smt018

A_Loving_Girl
01-16-2009, 19:22
A_Loving_Girl - това е за теб-http://www.cevabg.com/felnews2.htm

И ако искаш да знаеш...аз си правех майтап....нямате ли чувство за хумор .... :?

StayFly
01-16-2009, 20:36
ела и ше ти се изплюя в лицето на драго сърце...и за кват искаш ме смятай
ами после?
Кво после бе чифут?
После майка ти ше те целува само на снимка!

fashion4etyy
01-16-2009, 22:58
ела и ше ти се изплюя в лицето на драго сърце...и за кват искаш ме смятай
ами после?
Кво после бе чифут?
После майка ти ше те целува само на снимка!

ebi si maikata mrusna!!!!!!!!

fashion4etyy
01-16-2009, 22:59
Сори спирам спама :( фешънче,не искаш да знаеш!

още малко и ще ме биеш..какъв страах :-#

Ти гъзар ли взе да го раздаваш бе нещастник? Не се виждаш колко си смачкан от живота...ама то т`ва ти остава да се правиш на отворен в един форум.Жалък задклавиатурен мафиот такъв.Не си надигай въшките щот така е много лесно като дори и гадния си шибан фейс не си показал и тънеш в анонимност.Като мишок се криеш в дупката си.
Що не си ми градски бе мама му да е** да ти хвърлям всеки ден по един профилактичен бой,да видиш тогава дали толкова ще ти знае лайняната уста...

ei grozen mlukvai! nqma se razpravam pove4e s teb 8)
mnnnnnnn pod nivoto si mi i ne struva6 ni6topred men
4aoooo 8)

fashion4etyy
01-16-2009, 23:02
Абе може да съм момиче,може да съм 1.50 и нещо,ма пак ще те набия вярвай ми...но спирам щото аз безпочвени заплахи не давам,а тези сиг няма да успея да ги изпълня!Шибан фешън!!

1.50 :shock: :-o :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: dori i za momi4e ne stava6 ti si po niska ot baba mi bee :D :razz: :razz: :razz: nemoa spra da se smeq malee ujas :razz: az sum 180 i 70kg da vidim kak 6te me bie pikla kato teb..nikoga ne udrqm momi4e ama mai ti 6te si purvata! :x

ama ujasnoto ne e tva..a tva 4e si malka i ne stava6 za momi4e :?

adrenal1n
01-17-2009, 08:12
Българска селяния :?
Като не се познавате, ми е чудно как си раздавате красиви епитети по адрес един на друг. Или то сега е важното е да се правиш на бияч...

aka6a_vamp
01-17-2009, 09:37
Абе може да съм момиче,може да съм 1.50 и нещо,ма пак ще те набия вярвай ми...но спирам щото аз безпочвени заплахи не давам,а тези сиг няма да успея да ги изпълня!Шибан фешън!!

1.50 :shock: :-o :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: dori i za momi4e ne stava6 ti si po niska ot baba mi bee :D :razz: :razz: :razz: nemoa spra da se smeq malee ujas :razz: az sum 180 i 70kg da vidim kak 6te me bie pikla kato teb..nikoga ne udrqm momi4e ama mai ti 6te si purvata! :x

ama ujasnoto ne e tva..a tva 4e si malka i ne stava6 za momi4e :?
Въпроса не е колко съм висока и колко тежа бе чифут!Ти не си ли се бил преди...не си ест...тея работи немат значение!Ако некой ден те видя ще се убедиш сам как ше те спраскам...иии как разбра,че не стаам за момиче....ти поне ставаш!

StayFly
01-17-2009, 09:56
ела и ше ти се изплюя в лицето на драго сърце...и за кват искаш ме смятай
ами после?
Кво после бе чифут?
После майка ти ше те целува само на снимка!

ebi si maikata mrusna!!!!!!!!
Дали ше смееш да го кажеш тва в реалността ?

krisi90
01-17-2009, 10:45
Ne znam za6to vsi4ki vie se karate po mejdu si vmesto da se susredoto4ite vurhu samata tema...vse pak nali za tova e napravena?! Vupreki celiq tozi spam,vidqh i nqkoi seriozni mneniq po temata kato tova na feronimo. Ne znam za vas,no az posetih poso4eniq ot nego sait i za golqma moq iznenada deistvitelno namerih informaciq, koqto do sega nikude ne bqh sre6tala. Az li4no ot dosta vreme se interesuvam ot 4ove6ki feromoni v Bulgariq,za6toto mnogo sum 4ela za tqh v 4ujdi saitove i znam, 4e originalnite sa efektivni.Vsi4ki produkti,koito gi predlagat tam,li4no gi proverih v 4ujdite saitove i deistvitelno mneniqta po forumite za tqh sa samo polojitelni.Absoliutno bezpristrastna sum kum tezi,koito gi vnasqt i prodavat,taka 4e nqkoi koito ne vqrva moje i toi da go proveri sam.Napravo ne vqrvam na o4ite si, 4e moje da su6testvuva tolkova mnogo i ka4estvena informaciq subrana na edno mqsto.Qvno suzdatelite na saita sa deistvitelno profesionalisti i az im imam doverie i mislq da si poru4am skoro.

Luda_do_poluda
01-17-2009, 10:49
Аз подарих на гаджето ми парфюм на Bvlgari с феромони ,на него много не му харесваше ,но мен направо ме побъркваше .Явно си е до човек :)

fashion4etyy
01-17-2009, 14:51
Абе може да съм момиче,може да съм 1.50 и нещо,ма пак ще те набия вярвай ми...но спирам щото аз безпочвени заплахи не давам,а тези сиг няма да успея да ги изпълня!Шибан фешън!!

1.50 :shock: :-o :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: dori i za momi4e ne stava6 ti si po niska ot baba mi bee :D :razz: :razz: :razz: nemoa spra da se smeq malee ujas :razz: az sum 180 i 70kg da vidim kak 6te me bie pikla kato teb..nikoga ne udrqm momi4e ama mai ti 6te si purvata! :x

ama ujasnoto ne e tva..a tva 4e si malka i ne stava6 za momi4e :?
Въпроса не е колко съм висока и колко тежа бе чифут!Ти не си ли се бил преди...не си ест...тея работи немат значение!Ако некой ден те видя ще се убедиш сам как ше те спраскам...иии как разбра,че не стаам за момиче....ти поне ставаш!

как ще ме спраскаш :shock: :D :lol: мн ми е интересно да знам
ма знаеш че няма да се срешнем за тва го казваш :?

fashion4etyy
01-17-2009, 14:53
Ne znam za6to vsi4ki vie se karate po mejdu si vmesto da se susredoto4ite vurhu samata tema...vse pak nali za tova e napravena?! Vupreki celiq tozi spam,vidqh i nqkoi seriozni mneniq po temata kato tova na feronimo. Ne znam za vas,no az posetih poso4eniq ot nego sait i za golqma moq iznenada deistvitelno namerih informaciq, koqto do sega nikude ne bqh sre6tala. Az li4no ot dosta vreme se interesuvam ot 4ove6ki feromoni v Bulgariq,za6toto mnogo sum 4ela za tqh v 4ujdi saitove i znam, 4e originalnite sa efektivni.Vsi4ki produkti,koito gi predlagat tam,li4no gi proverih v 4ujdite saitove i deistvitelno mneniqta po forumite za tqh sa samo polojitelni.Absoliutno bezpristrastna sum kum tezi,koito gi vnasqt i prodavat,taka 4e nqkoi koito ne vqrva moje i toi da go proveri sam.Napravo ne vqrvam na o4ite si, 4e moje da su6testvuva tolkova mnogo i ka4estvena informaciq subrana na edno mqsto.Qvno suzdatelite na saita sa deistvitelno profesionalisti i az im imam doverie i mislq da si poru4am skoro.

като ще праиш реклама поне го пиши на кирилица бе :?

x3eme
01-17-2009, 15:46
спам спам спам за пореден път спам

fashion4etyy
01-18-2009, 03:44
спам спам спам за пореден път спам

кой го казва :shock: :lol: :razz:
най големия спамер :? :x :o :-x

Thuglife
01-18-2009, 06:17
Да кажа относно темата...значи един приятел се напръска веднъж с моя парфюм аз ей така го взех просто , защото бях любопитен какво ще стане :) дали ще има по голям интерес...та го дадох на моя приятел той се напръска мощно..и отидохме в студентски град на джим бийм :) зариби една мацка и целувки и какво ли не :) , а при него се случва много рядко :) . И един друг случай..една вечер отидохме на кафе вечерта пак в студентски град и кафето беше пълно с хора бяхме се напръскали с моя авер и сервитьорката дойде и беше прекалено любезна дори се шегуваше с нас после се запознахме и без да е питаме каза ,че учи в Унсс и почна да ни разправя там някви неща (вече не помня беше преди 2 години ) . Странна ситуация! Все пак не се пръскам с този парфюм стои си вкъщи и не вярвам ,че може да ми оправи живота , но все пак някоя вечер пак ще се напръскам...пак от люботиство разбира се! :oops:

feronimo
01-18-2009, 16:59
На вниманието на NeNoRMaLNiKa ! ! ! Ако искаш да си останеш ненормален и по тази тема за феромоните,проблема както винаги си е само твой. Действието на феромоните като атрактант за противоположният пол, е само едно от ДЕСЕТКИТЕ му качества. Те имат и много други, може би, по-важни и големи ползи , отколкото основно се рекламират, като сексуални атрактанти. Вземи малко и ти да се ПРОСВЕТИШ на тази тема, защото на всички вече им стана ясно,че комплексаря в случая си ти-http://www.feromonibg.com/new/

На всички е ясно кой е комплексаря,моля те не спори че ставаш жалък.Прекалено бос си на тази тема.Отлично и още преди тебе знам за действията на феромоните.Рекламирай смешния парфюм дето го използват само комплексари като този гнусен фиешън.Да не мислиш че на някой тука му пука за другите действия на феромоните? Нещастниците го използват този парфюм само с целта да забият некое момиченце защото знаят че без него трудно ще им върже.Заяждането ти е повече от неуместно и гледай да не се повтаря...


На вниманието на NeNoRMaLNiKa ! ! !
Ей,ПИКЛЬО. Преди колко години,майката на майка ти е станала баба,бе?

LP_GirL
01-18-2009, 23:05
Аз се бях пръскала с такъв миналата година-на една приятелка беше и се пръснах преди да идем на дискотека. Не знам дали е от това , но се наложи да гоня трима много нахални досадници за една вечер, при условие, че по принцип не ми се лепят особено :D Не миришеше много яко,но не беше и отвратителен- от тия дето ти става лошо от тях. Не бих си купила.

ееее хеле един да разкаже случка 8) ...давайте споделяйте повече искам интересни преживявания с тия фалшиви флакончета :grin:



сестра ми ми вика аве вземи си мн яко миришат и момчетата тичат по тебе цял вечер .... и аз отивам купувам си пробвам го ........ излизам си на кафе и да и на мен ми се наложи да гоня досадници(на дали беше от това, но мисля че има нещо) ..... а сега го слагам понякога като излизам с гаджето да видя дали ще има ефект и нз но сякаш има ....той по принцип е мн сдържан даже и мн да му се иска нещо не си го показва мн мн, но когато си сложа феромоните малееее .....яко е :)

Lainovoz
01-19-2009, 10:35
Модераторите явно са оставили темата, за да можем всички да се посмеем :shock: :razz:

feronimo
02-10-2009, 03:19
ФЕРОМОНИ БЪЛГАРИЯ е единственият официален вносител и дистрибутор на феромони-концентрати.Край на измамите и ментетата.Запознайте се с 10-те ТОП ПРОДУКТА в света-истинските и винаги действащи феромони.Станете и Вие един от милионите мъже и жени повярвали и доверили се на истинските продукти с феромони.
До сега у нас, са се предлагали единствено онези ''парфюми с феромони'',които никога никаква работа не са вършили,защото в тях дори и да има нещо,то е толкова малко,че никога от него не можете да усетите истинският ефект на феромоните.
На www.feromonibg.com ,ще откриете най-изчерпателната информация за истинският свят на феромоните,въобще някога помествана в нета:
-какво представляват в действителност;
-какви видове съществуват;
-как действат;
-ефекта и ползите от тях;
-стотици научни доказателства и факти;
-отзивите в световната преса за вече 30 годишното им присъствие на световните пазари;
-10-ТОП-ПРОДУКТА в света;
-единствено тук ще Ви бъде посочено истинското и точно съдържание на феромоните във всеки един продукт;
-не се задължавате да миришете на съмнителни аромати,натрапени Ви от производителя;
-нашите продукти с феромони са безароматни и Вие винаги ще ги ползвате успоредно с Вашите любими парфюми;
-най-ниските цени в света;
-невероятен ПОДАРЪК за всички мъже-първият професионален КУРС ЗА СВАЛЯЧИ у нас;
-единствено и само тук-невероятната ГАРАНЦИЯ от 365 дни за подобен продукт в света !
Заповядай те в нашият магазин на www.feromonibg.com , за да откриете един нов и невероятно предизвикателен свят за Вас-светът на ИСТИНСКИТЕ ФЕРОМОНИ !

Thuglife
02-10-2009, 10:09
Испанската муха и попърса имат по голям ефект.
хохо коката има по голям ефект..

feronimo
02-10-2009, 10:15
Sorry,но ето,че липсата на информираност,води до погрешни и глупави расъждения.Едното няма нищо общо с другото.Испанската муха е афродизиак и въздейства върху либидото и възбъжда,докато феромоните нямат тези качества,а по скоро те са АТРАКТАНТИ,т.е привличат противоположният пол без да го възбуждат.
Вземи се просвети моля те,то е в твоя полза-www.feromonibg.com

Не е важно да получаваш само това , за което знаеш и цениш , а и да оцениш това , което получаваш . Но този , който не цени даденостите си , явно не ги заслужава . Въпросът не е да си купите кой да е продукт . Трудното е да повярвате в тях . Защото всяко дълго и мечтано пътуване , винаги започва с една първа единствена стъпка . А , ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне . Мечта , свързана с повече успехи сред жените и още повече бройки в леглото . И , ако '' случайно " тя и при вас се сбъдне , то нека после радостта от успеха и бъде слънцето , което ще пропъди зимата от лицето ви . Но ако продължавате неосъзнато да подхранвате недоверието и невежеството си , никой няма да ви се присмее, но и никога нищо няма да научите , какво се крие зад една наистина сбъдната '' мъжка '' мечта !
И , ако все още се колебаете или сте обсебен от пълен скептицизъм или вродена недоверчивост , не Ви остава нищо друго освен да стоите отстрани....... и да гледате....... как другите мъже....... успешно свалят....... дори и Вашата мацка !

migancy
02-10-2009, 14:32
Интересно.. но няма да пробвам, защото гледаме змий :razz: