PDA

View Full Version : как косата ми да порасне по бързо?



zai4ety13
01-11-2009, 09:10
здрасти, някой може ли да ми каже някакъв стимулант,шампоан,балсам,м ска или квото и да е за да ми поразне по бързо косата ,преди няколко дена ходих на една фризьорка дето ме пострига ужасно и искам косата ми да порасне малко,знам че няма да стане за 1 месец но все пак другата година по това време пак да съм си с дълга коса :smt089

GotTheLife
01-11-2009, 09:15
хининова вода и хининов шампоан комбинирани, чувала съм добри отзиви и за стимуланта на Икаров,а хининовата е около левче по аптеките но може да предизвика по-бързо омазняване или исушаване на косата взависимост от вида й но повечето които я ползват са доволни..има и някакви маски с коприва и водка -потърси в google

shell
01-11-2009, 09:18
:arrow: хининова вода
:arrow: стимулант за коса на Икаров
:arrow: тривитаминол
:arrow: маски с хума

gabi_94
01-11-2009, 09:19
косата ми си беше супер преди да почна да използвам хининова вода, направо ми съсипа косата, почна да се омазнява адски бързо и дори след като спрях да се мажа с хининова водя, косата ми пак не е същата като преди :(
на теб може и добре да ти действа, но внимавай, по-добре използвай някой по-скъп и по-качествен продукт

zai4ety13
01-11-2009, 09:27
ами мойта коса е тънка и понякога се омазнява...нз може да пробвам

3oPuTy
01-11-2009, 09:31
Аз съм много доволна от хининовата вода на "Кокона",но за жалост нямам нерви да се мажа всеки път и вече не я използвам ... А иначе от нея косата ми ставаше много хубава :) Мекичка,обемна,нооо дали ми е пораснала повече не знам :)
Няма да изреждам продукти,защото преди мен ги казаха :) Но няма да е зле,когато се къпиш да си масажираш скалпа :) Това също подпомага за по-бързото израстване на косата :) Освен това съм чувала,че и бадемовото олио помага :) (то всъщност това олио,за какво ли не помага де ама айде :D )

Puky
01-11-2009, 10:48
Боже.. какво ли не опитах да ми расте косата по - бързо .. Баща ми си взел един шампоан на Kasy с боров катран.. от това по-хубаво няма.. Косата ми става страхотна и ан всичкото отгре расте с скороста на светлината .. и аз защото съм с къса коса ходя да се подстригвам два пъти в месеца като го изпозлвам тоя шампоан .. Нищо особенно на външен вид не е обаче няма друг като него :-) :-) :-) Препоръчвам ти го най-сърдечно :grin:

billytalent
01-11-2009, 10:53
Моята коса започна да расте много бързо след като започнах да използвам Стимуланта на Икаров,Бадемовото масло,отвара от коприва тя е точно за растеж,а също така пия Геритамин Нео на месец косата ми расте по 4-5 см вече :grin:

a_n_i_t_y941001
01-12-2009, 12:00
Боже.. какво ли не опитах да ми расте косата по - бързо .. Баща ми си взел един шампоан на Kasy с боров катран.. от това по-хубаво няма.. Косата ми става страхотна и ан всичкото отгре расте с скороста на светлината .. и аз защото съм с къса коса ходя да се подстригвам два пъти в месеца като го изпозлвам тоя шампоан .. Нищо особенно на външен вид не е обаче няма друг като него :-) :-) :-) Препоръчвам ти го най-сърдечно :grin:
amii samo da pitam otk1de moga da si go vzema tozi shampoan ii kak izglejda i kolko stryva mersiii predvaritelno :-) :-)

Puky
01-12-2009, 12:08
Боже.. какво ли не опитах да ми расте косата по - бързо .. Баща ми си взел един шампоан на Kasy с боров катран.. от това по-хубаво няма.. Косата ми става страхотна и ан всичкото отгре расте с скороста на светлината .. и аз защото съм с къса коса ходя да се подстригвам два пъти в месеца като го изпозлвам тоя шампоан .. Нищо особенно на външен вид не е обаче няма друг като него :-) :-) :-) Препоръчвам ти го най-сърдечно :grin:
amii samo da pitam otk1de moga da si go vzema tozi shampoan ii kak izglejda i kolko stryva mersiii predvaritelno :-) :-)

Можеш да си го вземеш от всяка апетка.. прозрачно шишенце е , пише Kasy със зелени букви .. и пише , че от боров катран . Околко 3 лв. е :)

a_n_i_t_y941001
01-12-2009, 12:49
Puky mersiii sypeeeeer mnogooo :-) :-) :-)

Dark_Angel_F
01-12-2009, 13:19
Моята коса започна да расте много бързо след като започнах да използвам Стимуланта на Икаров,Бадемовото масло,отвара от коприва тя е точно за растеж,а също така пия Геритамин Нео на месец косата ми расте по 4-5 см вече :grin: А тези хапчета Геритамин Нео колко струват и за колко време горе долу стига една опаковка ,че и аз мисля освен хининовата вода да пия нещо :?

LovelyGirl
01-12-2009, 14:08
Моята коса започна да расте много бързо след като започнах да използвам Стимуланта на Икаров,Бадемовото масло,отвара от коприва тя е точно за растеж,а също така пия Геритамин Нео на месец косата ми расте по 4-5 см вече :grin:

А Геритамин Нео за какво точно е и колко струва :)
И това"Стимуланта на Икаров,Бадемовото масло,отвара от коприва"само едно нещо ли е или са различни неща,че не го разбрах много :)

billytalent
01-12-2009, 17:11
Моята коса започна да расте много бързо след като започнах да използвам Стимуланта на Икаров,Бадемовото масло,отвара от коприва тя е точно за растеж,а също така пия Геритамин Нео на месец косата ми расте по 4-5 см вече :grin:

А Геритамин Нео за какво точно е и колко струва :)
И това"Стимуланта на Икаров,Бадемовото масло,отвара от коприва"само едно нещо ли е или са различни неща,че не го разбрах много :)

Различни неща са просто с тях се мажа за по бърз растеж и подхранване...Геритамина струва 5 лв. комбинация от витамин А и Е представлява,предназначен ето му е за коса,кожа и нокти,също така на мен ми изчисти и пъпките по лицето :)

InVic7us
01-12-2009, 19:18
абе чула съм нещо за животинска мас..малко е гадно..после май се отмива с оцет доколкото си спомням..направо отиди а аптека и питай за нещо на билкова основа... :)

galu6a
01-13-2009, 11:06
и аз съм чувала хубави неща за хининовата вода

Black_Element
01-13-2009, 12:48
А да попитам аз,тази хининова вода бих ли могла да я използвам за веждите ми :D понеже ги пречуках много здраво и станаха супер тънки .... би ли имало някакъв проблем ако я използвам за веждите :-o

taNcheto93
01-13-2009, 15:36
абе чула съм нещо за животинска мас..малко е гадно..после май се отмива с оцет доколкото си спомням..направо отиди а аптека и питай за нещо на билкова основа... :)
Оцета за по-лесно отмиване ли е, защото аз понякога слагам сигурно 5 пъти шампоан и пак не успявам да си измия косата хубаво от стимуланта на Икаров :?

anarchy123
02-12-2009, 12:50
zdraveite iskam da vi popitam kakfo e hininova voda i ot kade moga da se snabdq sas neq molq vi kajete mi :( :( :( . Blagodarq vi predvaritelno.

Wrathchild
02-12-2009, 13:18
Хининовата вода се купува от аптеките, не повече от 2 лв е.
Бадемовото масло, което също е на Икаров (поне аз такова използвам, не знам дали има други марки) и стимуланта на Икаров са различни неща.
А това с копривата беше, че се изваряват корени от коприва и се облива косата с нея. Но не си спомням дали се отмиваше след това...

ira90
02-12-2009, 16:41
Някой ползвал ли е тази Хининова вода? След колко време забелязахте резултата? :-)

Wrathchild
02-12-2009, 16:57
Ами, както виждаш, използва се хининовата вода. Аз съм доволна за сега, забелязвала съм ефект върху ноктите ми, от скоро започнах и на косата. Но както се отразява на тях, така трябва и на косата.
За повече информация напиши хининова вода в гугъл, ще ти излязат страници от доста форуми, където се дискутира. Там можеш да видиш повече отзиви, както и някои отрицателни мнения, които биха могли да ти подскажат да я спреш, ако ти се случи нещо подобно и на теб.

kamMm
03-22-2009, 15:32
otkyde go nameri toq 6ampoan...obikolih sumati apteki i mi kazvat 4e ne sa 4uvali za takuv a mn bih iskala da go namerq.... :S

Beb4e__to
03-22-2009, 18:39
А да попитам аз,тази хининова вода бих ли могла да я използвам за веждите ми :D понеже ги пречуках много здраво и станаха супер тънки .... би ли имало някакъв проблем ако я използвам за веждите :-o


мацка за веждите по добре използвай бадемово масло..аз използвам бадемовото масло на икаров за растеж на миглите но пи6е 4е се иползва и за бърз растеж на веждите..така 4е пробвай :P

Mi6inka
03-22-2009, 18:53
аз също съм доволна от хининовата вода... понеже косата ми расте доста бавно започнах да я пръскам през ден с хининова вода и ...има ефект... а и косата ми не е станала по-мазна или.. нещо друго...

Искам да попитам ,понеже видях ,че сте писали ,че използвате хининова вода и за нокти?Има ли ефект ,какъв е и как я използвате в/у ноктите?

billytalent
03-22-2009, 19:04
От хининовата вода няма кой знае какъв ефект за разлика от хининовия шампоан от него косата расте наистина супер много и то за кратък период

kamMm
03-24-2009, 23:01
Боже.. какво ли не опитах да ми расте косата по - бързо .. Баща ми си взел един шампоан на Kasy с боров катран.. от това по-хубаво няма.. Косата ми става страхотна и ан всичкото отгре расте с скороста на светлината .. и аз защото съм с къса коса ходя да се подстригвам два пъти в месеца като го изпозлвам тоя шампоан .. Нищо особенно на външен вид не е обаче няма друг като него :-) :-) :-) Препоръчвам ти го най-сърдечно :grin:

kyde go otkri tozi 6amoan.tursih v pone 5 apteki i mi kazvat 4e ne sa polu4avali takuv :S a mi trqbva dosta... :S

tItEufFf
03-25-2009, 10:34
Стимуланта на Икаров = подстригване всеки месец.

Невероятни резултати :)

witless
03-25-2009, 12:00
Значи мога да използвам Хининовата вода, бадемовото масло и отварата от коприва след като нямам никакви проблеми с косата, а просто искам да расте по-бързо просто от суета? Правилно ли съм разбрала :oops:

InnchetO
03-25-2009, 12:22
Аз ползвам доста неща, но мерси за идеите дадени в темата - ще се увеличат ползваните неща :D
Аз преди къпане ползвам ГериКапс /не пия капсулката а я спуквам и слагам в корените на косата/, после се къпя, после слагам маска за третирана коса на Genera, после измивам, после слагам лосион за термообработка на Nutrition, после суша малко, после хининова вода, пак суша, после кристали , после пак суша, и после преди да се изправям с пресата пак Nutrition.. :-D

Сега да питам.. ако някой може да ме просветли още малко за стимуланта на Икаров и шампоана на Kasy. :)

Също ако има нещо друго което можете да ми препоръчате ще е супер понеже косата ми е.. в ужасно състояние. Всеки ден я изправям с пресата и е изгоряла много. Има доста къси и скъсани кичури и то не от прическата.. Също всеки ден се и тупирам. Не съм се боядисвала и я къпя през ден. Някакви идеи от какво освен пресата може да се е получило това ? А как да го оправя? :(

witless
03-25-2009, 13:00
Хининовият шампоан като обикновен ли се използва (мия си косата през 2 дни) или по-рядко? :oops:

billytalent
03-25-2009, 13:03
Хининовият шампоан като обикновен ли се използва (мия си косата през 2 дни) или по-рядко? :oops:

Да като обикновен си е,най-хубавият е на Kasy

witless
03-25-2009, 13:13
Хининовият шампоан като обикновен ли се използва (мия си косата през 2 дни) или по-рядко? :oops:

Да като обикновен си е,най-хубавият е на Kasy

Колко струва този на Kasy? В аптеката мога да го намеря, нали :)

billytalent
03-25-2009, 13:22
То само в аптеките го има и струва 1.50 :D

co0L_gIrL
03-25-2009, 15:27
Абе хора за вас търсачка няма ли.. А и + това темата на Варненче, ще помогне много..
Иначе по темата: стимулант на Икаров, хининова вода, хининов шампоан, маски с Тривитаминол :wink:

bebonche
04-10-2011, 16:27
знам че става като си купиш хининова вода си слагаш в корените :D

original_profil
03-21-2012, 09:02
V momenta az izpolzvam koreni ot kopriva,hininova voda i seboral forte...veche edna sedmica si maja kosata i t.n. i useshtam che kosata mi ne se omaznqva tolkova barzo i stava po obemna.Chetoh che ako gi izpolzvash redovno za 5 meseca kosata ti shte e porasnala s 10-15 sm.Ne mi se vqrva mnogo,no opitah i se nadqvam tezi prodykti da mi pomognat :) Vav bilkovite apteki gi ima (koreni ot kopriva - okolo 1.50lv. ; hininova voda - okolo 1.00lv. ; seboral forte - nqkade 2-3.00lv.)-nadqvam se da sam ti pomognala :)

sixtenfix
03-21-2012, 09:31
V momenta az izpolzvam koreni ot kopriva,hininova voda i seboral forte...veche edna sedmica si maja kosata i t.n. i useshtam che kosata mi ne se omaznqva tolkova barzo i stava po obemna.Chetoh che ako gi izpolzvash redovno za 5 meseca kosata ti shte e porasnala s 10-15 sm.Ne mi se vqrva mnogo,no opitah i se nadqvam tezi prodykti da mi pomognat :) Vav bilkovite apteki gi ima (koreni ot kopriva - okolo 1.50lv. ; hininova voda - okolo 1.00lv. ; seboral forte - nqkade 2-3.00lv.)-nadqvam se da sam ti pomognala :)

С няколко години закъснение мила. Темата е стара (2009г) и няма да е лошо да пишеш на кирилица!

krisiii1
06-16-2012, 09:34
hora znaete li kak moje kosatat da porastne za edin ili maksimom tri meseca s 10-15 santimetra mnnogo mi se iska da e vazmojno po nqkakav na4in molq vi otgovorete blagodatq predvaritelno

Glam0rous
06-16-2012, 09:58
има 200 такива теми, а тая баш е от няколко години!
Ако си закачиш изкуствена може и да "порастне" за толкова време.

Desincet0
08-24-2013, 09:55
Аз ползвам доста неща, но мерси за идеите дадени в темата - ще се увеличат ползваните неща :D
Аз преди къпане ползвам ГериКапс /не пия капсулката а я спуквам и слагам в корените на косата/, после се къпя, после слагам маска за третирана коса на Genera, после измивам, после слагам лосион за термообработка на Nutrition, после суша малко, после хининова вода, пак суша, после кристали , после пак суша, и после преди да се изправям с пресата пак Nutrition.. :-D

Сега да питам.. ако някой може да ме просветли още малко за стимуланта на Икаров и шампоана на Kasy. :)

Също ако има нещо друго което можете да ми препоръчате ще е супер понеже косата ми е.. в ужасно състояние. Всеки ден я изправям с пресата и е изгоряла много. Има доста къси и скъсани кичури и то не от прическата.. Също всеки ден се и тупирам. Не съм се боядисвала и я къпя през ден. Някакви идеи от какво освен пресата може да се е получило това ? А как да го оправя? :(
Използвай термо спрей преди да изсушиш косата си или преди да я подложиш на друг вид топлинна обработка :) Служи за защита на косата ! Малко е скъпичък обаче наистина помага :)

strawberry88
08-25-2013, 08:29
Добре бе хора, не четете ли от коя година е темата? :X

geri1304
10-16-2013, 17:17
Купих си хининова вода синя на Milva и отпред има таралеж. От два дни си слагам в корените на косата а всъщност там ли трябва да се слага???
Мерси предварително

tori
10-16-2013, 17:57
Купих си хининова вода синя на Milva и отпред има таралеж. От два дни си слагам в корените на косата а всъщност там ли трябва да се слага???
Мерси предварително
В корените, да.

strawberry88
10-16-2013, 20:21
Купих си хининова вода синя на Milva и отпред има таралеж. От два дни си слагам в корените на косата а всъщност там ли трябва да се слага???
Мерси предварително

Всичко що е за растеж се слага в корените. Нали от там расте косата...

stelkastel
10-16-2013, 20:38
Не знам от кога е темата, но исках да се изкажа по въпроса с хининовата вода. От доста време чета, а и една приятелка ми каза за хининовата вода на ''Милва'' специално, онази с таралежа. Купих си я, но така си стои неотворена, защотото имах нещастието да й проверя състава, в който се оказа, че има метило...нещо си, не мога да си го спомня точно, но беше гадно за косата. Така де, отказах се да си я слагам и се питам вие като сте ползвали хининова вода (тази специално) имали ли сте проблеми от типа на сърбеж, парене и производните му?

tori
10-16-2013, 20:41
Не съм имала, на мен много добре ми подейства, пък и си стоеше по-чиста някак. Трябва да си купя пак.

otka4enata
10-17-2013, 05:11
Аз съм доволна от зеления шампоан на шаума, стига да го ползваш редовно ;)

ewchetto0
04-15-2014, 08:34
Здравейте дами, моята коса също не расте бързо.. от както се помня съм била с къса коса.. пробвала съм с хининова вода обаче нищо не става.. омъзнява ми се повече започва да се получава косопад. моля ви помогнете ми.........

zlatit0o
04-15-2014, 10:31
^ Прочети всички коментари в темата! Има толкова много изписано.