PDA

View Full Version : червен нос :д



ne6toto
01-10-2009, 18:59
като излезна вън от студеното време носа ми става червен,кажете с какво да се мажа за да не почервенява :o

cHooOpiHka___
01-10-2009, 19:05
според мен по-добре ше е да си го срежеш или да си го оставиш у вас като излизаш ............ 8-) :D 8-) :D 8-)

С0ри.. по темата.. тва е от времето .. мисля че с едно крем4е нивея .. ше е по-добре .. пробай.. :)

Ou7taControL
01-10-2009, 19:46
крем няма да помогне според мен... слагай фон дю тен и ще прикрие малко червеното :)

Blab
01-10-2009, 19:47
Всички ли мислят и говорят за носове тая седмица? :-o

yozito
01-10-2009, 20:00
Ммм...Ако може и аз да попитам нещо , че няма смисъл да пускам нова...Така значи , когато съм на студено и започва да ми се бели носа , когато стоя на слънце пак ми се бели.Някой ако може да помогне ще го обичам вечно. :-D :)

girl91
01-10-2009, 20:12
Всички много умно са се изказали... за какъв фдт говорите.. какви кремове?!?
Нормално е от студеното време носът ти да почервенява. Според мен нищо не можеш да направи.

Kallyn4eto
01-10-2009, 20:26
Ммм...Ако може и аз да попитам нещо , че няма смисъл да пускам нова...Така значи , когато съм на студено и започва да ми се бели носа , когато стоя на слънце пак ми се бели.Някой ако може да помогне ще го обичам вечно. :-D :)

мисля че най-обикновен крем, например здраве ще помогне. На мен лятото ми се бели малко и използвам нивеа софт...
колкото до червения нос...не мисля че има спасение
можеш да носиш шал, ама малко странно седи до носа качен.... :-o

Ou7taControL
01-10-2009, 20:27
Всички много умно са се изказали... за какъв фдт говорите.. какви кремове?!?
Нормално е от студеното време носът ти да почервенява. Според мен нищо не можеш да направи. normalno e ama moje da se prikrie :)

Seducti0n
01-10-2009, 20:45
Нормално е кожата да се зачерви от студеното време, още пове4е, ако пили някакъв вятър.
Иначе, има 1 специално кремч4е на Нивеа.
То е за бебенца, да им предпазва кожата от вятъра.
Вземи си го него.Малко е мазничко, но ти няма да слагаш по много. :wink:

girl91
01-10-2009, 21:02
Всички много умно са се изказали... за какъв фдт говорите.. какви кремове?!?
Нормално е от студеното време носът ти да почервенява. Според мен нищо не можеш да направи. normalno e ama moje da se prikrie :)

Не може да се прикрие, освен ако не си сложи нещо да си прикрие самия нос :-D
А за това прикритие за коеот приказваш ( с фдт) няма да стане... същата работа като например тичаш и след това бузите ти са зачервени.Това е само временно ( излиза на студено - зачервява се, прибира се на топло и вече не е зачервен)

Carlos
01-10-2009, 21:50
Боядисай го жълт или зелен!

DimovB
01-10-2009, 22:32
мноо е секзи момиче със зачервен нос :)

justt
01-11-2009, 06:00
омг... :D :D :D

Sissy90
01-11-2009, 06:09
Ммм...Ако може и аз да попитам нещо , че няма смисъл да пускам нова...Така значи , когато съм на студено и започва да ми се бели носа , когато стоя на слънце пак ми се бели.Някой ако може да помогне ще го обичам вечно. :-D :)
С крем за лице - хубаво е един-два пъти да си мажеш цялото лице. Лятото си вземай със слънцезащитен фактор, а зимата... споменаха за някакъв, който предпазвал от вятъра, звучи ми подходящо. Аз харесвам кремовете на Нивея - те за всичко стават - за ръце, лице, тяло, добра марка е според мен.

Ou7taControL
01-11-2009, 07:09
Всички много умно са се изказали... за какъв фдт говорите.. какви кремове?!?
Нормално е от студеното време носът ти да почервенява. Според мен нищо не можеш да направи. normalno e ama moje da se prikrie :)

Не може да се прикрие, освен ако не си сложи нещо да си прикрие самия нос :-D
А за това прикритие за коеот приказваш ( с фдт) няма да стане... същата работа като например тичаш и след това бузите ти са зачервени.Това е само временно ( излиза на студено - зачервява се, прибира се на топло и вече не е зачервен) ami neznam, po princip pri men se polu4awa to4no obratnoto.. kato izlqza na studeno i pobelqvam, stavam kato snejanka 8-) ami zna4i nqa izmukvane ot 4erveniq nos v kraina smetka.. ama kakto kaza Bo moje puk i da e sexy 8-)

gabi_94
01-11-2009, 09:09
оххх, и моят нос става мнооого червен като изляза навън, ужасно смешно е. И не само носа ами и бузите, като домат ставам, на всичкото отгоре носа ми е чип, такъв детски и смешен пък и червен, ужасноо е. Не ми помага нищо - нито пудра, нито фдт, просто няма начин да не се зачерви. И кремове не помагат, просто не става :(

GotTheLife
01-11-2009, 09:20
крема Здраве е с исушаващ ефект и става по-зле най-добре Dove или Nivea ммм обаче най-подходящия е на B

3oPuTy
01-11-2009, 09:23
И аз имах тоя проблем,но преди година си го реших :)
Купих си крема за лице на Ейвън за предпазване от студено време :) Мажа се с него и докато лицето ми е леко влажно още си слагам пудра и всичко си е окей :) :-)

yozito
01-11-2009, 13:27
Ммм...Ако може и аз да попитам нещо , че няма смисъл да пускам нова...Така значи , когато съм на студено и започва да ми се бели носа , когато стоя на слънце пак ми се бели.Някой ако може да помогне ще го обичам вечно. :-D :)

мисля че най-обикновен крем, например здраве ще помогне. На мен лятото ми се бели малко и използвам нивеа софт...
колкото до червения нос...не мисля че има спасение
можеш да носиш шал, ама малко странно седи до носа качен.... :-o

Мерси мн за отг но Здраве и Нивеа не ми помогнаха ;( .Нищо , ще намеря решение с др продукти. :*

wikito0o
11-07-2009, 18:32
и аз имах тоя пробрем ама си намерих една рецепта, която поне на мен ми помогна :D " Залей 2 с. л. лайка с вряла вода и ги вариш в продължение на 10 минути. Разделяш отварата на две части - първата оставяш в тенджерата, а втората - в хладилника.След изстиването на втората част, затопляш първата и започваш да си слагаш последователно горещи и студени компреси. Прави това 3 пъти седмично и сичко е ОК! :D 8)

Neopitom3na
11-07-2009, 18:48
м не излизай :D

Djuff
11-07-2009, 19:06
Що бе яко е с червен нос, ама само ако нямаш черни точки, че догава ще ти мислят носа за калинка :D

clever
11-07-2009, 21:00
според мен по-добре ше е да си го срежеш или да си го оставиш у вас като излизаш ............ 8-) :D 8-) :D 8-)

добра идея :razz: така няма да ти почервенява никога ! :lol: :lol: :lol: