PDA

View Full Version : слу4вало ли ви се е



cinderella_gugutka
01-10-2009, 19:41
слу4вало ли ви се е да искате да сте с някой,той също да иска да е с вас но просто обстоятелствата да не го позволяват
на мен сега ми се слу4ва и просто не съм предполагала 4е ще се 4увствам така гадно :cry: :cry: :cry:
ако ви се е слу4вало разкажете малко - просто искам да знам 4е има и други хора които са го изпитали и са го преживяли :(

Punisherrr
01-10-2009, 19:44
Случва ми се от почти две години ;)
Ако имате воля се преодолява,както виждаш.

elsy
01-10-2009, 19:45
Бе имаше неееещо такова и при мене :lol: :lol: Ама не е за разказване историята :lol:
Я ти по-добре разкажи какво точно ви пречи да сте заедно? :-o

raichEbaichE
01-10-2009, 19:45
а при мен още по лошо... 2-ма се харесват флиртуват излизат но просто обстоятелстват а и това че сме твърде горди и сами си осрахме ... връзката която не прерасна в нищо повече... тфа не е странно тфа е направо ТЪПО :-o :lol: даи да се поссмеем че живота е и весел и сериозен... да погледнем от тъжната страна :-o
+1 :(

pussycat_dolls15
01-10-2009, 19:46
Дам!Случвало ми се е.

Re5peC7
01-10-2009, 19:46
мдааа..в момента съм в такова положение...8 месеца бяхме заедно.. и макар и не много моментите ми прекарани с нея бяха вълшебни..но разстоянието ни раздели...

pussycat_dolls15
01-10-2009, 19:47
Ако имаш воля ще го преодолееш!

yahhooo
01-10-2009, 19:47
Случвало ми се е :(

Just_say_no
01-10-2009, 19:57
Обичам приятеля си ( от почти 9 месеца сме заедно ) , но има едно момче... познаваме се от 2 - 3 години вече, от различни градове сме и не един път сме имали размяна на целувки и тем подобни и т.н. (когато е бил в града) още от първия път когато се запознахме страшно много си допаднахме. Сега си пишем постоянно и си правим някви хлапашки (така да ги нарека) намеци... но няма да бъдем заедно, защото не може. Въпреки, че ми се иска и то много, но както казах - наистина обичам приятеля си и не мога да рискувам да загубя такова съкровище заради каквото и да било, дори и най - съвършеното момче.

За това просто съм се примирила, че не винаги можем да имаме това което искаме в момента, защото когато загубим това което имаме, чак тогава оценяваме колко ценно е било то за нас. :)

chill
01-10-2009, 19:59
Да в момента съм така иии да доста е гадничко

Kostadin_682
01-10-2009, 20:03
слу4вало ли ви се е да искате да сте с някой,той също да иска да е с вас но просто обстоятелствата да не го позволяват
на мен сега ми се слу4ва и просто не съм предполагала 4е ще се 4увствам така гадно :cry: :cry: :cry:
ако ви се е слу4вало разкажете малко - просто искам да знам 4е има и други хора които са го изпитали и са го преживяли :(
Welcome to my world... Every day is day without sense ... :?

PreciousDiamond
01-10-2009, 20:05
Еми гадничко си е ... :?

aka6a_vamp
01-10-2009, 20:12
случвало ми се е ама не баш същото...щото той беше виновен до някъде-трябваше да работи и нямал време за мен...и се разделихме

Lyubeto
01-10-2009, 20:16
Случи ми се веднъж нещо подобно и все още като се сетя и нещо ме жегва отвътре , но ...

MoHuTo
01-10-2009, 20:20
Да, случвало ми е се е. :?

beachy_bunny
01-10-2009, 20:28
Хххх В момента съм така ... от моя клас е и е един от най-добрите ми приятели ... :( :( :( Всяка вечер стоя във леглото плача и питам Господ .. (който едва ли съществува) колко време още ще сме разделени ... ще ме държи далеч от него .. не в прегръдките му :? :? тежко ми е , но няма на къде ... 8)

sku
01-10-2009, 20:39
Още ми е съвсем прясно.
Цялата история е изключително глупава на пръв поглед. Флирт след тва 3 месеца отказвах да излезна с него накрая си казах абе я да видя какво ще стане може да сме приятели. Привличането беше....невероятно. След това заминах за Лондон за 1 седмица през която не сме спирали да си пишем смси :D върнах се,тръгнахме,всичко беше щастие и рози за 1 месец (щекажете че е малко време,но ми беше достатъчно да осъзная колко много значи за мен този човек) и в един красив момент точно когато правехме месец се разделихме под предлог че нямало да има време за мен. Не се примирих и в продължение на още един месец се опитвах със зъби и нокти да го върна,след което видях че няма да стане,казах му че е време да се разделим окончателно(през този един месец се виждахме редовно и се едно не бяхме късали). Мина седмица и той ме потърси реших че е размислил,видяхме се и още 1 месец откарахме по същия начин-виждахме се,всичко беше ок, но не ходехме. На мен пак ми кипна,казах му че няма да му позволя да ме използва така и пак се скарахме. На нова година ми звънна,след което след 2 дена ми писа смс и на Рождения ми ден (5ти януари) ми каза че ме обича...питах го какво иска от мен и той ми каза-ти си най-невероятният човек,който познавам,обичам те, но просто имаш много силен характер и мен това ме плаши. И аз му казах ок-аз никога няма да стана куха лейка без мнение! И вече май 1 седмица нямам контакт, а ми е адски трудно,защото усещам че с него можех да изживея нещо невероятно...

Малко е дълго ма имах нужда да споделя...

MostHated
01-10-2009, 20:59
случи ми се лятото, и правих шпакли на магаре... това наистина помогна

MostHated
01-10-2009, 21:02
случи ми се лятото, и правих шпакли на магаре... това наистина помогна

ти ли си тоя ве ти си извеснтен ве човек евала

имате ли магаре ? мога да ти покажа... мога да го правя и с котка , стига да е рижава и избръсната

KpucuTo0o92
01-10-2009, 21:14
оф да за съжаление ми се е случво и продължава и до този момент,и аз самата не мога да разбера кво става,знам че искаме да сме заедно а има хора и неща които ни пречат,,,офф и аз нз направо се побърквма вече :-D

Sevt
01-10-2009, 21:22
Обичам приятеля си ( от почти 9 месеца сме заедно ) , но има едно момче... познаваме се от 2 - 3 години вече, от различни градове сме и не един път сме имали размяна на целувки и тем подобни и т.н. (когато е бил в града) още от първия път когато се запознахме страшно много си допаднахме. Сега си пишем постоянно и си правим някви хлапашки (така да ги нарека) намеци... но няма да бъдем заедно, защото не може. Въпреки, че ми се иска и то много, но както казах - наистина обичам приятеля си и не мога да рискувам да загубя такова съкровище заради каквото и да било, дори и най - съвършеното момче.

За това просто съм се примирила, че не винаги можем да имаме това което искаме в момента, защото когато загубим това което имаме, чак тогава оценяваме колко ценно е било то за нас. :)

Същото съм го преживял. И може да ти прозвучи гадно но единствения начин е да прекратиш всякакви контакти с 2рото лице. Хубаво е , че си наясно кой е истински важния за теб и кой не би искала да изгубиш. Но тогава защо се самоизмъчваш ? Всяка разменена дума с другия те вкарва в още по - голям филм. Постоянно ще ти е гадно , няма да можеш да ги погледнеш в очите нито себе си. И колко ще издържиш така ? Месец, 2 три ? И накрая пак ще се побъркаш и ще сложиш някакъв край. И това при доброто стечение на обстоятелствата, че нещата зависят от теб. Не си струва повярвай ми ;)

Just_say_no
01-10-2009, 21:42
Обичам приятеля си ( от почти 9 месеца сме заедно ) , но има едно момче... познаваме се от 2 - 3 години вече, от различни градове сме и не един път сме имали размяна на целувки и тем подобни и т.н. (когато е бил в града) още от първия път когато се запознахме страшно много си допаднахме. Сега си пишем постоянно и си правим някви хлапашки (така да ги нарека) намеци... но няма да бъдем заедно, защото не може. Въпреки, че ми се иска и то много, но както казах - наистина обичам приятеля си и не мога да рискувам да загубя такова съкровище заради каквото и да било, дори и най - съвършеното момче.

За това просто съм се примирила, че не винаги можем да имаме това което искаме в момента, защото когато загубим това което имаме, чак тогава оценяваме колко ценно е било то за нас. :)

Същото съм го преживял. И може да ти прозвучи гадно но единствения начин е да прекратиш всякакви контакти с 2рото лице. Хубаво е , че си наясно кой е истински важния за теб и кой не би искала да изгубиш. Но тогава защо се самоизмъчваш ? Всяка разменена дума с другия те вкарва в още по - голям филм. Постоянно ще ти е гадно , няма да можеш да ги погледнеш в очите нито себе си. И колко ще издържиш така ? Месец, 2 три ? И накрая пак ще се побъркаш и ще сложиш някакъв край. И това при доброто стечение на обстоятелствата, че нещата зависят от теб. Не си струва повярвай ми ;)

Знам, че не си струва, обаче е трудно защото "второто лице" както го нарече вече се превръща в малка част от ежедневието ми (когато си пишем или когато дойде в града се виждаме) и някак си го възприемам като приятел (защото както споменах се познаваме от доста време вече). Но за сега това не ми създава кой знае какви проблеми, защото ясно сам заявила пред себе си какво искам и с кой го искам. :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-10-2009, 21:55
слу4вало ли ви се е да искате да сте с някой,той също да иска да е с вас но просто обстоятелствата да не го позволяват
на мен сега ми се слу4ва и просто не съм предполагала 4е ще се 4увствам така гадно :cry: :cry: :cry:
ако ви се е слу4вало разкажете малко - просто искам да знам 4е има и други хора които са го изпитали и са го преживяли :(
Welcome to my world... Every day is day without sense ... :?

Мно-го сме! Сил-ни сме! :)

ThinkPink
01-10-2009, 22:09
дам,боли .........

grenica_1_
01-10-2009, 22:18
mda beshe mnogo gadno no kraq bqhme zaedno no za kratko vreme za 10 dni misleh si 4e sa nai hubavite mi dni v jivota no ne e taka . Az tova mom4e go haresvah 3g i na 3-tata trugnah me no trqbvashe da ostane v taina da se vijdame po po zabutani mesta ta da ne ni vidat tezi ot staria klas 4e te sa mn takiav vednaga 6teha da ni bazikat i nekvi takiva i 6te6e da stane mn gadno ta trugnah me no 10 dni bqhme zaedno vupreki si4ko... no nqma faida 4estno kazano.. 6tot posle super mnogo vreme ne si govorih me az mnogo go obi4ah i kato go vidah bash 3 meseca sled tfa otnovo mi stana gadno i izbqgvah sqkvi vuzmojno kontakti s nego zaobikaah da ne go vijdam no ot 1 godina nqkade 2 si pisheme 4uvame se vse o6te ima ne6to m/u nas no samo po skype... nishto pove4e no po dobre spored men da ne si s tozi 4ovek za6toto po dobre da znae6 4 enemoje da si s nego ot kolkoto da si s nego i da se izmu4vash ... a taka moje da napravite edno mn hubavo priqtelstvo koeto s sigurnost v momenta ne iskash ...