PDA

View Full Version : чудя се защо..



Ou7taControL
01-10-2009, 19:29
защо има момичета, които оставят външния си вид и килограмите си на произвола на съдбата, било то защото ги мързи или защото неискат да се ограничават от нищо, а като видят някое добре облечено момиче,с хубаво тяло започват да завиждат и да си шушукат каква била к*рва и тн... :?

SunSmile
01-10-2009, 20:31
щото тва им е в природата на някои момичета.... Много е лесно, да кажеш, че гроздето е кисело, ама ако го стигаше щеше да е сладко...
Комплексарки! То като да си чакаш да свалиш някой килограм пред компа, да имаш хубава прическа като се къпеш..... и др... няма как да стане, ако не си размърдаш задните части и не се потрудиш. Няма нищо даром! :)

kat4enceto
01-10-2009, 20:33
Твърдо съм зад мнението на Сънсмайл :grin: Евалата ти правя!

SunSmile
01-10-2009, 20:35
Твърдо съм зад мнението на Съншайн :grin: Евалата ти правя!
Само дето съм Сънсмайл, ама нищо. Благодаря :)

kat4enceto
01-10-2009, 20:37
Да де :-D поправих се :-) :grin:

Ou7taControL
01-10-2009, 20:44
taka si e :)

Jamalska
01-10-2009, 20:48
ако се огранича само до първата половина на въпроса:защото се харесваме и така :D

Jaffs
01-10-2009, 21:03
Темата е страшно безсмислена. Тези момичета били ограничени? Честно казано пускането на такава тема за мен също е ограничено. Казвали ли са ви го в лицето, за да знаете какво говорят?
Хората искат това, което няма да имат и ако това е вашият или друг външен вид би трябвало да сте поласкани, а не да пускате теми из форумите за това колко зле изглеждали другите.
Момичетата обсъждали дали някоя е к*рва или не, другите обсъждат килограмите и вида на предните - кръговрат. Не мисля, че само такива момичета говорят така, кльощавите и красивите също го правят. Това е просто женска злоба, която не зависи от килограмите, а от човека.
Аз не изглеждам като горе споменатите, но определено като видя някоя, която ми прилича на к*рва го казвам и не защото е красива, а защото ми прилича на такава.

Rofl4e
01-10-2009, 21:48
щото са прости ;)

TheNewReligion
01-10-2009, 21:53
На мен, пък ми се струва, че някои момичета не правят разлика м/у красива и евтина, м/у завист и истина...Значенията на ето такива елементарни думички се размиват тотално и от там идва проблема. :)

Ou7taControL
01-11-2009, 07:00
Jaffs nikade v temata ne pishe "kolko zle izglejdat drugite" stava vapros za tova 4e ima hora za koito vsqko krasivo momi4e e k*rva s koeto nesum suglasna ... I da ti kaja po dobre bih se po4uvstvala ako mi go kajat v liceto otkolkoto da si klukarat i az da go razbera po edin ili drug na4in :)

shell
01-11-2009, 09:06
Според мен такива момичета ги мързи да се вземат в ръце и да спортуват,за да поддържат фигура и да са във форма-то не на всеки му се спортува 3-4 пъти седмично :D
Когато са вкъщи и си хапват са си добре,но кагато излязат навън и видят поддържано момиче и веднага почват да хулят ама защото истината боли......За да изглежда добре едно момиче трябва да си полагат усилия!

3oPuTy
01-11-2009, 09:19
Темата е страшно безсмислена. Тези момичета били ограничени? Честно казано пускането на такава тема за мен също е ограничено. Казвали ли са ви го в лицето, за да знаете какво говорят?
Хората искат това, което няма да имат и ако това е вашият или друг външен вид би трябвало да сте поласкани, а не да пускате теми из форумите за това колко зле изглеждали другите.
Момичетата обсъждали дали някоя е к*рва или не, другите обсъждат килограмите и вида на предните - кръговрат. Не мисля, че само такива момичета говорят така, кльощавите и красивите също го правят. Това е просто женска злоба, която не зависи от килограмите, а от човека.
Аз не изглеждам като горе споменатите, но определено като видя някоя, която ми прилича на к*рва го казвам и не защото е красива, а защото ми прилича на такава.
+1 Напълно съм съгласна \:D/

А авторката да вземе да се научи,че не може да слага всички под общ знаменател ;)
1.Има си момичета,на които им е генетично зададено да са пълнички
2.Има и такива,които са болни или склонни към някои болести и също са пълнички
=>Това,че са пълнички не означава,че ги мързи и че не се грижат за себе си!!!
3.Познавам доста пълнички момичета,които са 100 пъти по-красиви от повечето момичета тук!!!
4.Едва ли има момиче (било то слабо или дебело),което без видима причина да каже,че някое друго е курва ...
5.По твоята логика,значи ти им завиждаш,защото могат да си ядът всичко без да броят калории :D

Sissy90
01-11-2009, 11:28
Аз пък се чудя защо така обобщаваш всички. Да, има момичета, които клюкарят за останалите, но не защото те самите са грозни или дебели, а просто заради самото клюкарене. Не знам дали си забелязвала, по по-пълничките хора много често са супер готини като характер, шегаджии и т. н.

Minerva
01-11-2009, 11:36
1. Момичетата не са виновни че са по пълнички.
2. Не всички по-пълни са комплексарки или са грозни.
3. Слабите и "хубави" момичета също коментират коя е курва и коя не.
4. Хубаво е да имаш самочувствие и да си мислиш че всички ти завиждат но релно погледнато не е така.
5. Грозното за едни е прекрасно за други.
6.Изказването като цяло е долно и неуважително.

Jaffs
01-11-2009, 11:38
защо има момичета, които оставят външния си вид и килограмите си на произвола на съдбата, било то защото ги мързи или защото неискат да се ограничават от нищо

Ou7taControL, това как го определяш? За мен е колко зле изглеждат тези момичета? Има много други, които мислят, че дадено красиво момиче е к*рва, ти си написала точно за тези и аз за тях съм коментирала. А това за чувството честно казано го приемам като клише. Не говоря за теб, а по принцип. Не мисля, че ако ми кажат "Ей, к*рво" ще се почувствам по-добре. Говоренето зад гърба ми не ми пречи след като знам от къде идва и защо. В живота си няма да срещаме само хора, които ни харесват и които ни говорят за това колко сме красиви и прелестни. Хората са различни, мненията, комплексите им (мразя я тая дума) и отношението също. Не обръщайте такова внимание на мнението на околните и се съсредоточете върху тези, които ви интересуват и върху своя живот.
Напълно съм съгласна със Sissy90. Лично аз особено уважавам такива успели жени, защото на тях им е нужно много повече, за да се докажат, от колкото на мен примерно. Компенсират пълнотата си с много други качества, които при други липсват тотално.

Пак стана по-дълго от очакваното, ама на...

BurningDesire
01-11-2009, 13:19
Абе наистина има грознички момичета, които са все недоволни от външния си вид и непрекъснато коментират тая ква била, оная ква била - за хубавите, поддържани, добре облечени и гримирани момичета. Ама не мога да разбера защо за всички вас дебел = грозен? Има хора, на които просто им отиват килцата и са страшно симпатични. И защо трябва всички да сме като излезнали от една и съща матрица? Прическите са ни еднакви, дрехите и гримовете също. Защо трябва да е така? Просто приемете, че някои хора си се харесват, дори да са с 10 кг повече от тая общоприета анорексична тенденция на високите по 1.70 и тежащи по 50 кг момичета.

TheBestFriends
01-11-2009, 13:28
Има момичета, които НИКОГА не са се грижили за килограмите си, но не са пълни. Има такива, които се ограничават до максимум какво ядат и т.н. и са по-пълни от другите. И какво ?! Това е организъм, но може всички да полагат един и същи грижи и резултата да е един и същ при всички. А за това, че 'дебелите' момичета обсъждали другите и ги наричали 'курви'.. ае моля ви се... Дружила съм и с двете категории направени от авторката момичета. И онези, които се мисля за много слаби и готини, обиждат повече и използват думата курва сравнително по-често. За това не говорете глупости, че сте смешни...

sweetsunshine
01-11-2009, 13:35
1. Момичетата не са виновни че са по пълнички.
2. Не всички по-пълни са комплексарки или са грозни.
3. Слабите и "хубави" момичета също коментират коя е к***а и коя не.
4. Хубаво е да имаш самочувствие и да си мислиш че всички ти завиждат но релно погледнато не е така.
5. Грозното за едни е прекрасно за други.
6.Изказването като цяло е долно и неуважително.тва "слабите и "хубави" момичета" прозвуча ужасно..от къде знаеш,че не всички са хубави а а а а а ????????бахти наистина сте много комплексирани,ся като се каже така(авторката си е права)и вие почвате слабите и "хубави" еми ти пък от къде знаеш,че всички са грозни?!!Авторката си е много красива даже,ама тука асмо търсите начин да се заядете...и твоето изказване не е по-добро и уважително!!!

Baby_b
01-11-2009, 13:50
Аз пък се чудя защо така обобщаваш всички. Да, има момичета, които клюкарят за останалите, но не защото те самите са грозни или дебели, а просто заради самото клюкарене. Не знам дали си забелязвала, по по-пълничките хора много често са супер готини като характер, шегаджии и т. н.

Браво на тебе че познаваш пълни момичета с готин характер, всичките дето аз познавам са некви злобарки. Ама то не само злобарки ами и намират кусури на всеки. Ей за тва вече не ги съжалявам дебелите. Могат да отслабнат ама се иска воля

Ou7taControL
01-11-2009, 17:09
Nikoi ne e kazal 4e vsi4ki pulni momi4eta sa grozni, naprotiv, vie sami si go izmislihte otnqkude.. kazvam 4e ima momi4eta a ne vsi4ki momi4eta... :? Imam edna priqtelka koqto e pulna no e adski krasivaaaa i v momenta hodi s 4 mom4eta :D
i pak da poqsnq..:: ne goworq za vsi4ko takiwa momi4eta, samo kazvam 4e ima nqkoi momi4eta (sledovatelno nikoi ne slagam pod obsht znamenatel) koito sa takiva... ima nqkoi koito sa bolini, nqkoi koitotaka se haresvat za koeto nqma nishto losho no ima nqkoi koito sa takiwa, kakwito sam opisala v temata

axlbaby
01-11-2009, 17:15
Какво за Бога означава поддържано момиче? :shock: Да си поддържан не означава да си облечен с най-фешънската блузка от мОлЪ и да си гримиран като ЧалГъЪ ПеВачКъ...Отностно тва че се грозните коментирали другите НЕ е е така.Това си зависи от характера на човек.
Тази тема е толкова безмислена и просташка...Какво самочувствие имат някой хора,че все на тях някой им завижда и сички останали са грозни и дебели.
Извинете ама не сте идеал за всички,не сте най-красивите,не всички ви завиждат-премирете се.

Ou7taControL
01-11-2009, 17:20
Какво за Бога означава поддържано момиче? :shock: Да си поддържан не означава да си облечен с най-фешънската блузка от мОлЪ и да си гримиран като ЧалГъЪ ПеВачКъ...Отностно тва че се грозните коментирали другите НЕ е е така.Това си зависи от характера на човек.
Тази тема е толкова безмислена и просташка...Какво самочувствие имат някой хора,че все на тях някой им завижда и сички останали са грозни и дебели.
Извинете ама не сте идеал за всички,не сте най-красивите,не всички ви завиждат-премирете се. kade pishe vsi4kiiiiiiiiiiiiii??? :grin: napisano e 4e ima NQKOI koito sa takiwa i to si e fakt,a ne 4e vsi4ki sa takiwa.. :)

Minerva
01-11-2009, 19:48
1. Момичетата не са виновни че са по пълнички.
2. Не всички по-пълни са комплексарки или са грозни.
3. Слабите и "хубави" момичета също коментират коя е к***а и коя не.
4. Хубаво е да имаш самочувствие и да си мислиш че всички ти завиждат но релно погледнато не е така.
5. Грозното за едни е прекрасно за други.
6.Изказването като цяло е долно и неуважително.тва "слабите и "хубави" момичета" прозвуча ужасно..от къде знаеш,че не всички са хубави а а а а а ????????бахти наистина сте много комплексирани,ся като се каже така(авторката си е права)и вие почвате слабите и "хубави" еми ти пък от къде знаеш,че всички са грозни?!!Авторката си е много красива даже,ама тука асмо търсите начин да се заядете...и твоето изказване не е по-добро и уважително!!!


Значи не познавам авторката, не съм я виждала и не ми пука за нея. Изказването е това, което ме подразни. Необходимите грижи, които според вас човек трябва да полага за себе си, за да го определите като поддържан ,за много други са прекалени и досадни. И бъдете сигурни, че повечето момичета които говорят зад гърбовете на наконтените мадами са същите като тях.
И да, не всичи слаби са грозни - не съм го казала (пример няма да давам ще стане кофти)

Overpowered
01-11-2009, 20:12
Всеки изглежда така,както иска.
Теб какво те бърка?
Някой да те кара да си дебела?

BrainlessROCKBABY
01-12-2009, 17:52
щото са прости ;)

ем, да, то много лесно било да кажеш: тоя прост, оня прост. какво значи прост?!! ако човек се харесва такъв, какъвто е, защо да се променя и да става стереотип на представите на момчетата?! по темата "гроздето е кисело": така е, тези, които го правят, не гледат себе си, не гледат собственото си съзнание. а дали на тебе ти пука какво мислят те, зависи само и единствено от фалшивите рамки, граници, които се създават от обществото, мнозинството... :?


Всеки изглежда така,както иска.
Теб какво те бърка?
Някой да те кара да си дебела?


2. Не всички по-пълни са комплексарки или са грозни. 3. Слабите и "хубави" момичета също коментират коя е к***а и коя не. 4. Хубаво е да имаш самочувствие и да си мислиш че всички ти завиждат но релно погледнато не е така.
5. Грозното за едни е прекрасно за други.
Подкрепям. Все пак, в тяхната предства, това е идеалната форма и всички трябва да са като тях. Еми сори, не става така!