PDA

View Full Version : Моля помогнете(Проблем с ерекция)



stupiddreamer
01-10-2009, 19:49
Zdraveite! Priqtelqt mi ima problem za koito ni e neudobno da razgovarqme.Kogato se vuzbudi 4lenut mu si ostava mek do nqkakva stepen i e mnogo trudno da go vkara.Ako mu duham se nadurvq za malko i posle pak omekva no vse o6te e vuzbuden. Moga da go vtvardq ako go pipam galq ili s oralna no ne trae dulgo.Moje li tova da e ot alkohola za6toto pove4eto slu4ei kogato tova ni se e slu4valo sa sled kato e pil. Su6to taka sum zabelqzala 4e kogato mu duham e tvard no lapna li go celiq stava po mek a kogato prosto si igraq s ezi4e primerno nqma nikakav problem.
Tova pravi sexa nepulnocenen a as i ideq si nqmam dali tozi problem e na prihi4eska ili fizi4eska osnovA.Kakvo mislitem dali e ot pritesnenie ili zloupotreba s alkohola ili prosto ima fizi4eski problem i e nujno da se konsultira s lekar. Znam 4e bi se po4uvstval neudobno ako go popitam zatova iskam da znam dali na nqkoi drug mu se e slu4valo i dali e normlano. Molq vi ne mi otgovarqite ako ste neseriozni i neiskate da pomognete.

т.7
hottie

TeCHo0o0
01-10-2009, 19:54
до човек си е май това състояние,така се е родило момчето :shock: ...да го види лекар,ама незнам как ще му кажеш да иде ако той го мисли за нормално :(

got2Bthe1
01-10-2009, 19:56
и аз предлагам да отиде на лекар според мен алкохола не влияе но не сам уролог и не знам...

StayFly
01-10-2009, 19:56
Нищо чудно да е заради алкохола. До сега не сте ли го правили без да е пил преди това?

WaKo
01-10-2009, 19:57
От алкохола е - след определено количество просто спираш да го чувстваш. И тогава има два варианта - поглеждаш в гащите и гледаш той скокнал и готов за работа или ти трябва хидравлика, за да го помръднеш

hottie
01-10-2009, 20:08
Вероятно е от алкохола.

amatorium
01-10-2009, 20:37
Kaji mu da spre da pie ili shte go zarejesh. Alkohola v golemi i postoyanni dozi e losho neshto.

Rofl4e
01-10-2009, 21:12
От алкохола е !Тоя алкохол кво ли не прави!На моя приятел му е случва същото освен ако не е толкова много бъзбуден че чак да не може да си стои на краката и гледа как да ме вкара в леглото(гооря след като е употребил алкохол)

azz_azz
01-10-2009, 21:19
Алкохол+чекий преди секс=мек член.................мисля че двете заедно е по вероятно да причинят това.Но все пак и всяко 1 само по себе си може да го причини зависи от човека.

Xrisinka
01-10-2009, 21:26
moje i da se pritesnqva neshto i zatova, predpolagam i az che e ot alkohola drugiq pat kato go pravite kaji mu da ne pie i ako togava pak se poluchi tov\a neka da se konsultira s lekar

Rofl4e
01-10-2009, 21:37
moje i da se pritesnqva neshto i zatova, predpolagam i az che e ot alkohola drugiq pat kato go pravite kaji mu da ne pie i ako togava pak se poluchi tov\a neka da se konsultira s lekar
малко ме съмнява дас е притеснява след употребата на алкохол..След като сме пиинали всички задръжки падат ;) и едва ли му пука

BoBa4eWeR
01-10-2009, 21:41
От алкохолът е 80%.. може пък да се отпуска момчето и да немисли за това да е някаде другаде на мен ми се случва това като се успокоя и оставя партниорката ми да действа

DimovB
01-10-2009, 21:56
сигурно си мисли за нещо кофти докато правите секс
така че най-вероятно е на психическа основа

bqsna_teenagerka
01-10-2009, 22:19
Спомена нещо относно алкохола Да той влия много и то вредно на половата система цигарите също!