PDA

View Full Version : Мистика



Carlos
01-11-2009, 08:36
Ами моето предложение е следното: да има раздел, който да речем се казва Мистика и там да си вкарваме нещо за призраци и извънземни, за паранормални явления, дори за хора като баба Ванга или Вера Кочовска, за Царичина и да нищим там тея "проблеми". Би ли му било интересно на някого??? :)

Lucho
01-11-2009, 08:38
Не е лошо като идея,но едва ли ще го осъществят... :)

krem4et0
01-11-2009, 08:51
Нещо като форума за конспирации, мистика и екзотерика ли? То си има специализиран такъв. Иначе аз съм фенка на подобни теми и би било чудесно да има такъв форум. Но да не си останем само броени хора.

Carlos
01-11-2009, 08:53
Сигурно има, то и по някои от другите раздели има, но на мен би ми било приятно тук да си ги разискваме :)

hottie
01-11-2009, 09:37
звучи интересно

TheBlackStranger
01-11-2009, 10:41
звучи интересно+1

3oPuTy
01-11-2009, 10:51
Наистина е много интересно :)
Нооо нека не забравяме,че това е тийн форум и едва ли някой ще се наеме да направи подобен раздел ...
Въпреки,че като се замисля,щом направиха раздел за младите майки значи може и раздел за паранормални явления да направят :-D



П.П.Автора трябваше да направи една анкета за да видим,колко хора са съгласни и колко не са :) За да може екипа на форума да реши по-лесно дали да създаде подобен раздел :)

Lysit0
01-11-2009, 11:04
^^ Направиха раздел за млади майки ,защото е полезно за момичета като darla, които имат деца от много млади,пък и не само за тях... (:
Иначе ще е интересно да има такъв раздел...

3oPuTy
01-11-2009, 11:08
Е то си е ясно,че е заради Дарла и още 2-3 (най-много) съфорумници с деца,но просто е някак странно ... Не,че ми пречи :) Даже прочетох доста интересни неща там :) Историята на Дарла също много ме развълнува ама ... Просто си е странно,но както и да е :) Да не се отплесваме от темата :)


Сега остана предложението за нов раздел да се предложи,да се гласува,да се създаде и да си пишем :-D

darla
01-11-2009, 11:23
zvu4i interesno,no spored men 6te se napulni s idioti,koito 6te govorqt po-skoro za "dama Pika" i podobni idiot6tini!

LiveFlower
01-11-2009, 11:35
Аз също съм фенка на тия работи,ноооооооо като познаваме администраторите на тоя форум,след малко ще се появи някои и ще каже,че е много работа и трябва мноооого време,а дори няма и да одобрят идеята :)

3oPuTy
01-11-2009, 11:45
zvu4i interesno,no spored men 6te se napulni s idioti,koito 6te govorqt po-skoro za "dama Pika" i podobni idiot6tini!
И това го има за жалост :o
И ако не пускат истории с Дама Пика,то поне ще се намери някой,който да твърди,че е бил отвличан от извънземни или който вижда в бъдещето :lol: :o

Carlos
01-11-2009, 11:55
П.П.Автора трябваше да направи една анкета за да видим,колко хора са съгласни и колко не са :) За да може екипа на форума да реши по-лесно дали да създаде подобен раздел :) [/b][/color]
Мдаа, права си, благодаря за съвета :)

Carlos
01-11-2009, 13:00
Поредната тъпня.#
Благодаря мойто момче, изглежда си компетентен... Кажи поне защо е тъпня?
П.П. Ще е шанс за теб да направиш 20'000 мнения, не мислиш ли?

MmimsS
01-11-2009, 13:09
Поредната тъпня.
Много е лесно да критикуваш.... кажи нещо по умно като толкова много "знаеш"...
Готина идея мисля че и на по малките ще им е интересно за духове и паранормани неща, защото честно казано на мен по-интересно ми беше като бях на 12-15, но сега също не съм загулила интерес :wink:

Lucho
01-11-2009, 13:15
Нека се създаде раздела...изглежда ще има интерес.И на мен някой работи като Дама Пика са ми интересни,и така и не можах да получа отговори когато бях малък... :-o

krem4et0
01-11-2009, 13:31
Аз си имам една случка с Готвача....А Кики си беше направо хит. Но мисля, че авторът визира малко по-различна тематика.

woshataa
01-11-2009, 13:33
нз
аз от такива неща се интересувам смис .. не за дама пика и сапунчо .. а за живот след смъртта .. разни такива .. темата е доста обширна и ако има хора на които им е интересно мисля че раздела ще се развие .. пък и по тези теми има доста материал .. тъй чее що не ..

ноо господата шефове ест надали ще се навият .. пхах

woshataa
01-11-2009, 13:35
п.п. но точно мистика звучи мнооого тъпо :lol:

Carlos
01-11-2009, 13:48
Ами аз като цяло задавам темата Мистика. Който както го разбира, стига наистина да засяга темата. Дали ще е Дама Пика, извънземни, духове, дяволи или Бермудския триъгълник... Това би се определило от интересите на всеки. Всеки би казвал какво му е интересно, какво знае по темата, къде какво е намерил и смятам, че биха ставали интересни дискусии.

TheBlackStranger
01-11-2009, 14:57
Бих чел какво се пише в подобен раздел, но не съм много осведомен по темата и едва ли ще пиша.

Carlos
01-11-2009, 15:47
Абре tqnko много си отворен и много ироничен, ама пак ти убягна да ми отговориш на въпроса. Жив и здрав да си!

SuNsEt
01-11-2009, 16:25
Аз съм на същото мнение като tqnko .

Adwokat
01-11-2009, 17:29
Аз съм на същото мнение като tqnko .

Може да се каже, че и аз.. не защото е тъпа темата... но надали ще е толкова посещавана.. както каза тянко по добре "Автомобили" или "Готвене" ще е доста по добре от "Мистика".

Carlos
01-11-2009, 18:32
Добре де, както решите. Аз смятам, че автомобили и готвене имат само определена среда от почитатели, т.е едното от момчета, другото от момичета (разбира се има изключения, не ми се хващайте за думите!) Докато мистиката е нещо, което "засяга" по-голяма аудитория.

hahavteen
01-11-2009, 18:47
Аз подкрепям. Винаги съм се интересувала от такива неща и са ми били интересни макар че ме е страх :oops:

Carlos
01-11-2009, 19:33
Що се включваш себе си с тея охлюви?

Lysit0
01-11-2009, 19:38
Добре де, както решите. Аз смятам, че автомобили и готвене имат само определена среда от почитатели, т.е едното от момчета, другото от момичета (разбира се има изключения, не ми се хващайте за думите!) Докато мистиката е нещо, което "засяга" по-голяма аудитория.Да, той включва: мъже, жени, охлюви, духове, призраци и извънземни. :)

По-добре раздел ''мистика'' от колкото някакъв раздел за колите и моторите........както и да е.Аз спирам до тук. (=

Carlos
01-11-2009, 19:52
Lysit0 ами ти добре направи, че спря, ама аз не мога... Слаби ми спирачките. Съжелявам tqnko!

Carlos
01-11-2009, 20:21
Казах, че това е като цяло. А като казах по-голяма аудитория имах предвид, че мистиката еднакво вълнува и двата пола. Не можеш да кажеш същото за твоите предложения. Това е. Не мисля повече да се задълбаваме в безсмислени спорове. Извинявай ако съм те обидил!

Carlos
01-11-2009, 20:37
Ами на 2-3 пъти смятам, че се държах грубо.
Иначе не съм аз тоя дето ще прави раздели, просто имах идея и я предложих. Който каквото ще да прави. То не е за мен, а за всички. Все пак ако толкова ми е било мога сам да си направя форум, мога сам да си намеря друг... Аз го предлагам, за да се "обогати" този. Който както ще да го разбира.
Благодаря на всички, които се отзоваха на темата :)